1

Téma: Uctívání nohou

Zdravím všechny, jsem zde nový.

Rád bych se s Vámi podělil, co jsem za ponížení zažil se svou Paní. S mojí Paní jsme 3 měsíce, po celou dobu nosím pás cudnosti CB6000s, má Paní mi ho sundává jen výjímečně.
Má Paní od začátku ví, že jsem "ujetý" především na nohy. Po práci ji každý den dělám masáže a očistu nožek, většinou nosí silonky s baleríny, tak má nožky po celém dni hodně zpocené.
Dělám ji také pravidelně pedikůru a včera chtěla vyzkoušet moji odolnost a kam až jsem schopný daleko zajít.
Po práci jsem ji nachystal vaničku s teplou vodou na nožky, pečlivě jsem ji nožky umyl a na ztvrdlou kůži jsem použil Ped Egg, poté ostříhal a nalakoval nehty. To co ale potom přišlo, tak mě velmi překvapilo, po její kompletní pedikůře jsem ji musel podat Ped Egg, který otevřela a přikázala mi otevřít pusu. Celý obsah ztvrdlé kůže z jejich nožek mi vysypala do pusy a já musel všechno sníst a poté zapít špinavou vodou z umytých nožek.
Moc mi to nechutnalo, ale musel jsem se podvolit, řekla mi, že od teď bude veškerý obsah z jeji pedikůry končit v mojí hubě.
Nevím vůbec jak ji tohle napadlo, bylo to pro mě neskutečně ponižující, ale musím si zvyknout.

Máte někdo podobnou zkušenost? Nebo co jste zažili jako největší ponížení?

2

Re: Uctívání nohou

Tohle bych asi nedal, ale mně zas Paní občas napájí svojí urinou a zvykl jsme si. Zastává názor, že čubík pak lépe přijímá autoritu své Paní a něco na tom bude

3

Tohle je nechutné. Ale jsem otevřený a tolerantní člověk, takže, když se ti to líbí, proč ne.

4

No, tak je to dost netypické, ale každý má něco, takže proč ne..

5

Trochu jsem si na to sám naběhl, když jsem řekl mé Paní, že se mi líbí nožky a vše s tím spojené.
Pedikůru ji dělám pravidelně 1x týdne, ale sám si nedokážu představit, že by veškeré nečistoty z jejich nožek musel vždy sníst. Pamí se mi svěřila, že to viděla na internetu, tak se chtěla inspirovat.
Je poslední dobou na mě hodně přísná a ponižovat mě ji moc baví.
Včera po práci si byla zaběhat a jak přišla domů, tak mi své propocené ponožky narvala do pusy a přelepila lepící páskou.
Celý večer jsem ji musel dělat podnožku pod nohy a ponožky mi nechala v puse celou noc.