1

Téma: výzva / seznámení

Ahoj všem, zvláště ženám které toto čtou. Podělím se o svůj příběh, a nadcházejicí výzvu. A ještě z toho udělám takový inzerát kdyby to nahodou četla žena která by si přála takového muže. Zjistil jsem že jsem submisivní muž, at docela klasického charakteru. Muž co je ambiciozní, takový vlk na úspěch ale před ženou si rád klekne. V některých případwxh pokud se najdou dva lidi co do sebe pasují tak submisivita u muže může být pro vztah opravdový poklad. Již dlouho hledám ženu, to mě naučilo se o sebe postarat. Žiju cca 8 let naprosto soběstačně, vypadá to že začnu i žehlit. No a jediná možnost orgasmu je rukou taky delší dobou. Před časem jsem objevil pás cudnosti strašně mne zauhal hlavně to že by mne měla žena na klíček a všechnu sexuální energii bych si nechal pro ní. Mám ho doma v šuplíku připravený a až jí najdu tak jí tuto možnost nabídnu. Nic méně sám si ho nenasadím je to dost složité přeci jen moje erekce je opravdu výstavní. Ale i tak jsem začal experimentovat a např. se snažím vydržet bez orgasmu jak to jen jde. No a co jsem zjistil opravdu se člověk mění, pokud ho žena nechá trochu vycukat a sex muž nemá je pozornější, lépe se chová. Pásem cudnosti to může být ještě hodně umocněné. Kdy je muž opravdu hodný na ženu. Dokonce si myslím že to co nabízím ženě která my dá šanci je opravdu poklad, totiž opravdu mne může změnit nemyslím že by to bylo uplně třeba, ale tu možnost má, dokazuje to už jen to že nesním a pás mám doma v šuplíku. No a teď k výzvě. No zkoušel jsem vydržet nějaký čas bez masturbace a rekord je asi 13 dní kdy he to fakt těžký, je to jen o vůli. Ale taky jsem zjistil že se mi snáze oslovují ženy přeci jen je tam silná vnitřní motivace. Pravda že nosit pás cudnosti a žena by měla klíček, no asi bych jí přinesl modré z nebe. A teď jsem si dal výzvu že vydržím co nejdéle jak to bude možné. Co já vím třeba příští orgasmus budu mít až bude chtít žena které se tento článek zalíbí a chtěla by takového muže. Tohle není žádná pohádka, vím že jsem muž činu, a ne slibů. Tak třeba se nějaká ozve, pro případ nechám zde email:matiasvond@gmail.com Pokud bude zájem o to abych něco dál napsal třeba jak dlouho jsem vydržel atd... rozjedeme i nějaký pokec v topicu. M.

2

Re: výzva / seznámení

Nezlob se, ale nerozumím sdělení tvého příspěvku. Chceš být zamčený od ženy, ale nedovedeš si nasadit pás cudnosti? A ženám to takhle adresuješ jako výzvu? To jsi asi dost zahleděný sám do sebe. Máš o ženách takové mínění, že by teď se na tebe měly sesypat? Zkus si sám odpovědět na otázku, proč by měly? Všichni co jsme zamykáni, jsme na naše partnerky hodní, proč si myslíš, že ty jsi větší poklad? Nenapsal jsi tady ani svůj věk ani odkud jsi, víme o tobě jen jediné, a to jakou máš erekci. A stejně by to takhle neprošlo, protože seznamka tady má svou vlastní kategorii a pravidla. Tak si tam pár inzerátů přečti a třeba tě inspirují k úspěšnějšímu pokusu o seznámení.

Ještě čistě technická rada pro tebe - klícka se nasazuje v klidném stavu, při erekci to samozřejmě nejde. Musí se ti podařit takový okamžik vychytat. Klícka v šuplíku také žádnou ženu neosloví, protože žena ti s jejím nasazením nemůže pomoct, měl bys přitom erekci. Snaž se víc sám.