1

Téma: Můj pas cudnosti a vše co mě zajíma k tomu

Zdravím

Mám pás cudnosti pučeného od kamarada který si pořidil lepší. A potřebuju vědět o jaký pas jde protože ho nemužu dohledat. Jde mi o pojmenovaní abych si mohl přečíst nazor ostatní a recenzi zde na foru.

je to tady tehle https://www.bdsm-sexshop.cz/_obchody/bh … pg.big.jpg

Můj problem který o který se chci podělit:

Je mi 19 let a nadobičko a koule mam přece jenom velké takže o něj nechci připravit sebe tak i přitelkyni. A podotykam se s problemem, že mam kroužek o velikosti 4,55mm a při erekci mi z modra celé nadobičko. V pohodě to přejde když erekci nemam. Pas cudnosti jsem neměl dva dny netroufl jsem si pokaždé jsme to s přitelkyni v ten den večer sundaly.

četl jsem, že pro mladé to nemusí být přinosné. I tak ho rád nosím protože se citim lepe, protože přitelkyni odevzdávam svojí nadrženost.

2

Re: Můj pas cudnosti a vše co mě zajíma k tomu

Tohle by měl být Spiderwire, ale na cudnost.cz již v nabídce není. Nedávno proběhl výprodej klícek/kroužků, ale třeba nějaký 50mm ještě Vojta vyhrabe, nebo se někomu válí doma..

3

mam uplne ten stejny a nemuzu si ho vynachvalit a krouzek mam nejvetsi 50mm a tusim ze to je spiderwire 2 nebo se pletu ?

4

To se ti stava pri erekci s kleci? V tom pripade ji mas moc velkou, protoze klec je od toho, aby erekci co nejvic potlacila, jinak z toho prave vznikaji problemy s priskrcenim..

5

tqky si ho nemuzu vyachvalit, ale na cudnost.cz uz neprodavaji ani krouzky k nemu

6

Je to spiderwire I a kroužek 50 myslím k němu mám. Pohledám a ozvu se. Ale nemyslím, že by to bylo malým kroužkem. Jak tu někdo psal, čím menší, tím spíše erekci zabrání a je po problému.

H.

7

Ano je to spiderwire 2 kroužek musím mít také ten největší tuším 50 jinak to opravdu bolí, já bych zase ocenil kdybych ho měl ještě o jeden článek delší a upřímně za ty prachy by to cele mohlo být z nějakého odlehčeného materiálu

8

jako budu nosti kterykoliv, ale myslim na své zdraví. A spiderwire je vybornej pro mě není ani těžky. Teď mi kamarad doporučoval plastovy, ale nevím jaký.

9

Tak doporučoval bych ti ten kroužek 50 jako mam já, 45 nasadím také ale potom mám problémy přesně jak popisuješ víše

10

Tak co se týče kroužku, asi všichni tady začínali s větším průměrem, než co mají teď. Pokud tedy klícku nosí s výjimkami 24/7. Tělo si zvykne, vše se dole tak nějak "pošteluje" a za pár měsíců je menší kroužek i pohodlnější..teda pokud máš i správnou klec.

Docela by mě zajímal tvůj rozhovor s kamarádem :"Ty vole, já mám na ptáku klec a jednu mám volnou, nechceš ji zkusit? Je to super, když nemůžeš honit.." smile