1

Téma: Má to ještě cenu

Ahoj poradí někdo zda v 55l. má ještě cenu si pořizovat klícku?

2

Re: Má to ještě cenu

Ahoj, ja myslím že ano, neváhal bych a šel do toho, má tě kdo zamykat?

3

JJ manželka

4

ano  určite si ju zadovaž a daj kluče manželke

5

Mně je 56 a nesu to statečně :-)
H.

6

Tak asi do toho půjdu.Teď ještě vybrat tu správnou klicku.

7

Myslím, že na věku nezáleží. A klíčnice v manželce je skvělé spojení, takže přeji, ať k uzamčení dojde brzy a pak jen a jen společné a krásné chvíle.

8

Děkuji za podporu paní Xeno

9

Mne je 51 a nepřipadám si starý na klícku, a zatím jsem skončil s klíckou kolem pasu CB-100.Je to dost lepší než samostatné klícky.

10

Tak jdu do toho žena už se těší na klíček.

11

Poradí někdo jakou klícku.

12

Klícku by jste měli vybírat rozhodně spolu, protože hlavně ženě se musí líbit, ona se jí bude dotýkat, takže se musíte spolu dohodnout, zda plast nebo kov.
Každý to má individuální, každý na jiné nošení, někdo na pár dnů někdo na 24/7, což je na pořád.
Dám ti příklad: Kdyby někdo mému zlatu poradil plast a já zbožňuji kov, tak bych ho rozhodně nezamkla a musel by koupit novou kovovou.
Takže si vybírejte spolu, zde je těžké radit a jinak už je zde mnoho rad na co jakou klícku kdo má a nosí, takže jen číst a číst a hledat co už je tu několikrát probíráno.

Ať se vám daří najít to nejlepší pro začátek, moc vám to přeji, že se klíčnice probudila. Skvělý začátek.

13

Ahoj, mě bude 50 let a také s manželkou začínáme. Měl jsem cb6000 ale je moc tvrdý. Teď mi manželka vybrala a objednala Holytrainer, četl jsem na něj jen samou chválu. Budu uzamčeny 24/7 tak už se těším. Manželka je o 17 let mladší a také se těší, jak mě bude ovládat.

14

paxma: Ahoj, tak tě vítáme mezi námi.
S Holytrainer nemám osobní zkušenost, ale s klíckama je to hodně individuální. Každému sedí něco jiného. Nechceš se podělit o Váš příběh?
lud63 : Už má Paní svůj klíček? A jakou klec jste vybrali?

15

Včera mi přišel Holytrainer, hned jak jsem přišel z práce, tak jsem si ho nasadil. Je úžasné že že nikde netlačí, neškrti a hlavně při noční erekci netahá koule. Už se těším až manželce předám klíče!

16

K vánocům pořízen cb6000s od té chvíle uzamčen v sobotu budu odemčen a připuštěn lae už ted jsem nadrženej že bych ojel cokoliv klíčnice nařídi.