26

Re: Výchova vzorného "muže"

To space
úkoly a tresty v plné míře přijdou až po svatbě. Nemůže ho přece vyděsit wink

27

Ahoj  všichni, pamatujete pořad "kuchaře  Kuřátka" ?? takový ten co divák mohl někdy občas ovlivnit jak bude děj pokračovat.
Možná kdybychom poprosili autora..třeba by párkrát takovou ¨malou hru s námi všemi zahrál...jako například až dojde k trestu...jaký vybrat...dát či nedát... Mohlo by to být zajímavé.
Rozhodně se těším na další pokračování.
Je to krásné čtivé a zajímá mne jak to bude pokračovat dál smile)

28

No jo vlstně ještě svatba smile já málem zapomněl smile

29

Svatba jasně, ale musí si ho přeci vyzkoušet. Má za úkol se naučit 3 stránky nějakých svých poviností. A je potřeba vědět jestli to zvládl a jak. smile

30

Výchova vzorného „muže“ V.
Té noci šel spát do svého pokoje s již nasazeným dilatátorem. Paní měla tři rozměry a pro začátek mu ten nejmenší sama zavedla ve sprše do análu. Stejně tak mu na chvíli odemkla pás, aby se mohl pořádně umýt, dokonce zhodnotila jeho penis jako velmi zajímavý, ale prý je škoda, že zůstane trvale zamčený, což doprovodila škodolibým smíchem. Pavlovi však do smíchu nebylo, rád by se s Alicí pomiloval, ale dle všeho proběhne soulož v obráceném gardu, tedy Ona pomiluje jeho, jen co bude mít konečník správně připravený. S tím modelem umělého penisu, co viděl dole v tělocvičně, by to ani bez přípravy nešlo. Hold si Paní potrpí na velké rozměry. Budíka měl nařízeného na šestou hodinu a v sešitě od Alice přesně nadiktované instrukce, čím ráno začne, tak nesmí nic pokazit.

Ráno vstal Pavel v 6:00. Absolvoval povinnou sprchu, kde si také vyjmul dilatátor. Po vykonané hygieně šel připravit snídani. Alice si po ránu potrpěla na ovoce s mysli, bílý jogurt a kávu. Příprava nezabrala déle jak patnáct minut. Potom pro jistotu zkontroloval, zda má u botníku připravené své oblíbené lodičky, na které ho zvlášť upozornila a pro jistotu je ještě přeleštil. Pak jen zbývalo vzbudit Paní. Jak mu již včera řekla, jakmile bude mít vše nachystáno, má bez zaklepání tiše vstoupit k ní do ložnice i s připravenou kávou a poskytnout jí jemnou masáž chodidel, tak si prý představuje každodenní probuzení. Když vešel do ložnice, Alice pravidelně oddychovala, bylo zřejmé, že ještě spí. Pavel položil kávu na noční stolek a tiše se přesunul k jejím nohám. Opatrně odhrnul deku a započal s masáží pravého chodidla. Zpočátku jemně od prstů, kdy pečlivě prohmatal každý jednotlivý článek, postupně přešel níže a zároveň již citelně zvýšil tlak. Zdálo se, že se Paní probouzí. Přetočila se na záda, aby se Pavlovi lépe pracovalo a zároveň spokojeně zavrněla. To už si všiml, že začala upíjet kávu. „Neboj se přitlačit, Pavlí. Moje nohy něco snesou.“ A vesele se zasmála. Pavel tedy přitlačil a i nadále si dával záležet. Nohy jeho bohyně měly nádherný pravidelný tvar, nikde žádné mozoly nebo zrohovatělá kůže, bylo jasné, že podstupuje pravidelnou pedikůru. Alice jakoby ho slyšela. „A nemysli si, že masáží ti starost o mé nožky končí. Budeš také depilovat a poskytovat mi lázeň. Ale to jste jistě ve škole probírali. Viď, drahý.“ Pavlovi nesmírně zalichotilo, že ho nazvala drahým, přímo se v ten okamžik dmul pýchou. „Ano, Paní. Mám praxi z masáže, depilace i lakování nehtů.“ „Tak to je vynikající. Neboj se, že tvá kvalifikace zůstane nevyužita“ A znovu se zvesela zasmála. Bylo vidět, že má to ráno skvělou náladu. Pavel na závěr masáže pravého chodidla nohu dlouze políbil a ukořistil si do sebe něco z té libé vůně jejích nohou. Obratem přešel k levé noze, na níž si dával záležet ještě víc. Alice mezitím usrkla kávu a v tichosti si užívala přímo profesionální masáže. Když byl Pavel v půlce chodidla, vyškubla mu ho z rukou a vzápětí se s oběma nohama natáhla až k Pavlovo hlavě, kterou z obou stran pevně sevřela a táhla ji nahoru směrem ke svému roztouženému klínu, až se ústy dotkl jejího bezvadně upraveného přirození. Teprve zde sevření uvolnila, aby si ho uchopila pravou rukou pevně vzadu za vlasy a Pavlovo ústy zatlačila na svůj poštěváček. Pavel nezaváhal, jasně pochopil, že je to nekompromisní výzva k uspokojení jeho Majitelky a začal ji jazykem nepříliš obratně zpracovávat. Ve škole probírali pouze teorii a ta praxi nikdy nenahradí. Přesto se snažil, jak nejlépe uměl. Alice ho mezitím uchopila za vlasy i druhou rukou a s hlavou různě manévrovala tam, kde ji to zrovna nejvíc vrušovalo. Asi po deseti minutách Pavlovo neutuchajícího snažení výrazně prohloubila svůj dech a začala hlasitěji vzdychat. Pavel zrychlil kmitání jazyka a v ten moment Alice vykřikla a ještě pevněji sevřela jeho vlasy, až mu vyhrkly slzy. Vzápětí je uvolnila, ale to ho již silně tiskla svými stehny a celá se takto prohnula do oblouku s hlasitým vzdycháním a prožívala doznívající orgasmus. Když se uklidnila, jen lehce patou pravé nohy vytlačila Pavla z postele a zeptala se, zda připravil snídani “Ano, Paní. Přesně dle instrukcí“ „Tak mi tu ustel, já si jdu dát sprchu, za dvacet minut tě chci vidět v kuchyní“ A s těmi slovy se odebrala do koupelny. Pavel pečlivě urovnal manželskou postel a právě když se chopil černé saténové košilky své Paní, aby ji pověsil na ramínko, neodolal zváben příjemnou vůní nočního prádla, zabořil do něj svůj nos a z hluboka nasál vůni Alice. Ještě rozjitřen právě prožitým orálem situaci opět nezvládl a v mžiku mohutně vytekl. Zastyděl se, měl to přece od Paní přísně zakázáno, ale v jeho věku a v blízkosti tak atraktivní a dominantní ženy se dá něčemu takovému jen stěží zabránit. Ještě že má vložku, jinak by si musel vzít čisté prádlo a tím by se mohl prozradit. Ale už bylo na čase přesunout se do kuchyně. Dorazil tam zároveň s Alicí, ta jen pohlédla na hodiny a kriticky poznamenala „Jen taktak.“ Zasedla k snídani a uznale pokývala hlavou, jídlo bylo nejspíš přichystáno zcela dle jejích představ. „Místo“ Zavelela Alice a ukázala na protější židli. Zatímco jedla zkoušela Pavla, co vše si pamatuje ze včerejšího diktátu. „Jinak dnes ráno to ,Pavlí, nebylo napoprvé vůbec nejhorší, ale budeš muset hodně trénovat. Neboj, dám ti k tomu dostatek příležitostí.“ A smyslně se na něj usmála. Dále ho zkoušela z jeho nových povinností a občas ho opravila. Nakonec prohlásila. „Teprve praxe ukáže, jak jsi to  pochopil. Dnes večer si vše projdu, pak uvidíme. Času na úklid máš dost, chci vidět perfektní výsledek. Až odejdu, nachystej si stejnou snídani jako mně, ovšem bez kávy! Dojedla a šla se připravit do koupelny, za půl hodiny již odcházela a Pavel ji šel doprovodit ke dveřím. Ještě jí pomohl nasadit bezvadně vyleštěné lodičky a s tím se s ním Alice rozloučila.

Pavel neváhal, úkolů měl mnoho a Paní zklamat nechtěl. Po bleskové snídani se dal do uklízení jednotlivých místností v domě, jak mu bylo řečeno. Jednalo se spíš o povrchní úklid, který měl nyní za úkol. Zásadnější věci jako je čistění koberců, mytí oken apod. měl nařízeno až v dalších dnech. Nyní šlo především o to zbavit se největšího nepořádku, protože jak se Paní nechala slyšet, neměla na úklid vůbec čas z důvodu pracovního vytížení. Pavlovi šla práce od ruky, bylo zjevné, že má zkušenosti z domova. Matka ho skvěle připravila pro jeho budoucí roli v životě v souladu se svým přesvědčením. Po lehkém obědě, který si Pavel připravil z lednice, se vrhnul na zahradu, která byla v žalostném stavu. Pro dnešek postačí, když posbírá spadané větve, poseká trávu a poklidí kolem kompostu.

Kolem 16:30 dostal od Alice sms, že si k večeři přeje smaženého pstruha s dušenou zeleninou. Vše prý najde v chladničce a může připravit i porci pro sebe, ona dorazí přibližně kolem šesté hodiny. Ještě že byl s prací stanovenou pro dnešek hotov a mohl se pustit do přípravy jídla. Přichystat rybu se zeleninou pro něj byla maličkost, přesto si dal záležet, aby Paní obzvlášť chutnalo. Jakmile měl vše hotovo, skočil se ještě osprchovat. Chtěl ze sebe smýt  pot i prach z dnešní činnosti a být tak pro Paní připraven. Když se v koupelně upravil, zrovna ho Alice prozvonila, což byl signál, že je do deseti minut doma a pro něj to znamenalo povinnost přesunout se ke vchodovým dveřím, kde měl na předložce v kleče vyčkat jejího příchodu. Zanedlouho skutečně dorazilo auto a krátce na to vstoupila Alice do dveří. Učinila pár kroků přímo před klečícího Pavla a ten jí ještě v pokleku políbil obě nohy a následně přezul do domácích pantoflíků na vysokém podpatku, teprve pak se mohl zvednout, aby ji sundal kabát a vzal od ní kabelku. Ukázalo se, že je to pro něj problém a opět se musí stavět na špičky. „Koukám, že tady bys měl nosit podpatky spíš ty než já. No, za čas to napravíme, neboj.“ Dodatečně ho ještě pozdravila poplácáním po tváři a se slovy: „Jak se ti podařila večeře, Pavlí?“ vstoupila v závěsu s ním do kuchyně. „Hm, vypadá to celkem lákavě, ale nejdřív mi nalij víno a projdeme si spolu dům. Chci vidět, že ses mi tu celý den neflákal“ a se sklenicí v ruce následována Pavlem důkladně zkontrolovala obě patra domu a dokonce zavítala i na balkon, aby obhlédla zahradu. „ Co ty hrábě, které se támhle válí a o kus dál kolečko, to přece patří do zahradního domku, nebo se mýlím?“ „Ano Paní, zapomněl jsem je vrátit.“ V ten moment mu Alice uštědřila bolestivou  facku hřbetem pravé ruky. To Pavel sice nečekal, ale doma byl svědkem takových výchovných prostředků směrem k otci naprosto běžně a raději trest mlčky přijmul. Mezitím mu Alice trestající ruku podala k políbení a ještě musel poděkovat za výchovný políček. „Uklidíš to po večeři, jdeme se najíst.“ Oba zasedli ke stolu. Pavel ještě popřál dobré chuti a pustili se do jídla. Alice mezitím vyprávěla, jak prožila dnešní den v práci a že už je ráda doma. Bavila se s ním jako s nejlepším kamarádem naprosto uvolněně. I Pavel se celkem otrkal, ale samozřejmě stále Alici vykal a vždy odpovídal celou větou. Když byly po večeři a Alice dopíjela víno, zatímco Pavel usrkával mátový čaj, povídá mu. „Dnes jsem měla schůzku s advokátkou, která nám sepíše předmanželskou smlouvu a máme rezervovaný termín na radnici již za tři dny. Svědkyně mám na ten den zajištěny obě. Jinak jsem se rozhodla, že nebudeme pořádat hostinu a omezíme se pouze na obřad se svědky, to postačí. Máš snad jiný názor.“  „Ne , Paní. Souhlasím.“ „To jsem ráda. S tvojí mamkou jsem již mluvila a drží nám palce. Ještě před obřadem máme dohodnutou schůzku u notáře, kde podepíšeme smlouvu. Zítra ji budu mít k dispozici, tak ti jí dám doma přečíst. A teď to tady skliď a nezapomeň na ten nepořádek na zahradě. Jdu zatím dořešit služební poštu a přesně za hodinu tě chci vidět v koupelně. Nenech mě čekat.  A ještě jedna věc, Pavlí, příliš se mi nelíbí tvůj domácí oděv, po svatbě s tím něco uděláme. Mám ráda stylové věci, rozumíš? Chci tím říct, že by ses měl doma oblékat způsobem, který bude odpovídat i tvému postavení. Jseš tu kromě jiného proto, abys mi zajišťoval perfektní servis, zatímco já tě zabezpečím materiálně a tomu podřídíš i svůj šatník. Bude to tak patřičnější, ale nechci předbíhat, to dořešíme po svatbě. Teď si běž za svojí prací.“ A s těmi slovy ho propustila.

Pavel sklidil nádobí ze stolu do myčky a odebral se na zahradu uložit zapomenuté náčiní. Pak honem vyčistit lodičky, které měla Paní dnes na sobě a ještě ho čekal koš prádla na vyžehlení. Každopádně dle příkazu čekal za hodinu na Alici v koupelně. Ta se dostavila asi s pětiminutovým zpožděním a hned ve dveřích mu poručila svléknout. Poté mu odemkla pás a poslala ho do sprchy pořádně umýt, když byl hotov, ještě zhodnotila jeho penis jako krásně vyvinutý a je jen škoda, že bude opět uzamknutý „Teď dostaneš novou klícku – z Titanu.“ A s těmi slovy mu nasadila robustní rozevírací kroužek a následně  celokovový tubus zakončený oválným otvorem pro močení, který uzamkla ke kroužku magentickým zámkem. „Teď tě budu mít pod kontrolou. Na kroužku je integrovaný čip spárovaný přes operátora s aplikací v mém mobilu. Nebudu ti nic zatajovat, snímá veškerou aktivitu tvého penisu, od ztopoření přes močení až po orgasmus nebo poluci. Vidíš? A ukázala mu na displeji simulaci pulsujícího penisu, jehož barva se postupně měnila do červena, což signalizovalo stoupající vzrušení. „Čip se dobíjí jednou týdně a celý proces trvá necelou hodinu, jinak bys měl také vědět, že mi bude na mobil odesílat i tvou konkrétní polohu. Na to tě raději předem upozorňuji, kdyby ses mi náhodou chtěl někam zaběhnout. Chápu, že je pro tebe těžké, když jsi dlouhodobě držen v cudnosti se poluci ubránit, o tom už jsem se u tebe párkrát přesvědčila, ale  ihned po svatbě započneme s milkingem, což ti situaci ulehčí.“ A smyslně se u toho usmála. „Opři se rukama o umyvadlo a roztáhni nohy.“ Když tak Pavel učinil, Alice k němu ze zadu přistoupila a nevybíravě rozrazila obě jeho chodidla hranou pantofle do širšího rozkročení. „Víš co znamená roztáhnout nohy? „Ano, Paní.“ Špitl Pavel. To už mu Alice roztáhla obě půlky a kontrolovala konečník, pak z toaletní skříňky vytáhla dilatátor tentokrát podstatně většího průměru, nanesla na něj vrstvu lubrikantu a zručně mu ho zavedla do konečníku. Tenhle kousek byl však delší, než předchozí a když ho celý zasunula, zřejmě tím podráždila prostatu, takže Pavel vyjekl vysokým hlasem a zároveň měl pocit, že se neubrání poluci. Alice se rozesmála a pak jen pronesla. „Co budeš dělat, až ti tam strčím svýho připínáka? To mi přitom budeš pokaždé hlasitě hekat jako ženská?“ Pavel se zastyděl, opět měl pocit, že se před Alicí znemožnil, ale jí se jeho reakce naopak líbila, bylo vidět, že je nezkušený, tedy ideální materiál k formaci dokonalého suba, co jí bude zobat z ruky. Dokonce při té představě citelně zvlhla. Opět ho vnímala jako zranitelnou kořist, se kterou si může hrát, jak se jí zlíbí. Její vzrušení se dále stupňovalo, měla chuť si ho vzít hned teď v koupelně, ale jeho konečník dosud nebyl připraven a ublížit mu nechce. Neubránila se narůstající touze, která se jí dole rozhořela. Chytla Pavla ze zadu za vlasy a spěšně ho vlekla k sobě do ložnice, která byla hned vedle. Tam s ním smýkla zády o damaškový přehoz na posteli a svižně se mu vyhoupla rozkrokem v pokleku nad jeho obličej a následně tvrdě dosedla klitorisem přímo na jeho ústa. Pavlovi nikdo nemusel vysvětlovat, co je nyní jeho povinností, začal ji rychlými kmity jazyka zpracovávat. Netrvalo to ani půl minuty, kdy Alice hlasitě vykřikla a v mohutném orgasmu silně stiskla nohami jeho hlavu, vzápětí vystříkla na Pavlův obličej její  milostná šťáva. Ještě chvíli se nechala dráždit jazykem, než se nadzvedla, dlaněmi si roztáhla zadeček a tentokrát jemně dosedla na jeho obličej, aby jí hezky polaskal také zadní dírku, což jí po orgasmu nesmírně uklidňovalo. Když z Pavla slezla, zdálo se, že je naprosto spokojená. „Jdi se umýt, pak si přijď ke mně lehnout. Dnes budeš spát se mnou. Zasloužíš si to.“

31

Vynikající, super pokračování.

32

Perfektní
Už jsem toho na podobné téma přečetl hodně, ale tohle má opravdu kvalitu
Až se člověk nemůže dočkat pokračování

33

Výchova vzorného „muže“ VI.

Průběh následujícího dne se odehrával v podobném duchu jako ten předchozí. Před svým návratem domů Alice opět poslala zprávu, co by si dala dobrého k večeři a těsně před příchodem prozvonila Pavlův mobil. Ten samozřejmě v pokleku očekával návrat své bohyně, aby ji byl ihned ve všem k dispozici. Poté, co s Paní usedli k večeři, podala mu k přečtení předmanželskou smlouvu, která přesně upravovala jeho práva a zejména povinnosti. Také v ní stálo, že se dobrovolně vzdává osobní svéprávnosti ve prospěch své Paní-manželky a bylo zde podrobně rozepsáno, co vše z toho pro něj a pro Paní vyplývá. Tyto radikální smlouvy byly ve společnosti rychle se šířící novinkou, kterou umožnila až poslední změna ústavy schválená poslankyněmi a díky níž Ženy dále posílily svá práva vůči mužům, které již nyní mohli na základě vhodně formulované smlouvy v podstatě vlastnit. Kromě jiného zde bylo také definováno, jak Paní oslovovat, že ji musí bezpodmínečně respektovat a byla tu i klauzule, která umožňovala manžela fyzicky trestat, což však nikdy nesmělo vyústit ve vážnější zdravotní újmu. Na závěr dokumentu bylo přímo zmíněno, že veškerý majetek nabitý za doby trvání manželství patří výlučně do vlastnictví manželky a že smlouva je ze strany manžela nevypověditelná a zrušit ji může pouze Manželka na základě svého uvážení. „ Tak co, Pavlí. Podepíšeš? Chápu, možná se ti to může zdát poněkud extrémní, ale tyhle smlouvy jsou dnes celkem běžné a u mě máš jistotu, že svého postavení vůči tobě nezneužiju.“ Pavel okamžik váhal, pokud věděl, jeho otec s matkou takovou smlouvu neměl a již slyšel o případech, kdy byly někteří muži na základě podobných smluv doslova zotročeni ženou, která s nimi nakládala zcela podle své libovůle, až ztratili poslední zbytky lidské důstojnosti a byli brutálním způsobem zneužíváni, ale tohle mu snad ze strany Alice nehrozí, je to přece inteligentní a solidní Žena. Navíc si uvědomoval, že pokud nepodepíše, automaticky o svojí Lásku přijde a to si neuměl představit a ani nedomýšlel, jak by ho doma přijala mamka, které na jeho manželství s Alicí tolik záleželo. Nakonec přece jen vzal nabízené pero a smlouvu podepsal. Alici se evidentně ulevilo. Konečně je její. No, vlastně až po svatbě, pak vstoupí smlouva v platnost, ale tu si snad koloušek nerozmyslí. Přece ji miluje. „Chytrej kluk, uvidíš, že nebudeš litovat. Udělám z tebe prototyp dokonalého manžela, na jehož základě vznikne standart moderního muže, který se dostane do legislativy. Mám kamarádku, která byla vloni zvolena do parlamentu za Národní feministickou stranu. Chtěli by nově definovat postavení muže ve společnosti, ale tentokrát naprosto přesně. Zároveň se ztrátou mužských práv je rovněž nutno stanovit odpovědnost Ženy za jeho chování a správný morální vývoj. Předpokládá se, že muž bude až do svatby v opatrování Matky, případně jiné Ženy z výchozí rodiny a po sňatku přejde automaticky pod patronaci Manželky. Zatím není zdaleka dořešeno, co s mužem, kterého Manželka opustí, případně se muž stane vdovcem, ale i zde se nabízejí různé schůdné varianty, jako je např. mnohomužství, o němž se také rozhoduje. Postavení, které podepsáním smlouvy získáváš, je v podstatě shodné s plánovaným postavením muže v každém manželství, která se začnou uzavírat v horizontu cca deseti let, v té době již tyto smlouvy budou zbytečné. Změna se rovněž retroaktivně dotkne i všech původních manželství, která se tímto předefinují.“ Když Alice dohovořila, přátelsky Pavla pohladila po tváři a následně nastavila ruku k políbení. Pavel nabízené gesto přijal a začal vášnivě líbat ruku své Paní. Zároveň si však smutně uvědomoval, že ztrácí i to málo svobody, které doposud měl a nyní ho již čeká jen přísná disciplína a doživotní služba Ženě.

Ten den šel spát s nasazeným dilatátorem největšího rozměru. Vzhledem k předchozí přípravě a jeho mladému věku, kdy je tkáň konečníku velice pružná, zavedla Alice roztahovací kužel poměrně snadno. Byla tím potěšena a bezprostředně po zasunutí mu pošeptala do ucha. „Zítra je náš velký den, Pavlí, hned po svatbě si tě odvezu k sobě do ložnice. Zdá se, že budeš správně připraven.“ A jak stála ještě po aplikaci dilatátoru za jeho zády, mnula mu přitom bradavky a tiskla se podprsenkou na jeho ramena. Byla skutečně o hlavu vyšší, než on a to i bez podpatků, ale to se prý má brzy změnit, slíbila mu kompletní obměnu šatníku i botníku. Prý se tím vyřeší víc problémů zároveň. Pavel stimulaci bradavek již téměř nezvládal, jeho vzrušení se přiblížilo vrcholu, ale neměl odvahu se Paní vysmeknout z milostného sevření, nebo cokoliv namítnout, aby ji nepohněval, nicméně poluce se již hlásila o slovo. Rozhodl se, že nedá na sobě nic znát, ale v okamžiku, kdy mu začalo sperma odkapávat na dlaždice koupelnové podlahy, rozezněl se z vedlejšího pokoje, kde měla Paní ložnici, varovný tón jejího mobilu. V ten moment si ho Alice bleskurychle otočila čelem k sobě a přísně pohlédla na jeho v pásu uzamknutý dokapávajíc penis. Pavel samou hanbou zrudlý sklopil oči a mlčel. „ Co to má znamenat ? Kolikrát jsem tě varovala, že nebudu podobné excesy tolerovat!“ Pavel i nadále mlčel. Po jeho temně rudé pleti se najednou začaly valit veliké slzy, které stékaly dolů na podlahu, kde se mísily s jeho semenem. Stačil ještě dvakrát nehlasně vzlyknout, než se Alice neudržela, hrubě ho uchopila pravačkou v podpaždí a spěšně ho odvedla k sobě do ložnice. Její vzrušení se pomalu, ale jistě stávalo přímo úměrné pocitu pokoření jejího nastávajícího a v tomto okamžiku již nebyla daleko od orgasmu. Jakmile dorazili do pokoje, usedla na okraj postele s roztaženýma nohama, vykasala si spodničku a Pavel musel pokleknout před ní.  Pak si již zkušeným pohybem obou rukou nasměrovala jeho hlavu do roztouženého rozkroku. Pavel snažící se odčinit své selhání uspokojil Alici, jak to do té doby nikdy nezažila. Kromě toho, že si dal obzvlášť záležet, byla Paní dokonale připravená právě prožitou předehrou. V doznívajícím orgasmu si uvědomila, že mezi nimi vzniká pevné pouto. Cítila vzrůstající závislost na jeho ponížení, bezmocnosti,  a zároveň na jeho touze mít ji a milovat se sní jako s Ženou, což se mu však nikdy nepodaří, s výjimkou těhotenství, které již v duchu plánovala.

Následujícího dne vstali oba velice brzy ráno. Pavel ještě musel dokončit úklid v domě a zejména v ložnici, kterou chtěla mít Paní panensky čistou. Musel také vyměnit povlečení za zcela nové  pořízené přímo pro účel svatební noci. Alice se zatím chystala v koupelně a nechala si ještě od Pavla přežehlit svatební šaty, které byly vyvedeny ve zcela kompaktním stylu bez jakýchkoliv krajek nebo zbytečných ozdob a v černé barvě. Přesně dle poslední feministické módy, což jí nesmírně slušelo. Pavel měl pro změnu přichystán bílý oblek s krajkami na rukávech a růžovou košili s ozdobnou stužkou místo kravaty. Museli si pospíšit, aby stihli schůzku u notářky k podpisu předmanželské smlouvy, která byla dohodnuta na dvanáctou hodinu a v jednu jim začínal svatební obřad na radnici, kam dorazili na poslední chvíli. K radnici dorazilo také mnoho kamarádek a kolegyň Alice popřát jí hodně štěstí do manželského svazku. Uznale pokyvovaly hlavou, když viděly novomanžela. Již z jeho zevnějšku bylo patrné, že bude naprosto pod kontrolou manželky, což všechny přítomné dámy s úsměvem kvitovaly. Součástí sňatku byla i změna Pavlovo příjmení podle Alice, ale to již bylo dávno běžným zvykem.

Po obřadu měla  Paní objednaného taxíka, který je zavezl do vyhlášené Japonské restaurace, kam za nimi následně přijelo ještě několik nejvěrnějších přítelkyň. Po společném obědě si dámy objednaly víno, kterého se nakonec vypilo několik lahví. Pavel si musel vystačit s džusem, což u přítomných dam sklidilo respekt vůči Alici, která již od samého začátku dbala na přísnou kázeň svého chotě. Kamarádky, které již byly v manželství, jedna druhou překřikovaly, co by nyní u svých manželů udělaly jinak, kdyby dostaly znovu příležitost a s množstvím vypitého alkoholu začaly Alici hlasitě doporučovat nejrůznější často až bizarní výchovné metody, které se jim osvědčily. Z některých Pavlovi přímo běhal mráz po zádech a jen doufal, že si Paní nebude vše pamatovat. Ta se zatím jen smyslně usmívala a mlčky pokyvovala hlavou. Dokonce toho za celou dobu ani moc nevypila. Chtěla být ve formě, až dorazí se svým miláčkem domů. S Pavlem se sice za celou dobu žádná z přítomných dam nebavila, jelikož to bylo pod jejich úroveň, nicméně bylo zřejmé, že je mladý novomanžel velice zaujal. Co chvíli si ho z blízka prohlížely, až se jedna z nejaktivnějších osmělila a zeptala se Alice, zda si může na Pavla též sáhnout, což Paní pokýváním hlavy dovolila, tentýž souhlas si vyžádalo ještě několik dalších dam, které již měly notně přihnuto. Ty se pak kolem Pavla semkly a hlasitě hodnotily jeho vizáž i nesmělé a pokorné vystupování, které je přitahovalo až přímo dráždilo. Mnohé z nich si jeho tělo osahalo za bujarého veselí ostatních přihlížejících žen. Pavel byl z veškerého toho zájmu celý nesvůj, ale neopovážil se cokoliv namítnout, jelikož byl od malička veden k poslušnosti vůči ženám, navíc vůči takové přesile opilých sebevědomých žen by stejně nic nezmohl, pokud by se ho ovšem nezastala sama Paní. Ta však zatím od baru celý výjev s potěšením sledovala. Chtěla vědět, jak se situace bude dále vyvíjet.  Dámy svůj zájem o Pavla stále stupňovaly a jedna druhou hecovala ke smělejšímu jednání. Dokonce mu některá z nich zajela rukou do kalhot a ohmatávala jeho kovový pás, následně pak podle hmatu hlasitě tipovala, jaký model má Pavel asi na sobě. Ostatní si pak také sáhly a překřikovaly se na celý lokál, jenže každá měla jiný názor. Jejich agresivita dále rostla. Nakonec se usnesly, že bude nejlepší přesvědčit se přímo. Dvě nejsilnější Ženy nečekaně uchopily Pavla ze zadu v podpaždí a nadzvedly ho ze židle, třetí mu mezitím rozepnula kalhoty a další dvě mu bleskurychle stáhly každá za jednu nohavici kalhoty dolů. Pavel zůstal viset v sevření obou žen a na sobě měl pouze černé krajkové kalhotky, které mu na dnešek připravila Paní, to už mu však ta, co rozepínala kaťata, kalhotky stáhla a všechny nyní zíraly na Pavlův pás, pak se ta nejhlučnější z nich otočila do zadu na Alici a s uznáním se vztyčeným palcem pronesla „ s čipem“. Ostatní jen obdivně pokyvovaly hlavou a zblízka si pás prohlížely. Nakonec je Alice přátelsky, ale rezolutně okřikla. „Tak už dost holky, já si ho chci dnes v noci také užít a nepotřebuji , aby kvůli vám byl vystresovaný.“ A všechny přítomné dámy se hlasitě rozesmály. Nadále si již Pavla nevšímaly. Zábava se pak ještě protáhla až do večerních hodin, kdy se Alice se zbylými kamarádkami vřele rozloučila a i s Pavlem nasedla do objednaného taxíku směr domů.

34

Pěkné, velmi pěkné. Už se těším na knižní vydání, tak cca za pár let. smile

35

No, místo knihy bych raději něco podobné prožil smile

36

Je to úžasné a krásně se to čte. Jen tak dál. Opravdu mě to velice baví a jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. Alice si to skvěle plánuje a rozhodně si to užívá.

37

Díky, Xeno. Od Ženy mě to těší dvojnásob wink

38

Ahoj, byl jsem týden na dovolené a těšil se na nové pokračování.
Je to stále krásnější a krásnější. Krásně se ten příběh košatí a rozbaluje.
Moc se těším, co bude dál, co přijde.
Díky za tak krásné povídky Pepa

39

Ahoj, taky chci pochválit tuhle úžasnou povídku, je to vážně moc povedené a i když je to jiná realita, působí to na mě přirozeně. Díky moc, i za ty představy pokaždé když si na to vzpomenu. smile

40

Tahle povidka se mi take libi, i kdyz mi NovaCzech tak trochu vyfoukl tema :-)
Jen si myslim, ze sexualni submisivita je neco docela jineho, nez politicke hnuti feminismu.
V sexualnich predstavach je to super, v realu by to ovsem byla dost silena diktatura.

41

Ano, byla by to šílená diktatura.
Nicméně, pokud se podíváš, v jakém postavení žijí dnešní musulmanské ženy např. na středním východě, tak je to plnohodnotně srovnatelné a ty ženy, které nic jiného nepoznaly, jsou v podstatě ve svém postavení spokojené !! Prostě to může fungovat

42

NovaCzech: muze to fungovat v nejake izolovane skupine, ne v propojenem svete, kde muzi uz neco jineho poznali.
Ostatne i na Blizkem vychode to "funguje" jen zcasti a (snad krome Saudske Arabie) spise v chudsich tradicnich venkovskych rodinach.
Krome toho uz bylo nekolikrat popsano, ze ve vetsine zen existuje pud hledani silneho a dobre postaveneho "samce", ktery zabezpeci je i rodinu. To jsou proste tisicilete principy pozorovatelne temer ve vsech kulturach a par desitek let nejakeho politickeho hnuti na nich mnoho nezmeni.
Ale nechci tady z toho udelat historicky ci politicky debatni krouzek :-)

43

NovaCzech: Už chci pokračování.... ;-)

44

Ano, ja uz bych taky mooc moc chtel....

45

Výchova vzorného „muže“ VII.

Když dorazili oba domů, poslala Alice Pavla do koupelny s tím, aby se důkladně osprchoval, sama se šla zatím nahoru převléknout, když byl již téměř hotov, objevila se náhle ve dveřích koupelny. Pavel na ní mohl oči nechat. Měla na sobě černé samodržící punčochy, jezdecké kozačky s hadím vzorem v nichž měla zasunutý jezdecký bičík a černý kožený korzet, který byl vkusně doplněn pásem rovněž koženým v tělové barvě s naprosto realistickým penisem. Když Pavel penis prvně spatřil, ulevilo se mu, nebyl to totiž ten obludně velký, který měla uložen v tělocvičně a s nímž mu hrozila. Zjevně si na něj pro začátek pořídila běžný rozměr, aby mu neublížila. Cítil k ní za to neskonalou vděčnost a když přistoupila ke sprchovému koutu, kde se již utíral, zcela bezděčně bez jakéhokoliv vyzvání poklekl a otevřel pusu, aby její penis přijal do sebe a vyjádřil tak Paní svojí bezmeznou úctu. Alice s naprostou samozřejmostí bez zaváhání vsunula penis do jeho úst a pohybem obou rukou za Pavlovo hlavu určovala tempo, s jakým ji kouřil. Celá scéna se odehrála v tichosti bez jediného slova jen s tichým vzdycháním vzrušené Alice. Asi po čtvrthodině celou akci přerušila. Nařídila Pavlovi, ať si stoupne čelem k protilehlé stěně koutu zády k ní, opře se rukama o stěnu a pořádně roztáhne nohy. Teprve pak odpojila sprchovou hlavici a nahradila jí speciální anální tryskou na čištění konečníku. Tu pak ošetřenou intimním gelem opatrně vsunula Pavlovi do análu, který mu tímto dokonale vypláchla. „Všímej si, jak to dělám, od zítřka se budeš takto mýt sám. Vždy, než dorazím z práce, se takto připravíš. Nikdy nevím, kdy se s tebou budu mít potřebu pomilovat, navíc je to zdraví prospěšné.“ Pavel citlivě vnímal každý pohyb hlavice a snažil si celou proceduru co nejlépe zapamatovat. Když bylo po všem a dosušil se, přistoupil ke svým věcem, aby se oblékl, ale v tom mu Alice zabránila. „ Vezmi to, a odnes do odpadků v hale a za chvíli ať jsi u mě v ložnici.“ Pavel na ní nechápavě pohlédl, ale neopovážil se oponovat. „A pospěš si!“

Když celý udýchaný dorazil, seděla  Alice pohodlně v posteli zády opřena o pelest, nohu přes nohu a podezřele se na něj usmívala. Před ní na okraji matrace ležela úhledná hromádka s jakýmisi věcmi. „Pavlí, v rámci většího progresu ve tvém vývoji, jsem se rozhodla, že dnešním dnem počínaje se budeš doma pohybovat zásadně v kostýmku služky a ukázala nohou na hromádku složených věcí, kterých si Pavel všiml hned při příchodu. Takže si to oblékni, ať vidím, že jsem vybrala správnou velikost. Pavel byl sice mírně řečeno zaskočený, ale neopovážil se ani ceknout, tedy raději uposlechl. Kostýmek byl vyveden převážně v černé barvě s bílými prvky a krátkou minisukýnkou opatřenou krajkovou bílou zástěrou. Zároveň ke kostýmku dostal černé samodržící punčochy s jemným vzorem a černé krajkové kalhotky s ozdobnou mašličkou, dokonce v nich již byla vlepena slipová vložka – Paní myslela skutečně na vše. Mezitím, co se dosti neobratně strojil, mu Alice vysvětlila toto opatření „Nemusím se ti sice zpovídat, proč jsem tak rozhodla, ale na druhou stranu bych ráda, abys to chápal v širší souvislosti. Jak jistě víš, kostým služky je obecně vnímán ve společnosti jako historický symbol ponížení ženy z dob mužské nadvlády. Ten temný věk plný násilí, válek a hrubosti je již naštěstí za námi, protože se nám podařilo vás postupně nahradit na všech rozhodujících a vedoucích pozicích tím, že se ženská populace stala postupně mnohem vzdělanější než ta vaše. Nakonec jsme celý proces korunovaly změnou ústavy, která nám zaručuje větší práva, aby se již ta barbarská doba nemohla nikdy vrátit. Ale to jistě znáš. V principu jde o to, že tento symbol ponížení, pokud ho skutečně dokážeš vnitřně přijmout za svůj přirozený a odpovídající oděv tvému celoživotnímu postavení, tvoji transformaci do role absolutně poddaného a oddaného manžela významně urychlí. Ostatně pokud trochu sleduješ vývoj, tak bys mohl vědět, že je to trend posledních let, jen mezi mými kamarádkami je jich několik, které tyhle feminizační metody  zavedly a rozhodně nelitují. Neboj, těch oblečků ti opatřím několik, abys měl vždy nějaký čistý na výměnu. Jinak na veřejnosti se budeš nadále pohybovat v unisexovém oblečení, to zatím postačí. Pracovní oblek na zahradu budeš mít v dámském stylu, ale bez nějakých výstřelků – jednoduchý a praktický. Mezitím se Pavel postupně nasoukal  do svého nového oděvu a Paní ho vyzvala, ať se projde po ložnici. Sotva učinil pár kroků, Alice zavelela. „Stop! Takový krásný kostým a ty se mi tu v něm budeš producírovat naboso? Proč myslíš, že byly dole pod ním ty černé střevíčky? Ať už je máš na sobě.“ „Ale ty jsou přece Vaše, Paní“ odvětil Pavel. „Ano, byly, do dnešního dne, ale teď je budeš nosit ty“ Jsou sice o číslo větší, než tvá noha, ale to je pro trénink chůze na vysokých podpatcích to nejlepší. Pokud v nich zvládneš pohyb bez problémů, koupím ti nové přesně na míru, v nich už bys měl chodit jako profesionální modelka a to já dokážu ocenit. Každopádně budeš od zítřka pilně trénovat – nechci tě doma vidět v něčem jiném.“ Pavel si tedy nepříliš ochotně nazul černé lakové pantoflíčky na vysokém podpatku a zkusil se projít po místnosti. Moc mu to nešlo, byly skutečně větší, navíc s velmi hladkou stélkou, takže mu v nich chodidla v silonkách hodně klouzala. Spíše  vrávoral, než chodil. Prošel se po místnosti sem a tam asi čtyřikrát, když tu se Alice rozesmála na celé kolo. „ Pavlí, už dost, vždyť ty se v tom pohybuješ jako zombie, něco takového jsem ještě neviděla.“ A znovu se dala do smíchu. „Vidím, že nás čeká ještě hodně práce, ale nevadí, já umím být trpělivá. Jak jsem řekla, od této chvíle tě chci vidět pouze v nich, až s nimi chůzi zvládneš, koupím ti nové přesně v tvé velikosti, ale pro účely výcviku jsou tyhle naprosto ideální. Alice musela uznat, že až na tu chůzi to Pavlovi v novém dresu ohromně sluší, měla v plánu ponechat mu jeho delší vlasy a také pro něj vybrala typicky ženský účes na mikádo, ten se hodí k jeho jemným čistým rysům. Bude z něj rozkošná brunetka.

Mezitím, jak takto uvažovala, pomalu vstala z postele a zezadu přistoupila k Pavlovi. Jemně mu stiskla paže a natáhla jeho vůni, cítila, že se chvěje. Penisem se tlačila na jeho novou sukni. „Neboj se, Pavlí, dnes je náš velký den. Ten kostýmek ti vážně moc sluší. Uvidíš, že si zvykneš.“ Pavel se přece jen poněkud uklidnil. Alice ho nechala pokleknout na všechny čtyři na okraji postele, teprve pak mu vyhrnula sukni a rozepnula jeho nové kalhotky, které měli uprostřed rozkroku spojovací cvok. Nyní měla cestu k jeho konečníku volnou, na tenhle okamžik se těšila od doby, co si Pavla vyhlédla jako svého nastávajícího. „Doufám, že jsem první, Pavlí. Chci být v tvém životě jedinou ženou, rozumíš? Může ti to připadat staromódní, ale nesnesla bych pomyšlení, že sis přede mnou již něco s někým začal. Je pro mě důležité, že jsi zůstal čistý. Chci, abych to byla já, kdo tě odpaní. Chápeš?“ „Ano, Paní“ Odvětil Pavel. Alice nanesla na penis rubrikant a roztáhla mu obě půlky, pak zkušeným pohybem pomalu, ale jistě vsunula penis asi polovinou délky do Pavla a s každým dalším zasunutím do něj pronikala hlouběji a hlouběji, až když byla uvnitř celou délkou, začal Pavel potichu vzdychat, bylo zřejmé, že je akorát v kontaktu s jeho prostatou, což bylo důležité už kvůli milkingu, který mu chtěla takto pravidelně dělat. Pevně ho držela za boky a každým přírazem si ho vždy přitáhla k sobě, soulož nabývala na intenzitě i rychlosti. Pavlovo vzdychání se stupňovalo, bylo jasné, že se správně uvolnil a milování se učí prožívat, to se Alici líbilo a její vzrušení každým dalším přírazem rostlo. Penis byl konstruován tak, že opačnou část měla zasunutou do pochvy a mezi oběma konci byl výrazný výstupek, který účinně stimuloval klitoris. Asi  po deseti minutách prožila první mohutný orgasmus následovaný ještě dalšíma dvěma. Užívala si pocit převahy, kterou nad Pavlem měla, to byl pro ni největší stimul, vědomí, že je to Ona, kdo řídí každou akci včetně milování a partner se vždy automaticky a bez reptání podřídí. Přesně z toho důvodu potřebovala submisivního muže a Pavel se jí od počátku jevil jako ideální adept. Nakonec si miláčka, který již stačil minimálně jednou vytéct, přetočila na záda a milovala se s ním zepředu, následně uchopila obě jeho nohy a opřela si je o ramena. Dívala se mu přitom upřeně do očí a vychutnávala si jeho absolutní podrobení, když zrakem uhnul, uchopila ho rázně za bradu a znovu ho natočila zpříma k sobě. Po chvíli prožila další bouřlivý orgasmus, po němž si znavena lehla na Pavla a nechala si sát bradavky, když se jí vrátily síly, zatoužila mocně po orálním uspokojení. Odepla si pás s penisem a roztouženým klínem se vyhoupla na Pavlův obličej poševním otvorem přímo na jeho ústa.  Nechala se chvíli takto laskat a když byla dostatečně připravena, posunula se kousek níž, aby se nyní  věnoval i jejímu klitorisu, pak již netrvalo dlouho a prožila další překrásný orgasmus, po němž se nechala důkladně očistit jazykem. A jak to měla na závěr nejraději, dosedla nyní zadečkem z lehka na jeho pusu, aby se Pavlík svým šikovným jazykem pomazlil také s její druhou dírkou, která byla jen velmi nerada zanedbáváná! Toto byl pro ni ten největší relax, který zbožňovala a u něhož byla schopna klidně po chvíli usnout. Již za okamžik vnímala příjemnou, ale neodvratnou únavu, kdy se přetočila na bok zády k Pavlovi a ještě stačila ze zadu za vlasy uchopit jeho hlavu a nasměrovat jí ke svému zadečku, aby se krásným laskáním nechala uspat. Cítila, že tento spánek si opravdu zaslouží, za dnešek zvládla mnoho významných věcí, od rozhodující smlouvy pevně určující další manželův osud, přes svatbu, krásnou a zábavnou oslavu, až po manželovo odpanění, které si neskutečně užila. S vědomým dobře odvedené práce se pomalu, ale jistě propadala do říše spánku.

Ukázka z další kapitoly
Opět vyjekl, to Alici rozpálilo ještě víc, rázně mu strhla hlavu zcela dozadu, takže mu nyní hleděla zblízka do očí. Z rozšířených zorniček vyčetla jediné. Strach! Přesně tohle jí nyní hnalo kupředu, jeho strach z toho, co bude následovat. Rozhodla se prohloubit jeho ponížení i nejistotu ...

46

Velmi dobrá práce. Přečetl jsem mnoho povídek, ale žádnou jako je tato.
Super, díky.

47

Tohle si zaslouží i mé poděkování. Skvostné. Pěkně mě to rozrajcovalo, protože tyhle hrátky také zbožňuji. Né feminizaci, ale to, co následovalo potom. Díky a těším se na další.

48

Je to uzasne cteni, cte se to jednm dechem, clovek pak lapa po dalsich douscich a chce vic. Tesim se na dalsi cast. Rozhodne je to uzasne, kosate a krasne cteni.

49

Děkuji všem za příznivý ohlas smile Upřímně řečeno, ani jsem nepředpokládal a nedoufal, že by příběh mohl mít pozitivní odezvu u Žen a dle pravidelných reakcí Xeny, se povedlo !! Což je  pro mě naprosto bezkonkurenční odměnou big_smile

50

Já čtu ráda povídky, ale né všechny jsou dobré, některé mě inspirují pro své zvrhlosti v reálu, když jsou zajímavé a vzrušující. Ty píšeš skvěle, žádné sprosté výrazy, nic násilného, prostě to vzrušení tím prostupuje napovrch a to mě fakt láká, že se do toho začtu jedním dechem.
A že jsi potěšen z mé reakce? Jsem dominantní žena, zbožňuji bdsm, prožívám ho i v reálu, takže jsem stejně úchylná jako vy chlapy a když mě něco vzrušuje, tak to řeknu, protože je to inspirací i pro tebe a už se těším na pokračování.