1

Téma: Pár otázkok k menšiemu HT

Zdravím, tak som si kupil menší HolyTrainer. Velkosť krúžku mám 3/4. Problém je že mám "krátke" gule. Nasadiť ho je pol hodinový boj. Máte na to nejaký trik?
Ďalej po nasadení sa mi takmer okamžite postaví a celý pás sa posunie dopredu asi o 2-3cm pokial dovolia gule a priemer. To nieje zrovna príjemné pretože vrchná časť mi začne tlačiť do penisu. Mal som si radšej kúpiť väčší model alebo mám skusiť menší priemer krúžku?

2

Re: Pár otázkok k menšiemu HT

Také zdravím.
A to je tvoje první klícka? Co si vzpomínám, tak první klícku jsem měl problém vůbec nasadit, protože hned jak jsem ji vzal do ruky (ba na ni pomyslel), vzrušení (erekce) nasledovalo vzápětí.

"Krátke gule" - to je jen pocit. Když je chladněji (nebo aspoň u mě i vždy po ránu), stáhnou se blíže k tělu a to pak mám s HT také trochu boj. Zkus vzít tenčí (cca 5mm, abys nekrájel knedlík smile ) provázek nebo něco, podvaž si koule i pinďoura, provleč kroužkem varle (jedno je vždy o něco níže než druhé) pak druhé.

Erekci menší kroužek nezamezí a je normální, když se ti při ní celá klícka odtáhne od těla, dobré je těsnější spodní prádlo, které pak klícku tlačí zpět. Bez něj bych noc nepřežil smile

Já mám HT jen na "vycházky" - kompaktnější do kalhot a můžu v klidu čůrat do pisoáru, standardně mám Bon4.

Jaká vrchní část ti tlačí do penisu? Tomu úplně nerozumím..

3

Giuseppe asi myslel ten zobáček na horní straně klícky, který se při erekci zařezává do penisu. Je tam údajně jako zábrana proti vyklouznutí.
BTW: včera jsem jej odpiloval dle návodu tady na fóru a musím říci, že nic nevyklouzává, ale hlavně nic netlačí. smile

4

Ajo, tak toho jsem zbavil také.

5

Ano je to moja prvá klietka takže to vzrušenie chápem. Myslel som že pás bude vždy natlačený pri tele a nedovolí penisu sa postaviť. Totiž to odtiahnutie od tela by nevadilo, vadí mi ten zobák ako písal Nimot. Plus mi  krúžok natiahne gule takže to nieje zrovna dobrý pocit.

6

Tak pokud máš plast, můžeš si klícku/zobák doupravit (kov vlastně také, jen s větším úsilím smile )

Pokus o erekci bude mít snahu odtáhnout klícku vždy. Můžeš ještě zkusit menší kroužek, ale dle mého je nejdůleži5

7

/pardon, píšu na mobilu a špatné tlačítko. A někam zmizelo "editovat".

..nejdůležitější těsné spodní prádlo. Přes d

8

/..do prdele, mám šmatlavý palce, tímto prosím Vojtu, aby z toho udělal jeden příspěvek, ať tu nejsem za negramota smile btw. proč mi nejde příspěvek editovat?

..nejdůležitější těsné spodní prádlo. A to myslím jako fakt těsné. Na noc mám vytipováno pár kousků. Neumožní, aby se klícka při erekci "zvedala" a je po problému i s oddalováním koulí od těla. Pokud spím v HT, tak mám spíš problém v tom, že mi při pokusu o erekci až penis bolí, jak se snaží roztrhnout klícku vejpůl, na mě je hodně těsná/úzká nebo nevím. Ale kroužek je tvarovaný opravdu dobře.

Oddalování klícky od těla tu také někdo řešil improvizovaným postrojem připojeným ke kroužku, ale to nemám zkušenost.

9

Nosím taky krátký holytrainer a to těsné prádlo je v mém případě hodně stahující body přes punčocháče,ve kterých mám plenky. Tam je penis v PC jak ve vatě a ani se nehne. V případě potřeby použiju plenky i k jejich hlavnímu účelu.

10

No už som dostal určitý grif takže to nasádzanie je lepšie. Avšak keď som zamknutý mám gule tak nejak na stranách a šúchajú sa mi o stehná. Čo s tým? Neplánujem to na dlhé nosenie ale vadí mi to.

11

Ako sa zbaviť toho pocitu "pálenia" na guliach kde sa krúžok dotýka? Začne to asi po pol hodine nosenia

12

Namazat. Čímkoliv.

13

Napríklad?

14

Třeba Nivea lotion nebo čímkoliv na promaštění a zvlhčení kůže. Pálí to proto, že suchá nebo lehce zapařená kůže na kroužku drhne.

15

Ja osobne pouzivam detsky olej. raz za dva tri dni "osetrim" a palenie nie je.
Ked som zacinal, mal som rovnaky problem, ale toto forum je plne uzitocnych rad.