1

Téma: Má to ještě smysl 2

Poradil by mi někdo s tímto problémem?
Jsem již více jak 30 let ženatý a do manželskoho sexu se mi již moc nechce, jednak chybí chuť a taky erekce není již taková, takže si to raději udělám sám, navíc občas tíhnu k nošení dámského spodního prádla a tak se vlastně s masturbaci v prádle uspokojím. Tím však trpí vztah.
Chtěl bych to však změnit a tak mě napadlo nošení pásu. Vyřešilo by to spoustu věcí najednou.
Mohl by mi někdo poradit, jestli je to v tomto směru reálné a doporučuje mi to, nebo bude třeba zvolit jinou možnost )jakou? ).Dloudobé nošení mě ale hodně láká

2

Re: Má to ještě smysl 2

Tak nevím, umíš číst? Rozumíš česky? Pokud 2x ano, neznamená to, že máš volit Bureše, ale začít intenzivně hovořit se svoji manželkou, tvoji budoucí Paní. Ale to vše pokud to sám opravdu chceš.

3

Jinak já jsem 56 years old, duchem ale fakt jinde, moji Paní komunita zná, zná i mě. Je to pouze o tom, co chceš podstoupit, jak se k tomu postaví manželka, akceptuje orální uspokojení, těch neznámých v tvojem příspěvku je tolik, že snad ani nemá cenu odpovídat, ale myslím, že pokud to opravdu chceš, tak se cesta najde. Přeji hodně krásných zážitků nejen tobě, ale oběma.
Zdravím Xenu a Tlapíka :-)

4

Sarah: Také tam vidím dosti ? Chtělo by to více rozvést, co vlastně chceš nebo co od toho vůbec očekáváš, když chuť na manželský sex už chybí. A co by na to řekla manželka nebo ta je už úplně mimo hru? Opravdu by to chtělo problém víc popsat, ale hlavně musíš chtít sám to změnit a chce to komunikaci doma a pak by to mohlo určitě oběma klapat, zda ještě žena má zájem o sex.

zicco55: Díky za pozdrav, určitě někdy dorazte na sraz, moc rádi Vás oba uvidíme :-)