1

Téma: Proměna mé manželky

Zdravím vás,

rad bych se s vámi podělil o mé začátky,tak jak mě to poručila moje madam,...žil jsem v celku spokojenem 20 letém vztahu,ale už par let bez sexu...ten jsem si nahrazoval onanováním a nedávno jsem se rozhodl že si koupim pás cudnosti a onanii zásadně omezím a po dohodě s manželkou jsem ho také objednal.
Vždy jsem si myslel, že moje manželka je submisivní slabá žena,ale to jsem se tedy mýlil..když pas přišel,okamžite mě nakázala at si si ho nasadím a tím okamžikem se vše změnilo...oznámila mě že mě už nechce jako dominantního,ale jako poslušného suba,a ještě k tomu se sklonem k feminizaci.
A tak se take stalo,už jsou kopueny dámské hadříky a ted když sem píši své zážitky,mam je na sobě včetně pasu a moje madam se mě dívá přes rameno a kontroluje zda je vše ok...Až tenhle příspevek dopíši,chce ještě objednat bič na výchovné tresty.

Pokračování příště....

2

Re: Proměna mé manželky

U nás je to podobné.Po x letech manželství přišel pás cudnosti a s ním velké změny a oživení našeho vztahu.Moje paní nikdy dominantní nebyla ale svou roli klíčnice si začíná užívat čím dál víc.Komu by se taky nelíbilo mít doma někoho kdo bez řečí uklidí,navaří,namasíruje,uspokojí.A já to dělám rád a největší odměnou pro mě je spokojenost mé paní,kterou i po letech neskutečně miluju.

3

Ano, to je fakt, ale ona mě nutí nosit dámský oblečení, vložky atd... Jsem nadrzenéj a ona najednou sex nechce... Prý jen oral. Nejsme chudí a chce objednat neosteel. Bojím se že to je vážný i když jsem to nejdřív bral jako hru.
Za každou hloupost musím lehnout na postel a dostanu min 5 ran rákoskou. Naštěstí mě vždy dá roubík.
Ptal jsem se kdy mě už pc sundá a prý nikdy. A kdyby to prý věděla dřív nasadí mě jo už po svatbě

4

Jestli tě neodemkne a nenechá ani po delší době udělat, bude muset každopádně přistoupit k milkingu, jinak budeš mít problém.
V tvém případě, jelikož je Paní hodně odhodlaná a navíc si užívá tvojí feminizaci, bych doporučil milking formou anální soulože do konečníku. A abys u toho moc nevzdychal, měla by ti zároveň nasadit roubík big_smile

5

Milking uz zkoušela,ale i když citim jako bych už takl tak nic...ani kapka.A soulož do analu mě stějně čeka,dnes přišel připínak...:-(

6

Jen se nedělej, stejne se na to těšíš. Souloz do zadku připínákem je suprova věc...

7

Tak a manželka si nechala poslat koženou rákosku a někde si vyčetla že mam dostávat preventivní rány....Poprosil jsem si zda si před výpraskem mužu dat roubík a latexovou  masku...naštěsti souhlasila.Bez toho bych to asi nedal...

8

No vidis, jak mas hodnou a ohleduplnou Pani :-)
Uvedom si, kolik let jsi ji sidil, podvadel a zanedbaval - to by ti mohlo pomoct tresty lepe prijimat a snaset.