1

Téma: Začátečník- pár dotazů :)

Zdarte
Měl bych dvě otázky, co už už asi i zazněli, ale já to asi nějak nemůžu najít. Tak ta první... Dostal sem od známého pás, cb6000s s kovovým kroužkem 50mm. Ten mě byl hodně velký, bez nějaké námahy, sem ho z penisu sundal. Tak sem si podle návodů tady i jinde poměřil průměry a vyšlo mě, že sem někde mezi 45mm a 40mm. Tak sem si objednal tady na cudnosti 40mm kroužek. Je teda dost na těsno, ale už ho umím nasadit, malíček pod něj nějak dostanu, takže nějaká pidi vůle tam je, ale co mě dost trápí a celkem bolí, tak sou místa těch spojů. Musím často mazat, protože ta kůže je u spojů taková furt dost podrážděná a otlačená. Mám kvůli tomu pořizovat 45mm kroužek nebo si to tělo na to po čase zvykne? Vím že každý sme jiný, ale tak všeobecně se ptám smile

No a druhá otázka
Kvůli sport a tak všeobecně uvažuju, že bych si pořídil Holy trainer... Ale trochu mě matou ty rozměry. Když teda na cbčko má kroužek 40mm (potenciálně 45mm) tak jakou velikost zvolit na ten HT ?

Se eště jednou omlouvám, pokud sou to nějaké hodně tupé dotazy smile

2

Re: Začátečník- pár dotazů :)

jaky je profil u krouzku k cb ? H nebo plny ?
pokud H tak ten je dost problematicky. je mozne koupit kovovy plny ale moje osobni zkusenost je ze HT je nesrovnatelne lepsi. Mel jsem cbs s plnym kovovym krouzkem a kds a ladil jsem tak dlouho nez jsem presel na HT big_smile, ktere je super.Jen uz nevim na jakou velikost jsem doladil krouzky.Mam totiz u obou pasu vsechny velikosti a tak jsem toho hodne vyzkousel

3

Já bych v Tvém případě k HT volil ten nejmenší kroužek a určitě kovový. HT nosím už rok a půl trvale právě v kombinaci nejmenší kovový kroužek a plastová klícka. Před Tím jsem měl cca rok CB 6000s a měl jsem ten stejnej problém jako Ty.

4

Vigg -nezdržuj se s CB6000s a kup HT s kovovým kroužkem 40 a 45 a máš pořešeno.