1

Téma: Jak to asi nemělo začít

Zdravím, pár měsíců jsem majitelem CB6000s plast. Je mi přes 30 a jsem šťastně ženatý. Díky tomuto fóru jsem se odhodlal a koupil si PC. Poučen vašimi příběhy jsem šel na věc pomalu, ale asi ne dost. Setkal jsem se jen z rozpaky a s neporozuměním. V sexu jsem otevřený a tolerantní, na rozdíl od mé ženy. Snažil jsem se jí naznačit o co mi jde a o co vlastně jde v této oblasti. Nenasla v tom žádnou výhodu pro sebe, jak je v mnoha příspěvcích uvedeno. Pouze rozpaky a možná i odpor a opovržení. Dnes to měl být její večer, pak se ale dozvěděla, že mám na sobě PC a okamžitě zařadila zpátečku. Prostě nerada experimentuje a nemá zájem poznat kouzlo. Které v sobě PC bezesporu skrývá. Jsem v tom sam. Nemá zájem nás intimní život okořenit. Těžko říct, jak by reagovala na toto fórum, ale myslím, že asi ne moc pozitivně. Všude slycham, že k sobě mají být partneři upřímní, a že se nemají zdráhat mluvit o tom, co se jim v sexu líbí. Když se o to pokusím, je to vždy stejné, rozpaky, stud. Rozhodně ne chuť zkusit něco nového. Nebudu asi ten ortodoxní a pravoverny nositel PC, rozhodně nemám na to se s některými z vás předhánět v délce bez orgasmu, rád si ho dopřeju, chtěl jsem jen zkusit něco nového. Nemám v úmyslu toho nechat, ale  asi nikdy nezaziju ten pocit být zamčený a být vydán,na milost či nemilost klicnici...

2

Re: Jak to asi nemělo začít

skus jej dať prečitať nejake skusenosti žien ktore maju partnera zamknuteho v pase cudnosti...potom sa jej to možno zapači

3

Jerker: Je fakt, že mají být partneři v sexu otevření, ale musí být v tom oba dva, aby to šlo skloubit, tudíž musí být oba nakloněni k experimentům a nacházení nových vzrušujících akcí, které uspokojí oba nebo si každý najde na tom něco, co ho vzrušuje, přitahuje nebo prostě něco, co se mu na tom líbí, aby také měl pocit, že mu to něco  přineslo pro sebe. A z každého mála se dá pomalu přecházet postupně dál a dál.
Takže myslím,kdyby si tvá žena přečetla jen příspěvky žen,co vlastně zamykání přináší té ženě samotné, že budeš pozorný a milující manžel atd. atd., tak by jí to třeba mohlo začít  bavit, ale hlavní je vždy to, že to musí ženu přitahovat, ta změna, co by mohla nastat, pohled na klec jí nesmí vadit a musí mít sama zájem o experimenty a postupně se třeba do toho dostane a najde si svou cestu, která jí vyhovuje.
Je to dlouhá cesta vytrvalosti a většinou musí být v ní chlapi ti trpělivější, ale hlavně se vyplatí jít po ní pomalu a nic neuspěchat.

4

Xena: Zdravím, dekuju za příspěvek, je to přesně jak říkáš, já mám chuť experimentovat, ona ne, někdy si říkám, že musím být dobrý milenec, když ji to takhle stačí. B-) A co se týká frekvence, tak cca jednou za měsíc a to neprehanim. Myslím, že pohled na klec ji spíše odpudí, už jsme se o tom bavili. B-( Ale je taky fakt, že to musí být o náladě. V komunikaci jsem otevřený já, já přicházím s návrhy na změnu, ví co se mi líbí a myslím, že nechci zas tak moc. Troufnu si tvrdit, že bych byl ochoten plnit její přání, ale ona buď opravdu žádná nemá, nebo se stydí o nich mluvit a nebo ji to prostě tak stačí...

5

Zdravím všechny uživatele tohoto fóra.
Již léta narážím na stejné problémy s nepochopením a přivedlo mě to na nápad.
Byla by nějaká slečna, či paní ochotná založit nové vlákno, ve kterém se budou vyjadřovat klíčnice k tomu, jaké výhody skýtá tento druh soužití se submisivním partnerem?
Je poněkud složité dávat přečíst fragmenty mnoha diskuzí, kde se píše o výhodách o pozitivech takového vztahu. 
Předem díky, pokud se někdo ujme tohoto vlákna a snad tím napomůže k rozšíření klíčnic v českých zemích.

6

Jerker: Dle toho co píšeš, myslím, že ať si manželka přečte cokoliv, jakože nejspíš nepřečte, proniknout do kouzla zamykání je v jejím případě velice těžké. Omlouvám se za ty slova, to nechceš asi slyšet, ale bohužel je to tak, když nemá přístup k experimentům, není aktivní v sexu, což by se mohlo změnit díky D/S vztahu, ale hlavně chuť, nálada, trochu zvrhlost, prostě zájem o změnu ve vztahu. To je základ, chtít něco změnit vůbec, chtít být tou obletovanou, zbožňovanou bohyní a ty píšeš, že jí to takhle nejspíš stačí.
A co kdyby si přečetla nějakou povídku? Jasně že né nic tvrdého, drsného na sado-maso. Už to by jí mohlo třeba jen trochu otevřít oči, zda by se jí tahle role v životě líbila. "Výchova vzorného muže", tu může jen doporučit, je to lehké čtení, zatím ;-)

kuli: Tvůj nápad na nové vlákno je dobrý, příspěvků by bylo ale od klíčnic nejspíš velice málo, bohužel, protože si myslím, že přispívá velice málo žen na toto forum.  A co založit vlákno již těch zamknutých? Ať oni píší, co pro své Paní dělají nebo co vlastně jejich Paní má za výhody, když má zamčeného chlapa? Ale každý vztah je vždy jiný, jedinečný a nemusí to každé ženě vyhovovat, ale už jen náznak, jak by se mohla mít, kdyby změnila dosavadní vztah. Je ale pravda, že si také může myslet, že to není realita nebo budou přispívat nějací šílenci a budou psát bludy, co nemají s reálem nic společného, takže opět je rada těžká.

Já osobně si myslím, že základ pro změnu vůbec je to, že žena sama musí chtít něco měnit a nezáleží ani jakým směrem v bdsm. Když sama chce, bez nátlaku, tak cestu si najde, jestliže je v ní něco trochu z chtíče, zájmu o sex a chce být jiná než klasická vanilková manželka, což myslím, že je velmi složité si jako žena vůbec připustit, že chce být jiná. Dominantní, rozkazovačná, panovačná, přísná, neústupná, netolerantní......Musí být spokojená sama se sebou, že taková chce být.
Když sama žena nechce, není to v ní, necítí to vnitřně, že chce změnit něco a nemá zájem, tak velice těžko komnatu otevře.

7

Kdo chce hledá způsoby,kdo ne důvody  :-)

8

Když se nechce, je to horší než když se nemůže. Aneb komu není shůry dáno v apatyce nakoupí.
Tím chci říci, že pokud partnerka nemá zájem tak ji k ničemu nedonutíš ani klackem. Nejdříve je třeba probudit zájem o věc. Způsobů je na výběr mnoho, od povídek přes blogy až po videa. Stačí se porozhlédnout na metu.
Ať se Ti to podaří.

9

A libi se ji oralek? Co kdybys ji to zacal pravidelne dlouze delal pusou - donekonecna, dokud neda najevo, ze staci? A az se bude ptat "a co ty", tak muzes rict "ja nic, to byl darek pro tebe". Myslim, ze kdyby si takto navykla dostavat poteseni a nic za nej nedavat, mohlo by to v ni otevrit zdrave sobeckou cast.
Dalsim by mohlo byt uprimne doznani z masturbace, rict, ze uznavas, ze je to problem, ze ji vlastne podvadis s predstavami cizich zen a ze te to mrzi. A vysvetlit, ze proto sis koupil CB, aby ti pomohl s tim prestat (tim bys trochu zahladil sok, ktery z CB asi utrpela).
A pak si normalne povidat o tom, co by s tou tvoji masturbaci slo delat - musel bys ovsem udrzet linii "mrzi me to a chci to zmenit" a netlacit do toho nasilne dominanci apod.
Proste ji otevrit vratka a nechat, at se rozkouka.
A kdyby nijak nereagovala, pak je (ale podle me dost riskantni) moznosti trochu ji provokovat a masturbovat tak, aby si toho vsimla.
Drzim palce.

10

pleasepleaseme: Píšu svůj dojem, jako žena, která by neměla zájem o sex a jak by to na mě zapůsobilo od manžela?

1. Kdyby mi chtěl dělat orál a já měla chuť na sex 2x do měsíce, tak by se mi rozhodně nelíbilo, že mi to chce dělat a dělat. Musím chtít sama se vzrušit a být nadržená na svůj orálek, přece nejsem malá holka a vím, že orál je skvělý, ale když nechci, tak prostě nechci. Brala bych to jako nátlak.

2. Doznání k masturbaci? Že u toho kouká na jiné ženy? Že mě vlastně jako podvádí? No, to si nemyslím, že bych rozhodně pochopila, když mi nic moc neříká sex. Ba naopak by mě strašně naštval, urazil a nadávala bych mu, že si honí ptáka a ještě u toho kouká na ženský.

3. A aby si ho honil přede mnou, abych ho viděla? To už je fakt za hranicí!!!
To bych ho poslala do háje a začala mu nadávat do úchyláka. Totální odpor.
Takže tvá rada by na mě rozhodně nezabrala, ba naopak by se mi manžel zhnusil a zprotivil ještě víc a vztah k sexu by už totálně zabil.

Raději jen povídat a povídat u vína o přáních, touhách a říct ženě, že jí rád ve všem pomůže, ať není na domácnost sama a postupně, pomalu bych přecházela se změnou v sexu, dle nálady, až bude žena v pohodě a naladěna na sex, udělat jí orálek a pak jí říct, kdyby se zeptala, že jeho sex není vůbec důležitý. Že jen ona je důležitá. Ať to klidně zkusí, že ona bude mít orálek a manžel vůbec nic. Tím by na mě zapůsobil manžel, že mu jde o mě a né o něj.
Ale stále je to vše o tom, že musí sama chtít, jak píše jezevec.

11

Xena: dekuji za reakci a omlouvam se, urcite jsem to napsal hodne neobratne.
Ten oralek jsem samozrejme myslel, kdyz na to ma zena chut, v podstate jsem rim chtel rict "pridat do sexu element, ktery je jen a jen pro jeji poteseni", ne ji neco vnucovat :-o
A doznani k masturbaci... no to jsem take myslel kdyby na to prisla treba odlehcena chvile u vina, kdy by uz to tema viselo ve vzduchu nebo se na to sama zeptala. Ne, aby za zenou znicehonic prisel a "vis, milacku, musim ti neco rict" :-)
K tretimu bodu - to jsem zas myslel, kdyby uz tema masturbace bylo delsi dobu otevrene, ona o tom vedela, ale nic s tim nedelala - pak se jakoby nechat "pristihnout". Ale jak jsem psal, je to riskantni a mozna je to blbost.
Jinak absolutne souhlasim s tim, ze zakladem a klicem k jakymkoliv zmenam je uvolnena, pohodova a otevrena komunikace.

12

pleasepleaseme: Jo jo v pohodě ;-) My to stejně za nikoho nevyřešíme.

13

Neřekl bych že "nemá zájem poznat kouzlo". Prostě jí to jako "kouzlo" rozhodně nepříjde. A některé druhy "experimentování/okořenění" jí asi taky rajcovní rozhodně nepříjdou. Smůla, ale pokud jí to vůbec nerajcuje, ba naopak, je třeba pochopit že nemá cenu to zkoušet.

14

Ahoj, měl jsem ten samý problem se svou manželkou. Až nedávno jsem ji napsal dvě SMSky z práce. Že bych chtěl být zamčený v pásu cudnosti. Dříve jsem byl zamčený, ale jen když ji přijel milenec a jí se to docela líbilo. Také se jí líbilo, když jsem jim nahý sloužil. Tak jsem ji to celé popsal, jaké by měla výhody. Že bych nahý a zamčený doma uklízel, vešel prádlo, vařil a chodil venčit psa. Také má ráda masáž a orál. To vše ji teď od 28.11. dělám a začíná se jí to moc líbit. Donedávna to brala jako že jsem divný, ale našla v tom zalíbení. I když z ní nebude plnohodnotná domina, ale jsem rád, že pro mě děle alespoň to, co dělá. Mám svou klíčnicí a to mě zatím stačí. Od toho datumu co jsem zamčený, jsem ještě neměl orgasmus. Také musím říct, že už zvládám i noční erekce (buzení) Držím všem palco, co začínají, aby si také našli svou fintu,, jako jsem ji našel já, na svou manželku. Myslím si, že každá žena se dá přesvědčit, jen vědět jak.

15

Nevím, zda se to dá považovat za radu, spíš asi ne. Ale takhle jsem k tomu přišel já. Manželka se také netvářila příliš nadšeně na moje zamykání, takže PC jsme sice měli, ale byl zastrčený někde v šuplíku. Mnoho let má milence, ale pochopitelně vyžadovala moji věrnost. Pak jsem však podlehl svodům jedné kolegyně, ovšem časem na to manželka přišla. Vytáhla ze šuplíku PC a já jsem již dva roky zamčený. Samozřejmě s přestávkami :-)  Ale tento postup bych ti asi neradil.