1

Téma: Nový začátek 2

Včera jsme se s mojí Ellen dohodli, že bychom po čase zase mohli začít přispívat na toto forum, resp. moje Paní si to přála. Kromě jiného i proto, abychom jistým škarohlídům ukázali, že jejich věštby o našem rozchodu byli mylné. Nerozešli jsme se spolu, náš vztah je stále pevný a moje láska k mé klíčnici je stále větší a větší.
Za dobu co jsme sem nechodili, tak se moje Paní naučila na mě nebrat ohledy a mé uzamčení je téměř, až na občasné vyjímky, trvalé. Našla zalíbení v tom, když mi samovolně ukapává semeno jen z její přítomnosti a moc si to užívá, dokonce to někdy vypadá, že jí zamykání baví víc než mě samotného :-D Občas mě překvapuje i svou perverzí, až si někdy říkám, kdo z nás dvou je větší úchyl :-D ale právě proto jí tak moc miluji a jsem štastný, že je mojí Paní.

2

Re: Nový začátek 2

Pavle CBs.
Fandím a poklona tvojí Paní Ellen. Moje Paní mi nasadila klícku před rokem a stala se mou milovanou klíčnicí. Miluji jí když vidím v jejich očích žár a v hlase radost s toho jak pod její absolutní kontrolou pomaloučku roním semeno a vykapává dírkou v klícce do připraveného talířku. Chválí a povzbuzuje mne. Je to vzrušující a rajcovní pro oba!

3

Jsem velice ráda, že jste oba mezi námi zase zpět. Těšíme se i s Tlapíkem na další vaše příspěvky. A Ellen je úžasná Paní, vždyť se už známe i osobně.
Je to krásné, že jste stále spolu šťastní a spokojení v uzamčeném vztahu ;-)

4

Moje Ellen je klasická ženská, pořád něco chce a když to dostane tak se jinto nelíbí :-D 
Na co narážím? Neustále jsme měli problém s mou vydrží. Chtěla se mnou zažít pořádný sex. A tak jsme si nedávno pěkně hráli. Použili jsme znecitlivující mast a kondom a z mých několika přírazů byl intenzivní hodinový sex. Dvakrát jsem bez orgasmu vytekl a mohl pořád dál. Nakonec se moje láska rozhodla, že mi dopřeje orgasmus se vším všudy a dodělala mě pusinkou. Vse si do ní nechala nastříkat a pak mě donutila to spolykat, když se se mnou začala líbat. Jenže potom, prohlásila, že to sice bylo pěkný, ale že jsem to nebyl já, že je zvyklá, když jsem hned a že když jsem hned, tak nemá cenu mě odmykat, že bude teda lepší to nechat tak jak to bylo dp teď.
No prostě ženy, nevědí co chtějí a když to dostanou tak to nechtějí :-D
A druhý den na to mi znovu hned sundala klícku, s tím, že si chce hrát a honit mi ho. Jenže si do ruky dala hřejivou pálivou mast a natřela mi s ní celý ocas i koule. Vydržel jsem asi pět minut než jsem jí utekl do sprchy. Spokojeně se usmívala s tím, že příště si mě sváže abych ji neutekl.

5

Moc pekny :-), dobre ze jste zpátky s vasim životním pribehem...

6

maleslave1 : díky ;-)

Jen jsem se chtěl podělit s jedním drobným poznatkem. Včera jsme s mojí Ellen vstávali v šest ráno a až do večera jsme docela dost makali doma. Děláme nějaké úpravy v bytě. Večer když jsme šli spát, tak jsem byl už dost unavený a jelikož jsem vstával dnes už v půl třetí ráno na ranní tak jsem si chtěl lehnout "normálně" vedle mojí lásky, ale ona mě hned zarazila. Prý "kam jdeš? U nohou budeš spát." řekl úplně automaticky. No a já rád, stejně neznám nic krásnějšího, než usínat s nožičkama na tváři a prstíky na nose.

7

Jojo, takhle usínat je krásný a když to řekne Paní s takovou samozřejmostí to nemá chybu.Dobře to vede.

8

Tak Pavle, když jsi tedy přímo v záhlaví uvedl jako jednu z motivací svého návratu "ukázat škarohlídům", tak ti jen chci říct, že není ani ten sebemenší důvod proč bych tobě nebo někomu jinému neměla něco nepřát, zároveň ale si za tím, co jsem tehdy napsala stojím a nelituji toho, každý člověk má právo vyjádřit pochvalu i kritiku a ten druhý by měl být schopen obojí přijmout, aniž by druhého musel něčím nálepkovat. Ale chci říct, že vám to oběma moc přeju, jsem v tomhle možná zastaralá, ale považuju prostě za nejdůležitější, když si dva lidé tak nějak opravdu rozumí. A ty jsi Pavle zjevně našel ženu, která ti dovede dominovat, a to plně z lásky k tobě smile tak ať se daří dál!

9

Marlene : co na to říct. Asi jen to jak jsem neskutečně potěšený tvým příspěvkem.  Je mi úplně jedno co TY nám přeješ nebo nepřeješ, protože psí lejno ležící uprostřed chodníku je užitečnější než tvoje názory, tak buď tak laskavá a nech si je pro sebe a ignoruj mě stejně jako bych rád já ignoroval tebe.

10

PavelCB, fakt to neslo napsat bez te detinske fekalni urazky?

11

Ne, Marlene to také mohla napsat jinak nebo ještě lépe nepsat vůbec.

12

Marlene to napsala zcela bez urážek a plně se s ní stotožnuji a moc dobře si pamatuju co tu psala minule. Ty máš hodně velký problém s malým sebevědomím a velkým EGEM. Každý normální člověk zkousne kritiku a Merelen Tě slovem neurazila. A I v mém příspěvku si se mě pokoušel urážet nenaplněnými představami ale já nemám potřebu si dokazovat EGO tím že budu zpětně reagovat a urážet. A to malý sebevedomi a velké ego zde začíná být docela problém,kdokoliv cokoliv napíše v nesouladu s něčím tak je hned napadán. A já opravdu nejsem člověk který svůj názor nezdělí jen proto aby nevypadal špatně jako někteří zde kteří na sraze o tobě mluví nějak a pak ti tady po velkém návratu skáčou šipky do prdele jak jsou moc rádi že tě zase můžou číst. Ono to funguje i v normálním reálném životě,že ne každemu se zavděčím a ne každý bude mít člověka rád a právě to činní člověka jedinečným. A vše jde napsat bez urážek a dokazování si svoji pravdy.

13

Přestaňte se zde prosím neustále napadat a urážet! O tom to fórum není.

14

Tak znovu pro Spank.mana a Marlene!

Myslím, že tady bedatuji velmi slušně, volím vhodná slova, snažím se dávat si pozor na gramatiku a styl. Nikoho neurážím, s každým jsem ochoten diskutovat o čem koliv a klidně se rád nechám i poučit. Ale pokud začnu vlákno nějakým vysvětlením s tím, že je něco uzavřená kapitola života a tím to pro mě končí a nechci se k tomu vracet a požádám o to i ostatní uživatele, tak by to mělo být bráno v potaz. A co udělá Marelen a její nohsled spank.man? Začnou se vrtat do soukromí a poučovat, že to je špatně. A když znovu slušně vysvětlím, že to tak není tak pokračujete a teď po odmlce několika měsíců začnete iba znovu? To sorry, na vás dva už slušně reagovat nejde.
Pokud vím, tak spank.man tady měl taky jisté problémy. A Marelen? Nevšiml jsem si, že by ona někdy psala o tom jak to mají oni doma. A tihle dva lidi chtějí někoho poučovat?
Spank.mane to není o mém egu, to je o slušném chování a inteligenci, které se ani jedno vám dvěma zrovna nedostává. Znovu pokud napíšu nechci to rozebírat, problém je jinde, tak proč vy dva máte pocit že toho víte víc než já?
Tento web je hodně o nahlížení do soukromí, ale pokud je něco tabu, tak slušný člověk by to akceptoval, to u vás dvou je nemožné.
A když jsem psal jinde příspěvek, kde jsem reagoval na hnus , tak ano bylo to na tebe. Kdyby jsi byl tak rovný jak píšeš, tak bys napsal, že si za tím stojíš a nezačal se omlouvat s tim, že jsi to tak nemyslel, že jsi to špatně napsal.
Takže buďte s Marelen od té dobroty vemte se za ruku a ignorujte mě jako hodlám ignorovat já vás dva.

Ostatním se omlouvám za atmosféru, ale jsou jisté hranice přes které se nedá jít a tihle dva je překročili několikrát i přes slušné upozornění.

15

Osobně jsem rád, že se Pavel po delší odmlce na fórum vrátil a rovněž bych se přimlouval za to, aby mu to zde někteří záměrně neznepříjemňovali

16

Za prvé:nikdo nic nerozebíral a Merelen ti pouze popřála štěstí,neurážela a nepsala nic o psím leině.Za druhý jsem se neomluvil za svůj názor ale za narušení vlákna,za svým názorem že je to pro mě hnus sí stojím a jasně jsem to tam napsal.

17

Jim: díky za podporu.

Spank.man : za prvé, napsal jsem, že na názor uživatelky Marelen nejsem zvědavej, protože si jejích názoru vážím míň než toho k čemu jsem je přirovnal.
A za druhé, buď tak laskav ty nikomu neříkej co je hnus a co ne, jak má ve svém vztahu žít a starat se o něj. Ty sám nemáš jasno, v příspěvcích ve tvém vlákně je plno otazníků a pochybností, jak to vůbec máte a pochyboval někdo nad tím co jsi psal? Všichni to tak brali a nikdo se nad tim nepozastavil, tak proč se pořád ty rejpeš do soukromí někoho jiného?

Napíšu to znovu. Budeme-li se vzájemně ignorovat nebou zde žádné slovní přestřelky,  vyčistí se zde atmosféra a bude tu klid. Dokud vy dva jste nezačali poučovat, tak tu klid byl celá léta.

18

O tvém vztahu jsem za celou dobu neřekl ani slovo.

19

Mužské ego je nevyspitatelné a úcta k ženám v jakékoli pozici je uz historie.

20

Spank.man : přečti si co jsi psal cca před rokem. Jak jsi pochleboval uživatelce Marelen.

Maddamme : ego si tu někdo honí, to je pravda, ale já to rozhodně nejsem, snažím se jen o nastavení jistých mantinelů, které zde někdo opakovaně překračuje. Myslím, že jsem byl hodně dlouho slušný a trpělivý.

21

Já jsem ale neřešil nic z minulosti,řešil jsem teď jak si se záchvat k Merelen o minulosti nepadlo ani slovo.

22

Zachoval.

23

Nechcete si psát do SZ?

24

Ahoj,já dělám tečku.
Nemam potřebu si psát vůbec, pouze jsem se zastal osoby,nic vic.

25

PavelCB, dnes, 14:44 "Je mi úplně jedno co TY nám přeješ nebo nepřeješ, protože psí lejno ležící uprostřed chodníku je užitečnější než tvoje názory"
PavelCB, dnes 18:21 "Myslím, že tady bedatuji velmi slušně, volím vhodná slova, snažím se dávat si pozor na gramatiku a styl. Nikoho neurážím."
Zaver at si kazdy udela sam.