26

Re: Nový začátek 2

pleasepleaseme : dobře budeme pokračovat v debatě. Co tím chceš dokázat?? Vytrhneš tady dvě věty z celkového kontextu a děláš závěry? Napsal jsem, že debatuji slušně, ale že s uživatelkou Marelen a jejím pochlebovačem už nejde jednat slušně, proto jsem napsal co si o jejích nazorech myslím!!! Nepřekrucuj fakta, buď od té dobroty! Nebo máš snad pocit, že jsem zde někdy někoho napadal a urážel?

27

PavelCB, svuj nazor na Marlen jsi napsal verejne a rozhodne ne slusne. I to "nechci se s tebou bavit" se da napsat normalne a kulturni lide to pak pochopi jako "dohodu o vzajemne nekomunikaci".
To je vse, co k tomu mohu jako clovek stojici totalne mimo vas spor napsat.

28

Nevšimla jsem si,že by tě teď Marlene jakkoliv napadla,myslím že ti popřála ať se daří a nebo že by tě napadal Spank.man tak, jak to děláš ty (nohsled  třeba)  a myslím že Pleaspleamese to sem ani nemusel dávat :-D o tobě si každý už obrázek udělal. Jediný kdo to překrucuje,seš ty.A jak psala Maddamme,ego je nevyspitatelný a to co si napsal Marlene  (hmmm, submisivní člověk se chová jinak myslím). A dále jak psal Spank.man "tečka", s tebou se nedá rozumně komunikovat.

29

Myslela jsem si, že nebudu do toho vůbec vstupovat, ale nedá mi to přeci jen.

Pavel i na můj vkus nevybíravě a přehnaně nazval Marlen, ale je to každého člověka úsudek dle toho, co a jak k určité osobě cítí a jak jí vnímá. A že sub nesmí být na ženu naštvaný? I on je přece člověk, takže myslím, že to není o postojích k ženám. Zda měli v budoucnu rozepře? Tak to asi v Pavlovi zanechalo natolik silné emoce, když jen vidí, že na jeho příspěvky opět reaguje Marlen, i když né útočně, tak nechce, aby reagovala na jeho příspěvky vůbec, což vidím, že těch, co se to týká to nechtějí pochopit a i přes to, že po celou dobu co Pavel nepřispíval, tak mlčí, nereagují na nikoho, nepíší vůbec o svém soukromí, ale když už konečně někdo začne opět psát a tím myslím Pavla, ať jsem konkrétní, mlčící ožívají, což mi přijde opravdu zvláštní a rozpoutá se zde peklo a diskuze.
A je mi jasné, že to schytám teď i já, že jsem Pavla pochlebovačka, když ho zastanu. A rozhodně si nemyslím, že si potřebuje tady na někom honit ego.

Buďme rádi, že je zpět a bude přispívat, jelikož kdyby zde měli mluvit ti, co doteď mlčeli, tak celé forum má zimní spánek.

30

Ano, ať si každý udělá názor sám. Já jsem vždy jednal slušně a Marelen a Spank.man to cca před rokem přehnali i přesto, že jsem je slušně upozornil a na tom si trvám. Nebudu s nimi jednat dál slušně. A teď by nic nevzniklo, kdyby si Marelen odpustila svůj komentář.

zenasklicem70: submisivita s tím to nemá nic společného, ani sub si nechá sr.t na hlavu od cizích lidí. Pokud se se mnou nedá rozumě kominukovat, tak proč s tím začínáš? :-D
Jak by se tobě líbilo, kdyby tvůj submisivní muž se pokaždé stáhnul do kouta, kdyby se tě měl zrovna zastat? A přesně tohle jsem udělal já cca před více než rokem. Zastal jsem se své Ellen a nechtěl jsem aby jí porovnávali s někým jiným. A co udělala Marelen? Znovu obnovila starou debatu hláškou "trvám si na tom, mám pravdu". Nebýt toho byl by klid.

A jen tak mimochodem. Kdo je vlastně ta Marelen? Co je to za nick? Kdo o tom nicku něco ví? Pozorně jsem si přečetl všech 14 příspěvků za více něž tři roky. Je to nic neříkající nick, který nemá vlastní vlákno. Z těch 14 příspvěků jich celých pět věnovala mě a těch ostatních 9 je čistě jen vměšování se do soukromí vztahů. Možná jen jeden jediný příspěvěk se okrajově týká tématu této stránky, jinak nic. Její názor, že submisvní muž je nula, mluví u mě za vše. Ani jednou nepřispěla jako otázkou nebo radou k tématu, pokaždý její příspěvěk je rada jak si lidi mají zařídit vztah. V pořádku já to beru, ať radí ostatním, já to komentovat nebudu, ale pokud jí několikrát slušně upozorním, ať neradí mě, tak pak už to nejde. A ačkoliv se neshodnu ani se Spank.manem a jeho názory, tak on zde alespoň k tématu přispívá, radí diskutuje k tématu a proti tomu nic nemám.

Ano, mohl jsem tentokrát reagovat slušně, UZÁVÁM CHYBU, ale přiznám se, že nick Marelen, díky výše uvedenému, na mě působí jako červený hadr na býka, proto se jí nebudu omlouvat, OMLOUVÁM se všem ostatním uživatelům za to dusno, které zde díky tomu vzniklo. Nicméně si trvám na svém nazoru na tento nick jako na člověka a nechci s ním už nijak komunikovat.

Myslím si, ale že toto forum je o něčem jiném. Vždy zde vládla přátelská atmosféra, tak bych byl rád, kdybychom tuto debatu ukončili a přestali se dohadovat. Asi se všichni shodneme, že bude lepší když se s Marelen budeme navzájem ignorovat, budeme dělat, že ani jeden z nás tu není a vše bude v pořádku. Já rád budu debatovat a dohadovat se k tématu, o tom, která klícka je lepší, jak a čím mazat, jak měřit klícku, budu diskutovat na téma submisivita, dominance, zkrátka o všem co se týká tématu. Ale jsou jisté věci, které by zde již měli být tabu. Už jsem psal i u Spank,.mana, ale i jinde je mnoho otazníků a pochybností, ale je to už za hranicí soukromí a já to repektuji, tak to prosím respektujte i u mě a nebudou zde žádné zbytečné a nepříjemné dohady, které nemají nic společného s naší zalibou.
Tím bych tuto debatu uzavřel nemá-li někdo další nějaké námitky.

31

Když se žena zlobí.

O víkendu se Ellen na mě naštvala, jeden den se mnou nemluvila vůbec a druhý den se rozhodla, že místo hádek to vyřeší jinak. Zavolala si mě do ložnice, spoutala mi ruce i nohy a svýma silonkama mi zavázala oči. Sice jsem nic neviděl, ale velmi brzo jsem pochopil podle zvuku, že je zle. Tušil jsem správně. Přinesla si pavilou mastičku a s ní mi namazala koule. Potom jsem dostal výprask a u něj jsem musel slíbit, že už jí nebudu štvát. Nakonec mi do zadku strčila vibrátor zhasla, zavřela mě v ložnici s tím, že si jde umýt hlavu a nechala mě tam s pálivýma koulema a zapnutým vibrátorem v zadku. Když se asi po čtvrt hodně vrátila, zeptala se jestli už mi došlo, že jí nebudu zlobit a u toho mě ještě párkrát přetáhla přes zadek kabelem. Nakonec se nade mě postavila, vyčůrala se do skleničky a pak jsem jí ještě kapající kundičku musel očistit jazykem. Teprve potom mě odpoutala, mohl jsem si vyndat vibrátor a jít se vykoupat. Pak jsem musel nalakovat nehtíky na jejích nožičkách a u jejich následné masáže vypít celou skleničku s jejím čůráním.
Včera se na mě naštvala znovu, tak prý vím co mě zase čeká, ale včera na to už čas nebyl, protože měla moje láska hosta, ale pak mi jen napsala, že se jí to s ním moc libilo, tak prý spolu zůstali dýl.
Sice nejsem přímo na to dostávat výprask, ale neznám nic lepšího, než vědomí, že milovaná žena si umí prosadit svou, že mě sice miluje, ale je i mou Paní, která umí být přísná. To moje city vždy posílí, vždy z ní potom cítím tu bohyni, kterou musím a chci uctívat.

Asi budu zlobit dál.

32

Je jasný, že zlobíš záměrně :-D, ale zlobit se musí, ať je důvod trestat.

33

Xena: já nezlobím záměrně, ale moje Paní je jak fichtl, startuje na první našlápnutí :-D :-D :-D

34

Moc dobré přirovnání. Hodně mě to rezesmalo, protože fichtla mám od deseti let a je s ním nemalé trápení aby startoval na první našlápnutí.