1

Téma: Převýchova u profesionální dominy

Ahoj, ma tu někdo zkušenost s tim, ze by ho jeho klicnice poslala na převýchovu na pravidelne návštěvy k profesionální domine? Samozrejme pod pravidlem, ze na těchto lekcich není regulérní orgasmus povolen a penis smi byt pouzit pouze pro účely mučení a výcviku radneho otroka? Není to fantazie, ale realny dotaz. Diky za pripadne zkusenosti.

2

Re: Převýchova u profesionální dominy

Ahoj, mám zkušenost ale né pravidelnou. Občas musím navštívit dominu skrze výprask. Přítelkyně mi to u ní domluví a já se tam musím dostavit. Přítelkyně nemá ráda pohled na moje slzy ale ví že bez řádného výprasku to nejde.

3

My jezdíme s mou Paní pravidelně 2x za rok k domině na lekci u které je přítomná i má Paní. Doma nemáme totiž takové vybavení a prostory.

4

Aha to je zajímavé. Moje zena jak uz vite mne drzi pod zámkem nepretrzite jiz téměř tri roky. Odemyka mne pouze na sex několikrát za mesic, kdyz mam štěstí. Je to ipatreni proti tomu, abych si ho nehonil a byl neustále nadrzeny. Zároveň je to ale z jeji strany podobne jako u Fencka téměř jediná praktika z pohledu BDSM, která se ji libi, ale ostatní praktiky ji nijak nevzrusujou a nebaví. Dlouhou dobu jsem se citil frustrovany, az mne nedávno překvapila, tim ze vi, ze mi to chybí a tak kdyz ji slibim, ze nebudu mit orgasmus nebo sexuální intimní praktiky, vedoucí ke klasickemu orgasmu, smim si vybrat dominu, kterou budu pravidelne navštěvovat. S tim, ze mi ji nejdříve schvali, stejne tak jako si s ni predem dohodne praktiky, které smim a nesmím absolvovat.

To Snek: Tvoje pani se toho aktivně zúčastňuje? Chtel bych moji zenu take casem poprosit o účast na mem výcviku at uz aktivní nebo jen částečně aktivni. Asi je to znacne ponižující, nebo se pletu?

5

Moje Pani, kdyz, jsme se poznali, nevedela o bdsm nic. Po case souhlasila a ja ji vzal domine, aby vedela o cem to je. Uz je to 6 let. Dneska je ma Pani silne dominantni. Na lekcich se vseho ucastni a ona hlavne urcuje o cem ta lekce bude. Jinak jsem jiz 2 roky uzmcen trvale a orgasmus mam jen obcas. Ted to vypada az na duben 2018. Taky u nas probiha feminizace.

6

Tak to se to povedlo. Gratulace

7

Moja pani so mnou bola u jednej madam - na klinik atď. a tá madam ju učila a tak aj ona sa zúčastňovala aktívne. smile