1

Téma: Náš příběh

A nás příběh?! Začalo to tím, že jsem manželce nabídl, jestli nechce milence. Že by mě vzrušovalo, kdybych se mohl koukat jak si užívá cizím mužem. Nejdříve jsem dostal vynadano, ale asi po půl roce mi řekla abych teda někoho našel. Tak jsem brouzdal na netu a našel jsem může, kterého pak i schválila. On nás pozval do soukromé sauny. Bylo to úžasné. Za týden přijel k nám domů a to už bylo o nečem jiném. On mě začal úkolovat, pomalu a nenásilně. Došlo to tak daleko, že jsem jim oběma sloužil a byl jsem jim vždy po ruce, když oni dva si užívali. Takhle to fungovalo 3 roky. Musel jsem si koupit PC, prý abych před nima stále nechodil s tvrdým pérem. Nosil jsem ho jen když manželce přijel milenec. Teď už dlouho nejezdí, několik let. Asi před dvěma měsíci mi manželka řekla, že by se jí líbilo, kdybych ji doma sloužil a byl trvale zamčený. Vybrali jsme Holytrainer. Hodně jsem o něm četl a jen samou chválu. Tak takhle jsme před 6 lety začli. No a dnes jsme úplně někde jinde.

2

Re: Náš příběh

Hezký příběh, který jen potvrzuje, že v tomto vztahu se touhy a hranice "posouvají" stále dál. Některé věci člověk odmítá, ale po čase ....... :-)

3

Ano, touhy a hranice se posouvají stále dál. Zajímalo by mě, kde je ta mez, za kterou již není myslitelný žádný významnější posun. Nicméně, zeptám se jinak, kdo jste v této souvislosti zašel skutečně takříkajíc do extrému? Chápu, je to individuální a každý to nemá nastavené stejně. Pro mě byla ještě nedávno představa cuckolda také extrémní, pro jiného je to samozřejmost...

4

Sám nevím kde mám své hranice, ještě jsem k nim nedošel. Sám bych rád věděl, kam by se dali posouvat. Třeba před nějakými 13 roky, by pro mě bylo nemyslitelné, abych svou manželku půjčil cizímu chlapovi. Byl jsem docela hodně žárliví. Dnes je to pro mě úplně normální, že má manželka má stálého milence. Hodně mě to vzrušuje se na ně koukat, nebo jím zamčený v PC sloužit. Dříve jsem PC nosil jen když přišel manželky milenec, ale dnes už ho mám trvale.