1

Téma: Zámek análu

Znáte tuhle věcičku? Co na ni říkáte?

http://stockroom.com/Ultimate-Asslock-P4596.aspx

V akci to vypadá nějak takhle: (nejsem to já :-))

http://forum.cudnost.cz/obrazky/analzamek_m.jpg

Určitě to je pro znalce hodně zajímavý pocit. Kdybyste tento zámek análu někdo sháněl, věděl bych o něm za 2000 Kč.

2

Re: Zámek análu

Jen aby to nebyla fotka admina big_smile Zajímavá věcička, ale příjemné nošení to asi nebude. Na vyzkoušení a občasné hrátky by jistě našla uplatnění.

3

Není to fotka admina, neměl jsem tuhle věcičku zatím nikdy ani v ruce, natožpak kdekoliv jinde :-)

A přidávám ještě jednu, ani toto nejsem já.

http://forum.cudnost.cz/obrazky/locked-butt_m.jpg

4

Kupovat to nebudu, ale představa, že mi Paní zamkne nejen  ohon, ale i anál je hodně lákavá. Ideální na večeře a všude, kde se musí sedět... Mimochodem, nemáte někdo zkušenost s klecí s penis plugem? Jde mi hlavně o dobu používání. Sám používám pouze penis plug, ale vždy jen maximálně na hodinu. Zkoušel jsem s ním i souložit a dá se. Je to zvláštní pocit, jakoby masturbace zevnitř...
http://www.dhresource.com/albu_29251700 … e-anal.jpg

5 Naposledy upravil: Corado (3.9.2013 22:24:06)

Zajímavý odkaz, to propojení těch dvou věciček je dokonalé. To nosit musí být pěkné utrpení. Snad začnu litovat, že nemám nějakou přísnou madam smile

6

Ten zámek nemá chybu... Ideální pro subíka, který je navyklý na pravidelnou stolici... Jaké by to asi bylo být za anál někde připoutaný řetězem a najednou potřeba jít na velkou... Ale když si představím sebe sama v latexových chapsech, vepředu klec na ohonu, vzadu zamknutý anal a obsluhovat manželku a její přítelkyně...!!! Ještě latexová kukla, co nejširší zamykací obojek, vysoké latexové boty a pouta na zápěstích, kotnících, stehnech a nad lokty. Jo a ještě kožené kšíry na celé tělo... Ještě že ho mám v kleci...

7

Měl by ještě někdo zájem o tuhle hračku? A vy, kteří ji ode mě máte, jaké s ní máte zkušenosti? Jestli se tedy někomu bude chtít se tady veřejně přiznat :-)

8

Jooo tak tohle by me zajimalo. A ty mas kterej typ ten.na prvnim obrazku nebo na druhym?

9

To by som teda veľmi rád vyskúšal..fascinuje ma to.

10

Jen vyzkoušet to asi nepůjde. Leda objednat :-)

11

da Sa v tom normalne existovat? napr. Soferovat a sediet?

12

Myslím, že je to čistě domácí hračka. Musíš mít možnost jít na stranu, tady jde o zdraví... Něco jiného by bylo zamknout hned po vykonání a pak si hrát. Každopádně mít zamknutý anál i ohon by se mi líbilo...

13

Ja som skor myslel, napr. zamknem to , idem s tym na polhodku nakupit a potom zase domov, ci to je aj na to...lebo zatial som moc analne hry neskusal, málo...ale začína ma to lakat a skor take ze aj v tom nejaky cas byt.

14

Se zámkem nemám zkušenosti, ale mám anální korále a ty se dají nosit třeba půl dne bez problému za předpokladu že se před použitím dobře vyprázdníš.

15

Jakubko - jestli nemáš zkušenosti, tak si nejdřív pořiď něco s menším průměrem a trénuj. Neber to osobně, ale pro začátečníky anální zámek není.

16

je zamok ešte aktuály?

17

Pořád bude, nemám je sice skladem, ale kdo ho bude chtít, tomu ho seženu.

18

ako dlho to trva a orientačna cena.

19

Asi 3 týdny a asi 2200 Kč.

20

je to možne zrealizovať?mal by som zaujem

21

Ano.

22

ešte ma laka pas aj kolikom v jednom kuse, narychlo nemam foto

23

Vsak jde udelat alternativa analniho zamku. Postaci silnejsi analni kolik a lepenka nebn bondazni paska. Kolik se zavede a zajisti se paskou kolem dokola nebo lepenkou pres pulky.

24 Naposledy upravil: submise (13.12.2014 11:31:58)

Zajímalo jak je to se zavíráním. Nemůže se skřípnout sliznice ?? Doufám, že to někdo viděl vyndané aby věděl o čem je řeč. Jinak se jedná o anální hrušku.

25

Zámek jsem koupil od Vojty skoro před 3 mi roky
Jelikož se zase vracím k pásům  tak se podělím o recenzi

Zámek samo o sobě nemá možnost nějak ublížit sliznici, ostré hrany na povrchu skoro nejsou ale je docela dost velký když se rozevře cca 9 cm což není zrovna málo, jediná věc co mi nevyhovovala byla jeho váha. Je opravdu hodně těžký a člověk má pocit že mu musí vypadnout i rozevřený.
Používal jsem ho vždy s kondomem a a nikdy žádná nehoda nebyla. Na delší nošeni ale rozhodně není nejdéle jsem ho měl cca 1 hodinu a to jsem se už modlil aby mě paní odemkla a dovolila mi ho vyndat. Občas ho ještě někdy použiji ale spíš jen na chvíli za trest.