26

Re: Zámek análu

Ahoj, tohle téma tu už dlouho nebylo probirany, nenni tu někdo další, kdo by se mohl podělit o zkusenosti s análním zámkem? Mám intenzivní chuť si ho pořídit, ale zajímalo by mne trochu víc praktickych zkusenosti. Jsem zvykly na průměr analniho koliku 4-5 cm, takže se zavadenim by neměl byt problém. Samozřejmě na dlouhodobe nošení to neplanuju, ale třeba hodinový zámek při bondazi, deprivacni maska na hlave a k tomu cbcko s uretralnim dilatatorem k tomu. To musí byt hodně zajímavý pocit, byt kompletně ucpany...

27

my ho pořídili po Vánocích.

28

A jaké mate zkusenosti? Jde zámek otevřít do pozice uzamceno snadno a jaký je to pocit? Je to "bezpecne"?

29

http://img25.rajce.idnes.cz/d2502/13/13985/13985952_672083633328dc885d7d927019d0ef15/images/C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_SavedImages_18217145_1509872482365971_1674481138_n.jpg

30

No takže můžu shrnout zkušenosti po pár měsících po pořízení zámku analu. Hračka je to opravdu ultimatni a jakmile dojde k jeho zamčení tak jste opravdu bez šance na osvobození. To si moje žena uvědomila okamžitě a naschvál si se mnou pohrála. Musel jsem uklidit cely dum, nádobí, pověsit prádlo a vůbec ji nevadilo, ze jakýkoliv jiný než vzpromeny postoj dává pocítit, ze mate v analu roztazeny pulkilovy ocelový dárek. Nejdéle jsem ho mel dany vevnitř tri hodiny. Nejlepší ze všeho bylo, kdyz mi při pokusu o vyndani řekla, ze ji to nejde odemknout, ze se to nějak zaseklo. Krve by se ve mne nedorezal...skocil jsem ji na to, jak úplný pako. Umíte si představit, jak se i toho bavila. Stala za mnou, ja klečel na čtyřech a modlil se, ať to funguje a ona se smála jak o život, až pak mi to došlo.. Nakonec mne poplacala po zadku a odemkla s tím, ze si to brzy zopakujeme, ze zamykani dostalo novy rozměr... Za sebe moho říct, ze tahle vecicka je opravdu hodně dobrá...

31

A zase jsem o něco chytřejší... ;-)

32

Chytřejší ano ale ne zkusenější (: Chtělo by to zkusit.

33

To je pravda. Na kolik taková "sranda" přijde a je nějaká v

34

Záleží kde budeš nakupovat, můžeš to zkusit pres Vojtu nebo se občas neco objeví na aukru. Pak samozrejme všechny zahraniční prodejni weby...ja nakupoval v Cine a jsem s kvalitou Max spokojen, provedení super, žádné ostre hrany, všechno sedí, mechanismus samotný je hrozně jednoduchý. Jen takové upozornění, bez cizí pomoci ho proste sám v sobě neotevřeš... Takže ti s tím musi pomoct klíčnice. Bude určitě rada, kdyz bude mit už dva klíčky od jednoho suba :-D. Jinak co se týká samotného zavedení do analu, tak to je v pohodě, neotevrrny je relativně malý a kov s librikantem je nejklouzavejsi kombinace. Otevreny už ovšem dělá pěknou neplechu :-)

35

Trchu neslušná otázka: Dá se s tým prdět? (((:

36

http://img25.rajce.idnes.cz/d2502/13/13985/13985952_672083633328dc885d7d927019d0ef15/images/C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_SavedImages_rBVaI1iiwFuAAXAaAACPsZ1uoUk434.jpg?ver=0

Snad se mi sem podarila dat fotka. Vzhledem k tomu, ze to udělá toto, tak to prdu nebrání :-D

37

Ale samozřejmě se snazim při těchto příležitostech prdu vyhnout

38

To maleslave1
Co to máš za speciální slipy ? Vypadají skvěle. Můžeš poslat odkaz, kde se dají koupit ?

39

To nejsem ja, to byla ilustrativni fotka, taky bych je bral

40

Zaujima mne jedna vec, proc neni mozne ho otevrit bez pomoci dalsi osoby?

41

musim sa zapojiť aj ja, mam zamok ale ešte sa miho nepodarilo nasadiť,ked je zavedeny je problem ho otvoriť a len druha osoba ti to neurobiš ide to tažku už som videl na nete aj mechanizmus na zavit ten by mohol byť v pohode

42

SUB130: No proste jak ho tam mas zavedeny, a nemůžeš si tam sáhnout tak, jak bys potřeboval...je to vzadu a dole :-) , tak nemáš v ruce sílu na zmáčknutí toho mechanismu. Proti tvoji síle totiž působí sila toho gumoveho krouzku, ktery brani nadmernemu rozevreni, plus v mem pripade nasazeny kondom. A nakonec ono je pusobivejsi, když te zamyka tvoje vládkyně s patricnyma prupovidkama typu, ted se z toho milej zlatej pos.. vlastně ne ty nemůžeš, takže už at to mas uklizene a tak podobně....než když by sis to zamykal sam ne?