51

Re: Cuckold

malep napsal:

S tím by měl asi každý , kdo se nechá zamknout počítat. Každou ženskou vzrušují takový opravdový chlapy a to zamčený mužíček opravdu není, a tak když se naskytne příležitost tak jí využijí.

To je naprosty nesmysl tyhle uvahy. Ano, u nekterych paru je zamykani vysledkem stejnych nutkani ktere vede ke cuckoldingu, ale zdaleka to neni pravidlem a uz vubec ne jakkoliv nevyhnutelne.

Skutecne si nemyslim, a nemysli si to ani zadna ma partnerka, ze kdyz se necham zamknout jsem nejak mene muz. Tak to proste neni. V nekterych pripadech je to naopak - ze nekdo se citi mene muzem, ci partnerka chce aby se tak citil a zamykani je nastroj k tomu, opacna implikace ale v zadnem pripade neplati.

52

tak s tímto názorem naprosto souhlasím a už jsem to tady jednou říkal. Cuckold v podstatě s PC nemá žádnou přímou souvislost. Potvrzuje to i kolega Millanh, který PC nenosí, ale cuckoldem je. Prostě je to otázka vztahů partnerů.

53

Má paní s tímto tématem přišla sama. Asi mě chtěla jen poškádlit, ale s mou fantazií to pěkně zacloumalo.

Sepsal jsem své pocity do povídky, z čehož první polovina je dle skutečnosti, ta druhá jen fantazie (naštěstí): 

Milenec.
Po třech týdnech mého uzamčení v pásu cudnosti si má paní začala stěžovat, jak k tomu sama přijde. Orální sex jí nestačí, umělákem to není ono, že prý potřebuje v sobě cítit něco živého.
Odvětil jsem, že to přece není problém, že mě může na chvilku odemknout.
“Kdepak, v žádném případě. To by dopadlo jak minule, že ses udělal bez dovolení po pár minutách.” A pak na mě vybalila, že si najde milence. Prý o nic nepůjde, jen o sex. Na internetu si sežene nějakého ženáče s pořádným klackem, kterému jde jen o sex a rád ji “pořádně ojede”.
Bral jsem to jako vtip, ale když se k tomu několikrát vrátila a barvitě mi popisovala, jak by jí to svým velkým mackem udělal. “Mohla bych tě vedle v pokoji svázat, dám ti roubík a ty budeš moct jen poslouchat, jak křičím rozkoší.” Zdůrazňovala, že by šlo občas jen o sex, ani bych ho nezahlídl. To už ve mě začal hlodat červíček pochybnosti. Jenom mě provokuje, nebo to myslí vážně?
Po pár dnech jsem si všiml, že přede mnou občas nenápadně schovává, co si na internetu zrovna čte. Pak si mě jednou nevšimla a přes rameno jsem zahlédl, jak si prohlíží amatéři.cz.
Večer se před spaním nechala vylízat a pak začala vést řeči o milenci. Došlo mi, že jde do tuhého. Nechtěl jsem uvěřit, že by mi to mohla udělat. Nejdřív jsem se to snažil zlehčit, že jí nevěřím, že by to neudělala. Podívala se na mě s pohledem, ze kterého čišelo odhodlání a sebejistota. “Myslíš? Jseš si jistej, že to neudělám?”  To už jsem začal škemrat a snažil jsem se jí to vymluvit. Na to mě vyhnala z ložnice, že chce spát. V noci jsem nemohl usnout. Představivost šlapala na plné obrátky a pocit frustrace se zvýšil na maximum.
Pár dní o tom nepadla řeč. Naopak na sobotu naplánovala, že pošle děti k babičce a budeme si moct hrát. Taky že mi dluží slíbený výprask 40 ran rákoskou, že jsem nedokázal udržet svou váhu.

V sobotu odpoledne si děda odvezl děti. Manželka si napustila vanu a nechala si donést sklenici vína. “Teď se běž osprchovat a nachystat na výprask. Přivážu tě na křeslo. A taky nachystej mi nějaké pěkné prádlo a ty černé lodičky.
Během její půlhodinové koupele jsem splnil všechy příkazy a čekal v ložnici. Kleknul jsem si na křeslo, opřel se o opěradlo a nechal se pevně přivázat. Nervózně jsem čekal, než se oblékne.
Penis byl nalitý krví a ocelová klícka od pásu cudnosti byla narvaná k prasknutí.
Vypadala božsky. Černá krajková podprsenka, široký podvazkový pás, jemné punčochy a lodičky na jehlových podpatcích, jak to mám rád.
Na posteli jsem nechal ležet naši výbavu. Delší bič, dvě ratanové rákosky různého průměru, kožené důtky a krátký bičík. Vybrala si tlustou rákosku a naprázno švihla do vzduchu.
“Na něco jsme zapoměli, zlato. Dnes to budeme potřebovat!”
Ze šuplíku vytáhla roubík a strčila mi ho do pusy. Na těle mi vyrazil pot. Během následujících pěti minut mi vysázela slíbených 40 ran. A vůbec mě nešetřila, zadek jsem měl plný rudých šrámů.
Po výprasku jsem ulehnul na postel. Svázala mi ruce za zády, spoutala provazem i kotníky, nasadila šátek přes oči a vyndala roubík. “Teď mě budeš pomalu lízat. Ale nesmíš mi to udělat.” Lízal jsem jí dobrou půlhodinu, šťáva z ní tekla prodem. Pak se rozdrnčel domovní zvonek. Který kazišuk to zas otravuje? Nechala mě na posteli a seběhla do přízemí. Snad se aspoň oblíkla župan, blesklo mi hlavou. Uslyšel jsem klapnout dveře a nějaký cizí mužský hlas. Proboha co kdo chce v sobotu odpoledne? Po pár minutách přišla do ložnice. Stáhla mi z očí šátek a zavelela: “Přesuň se ihned vedle do pokoje”. Uvědomil jsem si, že na sobě měla jen prádlo. Moc jsem se k tomu neměl, tak vzala důtky a několikrát mě silně švihla přes bolavý zadek. To mě přimělo se odplazit z ložnice, jak to nejrychleji šlo. Lehl jsem si na pohovku a dostal roubík a šátek na oči. Pak mi provazem přitáhla spoutaná zápěstí ke kotníkům a pevně mě zauzlovala do kozelce. Nakonec mi přes hlavu přetáhla své voňavé kalhotky.
“Doufám, že si to budeš užívat stejně jako já”. Uslyšel jsem z chodby hluboký hlas, ale slovům jsem nerozuměl. Dala mi pusu na tvář a odešla. Dveře od pokoje musela nechat otevřené, stejně tak i od ložnice. Uslyšel jsem kroky na schodech, byly jiné, cizí. Tak ona mi to opravdu udělala? To přece nemůže. Křičel jsem přes roubík, ale z chodby se ozval jen její smích a slova:
“Neměj strach, manžel na nás nemůže, pojď do ložnice”. Zavřeli za sebou dveře a přes stěnu bylo po chvíli slyšet bouchání čela od postele o stěnu. Po chvilce se přidalo její sténání a nakonec křik, který vydává u orgasmu. Jenže tenhle byl silnější a delší. Bezmocně jsem jen kňučel do roubíku a oči jsem měl plné slz. Po nějaké době jsem uslyšel kroky na chodbě, tlumené hlasy a pak už jen zabouchnutí venkovních dveří. Pak má paní přišla za mnou. “To bylo úžasný, takhle jsem si ještě neužila.” Uvolnila mi kotníky a odvedla mě zpátky do ložnice. Do nosu mě praštila vůně nějakého cizího parfému. Paní mě povalila na postel a opět spoutala do kozelce. Pak si sedla vedle mě, položila si na mě nohy a pustila si televizi. Za celou dobu neřekla ani slovo.
Když film skončil, vypnula televizi a vyndala mi roubík. “Copak, nemáš mi co říct?”, zašeptala po chvilce mlčení. “Proč mi to děláš?” “Protože můžu!” řekla sebejistě a zatahala mě za uzamčený penis. Ten byl opět v pozoru. Po chvilce mlčení se zasmála.
“Ty si opravdu myslíš, že jsem tu měla milence?”
“A ne snad? Vždyť jsem všechno slyšel”
“A copak jsi slyšel?”
“Zvonek”
“To byla Martina, byla jsem s ní domluvená, že mi vrátí peníze”.
“Slyšel jsem mužský hlas a kroky”.
“To byla sestříhaná nahrávka z televize a trochu jsem dupala.”
“A co ten rachot?”
“Nepoužila jsem vibrátor poprvé a trochu jsem to i hrála.”
“Vždyť je tu všude cítit!”
“A to je problém sehnat vzorek mužského parfému?”
“To není možný, já ti nevěřím.”
“No jak myslíš. Tak až to uslyšíš příště, tak tu skutečně budu mít milence.
Zůstaneš takhle svázaný přes noc, abys o tom mohl v klidu přemýšlet.”
Dala mi pusu na dobrou noc a zavrtala se do peřin. Čím víc jsem o tom přemýšlel, tím větší jsem měl v hlavě zmatek. Usnul jsem až nad ránem. Probudila mě vůně kávy a ruka mé paní, kterou mě tahala za uzamčený penis. Uvolnila mi pouta, ulehla na postel a poručila mi, abych ji vylízal. Tentokrát to bylo až do konce.
O včerejšku už nepadlo ani slovo. Stalo se to vůbec? Nebyl to jen sen nebo jen výplod mé bujné a nadržené fantazie? Asi bude lepší se k tomu nevracet...

54

Tak moje přítelkyně a zároveň moje paní včera měla v práci odpolední a vždy musí čekat 2 hodiny na autobus, protože nemá jiný spoj domů. No tak si našla v místě bydliště na internetu potencionálního milence a sedli si spolu včera na skleničku do restaurace. necelé dvě hodinky se spolu seznamovali a povídali si. K ničemu nedošlo, ale dle jejích slov byl tak urostlý a mužný až z něj zvlhnula. No pak se rozloučili, paní nasedla na autobus a jela domů.
V autobuse mi napsala sms co si domluvila a co se dělo a že je tam vlhká z něj a nadržená, že jí štve ten řidič jak jede pomalu, a že má tak mokré kalhotky až má už i vlhké legíny co měla na sobě. Měl jsem zákaz jí volat a dále se dotazovat, a ke všemu jela k sobě domů a nikoli ke mě, celou noc jsem byl nervozní a vrtalo mi to hlavou, protože jsme se na téma cuckold bavili asi 2-3 roky a vždy byla proti tomu a nyní ze dne na den změnila názor? :-O asi to bude vážně velký samec, když jí tak rozrajcovala apod...
Dnes ráno mi do práce napsala, že na 100% si to s tím milencem rozdá, ale ještě neví kdy, ale ví že nejdřív se sním pozná a poprvé si to sním rozdá u něj a pak časem asi i předemnou, aby jsem je prý "mohl obdivovat jak si užívají společný vášnivý sex, zatím co já budu svázaný na křesle uzamčen v pásu bez delšího odepření".
Prý je velikou výhodou, že má v jejím místě bydliště byt, že se bude mít prý kde na 2 hodinky zašít když bude mít odpolední, a také že mi možná zavolá na skype a zapne webku...

55

Můj příběh. Před třemi roky mi kamarád řekl, že manželka má milence.Dal mi tip kde se schází a za dva dny sem tahal nahého známého z našeho auta,kde šukal manželku.Tehdy to byl docela problém který sem musel řešit.Jsme z malého města takže to všichni věděli.Padl i návrh na rozvod, ale to si brzo rozmyslela.Po pravdě řečeno pohled na to jak ji šukal mě vzrušoval a při jedné debatě sem ji to řekl.Před rokem mi přišlo několik sms,že manželka na pracovních poradách a školeních šuká s kolegou. Tyto porady jsou dvoudení takže tam spí.Po domácím rozhovoru se přiznala a hned mi připomněla, že mně to vzrušuje.Dohodli jsme se,že to udržíme v tajnosti a přijmu roli cuckolda.Probíhá to takto,den před odjezdem už se mnou nesouloží jen mi ho vyhoní.Další den když je v Praze tak si zavoláme a když jdou na pokoj tak my pošle sms, že se jdou milovat.Po příjezdu my to vypráví a musím si ho před ní vyhonit jako důkaz toho že sem cuckold. Role paroháče mně docela vyhovuje a velmi mně vzrušuje.

56

Vcera v noci jsem si na Amaterech psal na chatu s jednim muzem z paru. Psal, ze zrovna objevili kouzli BDSM, on jako sub, ona jako domina. Chtel vedet jake mam zkusenosti a moc se mu libila klec. Tak jsem mu musel trosku vypravet o tom jake to je s ni zit. Zajimalo ho jestli tak moje se mi nikde nekurvi, jak napsal. Tak jsem mu vysvetlil jak to je u nas, on mi na to odpovedel, ze ac BDSM praktikuji cca tyden tak mu tak jeho hned rekla, ze si z nej udela cuckolda a ze az uvidi pas cudnosti tak uz se z toho nevykrouti. Ptal jsem se jestli ho bude nutit ji pak vylizat, pry nejen to, ale bude ho i nutit kourit jeji milence. Pry to bude jako trest.
Tak jsem zvedavy jak tihle dva dopadnou, ale na to, ze to delaji tak kratkou dobu, tak to rozjeli hned docela z ostra.

57

Tak momentálně jsem bez pásu, ale nesmí se sám udělat v žádném případě, tak jsem to slíbil mojemu Andílkovi.
5 dní jsem neměl orgasmus a včera jsem celý večer obšťasťnoval Andílka to jsem měl včera na chvilku CB6000 třela se o něj svojí frndou zam to jsem jí líbal a popisoval jí jak si myslím, že bude po prve souložit se svým milencem. To jí tak rozhycovalo, že až tekla a kroutila hlavou jak to vše vím, že si to tak představuje taky. Pak už to nevydržela nasedla mi božskou jeskyňkou na pusu a asi tak 30 minut jsem jí pomaličku lízal a masíroval u toho prsa a bradavky, ona měla asi opravdu silný a bouřlivý orgasmus, protože byla z toho mého ovyprávění tak vzrušená že měla i 3x větší klitoris, který jsem u ní tak veliký ještě nezažil.
Má dovole si s milencem užít tajně, aby jsem to nevěděl, ale po aktu si mne u nějakého uvazování vychutná a popíše mi to do nejmenších detailu a tím pádem, že proběhne zpověď, tak se jí automaticky povoluje další tajný akt. Dále má povoleno kolikrát chce akt s milencem předemnou když si mne uváže a oči zadělá šátkem aby jsem nic neviděl jen jí poslouchal jak si užívá.

58

Mas muj obdiv, tohle ja bych nedal, pro svoji zarlivost bych to nezvladl.
Ja bych sice svoji Lasce dovolil milence, ale .... za prve ona o tom nechce ani slyset, pry ji stacim jen ja a za druhe pokud by nekdy ano, tak bych si to predstavoval tak, ze ten dotycny budu takovy rodinny pritel, kamarad nas obou a kdyz by doslo na "TO" tak vzdy v me pritomnosti, svazany na zemi u postele nebo pripoutany ke krizi, ale nikdy bych nedovolil, aby to delali beze me, za mimi zady nebo, aby se spolu nekde schazeli na kafe a tak. Neco jineho by bylo, ze on by prisel k nam domu, kdyz ja budu v praci, daji si spolu kafe, pokecaji, ale dal pockaji na me az ja prijdu.
Je to tezke, kdyz takovy zarlivec jako ja ma takove predstavy, nastesti jsou tp zatim jen ty predstavy, treba k tomu jednou dojde, treba az moje Laska bude chtit zkusit neco noveho a bude si jista, ze to zvladnu hlavne ja.

59

Moje představa byla stejná, že u toho budu a budu si užívat s nimi.Bohužel realita je jiná. Oni si užívají a já čekám doma až se vrátí.

60

Vzdyt pisu, ze mas muj obdiv. Tohle ja bych nedal. Chtic by byl pro, ale moje zarliva povaha proti. Je to rozporuplne, jsem tomhle jak rozdvojena osobnost. Takze pokud vubec nekdy moje Laska svoli, tak milence ano, ale nikde ne tak, ze se budou schazet sami. Ja bych to jako ty nezvladl.

61

I žárlivos přináší krásné zrušení a napětí,já  na ní taky žárlím a přitom toužím byt přitom.

62

http://i.nahraj.to/f/NBp.jpg

Tematicky obrazek smile

63

manžílek to má jen v realu klečí u postýlky zamčenej a kouká se jak si užívám mám to 2x týdně pak musí vylízat do sucha

64

Tohle téma je mi úplně cizí, ale chci ho pochopit, tak se ptám Oliny.J: co pro tebe tvůj manžel znamená aproř to děláte? Ptám se proto, že normální trojku chápu i párkrát zažil, ale tenhle druh trojky nechápu.

65

Zajímá mně jak to máte v manželství, jak to snáší muž a jestli sním také souložíš.

66

Ahoj,
my jsme s partnerkou s cuckold tématikou koketovali docela dlouho (teda ze začátku hlavně já), ale začátky byly takové hodně pozvolné. Občas se partnerka někde s někým líbala, nechala se osahávat a to bylo tak všechno. Postupně ale začínala přicházet na chuť představě, že bude spát i s někým jiným než jen se mnou a nakonec se to zlomilo po jedné party na koleji, kdy se partnerka vyspala se svým kolejním sousedem. Sice z toho nebylo nic dlouhodobého, ale ledy byly prolomeny. Další výraznější posun nastal, když odjela na rok studovat do zahraničí. Opět si tam sice nenašla nikoho stálého, ale stihla tam během toho necelého roku vystřídat 4 kluky, s některým se vyspala jen jednou, s některýma víckrát. Tam se to myslim zlomilo do polohy, kdy si občasný úlet začala aktivně vyhledávat. Po návratu to pokračovalo podobně, sem tam nějaký kluk kterého ulovila v klubu na jednu noc. Já jsem ale toužil po tom, aby měla nějakého stálého milence. Někdy na jaře tohoto roku změnila názor i partnerka a začala si hledat někoho stálého. Do toho se rozhodla splnit mi mojí další dlouhodobou touhu, a to zamknout mě do pásu. Počátky byly dost opatrné, vždycky jen přes den a večer šel pás dolu. Myslim, že to dělala jen kvůli tomu, že se mi to líbilo a vlastní potěšení z toho moc neměla.
Ale i tady se postupně její názor měnil a jí se moje zamykání začalo líbit. Pak jednou přišla s tím, že chce abych byl zamknutý delší dobu, že jí ta představa vzrušuje. Já, i když jsem si něco takového vždycky představoval, jsem byl docela překvapený a měl jsem trochu obavy, ale muselo být po jejím. Takže jsem začal pás nosit v cca týdenních intervalech. A teď zpět k cuckoldingu. Společně s dlouhodobějším zamykáním logicky došlo i k omezení sexu mezi náma, což ale partnerka začala řešit častějšími úlety a mě odbývala slovy, že ona si užila do sytosti a já to přece tolik nepotřebuju.
Je to asi měsíc, co se přítelkyni podařilo najít stálého (vypadá to tak) milence. Je z něj úplně unešená, co se týká sexu a dalších intimností. Na vztah jsem prý pořád lepší já:-) Spí spolu minimálně 2x týdně, někdy i 3x ale podle jejích slov by se od něj nechala protáhnout klidně každý den. Je z něj úplně hotová a každého jejich milování se nemůže dočkat. S tím je spojené to, že sex se mnou už nemá vůbec a prý jí vůbec nechybí. Já ho mám zamčeného, a tak jí to prý vyhovuje.
Ono důležitým faktorem je i to, že mně hodně vzrušuje ponižování a odpírání sexu a takováto situace byl vždycky můj sen. Ponižuje mě tím, že si našla lepšího samce a ode mě už sex nepotřebuje. Ponižuje mě i to, že mi určuje kdy budu mít orgasmus. Poslední jsem měl před devíti dny a to jsem si ho směl jen vyhonit sám v koupelně. Další mám naplánovaný na Vánoce, do té doby budu doufat aspoň v nějaký ruinovaný. Zatím mám "rekord" bez orgasmu jen 14 dní, takže si myslím, že do Vánoc to bude hodně dlouhé.
Proto bych se chtěl zeptat zkušenějších, jaké to je po tak dlouhé době bez orgasmu? Dá se to vůbec reálně vydržet, když mě partnerka v podstatě každý den dráždí tím, že jí vidím nahou, že mi případně vypráví jak si užila s milencem nebo mě nějak slovně ponižuje, což mě vždycky spolehlivě vzruší.
Jak už jsem psal, mám teď za sebou 9 dní bez orgasmu a docela mě začínají bolet koule. A to nemusí ani dojít k nějakému výraznému vzrušení, spíš je to při běžném "provozu"(stačí menší tlak v těsnějších kalhotách apod.). Takže nevím, jak ty skoro dva měsíce vydržím, držte mi palce;-)

67

To tě obdivuji osobně jsem byl v poslední době bez sexu nejdéle deset dní, ale mohl sem onanovat.

68

Tommyk: No, ale to úplně popírá ten význam, ne? Když si to můžeš udělat kdy chceš.

Jinak je vidět, jak se holky dokážou odvázat, když chtějí. A obzvlášť, když se to líbí oběma, tak je to super.. A třeba to že by si užila a tys byl zamčený v koutě neplánujete?

69

Výhledově něco takového plánujeme, ale v nejbližší době to nebude. Partnerka říká, že k tomu musí postupně dospět. Ale i ona má vysněnou polohu - milenec jí píchá zezadu a já ležím pod ní a při tom píchání jí ještě lížu. A ona mi mačká moje nalitý a bolavý koule. Až k tomuhle dospějeme, tak si budu myslet že jsem ráji:-)

70

Nevím nakolik moje praktikování přesně spadá pod tohle označení, ale pro mého suba je jakékoliv odemčené zasunutí zcela tabu. K tomu mám milence.

71

Ja myslim ze to odpovida celkem presne. smile Teda jestli o tom sub vi..

72

Je s tím zcela srozuměn smile

73

A vyhovuje mu to? Resp Vam wink

74

Mne to vyhovuje naprosto a zcela. A jemu? Nejspíš také... Ale vážně. Samozřejmě, že ano. Jinak by v té pozici nebyl. Ono přes všechno psaní a fantazírování je to vždy o tom, že aby to dlouhodobě fungovalo, tak to musí vyhovovat oběma. A on je prostě rád, že je mi zcela podřízený, že ho beru jako neškodného subíka a nikoliv muže.

75

Líbí se mi Tvůj přístup, subík, dáváš mu to tedy znát třeba přítomností milence?