76

Re: Cuckold

Ano. Osttaně chovám se tak k němu i na veřejnosti. Tedy samozřejmě s ohledem na společenskou únosnost a zdravý rozum.

77

Viděl jsem takový pár, nejprve nic, ale po chvíli to bylo pozorovatelné, jak to probíhá u Vás?

78

A mate i hratky ve trech?..

79

Výraz "hrátky ve třech" opravdu nesnáším. Jinak rozepisovat se o detailech takhle veřejně nebudu.

80

Ono se spíše jedná jak to dostane poznat takový sub na veřejnosti, aby si toho okolí nevšimlo....

81 Naposledy upravil: discipline (11.11.2014 15:49:46)

A proč by měl být problém, že si toho okolí všimne? Nebavím se teď o nějakým přehnaných fantasmagoriích z povídek. Dle mých zkušeností 90% populace je to jedno nebo si ničeho nevšímá. A ten zbytek... někdo ho může mít za "podpantofláka", někdo jiný za pozorného a vychovaného gentlemana, někdo další za osobního sluhu či asistenta. Ale to není moje starost.

82

Spíše zda hrozíprozrazení pásu cudnosti, app, k subíkovi patří vybrané chování, je to tak?

83

Tak zrovna pás cudnosti na veřejnosti moc prozradit nejde. Nedovedu si moc představit, jak by si toho mohl někdo všimnout.

84

Pravda, vhodné oblečení zakryje vše, jakých pásů Váš sub užívá? Mám zkušenosti, ale ne velké.

85

Kovový CB6000s

86

Dobrá volba, psala jste v jednom přízpěvku půl roku bez orgasmu, jak se projevovalo nošení u suba, a jakých praktik je potřeba aby byl udržen v dobré pohodě?

87

Tak budu opakovat co bylo psáno už mnohokrát. Držet dlouhodbě suba bez orgasmu neznamená ho ignorovat. Takže podněty byly nejrůznější, od důkladné hygieny, přes pohrávání si s jeho varlaty, odmečení a dráždění, které nevedlo k uspokojení, milking, pokažený orgasmus...

88

Spíše mne zajímá jak a zda se sub nějak měnil, psychika, fyzické dispozice či zdraví, a zda milking byl prováděn pravidelně, zda se například měnil objem výměšku

89

Aha chapu. Tak nejake detaily jsem ani nechtel. Spis jestli se nekdy "setkali" ci ne. Kazdopadne at vam to vydrzi wink

90

Prohlubuje to jeho submisivitu. To bez debat. Zdravotní komplikace jsem žádné nepozorovala a do vyměšovacích detailů zabíhat nebudu.

91

A jak často by jste doporučila milking? 3koda o fyzických dispozicích je dobré vědět... půl roku je dlouho a on musel trpět, jak prosím prožil pak tak oddalovaný orgasmus?

92

Milking cca po 14 dnech. Někdy místo něj zkažený orgasmus.

93

A co prožil po prvním orgasmu? A čim, že se o to zasloužil?

94

To by musel říci on. A čím si to zasloužil? Třeba ničím a jen mojí libovůlí :-)

95

to je krásné... libovůlí

96

Ahoj,přidám svůj realný příběh.S manželkou jsme spolu skoro 14let a seznamili jsme se přes inzerát,kdy jsem hledal dominantní ženu.Začali jsme pomalu postupně s DS ale jen občasne hraní,výprasky atd.Po narození dětí manželka skoro sex nepotrebovala nějak to ani moc nefungovalo.Časem jsme si začali hrát a koupili první pás cudnosti a koketovali s ním asi 3roky pak koupili cs500 ,ale ten zjistil alergii a pak mi tady admin vojta poradil a objednal holytrainer,protože s cb 6000 to taky nebylo ono,nedal se nosit stale a občas překážel při sportu atd.A koupí holitraineru vše začalo.Už dříve jsme chtěli zkusit někoho do trojky a ja jen koukal tak jsme dali inzerat na amatery a manželka nasla prvniho realneho a sešla se s nim a já mohl koukat jen přes webkameru.A tím to začalo.Jelikož ho nemám zrovna největšího a on měl,tak mi manželka po příchodu od něj zdělila,že sex s ním byl uplně něco jineho a tím že jsem vždy chtěl nosit pás tak ted ho nosit začnu a to na stálo a že ji to začíná bavit a ať se rozhodnu,buď budu mit pás stále,budu ji moct uspokojovat ručně a pusou ale klasický sex už spolu mít nebudeme,nebo rozvod.Přišlo takový spražení a zaroveň objevení něčeho nového,že jsme sepsali smlouvu a šel jsem do toho.Ze začatku po pár dnech vždy možnost udělání při líbání nohou ale jak se intervali prodlužovali,mépaní došlo že nevystřikaný jsem uplně jiný,než když jsem vystříkaný a hrozně ji vzrušuje,když mě dráždí a ja se nemužu udělat,že upustila od orgasmů a začala pouze s milkingem a i to jenom v nejnutnějšim případě ohledně zdraví.Je připravená mě udržet bez orgasmů co nejdyl a na vybranou mam bud souhlasit nebo rozvod.Hodně mě to naplnuje ale přeci jsem ted zamčený 11 den s jedním millkingem a i u toho si všimla,že se chování změní tak prahne po tom přerušovat i to.A k cuckoldu,ted si našla milence a dnes by jsme se měli realně sejit ve třech,kdy ja budu zamčený v koutě a ona si bude naplno užívat a milenec je i bi tak mě poprvé čeká realné uspokojení i jeho.Máme cuckold nastavený tak,že vě většině případech budu u toho,budu jim sloužit a za odměnu třeba moc paní líbat nohy nebo ji orálně uspokojit,tot vše.Ale co se týká mého uspokojení,pas jde dolu pouze na hygienu pod dohledem,jinak se nesundavá vubec a orgasmus je opravdu v dalekem nedohlednu s tím že někdy možná,ale má v plánu opravdu nějaky ten měsíc určitě bez a nejraději by nastalo.Nemame to tak,že bych nebyl vzrušovany,vždy za odměnu smim libat nohy a paní mi dráždí bradavky a u toho se mi vysmívá,jak ho mam maleho a k ničemu a když prosím o orgasmus tak mi s ledovým klidem říká,že ji můj orgasmus nezajíma,že jí vzrušuje ten stav jak bez něj,jak prosím a žadoním a celý se klepu při jejím dráždění.Jinak mám co jsem chtěl po 13letech opravdu reálný vztah DS24/7 kdy ja s paní už nikdy nebudu mít klasický sex,pouze ji smim uspokojit,v tom ji bavím,jinak nic.Po realném setkání ve třech podám další info a co se týká pásu holytrainer,můžu jenom doporučit,uplně něco jineho než cb6000 da se s tím i sportovat a tím to děkuji ještě jednou Vojtovi za rychlou objednavku.s pozdravem pro dnešek Spanky

97 Naposledy upravil: miláček (15.11.2014 08:21:47)

Tak to je opravdu CUCKOLD jako řemen!
také s partnerkou si na toto téma pohráváme, má deníček do kterého si detailně popisuje všecky "parůžky č. 1, parůžky č. 2..." až mi dá nahlédnou něco zde přepíší.
Jinak četl jsem článek v jedno časopise v čekárně u doktora kde se zabýval na téma ejakulace, tam bylo že můž ke svému zdraví nepotřebuje mít ejakulaci ani nijak napomáhat k vyprazdňování, u mužů to chodí tak, že sperma od poslední ejakulace dozrává 3-6 dní po předešlé a asi zhruba po 6-10ti dnech, zálež na kondici a stáří jedince, si tělo poradí samo a přebytečné sperma odchází společně s močí a obměňuje se, takže nemusíte mít strach že by se tam něco "kazilo" atd. když jako děti jsme do 13 14 15ti let nikdo nemasturbovaly a to je i kojenec schopen ejakulace, někdy se přebytek odvede polucí když nastane... takže není potřeba žádný milking ani pokažený orgasmus, to jen kdyby naše PANÍ chtěly samy na svých libovůlích :-)

98

Spank.mane, nemyslíš, že toho budeš litovat, až ti bude 60 a bude po všem?

99

Davide, myslím, že když po tom někdo touží a má to obrovské štěstí to zažít, tak potom není čeho litovat. Pořád bude spousta lidí, pro které tyhle touhy zůstanou nenaplněné.

100

Davide,nemyslim s partnerkou nás to naplnuje a pokračování včerejšku....
Sešli jsme se s milencem,vše proběhlo pro nás napoprvé uplně hladce až na milence,který neunesl moje zamčení a moje ponížení od mé ženy,bylo mu mě líto a hlavně pochopil,že touží pouze po ženě a mě u toho nedá.Paní byla užasná,i mě připojila do hrani a orálního uspokojování,vyzkoušel jsem si poprvé i bisexualitu jak rukou tak pusou (zkušenost dobrá,ponížení super,ale nenaplnuje to)ale na příkaz bych to dal,sám od sebe nee.Paní je uplně v pohodě a jasně jsme se dohodli,že sama do toho nepujde tak hledáme dál,dala mi pokaženy orgasmus v holitrainu.Zjištujeme že je spoustu kecálků a že odepisuji na inzeráty,aniž by věděli co chtějí a pak sobecky touží jen po manželce.Jen tak,kdyby náhodou někdo měl zajem,byl z Usteckeho kraje a opravdu ví o čem to,má sportovní postavu,věk do 40ti let,tak se může juknout na profil   http://nick.amateri.cz/Maddamme
V připadě dalších zážitku budu informovat