1

Téma: Hubnutí

Zdravím vás, jsem tu sice nováček, ale fórum sleduji delší dobu.
S cudností mám zkušenost cca 2 roky, nyní používám obdobu Spiderwire2 v nerezovém provedení, s "miskou" na konci.
Zatím nejdelší doba strávená v uzamčení byla 2 týdny.
Zvládl bych tehdy i delší dobu, jenže po návratu z večírku se nám to se ženou nějak vymklo kontrole...
Po vánočním přídělu kalorií jsme se doma rozhodli, že začneme hubnout společně. Jelikož jsem to spojil s nucenou cudností, začal jsem si psát deník. Pokud to bude čtenáře zajímat, rád se podělím o zkušenosti.

2

Re: Hubnutí

Jako že odemčení až po úbytku X kilo?

3

Přesně tak, konkrétně jde o 7 kg...

4

1 kilo dolu = 1 povoleny orgasmus? smile

5

Jsme domluveni tak, že dokud se nedostanu pod stanovenou váhu, tak se z klece nedostanu. Je to o 7 kg, teoreticky by to mohlo být za 6 týdnů, nebo taky půl roku...
Už jsem někde podobný nápad viděl, ale nezaregistroval jsem,
že by se do toho někdo skutečně pustil.

6

Myslím, že to je skutečně silná motivace a jedna z mála věcí, která by fakt mohla fungovat.

7

Tuhle metodu hubnuti by sis mel nechat patentovat. wink

8

Dlouho jsem i přemýšlel, jak motivovat manželku.
Nakonec mě napadlo, že to bude všechno na mě. Žena si stanovila limit ½ kg týdně. Každý pátek ráno se spolu zvážíme a pokud sama nezhubne o ½ kg za uplynulý týden, dostanu od ní ihned výprask rákoskou (intenzitu asi zvolíme náhodně kostkou). Musím ji tedy hlídat aby se nepřejídala a hlavně večer nemlsala. Místo mlsání u televize si večer užíváme a tak nemáme na laskominy vůbec myšlenky. :-)
Sama mi slíbila, že bude důsledná (je znamení býk a ti s tím nemají problém) a za žádných okolností mě neodemkne dřív a taky mi neodpustí případný výprask (jinak bych neměl motivaci ji "hlídat").
Začali jsme v pátek a celkem se oba držíme :-)

9

tak to sem tedy zvedavy jestli se podari

10

Ravene, a čím přesně je manželka motivovaná zhubnout?

11 Naposledy upravil: Raven (30.12.2013 23:18:34)

Manželka je motivována tak nějak nepřímo (mimo snahu zhubnout).
Je jen smířená s tím, že ji budu pozorně hlídat, jakmile se přiblíží k lednici na 2 metry. A případně jí můžu i beztrestně odtrhávat cukrlata od úst. Pokud se mi to nebude dařit a ona nezhubne za týden o půl kila, tak to schytám já.
Zatím to funguje a ještě se u toho celkem nasmějeme. Otázkou je, jak dlouho mi ten smích vydrží ;-)

12

Po týdnu se mi podařilo zhubnout 1,5 kg a ženě 1,2 kg. Manželka je moc spokojená a ubezpečuje mě, že mě nepustí dřív než dosáhnu požadované váhy. Takže minimálně v lednu máme o zábavu postaráno...
Odpoledne mi řekla, že ji to moc baví držet mě pod zámkem, dráždit a trápit mě.
Večer jsme se spolu dívali na film a celou dobu měla ruku v mém klíně. Moc si z toho filmu nepamatuju...

13

Mám za sebou další týden v klícce, tentokrát bylo na váze jen o 0,9 kg méně. Manželka mě za nesplnění limitu odměnila 7 ranami rákoskou, příště to prý bude 3x tolik. Zkoušel jsem si vyškemrat aspoň jeden "malinkatý" orgasmus, ale vysmála se mi. Očividně si celou hru užívá a baví ji to víc než jsem doufal...  :-)

14

V pátek ráno to bude přesně 4 týdny. Od začátku jsem shodil cca 4,5 kg, manželka 3,5 kg.
Musím říct, že je to dost velká motivace. Minulý týden jsem nedosáhnul týdenního limitu 1 kg a dostal tak po zvážení výprask.
Zkoušel jsem ženu uškemrat, ale zatím je neoblomná a baví ji to.
Pouze jednou týdně mě pustí na 5 minut kvůli hygieně.

Zatím to kupodivu snáším dobře, přitom předchozí nejdelší doba uzamčení byla jen 14 dní. Vypadá to, že budu pod zámkem minimálně další 2 týdny...

15 Naposledy upravil: Raven (31.1.2014 00:20:29)

Po necelých pěti týdnech se mi na varlatech objevily nepříjemné odřeniny od kroužku (málo jsem namazal).
Žena mě včera na pár dní odemkla s tím, že po zahojení kůže půjdu opět pod zámek.
Jelikož by mě neuhlídala, tak že mi dopřeje orgasmus, ale zároveň mi posunula hranici o další 1 kg dolů. Kombinace pětitýdenního půstu, facesittingu a ruční práce mi způsobila neskutečně silný a dlouhý orgasmus. Před spaním jsem si to ještě stihnul udělat dvakrát sám. Počítám, že o víkendu mě žena dá zas tak na 3 týdny pod zámek.
Pokud někdo uvažujete o kombinaci cudnosti a hubnutí, tak vřele doporučuji.
Jsem ve středním věku a hubnutí pro mě už vyžaduje podstatně víc úsilí.
Teď mi šla váha dolů rychlostí v průměru 1 kg za týden. Když máte správnou motivaci a partnerku, tak to jde a ještě si to užijete :-)

16

Po deseti dnech léčení oděrek a čtyřech orgasmech má paní usoudila, že jsem si užil dost a opět jsem "to vyfasoval". Abych se z klece dostal, musím zhubnout další cca 3 kg. V první fázi jsem strávil v uzamčení 5 týdnů, teď to odhaduji na 4 týdny. "Bohužel" mi váha jde dolů pomaleji, než jsem předpokládal...
Mé paní se také podařilo zhubnout o cca 4 kg, takže zatím oboustranná spokojenost :-)

17

Tech prvnich par kilo jde dolu lehce, ale dal to vyzaduje vice usili. Kazdopadne drzim palce, at se dilo dari..

18

Dnes jsem pod zámkem 25. dní a včera se mi podařilo dosáhnout stanovené hranice. Manželka mou radost zchladila tím,  že musím mít pod váhový limit tři dny po sobě.
Ráno před odchodem do práce jsme vyzkoušeli provizorní postroj s dildem. Kolem pasu jsem si nasadil řemínek, který jsem upevnil ke kroužku klícky, přiložil jsem dildo a šňůrkou jej u kořene celkem pevně připevnil k pasu.
Byl to neuvěřitelný zážitek, je to skvěle použitelné pro běžné polohy (misionář, koníček, zezadu).
Jak dildo naráželo na můj podbřišek, tak mě to neskutečně rozdráždilo. Manželka byla také "velmi spokojená" a když jsme skončili a popadla dech, tak mi zašeptala do ucha: "Tak teď toho tvýho už vlastně vůbec nepotřebuju..."
Z těch slov mi mráz přeběhl po těle a raději jsem to nijak nekomentoval, doufám, že mě jen tak provokuje.
Dnes ráno jsem opět splnil váhový limit, ale manželka zas provokuje s tím, že mě sice MOŽNÁ pustí, ale že ještě neví, na jak dlouho a jestli mě vůbec nechá se udělat... Když jsem protestoval, tak mě uzemnila tím, že se jí to takhle líbí, že si to užívá, že jsem si to stejně takhle přál, tak ať nevzpouzím. Stejně s tím prý nic nenadělám, že všechny klíče má schované. A pak mi zopakovala známou větu, kterou jsem jí kdysi řekl: "Dávej si pozor na to co si přeješ, mohlo by se ti to splnit".
Když jsme s těmito hrátkami loni pomalu začínali, tak by mě z prvních reakcí nenapadlo, že se to jednou může manželce tak zalíbit.
Od 27.12. do dneška jsem byl bez klícky jen 10 dní a užil si během nich pouhé 4 orgasmy (a to ještě 3 během jednoho večera)...
Zítra je to třetí den, dnes jsem jedl jak vrabec, abych náhodou něco nenabral. Už se nemůžu dočkat :-)

19

Koukám, že ti tady za chvíli budou všichni závidět wink Myslíš že by jsi sem mohl dát fotky toho postroje?

20

Dnes ráno jsem se opět vlezl do limitu. Manželka mě v posteli ještě hodinu provokovala a trápila, až mě nakonec přece jen odemkla. Můj "ryk" na závěr vyděsil i psa za dveřma ložnice tak, že začal  štěkat a kňučet...
Žena mě varovala, že jestli mi váha vyleze o víc jak 1 kg, skončím pod zámkem zas wink

21 Naposledy upravil: Raven (10.3.2014 01:18:58)

IN napsal:

Koukám, že ti tady za chvíli budou všichni závidět wink Myslíš že by jsi sem mohl dát fotky toho postroje?

Nafotil jsem postup upevnění dilda. Snad nebude vadit, že je to jen názorná ukázka.

Klícku nosím upevněnou k popruhu kolem pasu. Popruh se nedá uvolnit bez nevratného poškození a zabraňuje vyndání penisu v ochablém stavu. K čemuž také účinně pomáhají dva POI, mezi kterými je cca 1,5 cm mezera.

http://s20.postimg.org/b8sbdtq9p/image.jpg

Kolem dilda je omotaný provázek s volnými konci.

http://s20.postimg.org/6o64yw6kd/image.jpg

Dildo si položím na klícku a umělá varlata opřu zevnitř kroužku. Volné konce šňůrky jsou nahoře u kořene dilda

http://s20.postimg.org/dsny7xdtp/image.jpg

Konce šňůrek provléknu pod "opaskem" a stáhnu k sobě.

http://s20.postimg.org/lzkjd8ta5/image.jpg

Pak stačí jen šňůrky přitáhnout pevně k sobě a je hotovo. Je to primitivní, ale 100% účinné. Dildo mi ani jednou nevypadlo, nemá jak.

http://s20.postimg.org/pkgewgxtp/image.jpg

http://s20.postimg.org/j819mmurh/image.jpg

http://s20.postimg.org/u8wernn0d/image.jpg

22

Manželka mě neustále překvapuje.
Jsem volný od čtvrtka a už mi začíná "vyhrožovat".
Včera mi donesla snídani do postele. Kávu a chleba s čokoládovou pomazánkou.
Povídám jí, že mě nějak rozmazluje, s takovou že zase přiberu.
Na to mi odpověděla, že mě aspoň bude moct zase zamknout.

Dneska ráno mě viděla na váze, mrkla na číslo a utrousila napůl pusy:
"Ještě dvacet deka a jdeš zas pod zámek".
Mám tak trochu pocit, že se mi to vymyká... :-p

23

Díky za postup, je to dobře vykoumaný..

A víš jak to je, když si dva rádi hrají, dobře si hrají wink

24 Naposledy upravil: Raven (31.3.2014 00:20:08)

Po 18 dnech jsem jej opět vyfasoval.
Se dvěma přestávkami (10 dní a 19 dní) jsem byl uzamčen v klícce od loňských Vánoc.
V sobotu po úžasném sexu na hraně mého orgasmu mi dala manželka možnost výběru (dohodli jsme si to předem). Pokud hodím s 5 kostkami maximálně 10 bodů,  umožní mi vyvrcholit. Při vyšším hodu budu  uzamčen a dostanu rákoskou podle počtu hozených bodů. Házení předcházelo dráždění, že by se za něj Madam Astrid rozhodně bemusela nestydět.
Když už jsem to nemohl vydržet, musel jsem si hodit. Padlo 29. Ironií bylo, že když jsem to zkoušel na nečisto, tak mi padlo napoprvé 10 a pak 12...
Manželka použila ratanovou rákosku o průměru 10 mm, už po prvních ranách jsem litoval, co jsem to spískal. Na zadku mám slušná jelita, že z toho měla manželka trochu výčitky.
Po výprasku jsem ho celkem bez potíží nacpal do klícky a další hrátky už byly jen s připínákem.
Slíbený orgasmus mám 1.6., prý ke dni dětí jako dárek. Ale když prý budu chtít zariskovat, můžu si příště klidně zase hodit kostkama (za stejných podmínek).
No minimálně týden si to netroufnu...
Třešničkou na dortu je, že si můžu občas udělat pár fotek i video smile
Ještě dodám, že jsem dostal za úkol zhubnout další 3 kg (naštěstí už poslední), jinak dárek ke dni dětí nebude.

25 Naposledy upravil: Raven (5.5.2014 00:24:44)

Po dvou měsících jsem dnes mohl použít připínací dildo. Nic skličujícího pro uzamčeného chlapa asi neexistuje. Po velmi silném orgasmu mi žena poťouchle řekla, že si to spravedlivě prostřídáme. 9x si to nechá udělat připínákem a až do desáté "akce" mi odemkne toho mýho "kašpárka". Doufám, že připínák bude chtít použít častěji než do teď...
Navíc se mi nedaří dál hubnout. Žena mi nějak začala podstrojovat (na snídani buchty do postele atd.) a váha ne a ne dolů. Začínám ji podezřívat, že ani nechce, abych zhubnul. Když jsem se jí na to zeptal, jen se culila. Slíbený termín na den dětí se mi začíná nějak vzdalovat...