26

Re: Hubnutí

Ja zajímavé, jak dokážou být ženy rafinovavé a hezky využívat fantazii, když se jim chce wink A jestli jí to takhle baví, tak se ani nedivím, že ti občas podstrojí nějakou tu dobrůtku wink

27

Jak nevinně to může začít.

V pondělí jsem se po milování nechal bez orgasmu zamknout s tím, že já si přijdu na své až druhý den. Pak bylo manželce líto mě hned odemknout a odložila to na pátek. Dnes večer mě u sledování filmu hodinu dráždila a já ve slabé chvilce jsem vyslovil přání zůstat zamčený delší dobu.
Jelikož se poslední dobou celkem marně snažím hubnout, navrhnul jsem manželce spojit uzamčení s hubnutím tak, jak je v tomto fóru pěkně popsané.
Hned se toho chytla a stanovila mi váhovou hranici 90 kg. Dokud tedy nezhubnu 8 kg, tak zůstanu pod zámkem bez možnosti orgasmu a pod stanovenou hranicí váhy musím vydržet jeden měsíc. Ovšem navíc mi to vyšperkovala tím, že pokud nezhubnu za týden 0,8 kg, za každých chybějících 0,1 kg dostanu 25 ran rákoskou. Chtěl jsem z toho vycouvat, ale vysmála se mi, že na to už je pozdě. Oba klíče má ona. Jeden nosí na krku a druhý je někde dobře schovaný pro případ nouze. Podařilo se mi aspoň usmlouvat výprask na 10 ran za 0,1 kg, ale i tak je to dost síla. Takže pokud manželka nevyměkne, tak to v lepším případě odhaduji do Vánoc, v horším do jara. Nejdéle jsem byl zatím pod zámkem bez orgasmu 72 dní.
Jako jedinou únikovou cestu mám pouze pilku na železo...
Nainstaloval jsem si do mobilu aplikaci Days Left Widget a na ploše se mi zobrazuje počet dní od posledního orgasmu, počet dní do Vánoc (120 dní) a do výročí, kdy jsme se se ženou seznámili (226)  :-/
Zkusím přesvědčit manželku, aby sem občas také napsala své dojmy.

28

Dnes je to 16 dní, co jsem pod zámkem. Shodil jsem 2 kg a zatím dostal "jen" 30 ran rákoskou za pomalý pokles váhy. Jsem skoro měsíc bez orgasmu, tak jsem si včera večer zaprovokoval, zda by mi to neudělala aspoň rukou. Za opovážlivost mi slíbila 10 ran rákoskou, za následný úšklebek 20 ran, za protesty to zvedla na 30 a za protočení očí na 40 ran.
Dnes ráno manželka vytáhla rákosku a vysázela mi 10 mastných, abych si prý uvědomil, jak se mám chovat.
Naštěstí se pak slitovala a zbytek mi podmíněně odpustila. Tož tak...

29

Hubnutí pomalu je správné, naopak hubnout rychle není zdravé, navíc je při něm prakticky zaručený yo-yo efekt.

30

David má pravdu. Ideální rychlost hubnutí je tak 0,5 kg za týden, ačkoli do cca 1 kg za týden to není nějak přehnaná rychlost a je to v podstatě OK.

Takže myslím, že manželka to nastavila správně, 0,8 je dobře motivujících a zároveň jí dává příležitost užít si trochu zábavy při výprascích. smile

31

Dnes jsem 22 dní pod zámkem a 35 bez orgasmu.
Minulý týden jsem se s hubnutím moc nesnažil a v neděli jsem měl na váze stějně jako před týdnem.
Manželka se jen culila, že se těší, jak mi v pondělí nařeže. Dostal jsem takový strach, že jsem v neděli jedl opravdu poskrovnu a večer raději ani moc nepil. Ráno jsem byl dehydrovaný, a tak mi váha ukázala o 0,9 kg méně než před týdnem. Manželka byla očividně zklamaná. Jenže dnes večer jsem se prořekl, jak se mi podařilo váhu snížit. Vzala to jako podvod a na zítra mi slíbila výprask. Navrch mi stanovila podmínku, že pokud nedosáhnu 90 kg do 7 týdnů, nechá mě pod zámkem bez orgasmu nejméně do Velikonoc! Nahnala mi celkem strach, vypadala, že to myslí smrtelně vážně. Malinko mě uklidňuje, že mě vždy po několika týdnech uzamčení pustila. Jak to nyní skutečně dopadne je ve hvězdách, ale zatím si to oba moc užíváme.

32

Když takhle pojaté je to nesmyl. Přece nemůže u dospělého chlapa měřit desetiny kila. Sám jsi na to přišel, stačí se jen trochu jinak najíst a napít a ten rozdíl je markantní. Sám si to zkus, během dne zjistíš klidně rozdíl dvou kil.

Mnohem lepší je dlouhodobější měření a cíl s rozumným úbytkem.

33 Naposledy upravil: Renne (17.9.2015 00:50:11)

Především je to hra. A dlouhodobý cíl je daný, tedy 90 kg. Ten týdenní úbytek je takové zpestření, které mé paní slouží jako záminka k výprasku a pro mě je to motivace. Jednou se to ošálit dá, ale dvakrát po sobě už ne. S mou občasnou cudností si doma hrajeme asi 2 roky a momentálně nás to asi baví nejvíc. Manželka vypadá dost odhodlaně, že tentokrát nepovolí...

34

Musím říct, že kombinace hubnutí, rákosky a cudnosti spolehlivě funguje. Dnes jsem 50 dní pod zámkem, za tu dobu jsem dostal 130 ran tlustou rákoskou a mám o 4 kg méně. Ale jde to pomaleji, než jsem si myslel. Manželka mě ujišťuje, že když nestihnu zhubnout na 90 kg do 4 týdnů, tak zůstanu pod zámkem až do svátku čarodějnic (jak symbolické), což je dnes přesně za 200 dní. Můj dosavadní rekord byl tuším 72 dní. V podstatě se proti tomu nedá bránit. Manželka zjistila, že dokud jsem vzrušený a bez orgasmu, tak se nechám ovládat a držet pod zámkem. Takže si se mnou hraje a dráždí mě každý den, ale orgasmus mám zapovězený. Když škemrám o slitování, tak mi odpoví, že mi jen plní do puntíku má přání. Hrátky si vyloženě užívá a naše hraní se tak posunulo do vyššího levelu.

35

Jestli stale premyslis jak zhubnout, porid si stahovaci korzet s ocelovym jadrem (napr: korzety.cz) nebo pokud chces investovat vygoogli si muzsky korzet (Rywaa) do dvou mesicu bys mohl schodit 2-3kg

36

Primární záměr jsou společné hrátky a zhubnutí je vedlejší, je ''jen'' podmínkou k orgasmu. Takto je to větší zábava a kdyby mě to nebavilo, tak si zámek ucvaknu. Pojali jsme to tedy jako ''vynucenou'' cudnost. Jestli to ovšem vydržíme, to se uvidí.

37

Tyyyyy  voe :-D sundání v závislosti na hubnutí,  tak to mám doživotně zajištěno bez sundání,  protože poslední dobou jdu s váhou pěkně nahoru a svalstvo to není  :-D

38

Zatím je to fakt super kombinace. Mít nějaký cíl je mnouhem více motivační a manželka teď snadno odolává mému škemrání :-)

39

Dnes jsem 57 dní pod zámkem, shodil jsem skoro 5 kilo. Pomalu se smiřuju s tím, že se dočkám až na svátek čarodějnic. Zkouším si vyškemrat orgasmus aspoň k Vánocům, ale zatím bez odezvy...

40 Naposledy upravil: Renne (1.11.2015 23:28:29)

Dnes, po 69 dnech pod zámkem a 82 dnech bez orgasmu, mě manželka zatáhla do ložnice a sundala mi zámek. Po nezbytné hygieně mě povalila na postel a po 11 týdnech si pořádně zajezdila na koníčku. Když už mi lezly oči z důlků, tak slezla, poručila mi si kleknout na čtyři, vytáhla rákosku a vysázela mi 40 ran jako odměnu za pomalé hubnutí. Pak si se mnou hrála  a pokaždé skončila těsně před orgasmem. Už jsem se těšil, když najednou přestala a řekla mi, že chtěla vyzkoušet zničený orgasmus, který jsem jí včera ukazoval na videu. Ale nějak se jí to nepovedlo, tak snad příště. Na to jsem se musel uzamknout a uspokojit orálně. Dosavadní "rekord" máme 72 dní a do čarodějnic zbývá nekonečných 181 dní...

41 Naposledy upravil: Renne (9.11.2015 01:02:01)

Dnes (po 76 dnech uzamčení a 89 dnech od posledního orgasmu) mi žena "dopřála" jeden zničený orgasmus. Moc se jí nechtělo, ale jedu na pár dní na služební cestu a s ocelovou klíckou nemůžu. Propuštění s uvolněním jsem si "koupil" za 100 ran rákoskou a ještě mi dalo práci ji ukecat. Podle všeho se v roli klíčnice našla a už teď se těší, jak mě po návratu seřeže rákoskou a zase uzamkne... Do hranice 90 kg mi už chybí jen 2 kg :-)

42

V úterý měla manželka volno a v poledne se za mnou zastavila v práci.
Kolega zrovna obědval ve vedlejší kanceláři za přivřenými dveřmi.
Žena mě zatáhla do koutu se šanony a začala mě provokovat, jestli si nechci hned teď zašukat.
Ttento poněkud vulgární výraz občas používáme při mém uzamčení...
Samozřejmě to mínila jako provokaci, ale v úterý to byly tři měsíce pod zámkem, v hlavě mi hučelo a tak jsem řekl že jo. "Tak dělej", vybídla mě a rozepnula mi kalhoty. Vytáhl jsem klícku a řekl si o klíček.
Odemknula mě a culila se u toho. Stáhl jsem si klícku, vyhrnul jí sukni a stáhnul ke kolenům punčocháče i s kalhotkama. Otočila se ke mě zády a opřela se o stůl. Samozřejmě jsem ho měl jako kámen a vnikl jsem do ní. Kolega vedle zrovna větral pach z oběda a kvůli hluku z ulice asi nic neslyšel.
Trvalo to strašně krátce, než jsem požádal svou paní, zda se můžu udělat.
Potichu hlesla, že ano. Zavřel jsem oči a soustředil se, abych u toho neryčel. Jenže pár vteřin před orgasmem se mi žena vysmekla a zašeptala: "Nebo ne! Hned se zase zamkni!"
Penis mi trčel z kalhot a z vedlejší kanceláře se ozval hluk. Nacpal jsem penis do kalhot a klícku do zadní kapsy. Stačily tři věty na dálku s kolegou a jeden telefon od klienta a vzrušení opadlo. Žena se na mě významě podívala, ukázala na mi rozkrok a sykla, ať si hned nasadím klícku. Neměl jsem pomyšlení na odpor, nasadil si klícku a nechal si zacvaknout zámek. To si nikdy nenechá ujít. Motala se mi hlava jak po sedmičce vína.
Dala mi jen pusu a odešla. Večer mi řekla, že vůbec nevěřila, že bych to mohl udělat. Ani to vážně nemyslela, ale když jsem souhlasil, nechtěla z toho už vycouvat. Když na to zpětně pomyslím, tak to bylo šílenství, ale neskutečně silný zážitek.

43

Divim se, ze tva zena byla tvym souhlasem prekvapena wink. O me ta moje vcera prohlasila, kdyz me 4 tydny drzela pod zamkem, ze se chovam jako pes, ktery ma za plotem harajici fenu.

44

Tak to je přesný...! Já chci nosit klec, abych si ho stále nehonil. A abych manželce stále nadbíhal, jako pes hárající feně. O tohle mi jde, ne tresty, ale o nadrženost a určitou frustraci. Chci šílet z její vůně a aby mi mrazilo z jejího doteku...

45

Před dvěma týdny jsme kvůli zdravotním potížím v rodině hrátky ukončili. Byl jsem celkem 99 dní pod zámkem a orgasmus jsem měl po nekonečných 112 dnech (jeden zničený orgasmum nepočítám). Hubnutí bylo relativně úspěšné, sice jsem nedosáhnul 90 kg, ale i tak jsem jich pár úspěšně shodil. Manželka poslední tři dny vysílá signály, že by mě zase zamkla, ale zatím si užívám svobody. Koukal jsem do kalendáře a letos jsem byl uzamčený celkem 148 dní, tak se mi zpátky pod zámek zatím moc nechce. :-)

46

Manželce role klíčnice po 3 týdnech začala chybět. Prý jsem nějaký nervóznější a už si jí tak nevšímám. Předevčírem jsme si odpoledne zalezli do postele, kde si se mnou žena hodinku hrála. Ovšem v nejlepším přišly nečekaně domů děti a manželka mi nařídila, abych si nasadil klícku. V kuchyni mě pak jen pohmatem zkontrolovala, uculila se a sykla "Tak se mi to líbí". Takže jsem opět skončil pod zámkem, pořádně nadržený a s termínem propuštění nejdříve v polovině ledna.

47

Tak jsme s partnerkou zpátky ve hře, a přitom už to loňský listopad fakt vypadalo temně, že se CB hrátkami končíme natrvalo. Uběhlo pár měsíců a jsme zpět. Díky Vojtovi máme novou hračku  https://www.aliexpress.com/store/827659 … -RFYzfmIYf a tentokrát jsme si jako téma zvolili hubnutí, proto píšu do tohoto vlákna. První meta je 90 kg. Fakt se těším na hru i na hubnutí.

48

O kolik musíš zhubnout? Jinak přeji hezkou zábavu, je to dobrá motivace :-)

49

Necelá tři kila. A motivace je to úžasná :-)

50

Lze hubnout a nedržet diety, já jsem toho důkazem big_smile z 85 na 78 za (tedy 7 kg za 5 týdnů) a stále klesá a nenabírám. Chce to jen změnit životní styl a výsledek se hned dostaví smile