51

Re: Hubnutí

Suhlasim. Asi od vianoc som zacal jesť trochu inak (skoro ziadne smažene, žiadne hranolky, viac zeleniny, ovocia), pohyb som az tak nezlepsil...no kazdopadne som schudol, kolko to neviem..ale schudol tak ze viditelne. :-)

52

Já jen a jen souhlasím s vámi všemi, co se změny životního stylu týká. Není to o dietách, ale hlavně je to taky v hlavě, pevné vůli a změně jídelníčku, nějaký ten pohyb a hlavně vytrvalost a důslednost. Nic není za týden, chce to čas, ale to tady vlastně všichni umíme, být vytrvalý a výsledky se dostaví :-) Takhle vlastně skoro funguje i PC :-)
Zajímám se taky o zdravou stravu, mimo jiné, koukáte že? Takže když jsem změnila životní styl, co se sexu týká, tak i se změnou jídelníčku, abych byla krásná bohyně pro svého miláčka a pyšnil se mnou. Takže i my se chceme pyšnit vámi, našimi miláčky, to je jasné. A je to o tom jíst a jíst, ale zdravě. Takže ať nám to dlouho vydrží a můžeme se na sebe koukat v klidu i do zrcadla :-)

53

Zaujimava motivace ale asi bych do toho nesel. Takhle se citim v pohode, mam dostatek energie, fyzicke i psychicke sily. Hlavne si musim hlidat pupek, ktery nemam rad a zasadne nenosim.
Na hubnuti plati jednoducha nerovnice: prijem energie musi byt mensi nez vydej energie. A pak to jede dolu, jak rychlo to zalezi na velikosti rozdilu prijmu a vydaju. A pak si to uz jenom strazit prijem a vydej a nejist hlouposti.

54

mě popravdě stačilo jen lehce upravit jídelníček a váha šla dolů jako blesk. Už nejíst šest týdnů pečivo a vůbec mi to nechybí. Nejhorší jsou návštěvy doma, samej bůček, slanina, knedlíky, rohlíky a housky... všude samej tuk a zelenunu člověk najde jen ve svíčkový nebo guláši big_smile

kamaárd který dělá výživového poradce mi řekl, že tkhle mužu shodit až 10% váhy, tím že upravím jídelníček... tak si za 300 týdně nakoupím zeleninu, ovoce, musli, mlíko, žitný suchý krekry, lučinu/máslo, nějakou dobrou šunku, sýry, nějaký ty mléčný/jogurtový drinky a jsem spokojen... pečivo mi už vubec nechybí. Zprvu sjem byl sice dost v hajzlu z toho že jsem netušil co vlastně mam jíst místo pečiva, ale pak puf a zjistil sjem že hlad nemam když se prostě najím něčeho jinýho big_smile a Ted si mužu dát vaječnou omeletu s cibulkou, šunkou a sýrem a kopou rajčat a jsem najeden do oběda, na kterej ve škole nemam čas big_smile

Jenže ono to chce pak přidat i pohyb. Plavání, nebo běh je to nejlepší a nejlevnější, nevíc zapojuje svaly a nejlíp se po něm hubne, resp se udržuje svalová hmota a tělo se nějakým způsobem formuje. Tedy kardio cvičení. Posilováním si člověk nepomůže zhubnout.... Takže teď se snažím běhat i pravidelně co to jde (2x týdně po 15 mintách dokud nemužu dýchat big_smile nejsem maratonec) a cítím se super! smile BMI mi kleslo do normálního stavu, tak jsem šťastný smile

55

POZOR - tento příspěvek není určen pro dámy na tomto fóru :-)

Tak jsem vám byl dneska nakupovat, koukal jsem na všechny ty dobroty, co si teď nemůžu dopřávat, a v tom mě napadla šílená myšlenka: co kdyby nějakou napadlo, že vás odemkne poté, až zhubne ONA?! To by bylo na doživotí.

56

davidt: To smrdi samovrazdou (((: Pani je predse vzdy dokonala!!!

57

davidt: :-D :-D tak to je skvělý nápad, ale nebudu takhle mučit miláčka. U nás by to netrvalo tak dlouho, kdybych měla hubnout já. Já už vím jak na to, takže to by měl org. dřív než ho chci já odemknout a ví moc dobře, že pod 6 týdnů se nikdy nedostane, ba naopak zvažuji, že třeba na mé narozeniny až a ty mám v červnu :-) Ale to jsou jen úvahy a jelikož vím, že si tu taky zlato brouzdá, tak to rozhodně neprozradím kdy, že?

58

Docela bychom to mohli mít do kříže. Já jsem spíš totiž D a ona s, ale já mohu hrát obojí. Ženě to jde hůř. Byli jsme trochu blízko domácí disciplíně, ale nechceme ji úplně, v normálním životě jsme vcelku normální. Zkusili jsme to párkrát, třeba na fňukání na výletě. Byli jsme domluveni, že po prvním varovném pohledu už druhý znamená výprask. No a teď to hraje žena s hubnutím. Lehké plácání vždy, to má ráda, ale mám ji v moci k soudu nad přestupky v životosprávě. Pak to nemusí být lehké. No a měl jsem výčitky, když to nebylo fér. Když jsem nedodržoval životosprávu já. Tak mi tohle téma je inspirací.

59

davidt: Tak jak jsi na tom po týdnu hubnutí? Už je něco dole? Jako je jasný, že to je běh na delší dobu, že se musí zdravě hubnout, což je cca 0,5-1kg týdně. Tak co? Motivuj další, co by do toho šli, třebas qak.

60 Naposledy upravil: davidt (8.4.2016 07:33:13)

Těžko říct, já to zatím nevyhodnocoval, protože váha během dne a dnů docela skáče, klidně i v intervalu dvě kila. Začínal jsem zhruba na 92,5. Nijak to nehrotím, jím rozumně. Tuším dva dny zpátky jsem měl ráno nějakým zázrakem 90,5, ale logicky večer to bylo i kilo více. Ono se to nesmí brát s přesností na gramy. Možná tak u mimin, ale ne u dospělého chlapa.

61

Jejda! Tak to mám veliké štěstí, neboť mohu jíst co chci a zaplať PánBůh nepřiberu takřka nic. Po Vánocích jsem jakýmsi zázrakem přibral 1 a půl kila a už je to opět minulostí... Váhu si držím +- 2 kg už aspoň 15 let. Jím na co mám chuť, nevynechávám sladké, oleje ani klasické pečivo. Zeleninu sem tam a do ovoce se takřka musím nutit. Jsem tedy pořád v pohybu a jezdím do práce a vlastně kamkoliv na kole.
Doufám, že jsem nikoho nenaštval... :-O :-/ ;-)

62

Tak dneska ráno 89,7 kg :-) Takové číslo už jsem léta neviděl.

63 Naposledy upravil: Xena (15.4.2016 11:24:55)

No paráda, to je krásný......skvělé před víkendem. Jsem zvědavá, zda paní povolí nebo nepovolí sex?

64

Tak jsem se nakonec rozhodl, že odpovím, i když v té otázce byla tři slova špatně. Víkend, paní a povolit. Ale což. Sex nebyl a ani bych ho nechtěl, protože jednak by mi přišlo škoda ukončit hru po 14 dnech, jednak  jak ta váha lítá, tak si počkám, až ani najedený nebudu mít 90 a více :-)

65 Naposledy upravil: Xena (20.4.2016 13:41:21)

Nevím, co je na těch 3 slovech špatného, ale budíž....
Užívejte si dál hry, je to pěkné :-)

66

Ale to je zcela prosté, milý Watsone. :-)
My s PARTNERKOU spolu o VIKENDECH nebýváme, tudíž nebylo co povolovat :-)

67

Aha, tak to jo...zdraví Watson, ale Xena je hezčí :-)

68

Jj, doufám, že se někdy na nějakém srazu potkáme.

69

Ráda tě poznám osobně.

70

Tak zítra je to měsíc... Váha už mi několik dnů za sebou po ránu ukazuje 90,7, takže si myslím, že se zadařilo, ale zrovna dneska jsme se při romantické chvilce oba shodli na tom, že chceme počkat, až to číslo bude začínat osmičkou.

Zajímavost - nevím, jestli se mi to nezdá, ale mám pocit, že jsem nějak vyhubnul z kroužku, že bych snad potřeboval o něco menší. :-)

71

Má Paní mi přikazuje cvičení na cross trenažéru. Mým cvičebním úborem je stříbrný sauna oblek. Paní mi nařizuje při jaké teplotě mám cvičit, kolik km mám na trenažéru ujít na jaký stupeň zátěže. Je to moc krásné plnit příkaz mé Madam a zároveň dělat něco pro svou fyzickou kondici.

72

Tak to má Madam skvělé nápady, že máš cvičební plán od ní. A to jen pro svou kondici cvičíš nebo také musíš zhubnout na určitá kila jako davidt?
Jo a vlastně jak je na tom davidt s váhou už skoro po roce, co začal? Udržel si jí nebo spadnul na číslo začínající 8?

73

Hubnutí přímo dané nemám, ale jistě se to cvičení na tom projeví. Ani nevím, zda má Paní by chtěla abych zhubnul.

74

Je bezva spojit příjemné s užitečným.

75

Spadnul jsem na 87 kg, cítím se fajn a moc i přeju 85 kg. Jenže mi s tím zahýbaly Vánoce, takže na těch 87 jsem už zase :-)