76

Re: Hubnutí

Tak už mi má Lady přikázala že do 11 dubna mám zhubnout 3,5 kg.

77

U nás se osvědčil mít cíl zhubnout na určenou hmotnost, při které by mi paní dopřála uvolnění.  Musel jsem shodit aspoň 0,5 kg za týden. Když jsem to nesplnil, následoval výprask. Fungovalo to, shodil jsem tehdy asi 7 kg smile

78

Ja musím z 98.5 kg do 11 dubna, na příkaz me Lady, zhubnout na 95 kg.

79

Tak to koukám, že ženy dokážou být opravdu skvělé mršky ;-), v dobrém to myslím, to je jasný, že to musí být pro vás opravdu veliká motivace, což chápu, když to vaše Paní podmínily uvolněním.

Přeju vám skvělé výsledky a bylo by fajn, kdyby jste nás zde občas informovali, jak pokračujete, jo?

80

Dnes jsem se vážil před cvičením a má hmotnost byla 97,6 kg

81

Ja musím z 98.5 kg do 11 dubna, na příkaz me Lady, zhubnout na 95 kg. Když to nezvládnu, tak budu tri týdny zamceny.

82

To je hrozny☹  ta váha si mne neváží. Hmotnost roste 98.7 kg.

83

Neblázni,nejsi mimino, abys sledoval každé deko. U normálního chlapa může váhat lítat plus mínus dvě kilo úplně v pohodě. Stačí se nějak najíst nebo být nějak zavodněn a je to. A jestli piješ alkohol, tak se ti zhubnout nepodaří. Nebo jo, ale hrozně pomalu.

84

Ale ta hrozba bez orgasmu...ta je hroziva

85

Tohle vlákno mě chlapi opravdu baví ;-) Je pravda, že vážit se každý den je blbost a hlavně se musíš vážit ráno, to nejsi zavodněný. Jednou týdně stačí a 3 kg se dají dát dolů hlavně stravou myslím a za 1,5 měsíce? To by se dalo zmáknout, ale zase bez org? To je taky dobrý, tak se na to vyprdni a nehubni. Být nadrženej je taky dobrý ;-) určitě lepší než pár minut slávy z org. :-D

86

Madam Xeno, jak dlouho jste byla Vy nejdéle bez orgasmu, ze říkáte ze byt nadrzeny je dobry?

87

To byla nadsázka přece, to jsi nepochopil?

A to, že říkám, že být nadržený je dobrý, beru dle svého miláčka, který nemá org. klidně 3 měsíce a déle. Je miloučký, hodný adt. Ale co platí u nás, rozhodně neplatí třeba zase u vás. A já nejdéle? Max 14 dní? Ale pak jsem jich musela mít min. 3 najednou, ale o tom si mé zlato může nechat jenom zdát.

88

Když cvičím pro svou Madam na cross trenazeru v sauna obleku, tak ze mne pot jen leje a je to moc krasne.

89

To co píše stribrik už není pravda. On si za svou klíčnici raději vybral svou vanilkovou manželku. Stejně nebyl ani schopný ta předepsaná cvičení plnit. Tudíž ani zhubnout. Xena má pravdu, nejlepší je nechat je zamčené pěkně dlouho. To pak aspoň nemají roupy.

90

To zní dost hnusně, přitom je to tak pochopitelné. Neznám jejich situaci, ale dovedu si představit, že milující vanilková manželka je lepší než odtažitá, cituprostá profesionálka.

91

Registrovat se jen kvůli pomluvy, možná i lživé...

92

Přiznávám, že jsem sem napsala trochu ve vzteku. Mám se stříbříkem registraci na zamčeném deníku, myslela jsem, že stejná registrace bude fungovat i zde, ale nefungovala, proto jsem se zaregistrovala i tady. Znám se se stříbříkem tři roky. Nejsem profesionálka. Naopak jsem převážnou dobu jeho otrokyně. Jelikož jsem tak trochu switch, tak jsme se rozhodli zkusit i druhou roli. Zeptala jsem se, jestli by si pořídil CB, bál se aby na to nepřišla manželka, ale přesto si pořídil holytrainer a nosil ho pro mě. Ale byl mu nepohodlný, proto se rozhodl pořídit CB6000, o kterém manželce už řekl , co se dělo dál já nevím. Ale podle rozhodnutí stříbříka s tím asi s radostí souhlasila. Ono která žena by si nechala uniknout příležitost hlídat svého muže v cudnosti :-)  To už je jedno, holt manželka má přednost, i když jsem ho k CB přivedla já. Milující manželka by si podle mě někde po skoro měsíci nošení holytraineru všimla, že ho má její manžel na sobě. Ale jelikož jí neznám, tak nemohu soudit. Moje chyba je, že já byla ta milující a teď žárlím :-D  No tohle už ukončíme. Teď k tématu. I já chodím každý víkend cvičit v sauna obleku. A dá se tím zhubnout docela slušně. Akorát se nehubnou tuky, ale voda. Právě proto, že to mám za úkol od stříbříka v roli Pána. Myslím, že s tímhle úkolem by ho manželka poslala někam. Ale to už je druhá věc :-)

93

Dopustím se vědomě OT, ale nedá mi to.
Milující manželka by si měla všimnout jakéhokoli PC po dni, po dvou nejpozději.
A která by si nechala ujít možnost držet manžela v cudnosti? Mnohá nepochybně. Důvody mohou být různé.
Hubnout vodu je blbina. Je potřeba "hubnout" tuky, nebo přesněji, přeměňovat je buď na svalovinu, nebo pálit. Voda se zhubnout nedá.

94

Tak už cvičím třikrát týdně na cross trenažeru v sauna obleku a dneš jsem ušel 7 km na 5 zátěžový stupeň a samozřejmě zamčený 63 dní a 11 hodin.