1

Téma: Dámy poraďte - Odměny a tresty

Ahoj všem klíčnicím!

Vzhledem k tomu, že s přítelem rádi experimentujeme, rozhodli jsme se vyzkoušet i tohle. Zatím ho má můj miláček druhý den a já bych jej brzy ráda odměnila. Prosím vás zkušenější o rady a typy, jak ho hezky poškádlit, ale úplně neuspokojit. Jako první mezník jsme si určili pátek, když jej do té doby budu škádlit, ale neuspokojím, pozve mě na večeři, pokud mu odolám a uspokojím ho bude mít volný víkend. Zároveň vás prosím o vaše rady, jak jej potrestat v případě, že neuposlechne mé rozkazy. Předem díky!

2

Re: Dámy poraďte - Odměny a tresty

Z meho uhlu pohledu: jak trestate sveho subika za to ze stale skemra o orgasmus a porad si stezuje jak ho klicka tlaci atp.?

3 Naposledy upravil: Mýválek (19.1.2014 19:00:46)

Vzhledem k tomu, že se zatím nikdo nevyjádřil musela jsem si nějak poradit sama a takhle to dopadlo:

Na základě diskuzí z jiných příspěvků jsem svého miláčka nejprve připoutala k posteli a z počátku ho dráždila přes zavřený PC. Poté jsem ho otevřela a dráždila střídavě rukou a ústy. Vždy, když jsem cítila, že už by se mohl udělat, přestala jsem nebo jsem ho plácla přes varlátka. Nakonec jsem na něho nasedla a nechala ho aby do mě pronikl a lehce přirážel. Abych ho ještě víc vyprovokovala, dráždila jsem si přitom klitoris vibrátorem, uspokojila jsem se a hned ho zavřela zpátky do klícky (celé to trvalo hodinu až dvě).

V pátek, jak jsem mu slíbila, nastal den D. Opět jsem ho jen tak dráždila a teprve poté, když se mi ho opravdu zželelo, jak krásně škemral, jsem mu dala příležitost se konečně udělat. Musím říct, že snad nikdy v životě po mě nikdo netoužil tak, jako on v ten okamžik! Samozřejmě jsem si pás oblíbila ještě víc. Nyní je už druhý den opět zavřený a plánujeme vyzkoušet hod kostkou, přičemž každý den si může hodit pouze jednou. Inspirovali jsme se zde, jen jsme si pravidla trošku upravili:

1. Nic, jít spát
2. Dráždění uzavřeného PC (jazýček, ruce, prsíčka)
3. Odemknutí PC a honit, ale před koncem přestat (pandička sám sobě)
4. Odemknutí Pc a honit, ale před koncem přestat(mýválek pandičku)
5. Odemknutí PC a honit pandičce do konce
6. Sex!!!

4 Naposledy upravil: subbi (20.1.2014 23:16:43)

Dobry den,
jestli muzu neco upravit... prvni bod neni dobry, jelikoz vy z toho taky nic nemate, tudiz bych zvolil nejaky jiny, napr. lizani myvalka dokud nerekne dost, coz muze trvat hezky dlouho a on bude silet z vaseho poteseni.

Obdivuji jak krasne pisete o sve pandicce, je krasne jak se milujete.

subbi

(doplneno... omlouvam se, nevsiml jsem si v nazvu tematu, ze se ptate pouze mistnich dam, omlouvam se)

Mýválek napsal:

1. Nic, jít spát
2. Dráždění uzavřeného PC (jazýček, ruce, prsíčka)
3. Odemknutí PC a honit, ale před koncem přestat (pandička sám sobě)
4. Odemknutí Pc a honit, ale před koncem přestat(mýválek pandičku)
5. Odemknutí PC a honit pandičce do konce
6. Sex!!!

5 Naposledy upravil: Mýválek (21.1.2014 00:17:49)

Děkuji za tip subbi! Vůbec nevadí, že nejsi žena wink Jsem ráda za všechny rady a tipy. A děkuji i za hezký názor, moc si svojí Pandičky vážím za to, že to dělá. Já zase obdivuji všechny muže, kteří se rozhodli pro nošení PC.

6

Jsem si oddechl.. smile Moje manzelka/pani je velmi dominantni a tak se trochu bojim mluvit se zenami.

klanim se subi

7

Tak daleko jsme se zatím nedostali, možná časem wink

8

ja taky brzy dostanu od sve zeny PC, takze se uz tesim a bojim zaroven smile Ale je to jeji prani a ja doufam, ze ji budu moci udelat radost.
subbi

9 Naposledy upravil: Mýválek (21.1.2014 00:23:44)

O spokojenost paní bych se nebála určitě bude a moc! smile

10

Dekuji Vam! Ja doufam, ze bude.
Pokud bude mit nejaky zajimavy napad, ktery by se Vam mohl hodit, dam Vam vedet.
subbi

11

Já tedy taky nejsem dáma (a upřímně, pokud by odpovídali jen dámy, tak se tu nebude nic dít), ale jeden trest/odměnu znám. Jmenuje se to koňská mast a při použití doporučuji spoutat ruce za zády a začít trápit. Je to sice chladivý gel, ale na určitých partiích se pocit chladu během dráždění moc nedostavuje wink

12

Tak to mi ještě přibliž, koňskou mast neznám smile. Jak se to chová?

13

Kdysi davno, par mesicu po seznameni se svoji zenou, kdyz jsem jednoho vecra vyzadoval sex, se zlobila a nakonec rekla, ja ti ho teda aspon vyhonim, dobre?

Jsem souhlasil a celej nazhavenej se tesil, ze prej si jenom odskoci a vrati se... prisla a nesla neco na prstou, ze prej indulona na mazani... ojej... byla to tygri mast.

Takova ta vietnamska, paliva... no.. po chvili totalni bolesti rekla, a uz nikdy NIKDY nevyzaduj abych ti ho honila kdyz si porucis.

14

A tu koňskou mast používáte za odměnu nebo za trest? smile

15

Máme něco takového http://www.lekarna-vltavinska.cz/fotogr … 21-558.jpg. Myslím že tu chladivou. Já jí vnímám v různých situacích různě, občas hřeje, občas studí.

No, jestli to je za odměnu nebo za trest - to záleží jak je člověk naladěný, pokud je vzrušený a drážděný, tak je to spíš lehce pálivá odměna, ale jen namazání je za trest (ikdyž to taky záleží na podmínkách). Ale takhle mast není tak pálivá jako tygří, takže jí má paní používá třeba místo olejíčku - pořád přidává a masíruje. A když je rozjetá, tak jí použije jako gel dozadu.. A vždycky mi u toho říká: Neboj to je zdravý, víš co to obsahuje bylinek? No řekněte, nesouhlasili by jste s ní? wink

S tygří mastí zkušenosti nemám, ale předpokládám že to bude o hodně výraznější, než koňská mast.

16 Naposledy upravil: georges73 (27.1.2014 21:02:54)

Dobrý den. Jestli se můžu vložit do diskuse, tak bych něčím také přispěl. Manželka mi občas za trest po odemčení nanese na žalud chilli kořeni nebo hodně hřejivej masážní olejíček, ihned znovu uzamkne a pošle mě uklízet byt. Dá mi časový limit a kdybych to náhodou nestihl nebo nebyla s úklidem spokojená, nechá mě v pásu i několik hodin navíc než bych si to mohl omýt. Chvilkama lezu při úklidu po čtyřech jak to strašně pálí. Ta rychlost a snaha vše vykonat na 100%, aby mě Manželka odemkla a já si to mohl očistit je opravdu vysoká.

17 Naposledy upravil: Mýválek (28.1.2014 22:36:56)

Mě nedávno napadla alpa, s ní někdo náhodou zkušenost nemá? smile

18

Zkušenost s Alpou mám. Mě osobně to moc nepálilo. Někomu to ale stačit bude, je potřeba to vyzkoušet.

19 Naposledy upravil: subbi (29.1.2014 10:47:54)

Moje zena zboznuje kdyz mi cerstve oskrabanym zazvorem natira zalud a pak cely penis, pripadne obcas kdyz je vhodny tvar, pak strci do analu. To je taky moc fajn povyrazeni a za par korun :-!
Hreje a hreje :-)

Subbi

20

Já jsem tu věc se zázvorem už někde slyšel wink Prý proti "pálení" pomáhá mléko, je to pravda?

21

Pokud doma nemáte nic, tak žalud potřený Listerinem si taky docela užije. Žádná bolest ale intenzivní teplo.

22

A ještě k tomu zázvoru - než potírat čerstvým, tak vzít drcený prášek, malinko navlhčit - udělat z něj kašičku a tou pořádně promasírovat žalud - to už pálí hodně slušně.

23

Milé dámy, dneska jsem koupila u vietnamců tygří mast.Nejspíš ji brzy použiju, svážu svého miláčka k topení, on to tak má rád.Pak mu nenápadně nanesu mast na žalud i na celý penis, možná, že použiju kondom aby mě to nepálilo, případně si pak na něj budu moc nasednout.Co myslíte, mám mu namazat i konečník aby si to pořádně užil a nezlobil mě?

24

Jak jsem jiz drive psal, moje zena mi jdysi tygri mast na penis dala.... bylo to fakt husty... myslim ze by bylo lepsi dat to vasemu muzi pouze na penis. A pruste mu namazte anal a treba vibratorem nebo svickou projedte. Budete mit dve nove vzrusujici veci a obe si pekne uzije :-! Zavidim vasemu muzi...
Subbi

25

Tak takovéhle mastičky jsem nezkoušel,musíme to napravit. :-)