26

Re: Dámy poraďte - Odměny a tresty

skvk napsal:

Milé dámy, dneska jsem koupila u vietnamců tygří mast.Nejspíš ji brzy použiju, svážu svého miláčka k topení, on to tak má rád.Pak mu nenápadně nanesu mast na žalud i na celý penis, možná, že použiju kondom aby mě to nepálilo, případně si pak na něj budu moc nasednout.Co myslíte, mám mu namazat i konečník aby si to pořádně užil a nezlobil mě?

Musím říct že to zní moc dobře. Otázkou je jestli mu to hned namazat i vzadu, aby neměl těch vjemů moc najednou. Napoprvé bych asi zvolil jen penis a příště třeba jen zadek. Nebo to nakombinovat s jinou mastí aby mohl porovnávat wink

27

Antler napsal:

A ještě k tomu zázvoru - než potírat čerstvým, tak vzít drcený prášek, malinko navlhčit - udělat z něj kašičku a tou pořádně promasírovat žalud - to už pálí hodně slušně.

A existuje na zázvor nějaká "protilátka"? Nebo jen umýt?

28

IN napsal:

A existuje na zázvor nějaká "protilátka"? Nebo jen umýt?

Hmmm, nevím, nezkoušeli jsme, umytí pomůže, ale i tak to pak trvá ještě docela dlouho.

29

Jojo, ja rikal, ze kdyz mi zena natira zazvorem zalud a penis tak je to hukot... smile

30

masérské emulze taky nejsou špatné :-)
http://www.tejpy.cz/znacka/alpa/

31 Naposledy upravil: skvk (19.2.2014 10:53:06)

Chtěl bych se podělit o dost zajímavou zkušenost a možná se to dá použít při odměně partnera, pokud mu chcete dopřát orgazmus. Přinesl jsem domu kartonovou krabici, rozdělal jsem ji, takže byla asi 180cm dlouhá a 60cm široká, zhruba uprostřed jsem udělal malý otvor pro penis a varlata. Inspirací mi byla různá videa o tématu "ptáci v díře". Lehl jsem si nahý na zem a přítelkyni požádal aby na mě ten karton položila a penis s varlaty protáhla tou dírou. Byl to moc zajímavej pocit, když nic nevidíte a přítelkyně si hraje a vy nevíte, co přijde, jako například plácnutí přes koule, šlapání, vosk atd.
Přiznám se, že momentálně PC nenosím. Umím si představit, že až zase začnu a přítelkyně mě bude chtít potrápit nebo i dopřát orgazmus, tak by bylo zajímavé použít tento nápad. Třeba i se svázáním.

32

Zakoupil jsem si koňskou mast extra hřejivou a je to pro mě příliš. Fakt to nezvládám. Budu muset zkusit tu chladivou.

33

Možná se zeptám blbě, ale tu mast ti natřel někdo jiný - při "hře", nebo sám? Já mám zkušenosti,že pokud to kouším sám, jsou moje "výkony" o dost slabší wink

34

Aha. No zkoušel jsem si to nejprve sám. Abych nepožadoval po partnerce něco co bych pak nezvládal.

35

No na mě si nedávno přítelkyně vymyslela dosti neobvyklý trest.
Měli jsem na víkend chatu v lesích rezervovanou už půl roku předem, počasí vyšlo a hned v pátek večer mě přítelkyně  zabalila na lavici venku v altánku celého do folie, k večeru bylo okolo 30°C takže Vám ve folii nedýchá pokožka, tak jsem tam měl pěknou saunu...
Byl jsem neprodyšně celý zabalen, dírky na nos na dýcháni mi samozřejmě udělala a ještě jednu, tak aby vytáhle ven jen holého žaluda, pak mi řekla, že mě teď trest nemine za to, že jsem se před několika týdny udělal při souloži i když jsem to měl od ní zakázáno, a odešla vařit večeři, no jak sem se potil atd tak to nedalo dlouho čekat a začali přilétat komáři a dosedat na žalud a tam si "hodovaly".
Dobře to všeci znáte jak máte pouhý jeden štípanec a jak to svědí, já jich měl za to hodinu mnoho a pak jak přítelkyně došla, tak mi ke všemu nasadila pás CB6000, aby jsem se nemohl poškrabat...
Teď vám povím že příště si to 2x rozmyslím jestli porušit její pravidla!

36

Dobré nápady... Nemáte někdo zkušenosti s kopřivami? Občas si jimi vystelu slipy, ale pořád se odhodlávám zabalit si do nich i žalud... Snad bych si necvrkl...?

37

No, alebo pálivé alebo chladivé mastičky. To je paráda, dá sa to hlavne vydržať ale je to dosť náročné. smile

38

Dneska jsem měl zkušenost s ibalginovým gelem.
Nanesl jsem si jej na žalud a jak jsem měl erekci tak si po chvilce dostavila necitlivost a pálení, pálení nebylo nijak strašné ale když jsem si jej zkoušel honit tak i za mého snažení erekce opadala a opadala...
Jinak jsem dnes 14 dní bez orgasmu. V odkaze je přípravek, který jsem testoval.
Ibalgin Gel drm.gel 1x100g
http://bolesti-svalu-kloubu.heureka.cz/ … el-1x100g/

39

Ja to dneska testuji ze jsem vzal ctiri male chilly papricky nakrajel dal do nadoby s troskou oleje poradne to rozdrtil nechal odstat a mam musim rict poradnou mast

po prvnim natreni jsem si rikal ze to asi nefunguje ale po minute dvou to cele zaclo a umocnilo se to jeste tim kdyz si pritelkyne zacla s tim mim ptackem hrat jakmile se postavil uz to palelo jako cert. cca 40 minut nez to pomalu udeznelo.

40

miláček napsal:

Dneska jsem měl zkušenost s ibalginovým gelem.
Nanesl jsem si jej na žalud a jak jsem měl erekci tak si po chvilce dostavila necitlivost a pálení, pálení nebylo nijak strašné ale když jsem si jej zkoušel honit tak i za mého snažení erekce opadala a opadala...
Jinak jsem dnes 14 dní bez orgasmu. V odkaze je přípravek, který jsem testoval.
Ibalgin Gel drm.gel 1x100g
http://bolesti-svalu-kloubu.heureka.cz/ … el-1x100g/

Ibalginova mast má lokálně znecitlivujici  ucinek? To mě dost překvapuje..

41

Ahoj,
Vím že jste se tady dost zasekli na mastech a mě napadlo pár věcí které by se snad mohli použít.

občas jsem si před svou slečnou uprdnul a její reakce byla jasně negativní a tak mě napadlo za něco takového anální kolík třeba v domácnosti a pokud by se to opaovalo nebo bylo na veřejnosti tak samožřejmně by se i trest rosšířil na veřejnost pod oblečené kde by nikdo nic nepoznal.
  celkové ten anální kolík si myslím že by se jako trest dal použít na mnoho věcí.

další trest a to se mi jeví nejlepší za nějakou drzost. Stejně poeticky jako ucpat analník kolíkem prdící zadek bych drzost trestal potupou a to například tak že by doma nosil dámské oblečení včetně prádla. na veřejnost by měl nějaké pěkné silonky. Nedávno jsem viděl na jedné holce s takovýma kočičkama do kolem a ocákem putujícím výš a dámské prádlo. pokud by to pro něho byla spíše odměna než trest stačí zvolit jiné odvětví například plínky nebo ty pánské vložky o kterých jsem tady někde četl no a samozřejmě že doma popřípadě v ložnici dodlík.

dalsí nezmar který by se nemusel líbit je mužům typický. poohlédnutí se po dámském zadku či noh. Jelikož by trest byl dlouhodobý bylo by to třeba za desáté ohlédnutí a pak by si musel oholit od pasu dolů a to bez keců. věřím že množe žen se bude čisté holé tělo muže líbit a mož si to určitě taky patřičně užije.

Další trestem je dost klasické zato velmi účiný výprask.

Nové téma založené na foru by rozhodně šlo použít jako trest a to krystýr. Potrápit ho a nechat ho chvíli s plnými střevy bude určitě k zbláznění ale požor ať není více škody jak užitku. Určitě se dělají různé olejíčky a příměsi ale to by chtělo nějakého odborníka nebo pilého študáka který by zjistil informace a zkráceně se s náma podělil.

No doufám že to někoho nakopne a vymyslíme společně ještě něco čím nám naše drahokamy budou moct teras :-D

42 Naposledy upravil: Jakubko (5.11.2014 13:13:27)

Nemyslim so ze je klystir a ten kolik dobry trest..zahravat sa zo zdravim nie je dobry napad Ale ine veci co di pisal zneju inspirativne.

43

Klystyr je přisny trest, nicměně pokud jsou alespoň minimalní zkušenosti, je o trest pro otroka velmi složitý a většinou těžko splnitelný..

Za mě bych viděl třeba tresty na veřejnosti, ale skrytě. Třeba nějaký kolík, teď v začínající zimě by se dalo uvažovat o obojku a třeba i poutech..

Za parného léta bych to viděl na sportovně erotickou procházku s tím že jen Paní bude mít svojí lahev plnou vody a otrok jen prázdnou. Musel by tak prosit o naplnění, ale kde vzít čistou vodu..?

44

V studeenke.:) Ja son mal klystir od profi dominy..ale to bola odbornicka a prebehlo to uplne v pohode. A moha sucastna partnerka..no nusel son ist napr. Vyhodit smeti s obojkom, v mikine s kapucou..alebo otvorila balkonove dvere, ja son bol na styroch aj s obojkom

45

J no ja co ted cetl tak o tom pisou jako o celkem hracce a nikde jsem nenasel nic o velkem nebezpeci. Spise naopak pisou ze je to zdrave a prospiva spouste vecem.

46

Da Sa na to vybudovat fyzicka zavislost a creva potom nemusia fungovat spravne..vize vasto Sa to neodporuca ale tak raz dva krat xa rok zase jo

47

Nemam s tim teda skusenost a tak nevim jestli by se to dalo pouzit jako trest ale napadlo me pekne stazeny korzet. Zaprve by to asi trosku zmenilo postavu a myslim ze i postaj.nemuselo by to byt tak drasticke ale mensi prohresky by s tim mozna vypudit slo. Chtelo by to vyskouset.

48

Jakubko napsal:

Da Sa na to vybudovat fyzicka zavislost a creva potom nemusia fungovat spravne..vize vasto Sa to neodporuca ale tak raz dva krat xa rok zase jo

Tak to určitě není, ta frekvence aby z toho mohl být problém, by musela být několikrát za týden.. Takže i párkrát do měsíce to je ok..

49

Schází se tu různé nápady na tresty - silonky, obojek, korzet, výprask, plenky, dokonce klystýr.
Ale když se nad tím zamyslím, tak to jsou spíš všechno touhy jedinců naší komunity, než opravdové tresty. Jsou silonky pod kalhotama trest? Kdepak, je to v podstatě vzrušující odměna. Totéž obojek pod rolákem. 

Trest by byl být zamčený měsíc bez jediného doteku anebo zájmu partnerky. Třeba.
Trest by byl příkaz k vyhození svého dámského prádla. Nové by šlo získat jen za dobré chování.
Trest je klečet na tvrdé podlaze déle než půl hodiny. Jednou jsem to zažil. Měl jsem svázané kotníky a ve správné poloze mě udržoval řetěz mezi skobou ve stropu a mým obojkem. Nešlo si nijak ulevit a po 20 minutách to už fakt nebylo ani trochu vzrušující.

50

No nevim jsou to podle me veci celkem potupujici a myslel jsem to spise nako bezbolestny trest ale tohle me nenapadlo a ma to do trestu ohodne vic.