51

Re: Dámy poraďte - Odměny a tresty

To už záleží na každém páru, jak moc jedou ve femdom stylu a jak daleko v tom ponížení a potrestání chtějí zajít. Já to třeba vidím na stejném levelu jako David. Trest by neměl obnášet něco, co mi dělá dobře, třeba můj oblíbený fetiš. Když je pro mě ponížení vzrušující požitek, tak potrestaný bych měl být jinak. Za nejtěžší trest bych asi považoval tu ignoraci a nezájem.

52

Zdravím v tomto odvětví se již nějakou dobu pohybuji jako domina měla jsem pár subiku ve výcviku a musím říct že jsem se naučila toho spoustu i vás zde zmiňovaný klystýr není to v celku nic složitého ale tresty je nutno zvolit pro otroka nebo subika takové aby mu nevyhovovaly klečení je fajn
Ale není nad to ho privazat k posteli podvazat varlata nechat mu jeho pero v pásu a přiložit vibrátor mučení tím ze se nemůže udělat je pro chlapa největší trest

53

Kdysi, kdesi jsem viděl obrázek obojku a k tomu přidělaná pouta na ruce s krátkým řetězem, asi tak 30 až 40 cm,  takže s nimi lze hýbat jen omezeně. Docela dobrý trest by v tomto byl domácí úklid

54

Každá pouta na ruce se dají připevnit k obojku. Zámkem nebo karabinou. A hlavní účel takové kombinace bych viděl v tom, že si dotyčný nedosáhne na penis. Ale je možné, že už je to moje deformace a za vším bych nejradši viděl utrum s orgasmy :-)

55

Trest má být nepříjemný, takže vždy záleží na konkrétním subovi. Za sebe musím říci, že mám ráda poziční tresty. Odeslat suba do kouta v některé z pozic. Případně mu to ještě nějak "vylepšit". Třeba pálivým zábalem genitálií, klečením ne na podlaze, ale na hrachu či struhadle. Nebo sáhnout ke konzervativní klasice a nechat ho opisovat nějakou dlouhou větu v dostatečně velkém počtu.

56

Trest musí být zároveň mým potěšením a podle toho se řídím. Největší potěšení je jeho trápení v nemožnosti dosáhnout orgasmus, možná jsou mu příjemné pocity, ale když ho najednou pošlu se zamknout, tak je to fajn. Ale pokud jste ve větším extrému, tak proti gustu...

57 Naposledy upravil: isora (12.3.2015 18:20:41)

Jakubko napsal:

Da Sa na to vybudovat fyzicka zavislost a creva potom nemusia fungovat spravne..vize vasto Sa to neodporuca ale tak raz dva krat xa rok zase jo

Můj ex si dělal výplach sice jen odšroubovanou hadicí od sprchy po každé stolici a problémy se svěračem, nebo závislost rozhodně neměl.

a když už jsme u těch trestů, a především těch pozičních, nechat ho klečet s nohama do široka roztaženýma a použít jako opěrku. Takové sledování filmu s rukama u obojku...

58

Když můj přítel nesplní co po něm požaduji, tak dostane výprask ,že má zadek celej rudej. Zapomněl mi třeba koupit nanuka a vyplatila jsem ho 20 ranami na zadek. Pokud se mi od něj dnes nebude líbit másáž ,tak mu kuličky pořádně vezmu drátěnkou.

59

skvk napsal:

Když můj přítel nesplní co po něm požaduji, tak dostane výprask ,že má zadek celej rudej. Zapomněl mi třeba koupit nanuka a vyplatila jsem ho 20 ranami na zadek. Pokud se mi od něj dnes nebude líbit másáž ,tak mu kuličky pořádně vezmu drátěnkou.

Au auuu, kuličky drátěnkou.. to už je sadismus, ne? big_smile

60 Naposledy upravil: Jim (18.6.2016 09:13:56)

Rád bych se zde podělil o zážitek ze včerejšího výprasku. Za okamžité neuposlechnutí banálního příkazu jsem byl nahý surově sešvihán kabelem ve vaně. Nakonec mi paní dopřála urinální sprchu na celé tělo, což poněkud zmírnilo účinky předchozího bití. Bylo to neskutečně ponižující a bolestivé, nicméně má láska k ní a touha po její pozornosti tímto vždy dramaticky vzroste. Paní se výpraskem zřejmě dost vyčerpala, protože jsem jí pak musel namasírovat celé tělo.

61

Ahoj všem. Chtěl bych také něčím přispět. Asi před 3 týdny jsem od Manželky a mé Paní dostal takové kožené tanga, která jsou pouze z řemínků. Takže vůbec nezakrývají pás cudnosti. Tyhle tanga mají ještě jednu výhodu, že uprostřed na podřišku je kovové očko, ke kterému se dá přes zámeček přicvaknout pás cudnosti. Teď už mám tanga s pásem 24/7 doma, v práci, přes noc a dokonce i na některé sporty a nemůžu si je bez odemčení sundat. Ještě musím vždy chodit pod kalhotama naostro. Je to dost ponižující i bolestivý takto trávit celé dny, když se ty řemínky zařezávají do zadku a třísel.

62

A jak je to s hygienou? Byl by obrazek?

63

S hygienou v pohodě, protože mám kovový pás Slave, ve kterém je penis ohledně hygieny dobře přístupný a nemusí se prakticky sundavat. Ty tanga se skládají pouze z kožených řemínků, takže stačí sprcha nebo normální koupel.

64

Ty tanga mě docela zaujali, nebyl by náhodou odkaz, kde se dají pořídit?

65

http://www.bdsm-sexshop.cz/cz-detail-31 … tanga.html

66

To vypada velkem zajimave a mozna by to mohlo vyresit spoute lidem popad klicky.

67

To Georges73
Díky za odkaz, ale vypadají dost robustně, asi bych je nedokázal nosit permanentně. Ty pásky se do třísel musejí vážně zařezávat

68

Robustně sice vypadají, ale nosí se celkem pohodlně. Občas se ty pásky bolestivě zařezávají, hlavně při sportu, ale dá se to vydržet, stačí si to poupravit. Díky těm tangám klícka nesklouzává, drží na svém místě a noční erekce mě taky neprobouzejí. Prvních pár dní bylo nepříjemných, ale už jsem si nějak zvykl a teď se nosí v pohodě.

69

No, pokud by dokázaly vyřešit třeba jen nepříjemné noční erekce a s nimi spojené probouzení, tak bych do toho asi šel. Přestože mám Holytrainer, tak se budím každou noc nad ránem a jdu si dát ledovou sprchu na koule, abych mohl ještě dospat

70

To Rx :
Ty tanga přicvaknutý k pásu mám už 24 dní v kuse. Během té doby mě ani jednou neprobudily bolestivé noční erekce. Zkus to a uvidíš. Zas tak drahá investice to není, kdyby to nefungovalo.

71

OK, díky. Ještě to zvážím, teď jsem měl velkou investici 2k do oboustranného StrapOn dilda pro paní, abychom zajímavěji zmákli milking a ještě si u toho také užila

72

Tak si to pěkně užijte.

73

To georges73:
Zdar, začínám vážně uvažovat o objednání kožených tang, jen by mě zajímalo, zda u  nich nepřekáží ta přední kožená "stěna"  a způsob uchycení klícky ke kroužku tang je přímo zámečkem?

74

To Rx :
Mě osobně ta přední kožená stěna nepřekáží a zámeček od pásu mám rovnou přicvaklý k očku od tang. Záleží jaký máš pás, protože ten můj má zamykání na kroužku, proto se to dobře přicvakne, stačí jeden zámeček a nic neodstává.

75

Dík. Mám Holytrainer, ale myslím, že by mohlo jít přicvaknout rovnou vysacím zámečkem. Počítám s tím, že tanga budu používat pouze na noc z důvodu nepříjemných erekcí