26

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Uzdička samozřejmě zůstane, odřízne se (jak u částečné, tak úplné) jen kůže kryjící žalud. Chtěl jsem sem dát nějaké fotky, ale když je začal hledat a viděl jsem ty ošklivé, které jste jistě taky našly, tak mě bylo hned jasné, proč to někteří odsuzují a bojí se toho. Proto jsem hledal a hledal, abych sem dal reálné fotky (bohužel jsem je nenašel).

Částečná obřízka:
PunBB bbcode test

Úplná obřízka:
PunBB bbcode test

Není vidět žádná jizva, spíš pro toho, kdo by to zkoumal. Kůže nemusí být rovná, ale to je pak na zručnosti chirurga.

Co se týče pohyblivosti po zákroku, tak myslím, že druhý den jsem šel z nemocnice. Chodit se může normálně, jen pozor na jakékoliv vzrušení!!! Myslím, že to by ale každý pocítil proč smile. Takže drtivá většina prací by vykonávat šla druhý den po zákroku. Samozřejmě se tam nesmíte bouchnout, něco opřít o klín a pod. Předpokládám tedy, že neschopenka by byla jen na den zákroku. Ty vstřebávací stehy byly pryč asi do 14 dnů. Takže klícku radši nejdříve za měsíc. Rozhodně bych to neuspěchal.

Nevidím sebemenší problém, se s doktory domluvit. Jsou to taky jen lidé. Hledal jsem ještě nějaký článek od jiného autora, aby jste to měli z více zdrojů a zjistil jsem, že předkožka může způsobit i nádor... Jako argumentace, že to chcete pro jistotu pryč jistě stačí, jinak těch důvodů je mnohem víc: http://ona.idnes.cz/muzska-obrizka-se-v … ualita_bad

27

Mně uzdičku teda nenechali. A nepostrádám ji.

Jinak díky za doplnění i tvých zkušeností, v hodně bodech se přesně shodneme.

Jsem rád, že tady téma obřízka takhle ožilo, přece jen to úzce souvisí s naším "hlavním" tématem a osvětu si to rozhodně zaslouží.

28

Také si rád přečtu zkušenosti dalších.
A jinak moc zajímavý článek.

29

Skúsenosti mužov, ktorý podstúpili obriezku - je to síce v angličtine, ale sú tam fotky pred a po zákroku. Vidieť ako sa to hojí a aké typy obriezky si zvolili...
http://gccirc.blogspot.sk

alebo len fotky:
http://perfectcircs.tumblr.com

http://veryprocircumcision.tumblr.com

30

Tak moje Láska včera rozhodla, že obřízka bude pokud se nebojím na to jít.

31

Gratuluju a držím ti palce, ať to proběhne hladce od A až do Z.

32 Naposledy upravil: BIHOLKU (3.8.2015 07:21:47)

Takže si vše vyřídím co nejrychleji, vlastně se těším a doufám, že to půjde hladce, hlavně to hojení, protože se mi moc z pásu nechce, takže ať jsem zase co nejrychleji pod zámkem své Lásky.

33

Dnes jsem byl na urologii,  doktor byl skvělý,  říkal,  že to jen doporučuje a rovnou mě objednal v nemocnici na 28.8.

34

Tak včera jsem byl v nemocnici na obřízce. Trochu popíšu jak to probíhalo a první dojmy. Provádí se v celkové anestezii. na sál jsem šel v 10:30 hod., kolem 13 hodiny jsem se probral, ale znovu jsem usnul. O hodinu později už jsem si došel na kafíčko a cígo a po třetí hodině už mě vykopli domů.
Dneska ráno na převaze jsem už dostal jen zelenou tinkturu (nebo jak se tomu šmejdu nadává) s tím, že to prý vypadá velmi dobře, žádné otoky ani modřiny.
Prý mám, než se to zahojí, sexuálně abstinovat :-D jako bych někdy dělal něco jiného :-D
V trenkách z cítím jak se dře žalud o látku, ale není to nic nepříjmného co by se nadalo přežív, naopak mi to vlastně vůbec nevadí.
Tak to jsou asi první postřehy.

35

Také o tom velmi vážně uvažuji.
Můžu se zeptat těch, kdo obřízku již postoupili, zda mají částečnou, nebo úplnou?
Díky za odpověď.

36

Úplnou. Sice mi urolog při mém problému nabízel jako řešení i jen částečnou, ale během vteřiny jsem se rozhodl, že když už tak už. Jestli ti můžu zodpovědět cokoliv, co tu ještě nezaznělo, klidně se ptej.

37

Ja mám také úplnou. Dnes je to čtvrtý den,  chodím normálně do práce,  žádné problémy jsem nezaznamenal. Zdá se mi i ze se to velmi rychle hojí.

38

Rád bych se zeptal, zda nedošlo při snížení citlivosti k nějakým problémům s erekcí. Nejsem už nejmladší, apetit se pomalinku snižuje a nerad bych, abych se pak musel cpát viagrou...

39

Řekl bych, že spíš naopak, že mi s výdrží stoupl i ten apetit. Nebo přinejhorším mi zůstal stejný. A s erekcí taky žádný problém nenastal. Urolog ti určitě poradí s vhodností obřízky vzhledem k tvému věku.

40 Naposledy upravil: ovoce33 (1.9.2015 22:53:22)

Já mám pouze něco mezi částečnou a plnou obřízkou,http://obrizka.webnode.cz/typy-obrizek/ sice jsem byl domluven na úplné, ale nakonec na sálu udělali jen částečnou. Když jsem si to chtěl nechat předělat, nenašel jsem před lety nikoho kdo by mi to v Plzni a okolí udělal.Nakonec jsem sice našel "kosmetiku" - ale chtěli na mne 20000 Kč,/ které jsem neměl/ vhledem k mému věku.Je to již 5 let,nakonec jsem si zvykl i na částečnou a jsem spokojen,v klíckách to vůbec nevadí a hygiena je také snadná.

41

Dnes jsem něco málo přes tři týdny po zákroku a vše je zhojeno, vše je funkční. Můžu říct, že se cítím líp a mojí Lásce se prý takhle i víc líbí. Zatím jsem stále odemčený, jen čekám, kdy moje Láska "zacinká" klíčkem a řekne "zamknout".

42

To je super, co víc k tomu dodat..

43

Sice stále odemčený, asi jen do dneška, ale můžu říct, že obřízka má jen samá pozitiva. Větší výdrž, lepší hygiena a vůbec celkově se cítím takový "čistější" nevím jak to přesně popsat, prostě se po obřízce tam dole cítím líp.

44

Můžu potvrdit i ze strany ženy přesně to co tu zaznělo, i když jsem nebylaa přítomna hojení (exmanžel ji měl v deseti letech čistě ze zdravotních důvodů).
Je to o hodně lepší i při hraní a vůbec.

45

Tak jsem se nakonec zhruba před 14ti dny rozhodl podstoupit úplnou obřízku. Po kontaktování místních, státních urologií, z nichž naprostá většina mě byla schopna objednat až na konec listopadu jsem si nakonec vybral soukromou kliniku, kde zákrok sice přišel na 5 tisíc, ale zato s termínem hned následující týden.
Dnes mám druhý den po obřízce, která byla provedena v lokální anestezii a s výborným, osobním přístupem ze strany personálu kliniky. Dokonce si poradili i s mým prince albert piercingem, u kterého jsem čekal, že bude nutné jej na zákrok a po dobu hojení vyndat. Nutné to nebylo smile
Celkově tedy vynaložených peněz nelituji, ušetřilo mi to spoustu čekání a nevím, zda-li bych se jinde dočkal tak výborného jednání.
Tak už jen zahojit a šup do klícky smile

46

Celý zákrok za 5 tisíc? Nebo jen doplatek? A jaká to byla klinika?

47

Tak zjišťuji,  že s obrizkou se pas nosí pohodlněji a navíc se s tím dá čůrat ve stoje  :-)

48

Za 5 tisíc s kompletním servisem, za hodinku a půl jsem si spokojeně odkráčel domů smile
Dělali mi to v Brně na Hlinkách, uroclinic.cz

49 Naposledy upravil: BIHOLKU (24.10.2015 09:45:05)

dotaz asi nejspíš na Vojtu: je možné, že po obřízce sedne líp menší kroužek?

edit: tak ne, musím mít stáel stejný kroužek, koule už se začínají plnit a už to zase sedí jako původně :-)

50

chastsissy:

Tak to je slušná cena, možná to ještě zvážím.. Sice to mám do Brna trochu z ruky, tak bych mohl zavzpomínat na studentská léta wink