1

Téma: Elektro hračka na penis

Rád bych vám představil a nabídl elektro hračku na penis. Objednal jsem si ji jen tak ze zvědavosti, bez předchozích zkušeností s elektrem a musím říct, že mě hodně překvapila. Jen u ní platí dvojnásob, že se musí používat s rozumem oproti čemukoliv neelektrickému. Myslel jsem si, že to bude nějaká slabota, když je to jen na dvě mikrotužkové baterie, ale zaskočilo mě, jakou to má sílu. Kdyby měl mít ovládání v ruce někdo jiný, musela by to být osoba, které opravdu důvěřuji, a i zde to platí dvojnásob třeba oproti klíčkům od pásů cudnosti.

http://www.cudnost.cz/fotky/elektro/elektro5m.jpg

A teď už k podrobnějšímu popisu té hračky. Začnu od konce. Černé kroužky jsou z gumových hadiček, dají se případně zkrátit nůžkami a jejich účel je uchycení elektrokontaktů na penis. Pokud jste zrovna uzamčeni, můžete je nechat stranou a zasunout si přímo ty konce drátků pod klícku nebo pod kroužek od klícky. Drátky jsou metr dlouhé, na jedné straně mají konektor do ovladače a na druhé straně se rozvětvují do 4 elektrokontaktů. Přičemž můžete použít všechny 4 nebo jen 2. Ale k tomu se ještě vrátím.

Čímž se dostáváme k ovladači. Na něm je tlačítko pro zapnutí a vypnutí, regulátor síly proudu (napětí nebo výkonu, nevím) a několik tlačítek pro přednastavené cykly elektroimpulsů. Podotýkám znovu, že v tomto oboru jsem naprostý amatér, takže můj popis bude pokračovat velice laicky, ale zkusím to co nejvýstižněji. Pod jedním tlačítkem jsou elektroimpulsy, které bych přirovnal k píchání jehlou. Jsou ostré a velmi krátké. Interval mezi nimi se střídavě prodlužuje a zkracuje. U těchto impulsů mám hranici snesitelnosti nižší než u těch dalších třech přednastavených programů. Ty tak ostré nejsou a připomínají spíše brnění. Proto mám hranici jejich snesitelnosti výše (ale i tak to rozhodně není plný výkon této hračky) a nižší intenzita je opravdu příjemná, vzrušující. Slovy nedovedu popsat přesně rozdíl mezi nimi, ale je to dost podobné. Brnění má proměnlivou délku, proměnlivé pauzy a ještě je zpestřené "přeléváním" proudu mezi těmi 4 elektrokontakty. Zde mám také mezery ve slovní zásobě :-) Tento efekt je velmi příjemný a je cítit jen při použití všech 4 kontaktů, při použití jen dvou ho samozřejmě nepocítíte.

Ještě co se týče té síly - regulátor proudu má 9 levelů. Na prstech ruky snesu v pohodě plný výkon, ale na penisu a varlatech bohatě stačí level 3, výš už to opravdu není snesitelné. To bych musel být dokonale znehybněný, snesl bych možná level 5 a pořádně bych sebou házel. Když tím kolečkem otáčíte, mezi čísly jsou asi 2-3 milimetry, ale i nepatrné pootočení o necelý 1 level v oblasti intimních partií pocítíte. Proto ještě jednou zopakuji, že tato hračka může být i nebezpečná, opravdu to chce používat rozum a druhou osobu ke hrátkám přibrat pouze pokud má rozum také a pokud jí opravdu zcela důvěřujete.

Cena je i s poštovným 650 Kč / 24 EUR. Ale skladem teď nemám ani jeden kus, takže k dnešnímu dni je dodací lhůta cca 3-4 týdny, objednáno mám zatím 8 ks. Hračka je na 2 mikrotužkové baterie, které vydrží docela dlouho, ale nejsou součástí sady.

Na závěr ještě odkaz na fotky:
http://www.cudnost.cz/fotky/elektro/

Rád vám zodpovím případné dotazy a rád se nechám poučit od zkušenějších tam, kde mám mezery ve vzdělání :-)

Vojta
info@cudnost.cz

2

Re: Elektro hračka na penis

Zajímalo by mne, jestli se s tím dá dosáhnout orgasmu?

3

Věřím, že ano, ale sám jsem se tak daleko zatím nedostal.

4

Mozna bych mel zajem objednavas na zaklade ohlasu nebo aj tak ? at vim zda je to vubec realne smile

5

Objednal jsem krátce po zveřejnění té nabídky tady a zatím ještě není tolik zájemců, kolik je objednaných kusů. Jen mi ještě nedorazily, ještě to tak týden až dva potrvá.

6

I já bych měl zájem.

7

pak dej info jako vzdy uvidim podle financi jinak bych do toho sel jinak prosimte za kolik by jsi byl schopny sehnat/dovezt ErosTek ET312B znami jak uz jsem jednou psal ho ma ale dal za nej silene peniz. predem diky

a jeste dalsi vec da se tento "strojek" pouzit i pro zeny rekneme s nejakyma lepicima polstarkama na pipinu ?

8

Jojo, dám vědět, až mi ty elektrosady přijdou. Variantu pro dámy se 4 lepícími polštářky můžu sehnat taky za podobnou cenu. Ale stačilo by zaimprovizovat s tímhle. Nechat stranou ty gumové kroužky a ty konce drátků připevnit  slečně k tělu třeba náplastmi.

Ten Erostek stojí 599 dolarů + clo + dph, takže cca 16.000 Kč. Nákup přese mně bohužel nepřinese žádnou velkoobchodní výhodu nebo tak něco. Můžu jen klasicky zprostředkovat objednání těm, kdo nemají možnost zaplatit do zahraničí paypalem nebo kartou.

9

Elektro hračky už mi přišly, můžete vesele objednávat na mailu info@cudnost.cz za 650 Kč (CZ) nebo 24 EUR (SK). Ještě jednou odkaz na fotky:

http://www.cudnost.cz/fotky/elektro/

10 Naposledy upravil: SlaveX (28.8.2014 08:00:33)

Nejsem si tím jistý, ale očekával bych, že ty gumové hadičky nejsou z obyčejné, ale vodivé gumy, proto bych doporučoval značnou zdrženlivost při jejich zkracování, protože by asi po přílišném zkrácení šly těžko nahradit ! Pokud se mýlím a proud vstupuje do těla pouze těmi kovovými "přípojkami", dokážu si představit, jak to je nepříjemné (a považoval bych to za vážnou chybu).
Jinak je cena zde velice příznivá - zběžně jsem hledal za kolik se dá výrobek koupit na čínských portálech a výrazně levněji to určitě nebude.

11

Ještě bych měl otázku: Na fotkách je vidět, že všechny 4 elektrody (kroužky) jsou připojeny na jeden 2-pólový jack, krabička má ale dva jack konektory. Je někde v dokumentaci napsáno, k čemu slouží ten druhý ?

12

Ten druhý konektor funguje úplně stejně a všechny ty elektro sady jsou kompatibilní. Takže v každém konektoru může být zapojeno něco jiného, třeba anální elektrokolík, a ovládá se to pak obojí najednou.

13

Chtěla bych tu hračku objednat.Kde se o ní žáda? a je skladem? L.

14

Na emailu info@cudnost.cz. Skladem teď není, ale už je další várka na cestě.

15

Velice by mne zajímalo jak je to s pocity v penisu při používání?  Psal jste, že jste orgasmu zatím nedosáhl. Jak je to možné?  Není to snad tak sexi příjemné?  Nebo nemůže se ten jeden kroužek nějak upevnit na šourku, aby to více stimulovalo k ejakulaci?   Díky za vysvětlení.

16

S elektrem je to stejně, jako se vším, co se sexuality týče, pořád je to především v hlavě. Elektřina je jen jistá stimulace, musíš na to být zároveň mentálně nalazen, případně být vzrušený nějakým jiným podnětem. Orgasmus se nedá vynutit jen fyzicky.

17 Naposledy upravil: Zdenekop (11.1.2015 11:04:43)

Zde zakoupenou elektro hračku používáme již několik měsíců. Gumové kroužky však jen ojediněle, jinak téměř každý den mě má Paní nabíjí a to tak, že s pásem cudnosti CB6000s. Jednu dvojici kontaktů zasuneme pod kroužek držící klícku a další pár kontaktů vsuneme do otvoru pro močení. Jeden kontakt zespodu a druhý z vrchu. Pokud se podaří dostat vrchní kontakt mezi předkožku a žalud, je to nejlepší.
  Pak již stačí spoutat ruce za záda a čekat, jak si bude Paní počínat s ovladačem. Pokud jsou baterie nové, maximální stupeň 9 vydržím jen chvíli, pokud jsou již baterie slabší, pouští to do mně naplno celých 15 minut. Po 15. minutách se hračka sama vypne. To však Paní nevadí, zapne ji znovu. Třeba i čtyřikrát po sobě, tedy i hodinu.
  Pocity? Při slabším proudu jemné příjemné brnění, pak se brnění stupňuje až k pocitu nesnesitelnému pálení. Já trpím pod proudem, Paní se tím baví a vedle si čte, jako by nic. Co se dá dělat, sám jsem si to vymyslel, tak si to "užívám".
  Pokud se ptáte, zda není kůže spálená, tak není, je bez poškození a pokud občas dojte k milování, tak penis funguje normálně.
  Asi třikrát se mi podařilo s klíckou pod plným proudem "udělat", Paní mně tak dráždila a sváděla, že sperma šlo ven i bez ztopoření.
  Foto umístění kontaktů v galerii: http://www.cudnost.cz/fotogalerie/

18

zdravím existuje něco na dálkové ovládaní ????

19

Ano, DreamLover2000:
http://forum.cudnost.cz/tag/28/

20

Mel bych zajem jak to u vas objednam?

21

Na emailu, viz můj příspěvek výše z 20.7.2014. Stále mám elektrohračku skladem.

22

Napada nekoho jak z toho ovladace udelat ovladac s napajenim ze zasuvky? Je tu nekdo kdo by to zvladl? Baterie se totiz vybijeji velmi rychle. Cca 10-15 min. Mozna ani to ne, zalezi na intenzite. Diky

23 Naposledy upravil: davue007 (19.1.2016 22:03:36)

Tak to už si rovnou můžeš hodit fén do vany. Výsledek bude podobný.

Napadámě snad jen použít transformátor na vláčky. Pokud je na výstupu stejnosměrný proud.Odměřit a nastavit napětí schopné s bateriemi. Vložit proudovou pojistku. Výsledek bude pravděpodobně zničený  ovladač.

Kup dobíjecí baterie a z co nějvětší kapacitou a dobíječku.

24

eKoo : nemělo by to být až tak složité. Stačí ti nějaké 3V usměrněné trafo např. toto nebo nějaké jiné 3V. Protikus ke konektoru naletovat k napájení z baterek..a raději bych pod konstantní záteží zkontroloval proud na elektrodách při napájení z baterek a pak při napájení ze sítě..aby si náhodou hračka nevzala tolik, co dovolí zdroj..a nebolelo to až moc:-) Tohle ti zvládne udělat průměrný elektrokutil, nebo zajdi do nějakého malého elektrokrámku, kde opravují elektrověci..sice se na tebe asi budou koukat zvláštně, ale .. :-) Dej vědět, jak to dopadlo.

25

eKoo -> napiš na nick "Milkov". http://www.eleferno.cz/index.php/cz/ Co se pohybuji v BDSM kruzích a že to je to pár let, tak jeho vnímám jako největší autoritu přes elektrohrátky obecně. Jestli Ti neporadí on, tak v Čechách myslím nikdo.