1

Téma: Pánské vložky

Tak vám takhle vlezu v Německu u benzínky na záchod, a na stěnách vidím hned tři reklamy na pánské vložky. Nejdřív jsem si myslel, že si dělají srandu, ale hned druhá myšlenka byla, že vlastně lidé na tomto fóru by pro něco takového použití měli. Tak posílám odkaz: http://www.tena.de/maenner/produkte/pro … %C3%A4nner

Lze dostat i v ČR: http://www.tenacz.cz/muzi/vyrobky/sortiment-vyrobku/

2

Re: Pánské vložky

Tak i muži trpí inkontinencí. A nebo jsou příznivci ABDL. smile V mém případě to druhé a dle fotek z netu, hodně lidí kombinuje PC a vložky/resp. pleny. smile

3

Já jsem to teda myslel primárně na chytání poslední kapky, ale jinak proti gustu žádný dišputát.

Jak to u tebe funguje? Koukal jsem se, co to je ABDL, a můj dojem z toho je, že je to hra na malé, počurávající se děti. Jak se to má s PC? To jako máš plenku a dulík jako dítě, a zároveň (marně) toužíš po orgasmu? Klíčnice tě zároveň přebaluje?

Nebo jinak, můžeš se prosím trošku rozepsat a rozšířit moje obzory?

4

ABDL jsou vlastně dvě části AB a DL - adult baby a diaper lover, přeloženo jako 'dospělé mimino' a 'milovník plenek' Ne každý má zálibu v obojím, společné jsou jen ty pleny. Někoho láká být jen v plenkách, čůrat do nich (osobně velkou potřebu mě do plenek konat neláká) a nemusí ho přitom nikdo přebalovat, někdo to má rád právě kvůli tomu přebalování partnerem/partnerkou. Snad jsem to napsal správně smile

5

Podle příspěvku tevy v Poradně by šlo použít plenky a zamykací PVC kalhotky klidně místo klasického pásu cudnosti. Podle fotek se k penisu nedostane, ani kdyby neměl klec.

6

Asi by to šlo, ale bylo by to o nečem úplně jiné, neb PVC kalhotky by musely dolů každý den, možná i několikrát.

7

Spíš jsem to myslel takhle: přes den normální pás cudnosti, aby to nebylo v práci nápadné, po návratu sundat pás cudnosti a být zamčen do plenek a PVC kalhotek. Pro partnerku to může být také zajímavé, a přes noc to bude pro nositele víc ponižující než běžný pás cudnosti.

8

Ren napsal:

Spíš jsem to myslel takhle: přes den normální pás cudnosti, aby to nebylo v práci nápadné, po návratu sundat pás cudnosti a být zamčen do plenek a PVC kalhotek. Pro partnerku to může být také zajímavé, a přes noc to bude pro nositele víc ponižující než běžný pás cudnosti.

Víc ponižující než pás cudnosti to fakt je. Z fotek které jsem nahrál (http://forum.cudnost.cz/post/3222/#p3222) to není vidět - ty kalhotky vydávají při každém pohybu zvuk, každý krok nebo pohyb je slyšet. Je to něco jako když šustí např. pláštěnka, ale o něco hlasitější. Takže nelze uvažovat, že bych v tom třeba šel někam ven a měl to pod oblečením. Ještě je nepříjemné, že plena v kombinaci s pvc vás docela zahřeje v rozkroku. Je třeba mazat proti opruzení a sypat dětským zásypem. A nejvíc ponižující je pro mě být nucen použít tu plenu místo záchodu, to byl ze začátku problém. Žena si to viditelně užívá, a mě tenhle způsob ponižování taky většinou není proti mysli.

9

Ahoj všem. Musím taky reagovat, kombinace plenek a pásu cudnosti se mi taky moc líbí:)) Plenky mě moc vzrušují a pás nedovolí nic:)) to ponížení, když se musíš do nich počurat, to je jak malé dítě:))Ještě přes to ty pvc kalhotky, tak má pravdu "tevy" že s tím se nikam chodit nedá. To je pak hodně slyšet a neschováš to.

10

Jak to potom vypadá na konci? Je to pořád ještě vzrušující (pro oba)? Když je potřeba uklidit počuranou nebo pokaděnou plenku, určitě to nijak vábně nevoní...

11

Plenky pro dospělé jsou udělané tak, aby z nich moč nebyla cítit. Vzrušující nebo nevzrušující - to záleží na okolnostech a na osobních preferencích. Každému se líbí něco jiného. Z vlastní poměrně dávné zkušenosti, když jsme to s tehdejší partnerkou zkoušeli, nic eklovního na počůrávání nebylo ani pro mě ani pro ni.

12

Ještě pořád to tak nějak nasávám, koukám na weby a mám dotaz. Tušíte někdo, proč na všech fotkách jsou ty plenky tak strašně veliký? Protože když to srovnám s klasikou od Teny, tak ty jsou prakticky neviditelné, jen o málo tlustší než klasické prádlo.

13

davidt: Záleží, jaké plenky si koupíš, existují různé velikosti i co do tloušťky ;-)
Ale zase větší pleny toho víc pobere, zvlášt se hodí když si v pleně delší dobu.

14

Ren napsal:

Plenky pro dospělé jsou udělané tak, aby z nich moč nebyla cítit. Vzrušující nebo nevzrušující - to záleží na okolnostech a na osobních preferencích. Každému se líbí něco jiného. Z vlastní poměrně dávné zkušenosti, když jsme to s tehdejší partnerkou zkoušeli, nic eklovního na počůrávání nebylo ani pro mě ani pro ni.

Počůrávání je fajn, ale hnědáka bych do toho teda dělat nechtěl :-/ I když na druhou stranu mít plenu jako záložní prostředek pro případ, že nebude k dispozici WC (nebo bude špinavé, viz. některé vlaky big_smile), tak je možné i tohle smile

15

davidt napsal:

Ještě pořád to tak nějak nasávám, koukám na weby a mám dotaz. Tušíte někdo, proč na všech fotkách jsou ty plenky tak strašně veliký? Protože když to srovnám s klasikou od Teny, tak ty jsou prakticky neviditelné, jen o málo tlustší než klasické prádlo.

Největší plenky, které u nás koupíš, jsou asi Tena Slip, Tena Flex a Euron Form, ostatní jsou menší a mají nižší savost. Všechny jsou menší než to, co obvykle vidíš na obrázcích, protože na fotce je pod plenkou ještě jedna nebo více vrstev. Najdi si fotky na stránkách zdravotnických potřeb. S používáním se objem plenky zvětší, a když má savost třeba 3 litry, tak i docela ztěžkne. A kapacita 3 litry už ti nějakou tu hodinku vydrží (čti: celý den).
Zajímalo by mě, jaké plenky používá tevy.

16

Já používám ABRI Delta Form M1/L1. s těmi mám dobrou zkušenost, hodně vydrží, ale je pravda, že když jsou hodně nacucaný, tak jsou veliký a taky pěkně těžky:))Opravdu jde jen o savost. Ty co vydrží déle tak můžeš mít hodně dlouho dokud neprotečeš:)) a tím pádem jsou velký. Ale ještě lepší je do té plenky vložit nějakou vložnou plenu a tím vydržíš ještě dýl. Noo ale potom to je pěkný balík mezi nohama. Mimochodem to se mi moc líbí:)) tak to asi vidíš na tech fotkách.

17

A zkoušel jsi být v plenkách i zamčený v nějakých PVC kalhotkách nebo něčem podobném?

18

Já? to bohužel ne. Měl jsem vždy jen pás cudnosti a plenku. Tu jsem nikdy zamčenou neměl.

19

Ren napsal:

Zajímalo by mě, jaké plenky používá tevy.

Tena Flex Maxi Medium.

20 Naposledy upravil: Ren (7.10.2014 06:46:35)

rrony napsal:

Já? to bohužel ne. Měl jsem vždy jen pás cudnosti a plenku. Tu jsem nikdy zamčenou neměl.

Jednou jsem zkoušel tohle: vzal jsem si plenku, přes ni spodní prádlo a normální kalhoty. Do kalhot místo pásku řetízek se zámkem a klíč jsem zmrazil do kostky ledu. Ze začátku takhle můžeš i ven, než se plenka začne plnit, pak už je docela veliká. Zamknul jsem se ráno, odemykal po rozmrznutí klíče ve čtyři odpoledne.

21

Tak to je dobrej napad to jsem jeste nezkousel:)) ale je pravda ze to je totez. Ja mam jen PVC kalhotky, ale ty nejdou na zamek. Timzo se to da vyresit. Nebo me napada nejake kratke kratasy a je to stejny:)) a co jsi jeste zkousel s plenkama?

22

To je skoro na samostatné vlákno smile

23

rrony napsal:

a co jsi jeste zkousel s plenkama?

Kdysi jsme s přítelkyní vyzkoušeli hodně různých věcí, ale je to už dávno a už s ní ani nejsem. Zalepila mi jednou ruce izolepou (ruku v pěst a olepit), takže jsem nemohl používat prsty. To je i jen takhle docela vzrušující, nic nemůžeš. Po nějaké debatě pak prohlásila, že půjdeme do města, a když jsem teď takový bezmocný, tak je třeba mě na tu cestu připravit. Svlékla mě, dostal jsem plenku a přes ni normální oblečení ven. Bylo to v zimě. Do pusy mi strčila dudlík a taky ho přelepila izolepou. Nasadila mi čepici, kolem krku a dudlíku omotala šálu a šli jsme se projít. I když jsem tehdy plenku nepoužil, ještě teď mě vzpomínky docela vzrušují. Klidně bych si to dal znovu smile

24

Je taky možné si vzít plenku když jedeš někam z domu, oblepit ji stříbrnou páskou, aby sis ji nemohl bez nůžek nebo nože sundat. Jen to nesmíš lepit v rozkroku, protože pak bys neměl prostor, kam se plenka zvětší, když ji použiješ. Několikrát jsem to zkoušel, nikdy si toho nikdo nevšiml. Je zajímavé jít takhle třeba do hospody na pivo, dáš si tři a potřebuješ, ale nemůžeš. Jen bych takhle asi nešel s partou, se kterou se obyčejně paří do rána, to bys taky mohl protéct.

25

Je tu ještě někdo s podobnými zájmy? A pokud ano, bude ochoten popsat své zkušenosti nebo fantazie?