26

Re: Pánské vložky

Noo to máš pravdu, to věřím že to bylo vzrušující:)) Já jsem taky zkoušel několikrát si jí zalepit izolepou, abych si jí nemhl sundat. Počkal sjem vždy než začala protejkat:)) Několikrát sjem byl taky v restauraci, je to dobrý, že nemusíš chodit na záchod, ale akci s partou, to bych nedal. Jak píšeš s tou přítelkyní, to muselo bejt super, že se jí líbili plenky. To bych taky chtěl zažít bejt uplně v její moci a třeba i s ní jít ven jak jsi popisoval. I s tím dudlíkem:)) ten se mi taky líbí, beru si ho občas na noc:)) a co třeba pod plenkou mít i anální kolík v díře? nezkoušeli jste to někdy s bejvalkou? Co ještě pěkneho na tebe vymyslela?

27

Já sice nemám podobné zájmy, ale zato mám pár zkušeností z praxe. Kdysi jsem jako amatér jezdíval automobilové závody, jedna z disciplín je dvacetičtyřhodinovka. Jezdí se po okruhu a princip je v tom najezdit za 24 hodin co nejvíce okruhů. Jezdí se ve dvou, vždycky jeden řídí a druhý musí sedět vedle něj. Zastávky si každý dělá dle potřeby, ale je jasné, že se jich každý snaží mít co nejméně. Proto si spousta jezdců bere plenkové kalhotky, aby nemuseli stavět jen kvůli močení.

Ta moje zkušenost je taková, že naducaná plenka docela tlačí a když pak člověk vyleze ven, tak ho nutí chodit tak jako rozkročeně. Navíc tehdá ani nebyla schopná pojmout obsah dospěláckého měchýře. A bylo nutné si před močením penis trochu srovnat, aby moč tekla doprostředka a ne nahoru, jinak všechno proteklo.

28

davidt napsal:

Ta moje zkušenost je taková, že naducaná plenka docela tlačí a když pak člověk vyleze ven, tak ho nutí chodit tak jako rozkročeně. Navíc tehdá ani nebyla schopná pojmout obsah dospěláckého měchýře. A bylo nutné si před močením penis trochu srovnat, aby moč tekla doprostředka a ne nahoru, jinak všechno proteklo.

Jo, to je pravda. Taky ne všechny absorbují moč stejně rychle, takže je třeba močit pomaleji než obvykle, aby to neproteklo ven jen proto, že se moč nepřeměnila dost rychle na gel. 24 hodin je už hodně i pro plenky s největší absorbční schopností.

29

Tak jasne ze nikdo v tom nebyl celych 24 hodin, to proste za volantem ani vedlej nej nevydrzis. Chtel jsem jen rict, ze dospelacka verze neni tak samospasitelna, jako ta detska.

A jeste jsem si vzpomnel na jednu vec - po case v nich bylo docela dost horko.

30

Souhlasím. A do auta bych asi použil spíš bažanta než plenky, obsah vyleješ kdy potřebuješ a ani tě to nezdrží.

31

V rámci hledání a vzdělávání v oblasti ABDL jsem narazil i na tuhle knížku:
http://www.amazon.com/Tiffanys-Confessi … L+Story%29

Koupil jsem si ji a přečetl. Ze začátku to bylo divné, ale po pár stránkách se mi příběh zalíbil a celkově knížku hodnotím dost kladně. Taková dobře sepsaná fantazie nejen o plenkách, ale i dominanci.

32

http://www.xvideos.com/video2998227/nurse_diabolique