1 Naposledy upravil: BIHOLKU (18.11.2015 09:07:37)

Téma: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

S partnerkou jsme dlouho mluvili o tom, že mi pořídí PC. Nakonec jsem tento týden na Aukru koupil Spiderwire, měl by dorazil v pondělí. Jsme vlastně normální pár, milující sex a velmi často se mu oddáváme. A proč jsme ho vlastně koupily? Občas se v mé milé probudí ďáblík a stane se z ní domina. Já moc rád přijímám její tresty, výprasky atp. To je ten důvod koupě PC. Být zamčený a nemít žádnou možnost to ovlivnit.
Našel jsem tady na fóru kolo štěstí. Stáhl jsem ho do počítače, upravil pro nás a dal do našich mobilů. Každý máme trošku jinou verzi. Stejná políčka, ale mě se častěji vyskytuje "Milování až do konce a hned zamknout" , "Milování do konce a jeden den volno" zato moje láska tam má mnohem častěji "Poprosíš o výprask a pak pořádně vylízat" , "Milování, ale ona tebe připínákem" , "Dráždění v kleci" , "Milování, ale nesmíš se udělat" , "jen jí vylízat". Pak oba máme políčka "je to jen na ní" a "týden netočíš, rozhoduje ona". Ona má samozřejmě možnost točit ještě jednou pokud by padlo něco na co zrovna nebude mít náladu. Točit budeme na střídačku, jeden den já, druhý den ona. Zkoušeli jsem to jen tak, jak by to vycházelo a první milování bych měl až po deseti dnech, zato bych 4x musel poprosit o výprask nebo by mi to ona 2x dělala připínákem. Čekají mě tedy moc zajímavé vyhlídky. Už se oba moc těšíme, já se dokonce těším tak, že když jsem včera přišel z noční tak jsem nebyl schopný usnout. Zajímavé taky je, že co jsem to koupil, tak jsem jsem daleko víc nadžený než obvykle a to ho ještě nemáme doma. Už aby bylo pondělí, zamknu se, předám klíček a večer konečně budeme točit na ostro.

2 Naposledy upravil: IN (26.7.2014 16:04:56)

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Tak to doufam že si to uzijete ;-)
Jinak to kolo štěstí je ve formě nejaké aplikace? A nemohl bys nám ji sem poskytnout? Určitě to spousta lidí ocení ;-)

3

Někdo to tu na foru už psal. Stáhnout stránku do počítače jako HTML. Nic víc, to jsem pak nakopíroval do mobilu a otvíráme to v prohlížeči. Navíc v mobilu se pak dají velmi jednoduše ty políčka upravit, už bez dalšího ukládání.

4

Aha, tak to jsem psal já, jen jsem to nezkousel na mobilu. Tak průběžný a uvidím ;-)

5

Tak snad to zítra dorazí. Už se moc těšíme oba. Musím se, ale přiznat, že už jen ten pocit, že budu zamčený dělá hodně. Od té doby co jsem to koupil jsem vůči svojí lásce daleko víc submisivní a ona toho pěkně využívá, taky se moc těší a tak mě už teď vlastně trápí tím, že nevím co a jak bude, pořád mě tím provokuje, že nevím kdy mě odemkne  atd. I ona je vůči mě víc dominantní.
Navíc jsem zjistili, že budeme muset změnit pravidla kola štěstí. Už jen proto, že děláme oba na směny a tak není možné za každou cenu denně točit. Navíc ona je vládkyně, tak je nesmysl, aby točilo zrovna když nebude mít na nic náladu. Tak jsme to vymysleli takhle: když ona bude chtít tak mi to sundá, ale bude záležet jen na ní jestli mě nechá se udělat nebo ne. A když se náhodou udělám i přes její zákaz tak mám slíbený výprask. A když budu o sundání škemrat já, tak si budu muset zatočit. Upravím políčka tak, že tam zůstane jen 1x pomilovat do konce, 1x pomilovat bez výstřiku. Pak tam bude několikrát výprask, připínák, je to jen na ní, dráždění v kleci atp. uvidím co nás ještě napadne, ale bude to tak aby milování bylo tak aspon 1:15 neo radši 1:20.
Už, aby ten zámek zaklapnul.

6

Držím palce ať to dobře dopadne, protože fungující pás hned na první pokus/nasazení je docela štěstí. Nebuďte zklamaní, pokud se napoprvé nezadaří, pokud si budeš muset zvykat, nebo dokonce pokud budeš potřebovat jiný pás.
Nějakou dobu to asi ještě budeš muset vydržet jen silou vůle.

7

No tak u nas je to zatim stale na teoreticke urovni. Bohuzel. Zbozi jeste neprislo a prodejce prestal komunikovat. :-( v kazdem pripade si prvnich par dni jeden klicek necham, budu zkouset a testovat. Co jsem se tu ale docetl, tak par lidi tady psalo, ze Spiderwire byl prijemny od prvnich okamziku. Doufam, ze k nim budu patrit. Az to dorazi napisu sve zkusenosti.

8

Tak je to doma. Dnes v 9:45 dodano postou a  naradi uz mam zamcene. Pritelkyne, moje Pani je dnes do vecera v praci, tak ji za chvilku odvezu klicky. Zatim to mam teda jenom dvacet minut, ale nijak mi to nevadi. Mam na sobe jen kratasy ja ostro. Jeste budu chvili zkouset, dziny, trenky a tak. Pokud bude vse v poho, tak hned ty klicky odvazim. Prvni pocity jsou, ze je to prijemne, nijak neprekazi, jen si zvyknout na pocit "neceho" v kalhotech, ale to jsem mel stejne i s piercingem, za par dni jsem si take zvykl. Tak uvidim. Napisu dalsi zkusenosti a pocity.

9

Tak hodinu mam za sebou. Krome mirneho paleni kuze pod koulema naprosto v pohode, sedi perfektne, neprekazi. Pujdu koupit destky olejicek a zkusim to namazat. Zatim naprosta spokojenost. Uz se tesim az dam svoji panicce i klicky.

10

Tak po namazani uz je vsechno naprosto uplne v pohode. Jsem rad, ze to sedlo takhle rychle. Zkousel jsem i dziny, domaci prace atd. Myslim, ze pro me je Spiderware idealni pro dlouhodobe resp. trvale npseni. Dovarim a pojedu dat svoji lasce klice do prace. Ted uz bude rozhodovat jen ona.

11 Naposledy upravil: BIHOLKU (30.7.2014 13:35:55)

Táááák snad poslední takhle rychle za sebou daný příspěvek. 3,5 hodiny a super, nikde nic nevadí, dá se s tím dělat všechno, kromě honění :-) .

Pro IN a ostatní co mají zájem:
http://ulozto.cz/xW1V1aXu/kolo-stesti-zip

V zipu je i nápověda.
Heslo zipu je můj nick tzn. BIHOLKU
PS: zkoušel jsem to i předělat přes html editor, šlo to taky, najíždí to hned v češtině a s mými volbami, ale to je pro editaci trošku složitejší, tak jsem Vám to tam nahrál v té jednodušší podobě. V mobulu s webovým prohlížečem funguje parádně.

PS2: moje Láska už mi psala z práce sms, že dnes mě rozhodně neodemkne, moje chyba, včera jsem jí dopřál sexu až moc, ale prý mě nachá si zatočit :-)

12

Díky, zkusím se mrknout ;-)

Jinak co se týče toho Spiderwire - nechval den před noci (ranem). Ale přeju ti, aby to bylo v pohodě..

13

Tak uz bez klicu, prave byly odevzany Panicce. Ted uz nemam zadnou mpznost rozdodovani.

14

jo jo, přes den je to docela v klidu a sem tam ani nevim že na sobě něco mám, ale počkej na noc a na ráno :-)

15

Ale o to prece jde, ne;-) mam na mysli tu noc a rano. Musim si to vytrpet pro svoji Lasku. Rano vstavam ve 4 tak napisu jak se mi spalo.

16

Tak keď o štvrtej vstavas tak v pohode. Zaspať nemal problém, ale pravidelne tak o stvrtej- piatej sa budim a do ôsmej už spavam tak so zobudzanim, pretože s priateľkou spavame na posteli sirokej 140cm a posteľ vrzga, tak ma nechava spat bez toho, tak si to kazde ráno musim nasadzat.

17

Ok šlape to, ale kde by se dalo nastavit doba točení? Tohle je na mne až otravný.

BIHOLKU napsal:

Táááák snad poslední takhle rychle za sebou daný příspěvek. 3,5 hodiny a super, nikde nic nevadí, dá se s tím dělat všechno, kromě honění :-) .

Pro IN a ostatní co mají zájem:
http://ulozto.cz/xW1V1aXu/kolo-stesti-zip

V zipu je i nápověda.
Heslo zipu je můj nick tzn. BIHOLKU
PS: zkoušel jsem to i předělat přes html editor, šlo to taky, najíždí to hned v češtině a s mými volbami, ale to je pro editaci trošku složitejší, tak jsem Vám to tam nahrál v té jednodušší podobě. V mobulu s webovým prohlížečem funguje parádně.

PS2: moje Láska už mi psala z práce sms, že dnes mě rozhodně neodemkne, moje chyba, včera jsem jí dopřál sexu až moc, ale prý mě nachá si zatočit :-)

18

Zkusim na to kouknout, ja to neresil

19 Naposledy upravil: BIHOLKU (31.7.2014 05:19:55)

Tak prvni noc. Nespal jsem v tom. Nas prvni vecer me totiz hodne prekvapil. Moji Lasku totiz ta vec natolik vzrusila, ze mi to hned vecer sundala a chtela se milovat. Oba jsme po tom byli tak vyrizeni, ze uz nebyla sila to znovu nasadit. Mel jsem si to, ale nasadit hnded rano, tak uz to zase mam. A protoze se uvidime az vecer pred devatou, tak jsem do prace radsi dostal i jeden klicek, protoze ten krouzek na me pusobi, ze pokud nemmam koule namazany tak mi dela opruzeniny, musim mazat vladtne neustale. Docetl jsem se, ale tady na foru, ze jde jen o zvyk, tak snad to nebude nic jineho. Pokud to nepujde jinak budu muset sehnat vetsi krouzek, tenhle ma 50mm, klec sedi perfektne. Dneska vecer uz to dolu asi nepujde, pry jen mozna na koupel. Tak uvidim.
Jinak za vcerejsi cely den jsem zjistil, ze mi ta klec, nijak nevadi, ale jen do doby nez prisla, moje Laska z prace. Mel jsem ji u sebe a pritom tak daleko, hodne zvlastni, jeste ze chtel hnned vecer, jenze takovy stesti nebudu mit kazdy den.

20

Mam jen jednu otazku. Zeptam se tady at nezakladam nove vlakno. Mazu koule detskym olejickem, ale musim mazat snad kazdou hodinu. Jakmile to prestane "klouzat" zacne to tahat a ja chodim jak zpruzely, da se rict, ze to az pali. A proto me napadlo nebylo by lepsi v zacatcich pouzivat lekarskou vazelinu? Ta by vyrdzela kluzka mnohem dyl.

21

ta je urcite mnohem lepsi, ja ji doporucuji:)

22

Tak vazelína super, díky.
Jo ještě jsem malinkato odtáhl klec od kroužku a teď už to nemá chybu vůbec. Teď už se to opravdu sundavat nemusí.
Taky už mi moje Láska psala, že dnes to rozhodně nesundá, ale že si možná bude večer hrát. Tak to se mám asi na co těšit.

23

Tak pás, po noční přestávce, mám teď už 12 hodin na sobě. Jsem v práci a po namazání vazelínou úplně v poho, zvládám kancelář, ulici, auto. Ještě, že kolega dneska nepřišel do práce a já jsem v kanceláři sám a můžu teď v začátcích častěji mazat a upravovat.

Protože dneska nemám moc práce, vyrobil jsem si "kreditku s klíčkem". Co jsem měl starou kartu do Fortuny, jsem vzal, obkreslil na ní klíček, vyřízl ho a vsadil do vzniklé díry. Z obou stran jsem to přelepil papírem. Až přijde večer moje Láska domů, tak si to podepíše a já to pak zalepím průhlednou lepící páskou. Budu tak mít pořád jeden klíček u sebe, ale nebudu k němu mít přístup, bude to jen pro případ nouze.

Jinak jsem přišel na vedlejší účinky pásu cudnosti. Má to blahodárné účinky na záda, protože v autě, musím sedět vzorně a nekroutím se, jinak si vždycky skřípnu pytel :-D dneska mě z ježdění záda nebolí :-D
A taky jsem zjistil, že když jedu po těch našich úžasných silnicích, tak špička žaludu a předkožky se jemně chvěje v kleci a příjemně to šimrá, až mám strach, abych se za volantem neculil jako blbec :-D :-D

Ale mám pár otázek
1. jak často a jak dlouho mažete? Nebo se musí mazat pořád?
2. pochopil jsem správně, že je lepší nosit jako spodní prádlo třeba slipy než volnější boxerky? už na pořád nebo než si tělo, resp. kůže na pytli zvykne?

jejda já byl teď v autě a otázek měl blbnou hlavu, ale teď si nějak nemůžu vzpomenout, tak další přihodím, až si ta moje hlava děravá vzpomene.

24

submise napsal:

Ok šlape to, ale kde by se dalo nastavit doba točení? Tohle je na mne až otravný.

Najdi v tom souboru kolo.html

function rotateWheel() {
    spinTime += 30;

a místo 30 tam napiš nějaké vyšší číslo (zhruba kolikrát to chceš urychlit, 100 je docela fajn ;-)

25 Naposledy upravil: BIHOLKU (1.8.2014 06:37:35)

Vic jak 24 hodin v pasu a prvni noc. Opravdu jsem se moc nevyspal. Kazde dve hodiny jsem byl vzhuru. Nejhorsi bylo, ze uz jsem sel vlastne s tvrdym spat. Do ted jsme byli zvykli se vecer pomilovat a vcera nic. Moje Laska byla unavena, tak ani nechtela ona, jen se ke me pritulila a to mozna bylo jeste horsi. Slibila mi, ale ze dnes po obede si pujdeme na chvili lehnout, at se natahnu pred nocni a ze ona bude chtit urcite a asi me necha si zatocit na kole stesti.
A jeste k ty noci. Sli jsme spat v jedenact, poprve jsem vylezl z postele uz v pul druhy a to uz mi stal po druhy, pak v pul ctrvty, pak v pet a ted v sest. Myslim, ale ze jde skutecne jen o zvyk o par noci, nez budu tak unaveny a uz privykly, ze prospim celou noc.
Nez jsme usnuli, tak mi rekla, ze kdybych nemohl v noci spat, tak at ji vzbudim, ze mi to sunda, ale ja nechtel, chtel jsem to pro ni vydrzet. A vydrzel jsem.
Jinak zatim to se mnou nijak moc nedela, nejsem zamceny zas tak dlouho a sex byl naposledy predevcirem a vcera jsme byli oba v praci. Teda netvrdim, ze jsem vcera nechtel, to zase ne, chtel jsem, ale dalo se to. Jsem zvedavy na zitrek nebo pozitri. A navic, protoze jsem ji vcera zlobil smskama, zcela zamerne, tak mi slibila hned na zacatek 14 dni. Doufam, ze si neco malo odlizu a snad budu mit i stesti az budh tocit na nasem kole.