151

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

No, on ten silikon stejně časem ztmavne a pak už to není tak hezké. Takže spíš to lepidlo. Já to vyřešil kovovým a je to lepší..

152

Tak ten silikon jsem použil protože je nejrychlejší a dobře se ním pracuje. časem bych to asi předělal a použiju lepidlo.

153 Naposledy upravil: BIHOLKU (26.11.2015 10:49:10)

Problém!!! Dnes ráno mi praskl koužek.

Chvála Vojtovi!!! kontaktoval jsem Vojtu, sdělil mu svůj problém a během tří SZ mi poslal už sledování zásilky. Zítra mám nový.

Tímto děkuji Vojtovi, tomu říkám super přístup.

154

nevytahuj se, mně nosí objednávky až domu. No dobře, kecám, do pizzerie u Anděla :-)

H.

155

Fákt????

Ty voe, Vojto, přines mi to taky domů :-D

156

Ale no tak, kamarádi :-) Dělám pro vás, co můžu. Pražáci mají trochu výhodu, pro vás ostatní vymýšlím co nejlepší expres doručení. Zvlášť v takových případech nouze, v tom vás přece nemůžu nechat.

157

Jojo,  Vojty přístup mě fakt zachránil,  zvlášť po té co mi moje Láska po necelém dni na svobodě docela nevybirave a přísně přikázala zamknout se.

158

Po včerejší nehodě jsem zamčený v kroužku 45mm. Zjistil jsem, že se to celkem dá přes den i když je to těsnější a víc citlivé na rostoucí chloupky. Noc už tak příjemná nebyla, byl jsem vzhůru každé dvě hodiny a musel jsem jít to pevné sevření koulí rozchidot po bytě. Na to moc zvyklý nejsem, protože s 50mm kroužkem se budím maximálně jednou za noc, někdy vůbec, z důvodu rekece a to mi stačí se otočit na druhý bok a spím dál.

159

Ještě jednou veliké díky Vojtovi.
Kroužek je doma, takže jdu kutit, zahladit hrany, zadělat drážku, aby až moje Láska vstane po noční bylo vše hotové.

Díky moc

160

Super, rádo se stalo a jsem rád, že dopravce nezklamal.

161

Tak mám zasilikonovanou drážku, zabroušené a stržené hrany a už jsem zase pohodlně zamčený. Navíc jsem zjistil, že nový kroužek od Vojty má ještě jednu výhodu.
Kroužek 45mm je moc malý a tak jsem nosil 50mm, ale cítil jsem, že by mohl být o něco menší. No a právě ten od Vojty je oproti tomu mému zlomenému od necelé 2mm menší, takže teď je to úplně super pohodlíčko.

162

Nějak na sobě pozoruji,  že čím delší dobu jsem zamčený tím náročnější jsou noční erekce. Předpokládal jsem,  že si tělo časem zvykne a ono to tak i bylo,  ale teď co mě moje Láska prostě neodemyká a naopak jsem stále provokovaný a drážděný tím,  že má své milence, vyprávěním jak si s kterým užila a tak podobně,  jsou ty mé noční erekce poslední dobou daleko intenzivnější.

163

Nevím jestli někomu pomůže zkušenost resp. něco na co jsem přišel při nočních erekcích. Za dobu co jsem zamčený si tělo zvyklo takže vše bylo v pohodě,  už ani nemažu. Poslední dobou se mi ale problém s noční erekcí vrátil a to dost bolestivě. Ale ne,  že by mě tahal kroužek nebo škrtil na koulích. Bolelo mě to přímo na ocasu, jakoby se do  něj tlačila hrana klícky a vrchní část kroužku. A přitom jsem vše zaoblil a zahladil. Nakonec jsem přišel na to že stačí jen trochu maznouz tělovým mlékem,  dát ho jakoby do klícky. v noci si  po tom malinko sjede,  ale nic mě nebudí,  zase spím celou noc v klidu.

164

Sice to nesouvisí přímo s pásem cudnosti, ale moje Láska už má pikovou dámu.

http://lh3.googleusercontent.com/-feWrbMJ6AwM/Vp9z5_BtuEI/AAAAAAAAAOE/ayarLScqj6I/s1600/IMG_20160120_123915.jpg

165

Tak moje Láska před časem rozhodla, že mě dovolí sex až v květnu na její narozeniny. Ale asi před týdnem jsme zavedli takovou novinku, cokoliv se Lásce nebude líbit, ať už se jedná o sexuální stránku našeho života nebo i o normální běžné záležitosti, tak jen řekne "týden" nebo "dva týdny" a já musím v kalendáři zamčeného denníku posunout políčka o tolik kolik mi řekne.
No a já si za ten týden, už stihnul vysloužit dva navíc :-(

166

To asi nebude doba do odemčení, že ne, když jsi zamčenej trvale? Takže dopočítávání do dne toho "slíbeného" sexu?

167 Naposledy upravil: BIHOLKU (20.2.2016 19:34:11)

No na ten "slíbený" sex mě přece musí odemknout :-D ale ano je to odpočítávání do "slíbeného" sexu, jenže stejně nevím jestli mi dovolí se udělat.

A další pak prý bude zase až na moje narozeniny (prosinec) ale s těmi týdny mám pocit, že se to může protáhnout až do jejích dalších narozenin :-D

Ono to bude tím, že mě moje Láska vždycky provokovala nějakými termíny, kdy až mě odemkne, ale co má své milence, tak nějak přestala mít potřebu mě odemykat. Jako nechápu proč :-D