1

Téma: Manželé

Dnes jsem narazil na jednom erotickém serveru na manželský pár jehož příběh měl zaujal. On je submisivní a cuckold, ona mu nasadila pás cudnosti, ale ona je přitom taky subka, má milence-dominanta. Ona musí dělat to co on jí řekne a třeba i s kým jí řekne. Její manžel jí mít nemůže, když je zamčený. Jediné co může a vlastně musí, je asistovat jí podle přání jejího pána a pak jí to maximálně dělat jazykem. Do teď je vše pravda, ale dál už by to mohla být jen zajímavá fikce, zajímavý příběh a sled povídek. Co myslíte?

2

Re: Manželé

jak ty dokazes mit tyhle uzasny fantzie... ja to jen ctu a nevim co s pretlakem smile

pis, pis, pis....

subbi

3

Jak už jsem předeslal, inspirací této povídky je skutečný manželský pár, kde jsou oba submisivní, on v pásu cudnosti a cuckold a který pro ní hledá sadistického dominanta. Nicméně celý příběh je pouhá fantazie.

Petr s Monikou byli manželi již řadu let. Byli bezdětní a tak žili pouze jeden pro druhého. Oba pracovali z domova jako účetní a tak měli i víc času na sebe a své hrátky. Sex pro ně nebyl pouze něčím, čím by si zpříjemňovali život, byl pro ně životním stylem. On byl totiž velmi submisivní a ona si s ním velmi ráda hrála, vychovávala a trestala. Přesto neustále cítila, že by ráda něco víc. Jednoho dne našli na internetu úžasnou věc – pánský pás cudnosti. Nemuseli se ani na ničem domlouvat, věděli, že to oba chtějí a tak ho objednali. Když přišel, zamknula ho a slíbila mu, že ho odemkne až za hodně dlouhou dobu a to jen v případě, že na ní bude hodný a poslušný. Jejich život se začal měnit. Možná za to mohl ten pás, ale on se jí začal svěřovat nejen se svými pocity jaké má, když je zamčený, ale i se svými představami, které v něm nošení pásu vyvolává. Moc by ho vzrušovala představa kdyby ona měla milence a on se musel dívat jak si jí bere cizí muž, kdyby ho pak donutila z ní lízat jeho semeno. Chápavě ho vyslechla a pak si dodala odvahy a svěřila se mu se svými touhami, které má již velmi dlouhou dobu:
„Víš možná to bude znít divně, ale i když ty jsi pro mě vším na celý život , cítím, že mi něco chybí. Já jsem k tobě moc ráda dominantní, líbí se mi tě trestat, hrát si s tebou a ovládat tě teď když jsi v pásu cudnosti, ale zároveň cítím, že bych moc ráda byla něčí hračkou. Ne tvojí, nějakého dominanta, abych mohla být jeho subinou, jeho věcí, kterou může zneužívat a používat dle libosti, aby si mě vychovával, trestal a ponižoval, abych jím byla ovládána a byla mu dána na milost a nemilost. Nevím jestli to pochopíš.“ Sdělila mu jedním dechem své touhy a měla obavy z jeho reakce. Pochopil jí. Trvalo to zhruba další dva týdny než si ujasnili co vlastně dál chtějí. Pak se rozhodli, že zkusí najít pro ní nějakého Pána. Dali na několika k tomu určených serverech inzerát, který jasně popisoval co hledají. A ačkoliv mu do teď pás cudnosti občas sundala za účelem jejího uspokojení a on se směl udělat v těchto případech jen velmi zřídka, domluvili se, že teď mu to sundá až když najdou jejího Pána. Odpovědí chodilo hodně hned od prvního dne a tak neměl obavy z toho, že bude zamčený nějak dlouho. Jenže to byl omyl. Mnoho odpovědí jen bylo jen tlachání nesmyslů nebo jen očekávání obyčejného sexu, když by si dotyčný vzpomněl, zkrátka žádná odpověď se ani nepřibližovala jejich představám. Nakonec to trvalo čtvrt roku, když přišla odpověď, která Moniku zaujala, ale zároveň vylekala. Petrovi ten email ani neukázala, ale neustále se k němu vracela, nenechal jí klidnou. Asi až po třech dnech a desítkách dalších nic neříkajících odpovědí mu ten email ukázala. Ozval se Pán, z jehož odpovědi čišela autorita a dominance. On se také tak prezentoval, jako zkušený silně perverzní dominant se sadistickými sklony. Byl o patnáct let starší než byla Monika s Petrem a sliboval Monice, že z ní vychová podle jeho představ poslušnou všeho schopnou čubku, která bude prosit o tvrdé tresty a ponižování. I Petr tušil, že se jim tentokrát ozvala ta správná osoby, ten správný Pán, ale stejně jako Monika měl obavy z toho co znamení v jeho podání slovní spojení sadistické sklony. Přemýšleli další dva dny než se rozhodli odpovědět, než mu Monika poslala email se žádostí o přijetí do služby. Jeho odpověď byla rychlá, ale opět Monice celkem nahnala strach. Napsal, že může k němu do služby, ale ať předem počítá s velmi tvrdým trestem za to, že jí odpověď trvala tak dlouho. Sama nevěděla proč, ale něco jí hnalo do předu, něco proč tohoto Pána chtěla a asi proto se ani neporadila s Petrem a hned mu odpověděla zpět s tím, že se moc omlouvá a přijme jakýkoliv trest on určí. Následoval týden dopisování, kde si upřesňovali, že oni dva i Pán vědí co hledají, co chtějí a co očekávají. Pak přišel email s termínem a místem kde na ně oba bude čekat na první schůzku. Vybral všední den, odpoledne v centru města v jedná kavárně. Sešli se s ním a tentokrát osobně probírali poslední detaily jejich začínajícího nového vztahu. Jemu se velmi líbilo jak z nich obou čiší jejich submitivita a Monice a Petrovi se líbil pravý opak, jeho přirozená autorita a dominance, ačkoliv se zde choval velmi přátelsky.
„Tak, jo, myslím, že to s Vámi zkusím“ řekl najednou „chcete do toho opravdu jít? Změní se vám život, já vám ho změním.“ oba souhlasně pokývali hlavou a protože Monika již naprosto přesně věděla co chce a už byla vžitá do své role řekla:
„Ano Pane, moc prosím vezměte mě do služby, vychovejte si ze mě svojí poslušnou čubku, otrokyni. Budeme Vám oba moc vděční a oddaní.“
„Dobře.“ souhlasil Pán „máš tady klíč od jeho klece?“ ptal se.
„Ano Pane, mám.“ odpověděla Monika.
„Dej mi ho“ přikázal a natáhl ruku „už jsi moje děvka, tak aby tě nenapadlo ho doma odemknout.“ Monika mu poslušně dala klíček od Petrova pásu cudnosti a na oplátku od Pána dostala stříbrný řetízek.
„Dej si ho teď hned na krk.“ přikázal Pán. Monika si na krk dala mohutný stříbrný řetěz a až teď pochopila, že se jedná o obojek. Krásný, elegantní, ale obojek „Ten už si nikdy nesundáš, nikdy!“ vysvětlil. Pak už se jen zeptal na jejich adresu a oznámil jim, že v pátek odpoledne k nim přijede s tím, že pokud Monika projde přes víkend všemi zkouškami, začne s jejich, ale hlavně s její výchovou. Pak se bezeslova, bez rozloučení a bez zaplacení zvedl a odešel.

4

Schůzka byla v úterý, ve středu se nic nedělo a s Monikou s Petrem si pohrávalo vzrušení, obavy a očekávání nového. Chtěli do víkendu stihnout co nejvíc práce, ale ani jeden se nemohl pořádně soustředit. Petr musel neustále myslet na to, že klíč od jeho pásu už nemá ani Monika a představa, že jeho odemčení už není ani v její moci v případě jejího chtíče ho nesmírně sužovala, ale také vzrušovala, stejně jako představa, že mu jeho milovanou Moniku bude ojíždět někdo jiný. Monika se moc těšila nejen na to až si jí vezme její nový Pán, až jí nabídne i jiným mužům, ale také až začne její výchova v poslušnou čubičku. Hrozně se těšila a zároveň se hrozně bála trestů, které jí čekají. Na Petra v tomto smyslu vůbec nemyslela, jen jedna malá myšlenka jí vykouzlila jemný škodolibý úsměv na tváři při představě, že on už si zřejmě nevrzne.
    Ve čtvrtek dopoledne jim přišel od Pána email s nějakými instrukcemi, aby věděli co na víkend připravit, jak se mají připravit oni a co od nich v prvních okamžicích bude očekávat. Jeho pokyny si s jejich myslí pohrávali ještě víc než představy, které doposud měli. Kromě základních požadavků že mají připravit nějaké jídlo, občerstvení a pití na celý víkend jim také napsal jak ho mají očekávat a jak se mají chovat. Oslovovat ho smějí jen Pane a to v případě Moniky jen, když se jí dovolí promluvit. Až přijede očekává, že mu Petr přijde otevřít, zatím co Monika bude klečet za dveřmi zcela nahá. Také upozornil, že mu nyní nejde o Petra, ale jen o Moniku a její výchovu, nicméně, že se mají připravit na to, že i Petr bude dostávat nějaké úkoly či příkazy, které budou spíš pro zajištění pohodlí Pána a výcvik Moniky. Pokud, ale Petr nebude tyto příkazy plnit ke spokojenosti Pána, bude za to trestána Monika. Pán si byl vědom, že Monika dokáže být vůči Petrovi dominantní a tak upozornil, že doufá, že každý trest, který ona dostane kvůli Petrovi mu následně po výcviku náležitě vrátí.
    „Takže se snaž lásko, protože jestli budu dostávat tresty kvůli tobě, vrátím ti to pak dvakrát.“ Řekla s lehkým nadsazením Monika, ale v koutku duše věděla, že pokud budou tresty jejího Pána opravdu tvrdé, tak je Petrovi s radostí vrátí.
    Večer nemohli usnout. Mísili se v nich pocity obav a vzrušení z nadcházejících událostí. Mlčky se k sobě tiskli po peřinou, Petr měl hroznou chuť se s Monikou pomilovat, ale jeho klec mu to neumožňovala, naopak ho pevně svírala při jeho snaze o erekci.
    V pátek od rána vše připravili jak měli a čekali až konečně přijde jejich Pán. Přišel něco po druhé hodině odpoledne. Monika se nahá klekla na chodbě za dveřmi a Petr šel Pánovi otevřít. Pokorně pozdravil, Pán mu beze slova dal do ruky velkou sportovní tašku a šel dál. Monika se dívala do země a tiše Pána pozdravila:
    „Dobrý den Pane.“ Pán se na ní shora podíval, připnul jí k obojku vodítko a klidným hlasem pronesl:
    „Smíš mluvit jen, když ti to dovolím. Ale neboj, to se velmi, opravdu velmi rychle naučíš.“
    „Promiňte Pane.“ neudržela se Monika a vyslovila svou omluvu, hned jí došlo, že opět promluvila bez dovolení.
    „No jak myslíš.“ Řekl Pán tentokrát už přísným hlasem. Otočil se na Petra a řekl „Zaveď mě do obýváku.“ Petr ho tedy odvedl, Pán trhnul vodítkem a Monika šla za ním po čtyřech. Za to jí Pán také pochválil:
    „Tak je hodná, už jsi asi konečně pochopila, kde bude tvé místo, jen u mých nohou.“ Pán se posadil do křesla, poslal Petra pro něco k pití a Monice ukázal na zem vedle křesla. Pochopila a klekla se vedla Pána. Když přišel Petr ukázal mu Pán druhé křeslo, aby se taky posadil. Chvíli s nimi přátelsky rozmlouval a pokládal jim několik posledních otázek, aby se ujistil, že si to nerozmysleli, a že oba chtějí přesně to samé. Zároveň už si je oba svými otázkami připravoval:
    „Takže tobě tvoje manželka, tahle moje čubka nasadila pás cudnosti, jo?“ ptal se Petra
    „Ano Pane.“
    „A proč?“ Pán chtěl znát důvod.
    „Jsem hodně submisivní, a líbí se mi když mě takto ovládá, odpírá mi sex a orgasmus.“
    „Aha, ale klíč mám já. Tahle čubka už je jenom moje a budeš šukat jen s kým jí řeknu a kdy jí řeknu. Uvědomuješ si to? Mě nezajímá, že je to tvoje žena, teď už je to moje čubka, bude mojí otrokyní a kurvou. S tebou jí to dovolím jen za odměnu a vyjímečně.“ vysvětlil Pán Petrovi.
    „Ja vím Pane, oba to takhle chceme“ odpovídal Petr se sevřeným hrdlem. Miloval Moniku, nedokázal si představit, že on se s ní už nebude smět milovat, ale zároveň ho vše strašně vzrušovalo, tak že mu klec začínala být malá. Pán se otočil na Moniku, mírně trhl vodítkem:
    „Tobě nějak nerozumím. Chceš být mojí otrokyní, majetkem, ale přitom jsi vůči němu dominantní. Je to tak?“
    „Ano Pane.“ odpovídala Monika.
    „Vysvětli mi to.“ Pán chtěl poznat myšlenkové pochody Moniky „S takovou čubkou jsem se ještě nesetkal.“
    „Miluju ho Pane“ snažila se vysvětlovat Monika „líbí se mi jeho submitivita, moc ráda si s ním hraju. Líbí se mi dávat mu výprasky a vychovávat si ho a zakazovat mu sex a vyvrcholit, líbí se mi to jak o to prosí. Ale taky cítím, že chci být stejně ovládána já, vychovávána. Chci, aby jste si ze měl udělal svojí poslušnou otrokyni, schopnou pro Vás Pane udělat všechno co si budete přát. Moc mě vzrušuje to, že s Vámi budu dělat vše a on se bude smět maximálně jen dívat zpoza rohu.“
    „Jo to si z tebe teda vychovám poslušnou čubku, to si piš.“ slíbil jí Pán a dodal „máš u mě schovaný jeden trest za to, že ti dlouho trvala odpověď a druhý tě čeká za to, že jsi promluvila bez dovolení, když jsem přišel.“ Pak přikázal Petrovi, aby na zem vyskládal všechny věci z tašky, kterou přinesl. Byli v ní všechny možné pomůcky, plácačka, důtky, bičík, rákoska, různá dilda, koláčky, skřipce, kožené řemeny, provazy a mnoho dalších věcí. Petra, ale velmi zaujala černá krabička s dráty určená na elektrotorturu. V tašce také byla nějaká složka s papíry. Tu měl Petr podat Pánovi. Ten jí otevřel a z ní vydal několik papírů a položil je na stůl:
    „Tady to si přečtěte, doplňte svoje jména a data a podepište.“ přikázal Pán „jdu se podívat po domě, jak žijete. Než se vrátím, bude to podepsaný, když ne odcházím.“ Pak se Pán zvedl a šel se podívat po domě. Monika také vstala a společně s Petrem si prohlíželi papíry, které jim Pán připravil. Na stole před nimi ležela Otrocká smlouva, která specifikovala vše na čem se zatím s Pánem domlouvali včetně toho, že vše dělají dobrovolně. Vše bylo sepsané tak, aby byl Pán chráněný před nějakým případným popotahováním. Petr s Monikou nevěděli jak dlouho Pán bude pryč a tak to chtěli co nejrychleji podepsat, aby Pán neodešel. Proto si ani vše pořádně nepřečetli. Petr se jen zeptal:
    „Opravdu to chceš, lásko?“
    „Já ano, a ty?“ položila Monika stejnou otázku. Petr neodpovídal, domluvili se pohledem a v tichosti rychle podepsali. V tom přišel Pán a nesl nějaké oblečení Monika rychle zaujala svoje místo na zemi vedle křesla a Petr zůstal stát u stolu a podával Pánovi podepsané smlouvy. Pán si je od něj vzal a dal mu věci, které přinesl. Bylo to snad všechno Moničino spodní prádlo.
    „Tohle už nikdy potřebovat nebudeš a když tak budeš nosit jen to co ti dám já.“ řekl Pán a dodal „později probereme zbytek tvých věcí, už jich moc potřebovat nebudeš a probereme i tvoje.“ Řekl k Petrovi a poslal ho Moničino oblečení vyhodit do popelnice. Když se vrátil zpátky musel se už také svléknout do naha, podat Pánovi ratanovou rákosku a pak si sednout na zem ke křeslu a opřít se o něj zády. Pak škubnutím vodítka přivedl ke křeslu i Moniku. Ta se musela postavit před křeslo, předklonit se o opřít se rukama o opěradlo. Tím měla svojí kundičku přímo na Petrově obličeji. Oba čekali co se bude dít. Pán si, ale sednul do svého křesla, zapálil si cigaretu a nahlas začal uvažovat o prvním Moničiným trestu:
    „Trvalo ti šest dní, než jsi mi napsala, že prosím o přijetí do služby, to je šest ran. K tomu trest za nedovolené mluvení, tři rány. To by pro začátek stačilo. Protože se u toho určitě pochčije, tak ty všechno vypiješ.“ Přikázal Petrovi a dodal „jestli ti byť jen kapka uteče, dostane ona dvojnásobek.“ Pak típnul cigaretu, postavil se za Moniku a dvakrát švihnul do prázdna. Pokaždé se Monika zachvěla, ale Petr cítil, že během vteřiny i zvlhla. Pak už přišla první rána na její vyšpulený bílý zadek
„Jedna“ řekl Pán. Monika poprvé okusila, že Pán o svém sadismu nemluvil do prázdna. Opřel se do své rány vší silou, Monika zařvala bolestí, oči se jí zalili slzami a na jejím zadku se okamžitě objevil rudý pruh. Přišla další rána:
„Jedna“ opakoval Pán číslovku a další rána:
„Jedna“ zopakoval znovu a dodal „to tady budeme hodně dlouho, že jo?“ Monika pochopila:
„Děkuji Pane.“ Přišla další rána:
„Dva.“ Počítal Pán dál. Dával Monice čas jen na poděkování a hned dostala další. U sedmé rány si myslela, že už má zadek na kaši, přes slzy neviděla. Přišla osmá rána a to už Monika nevydržela a bolestí se počůrala. Vytrysklo to z ní tak rychle, že Petr nestihl v první okamžiku zareagovat a několik kapek mu stékalo po těle. Bylo jasné, že přišel dvojnásobný trest. Pán si toho všiml, tak rovnou počítal dál až se dostal na konec:
„Osmnáct“
„Děkuji Pane.“ Řekla Monika a podlomili se jí kolena. Pán ji však pevně chytil se seřezaný zadek, přidržel si jí, druhou rukou si rozepnul poklopec a vyndal svůj velký už tvrdý penis, který okamžitě zprudka vrazil do její kundičky, tak, že jeho koule pleskali o Petrovu bradu. Chvíli přirážel a pak se do ní udělal. Než si sedl zpět do křesla přikázal Petrovi:
„Vylízej to z ní, nechci mít tady žádnou špinavou čubku.“ Petr jí začal poslušně vylizovat. Cítil jak moc je ze všeho vzrušený, cítil pekelnou bolest na svém pevně sevřeném ocasu. Když byla Monika čistá chtěla si sednou vedle Pána na zem vedle křesla, ale Pán měl jiné úmysly:
„Ne, svlékni mě“ přikázal jí a Monika ho pomalu začala celé svlékat. Pak jí Pán nastavil nohy před obličej:
„Od naší schůzky jsem se kvůli tobě nemyl, abys měla možnost si zapamatovat mojí vůni. Jsi ráda?“
„Ano Pane, děkuji.“ Řekla Monika a začala Pánovi olizovat chodidla a cucat prsty na nohou. Cítila pach jeho nemytých nohou, ale také silné vzrušení způsobené ponížením, které ještě nezažila , kterém vždy tajně snila. Petr si směl sednout do křesla a Pán si s ním povídal. Chtěl vědět jak se mu líbí vidět takhle svojí ženu. Zatím co si povídali a Pán tak Petra ponižoval přitáhl si Moniku výš ke svému rozkroku a ona mu musela očistit nejen ocas a koule, ale i několik dní nemytý zadek. Potom musel Petr přinést roubík a kovovým kroužkem a nasadit ho Monice. Pán pak vzal její hlavu a do pusy jí strčil polotuhý ocas, přitiskl jí až na konec a poslal Petra udělat večeři. Monika celou dobu klečela před Pánem a dávila se jeho ohonem. Pán si užíval teplo její pusy, dokonce se i vymočil, ale dokud Petr nepřinesl večeři, tak svůj ohon nevyndal. Teprve potom a dokonce oběma dovolil si sednout ke stolu a najíst se sním, upozornil však, že je to jen výjimečně. U jídla si povídali i oběžných věcech, aby se blíž poznali a dokonce i Pán vyprávěl, co má rád, jaké má koníčky.
Celý víkend probíhal v podobném duchu. Monika byla vychovávána a trestána nejen za svoje chyby, ale i za Petrovi, se kterým se Pán bavil relativně normálně, ale neustále mu připomínal, že jeho žena je nyní jeho čubka a že on je zamčený a klíče hned tak nedostanou. V noci Pán spal v ložnici s Monikou v posteli a Petr spal na zemi vedle nich. Ze země pozoroval, jak to dělá jeho milované ženě a u toho si vždy uvědomoval své zamčení, když pocítil bolestivé sevření.
V neděli večer, když Pán od nich odcházel řekl, že s nimi byl v celku spokojený a, že Monika jeho testem prošla. Příště prý, ozve během týdne, to ale přijdou daleko tvrdší tresty. Když odešel oba cítili, že našli to co skutečně hledali. Oba byli ponížení, zmučení, ale šťastní. Také byli strašně unavení a tak rovnou šli do ložnice, lehli si pod jednu peřinu přitisknutí k sobě. Oba spokojeně usínali, ale Monika už se teď těšila na ráno, až si oba odpočinou a ona bude smět konečně vrátit Petrovi vše co si kvůli němu musela přes víkend vytrpět.

5

Napsal jsem krátké pokračování, jak mohl pokračovat víkend.
-------
Už při prvním sexu Pána s Monikou pociťoval i jemnou vlnu žárlivosti, že jeho Moniku obdělává jiný muž.  V sobotu ráno se probudili okolo osmé. Pán poslal Petra udělat snídani. Když se vrátil do ložnice, byla Monika mezi jeho nohama a kouřila ho. Ruce měla za zády spoutané pouty a její bradavky narážely o peřinu na které Pán ležel. Petr položil tác se snídaní na postel a v kleče čekal na další příkazy. Pán se v klidu najedl a Monika pokračovala v kouření. Petr opět ucítil bolestivé sevření svého penisu. Pán pozoroval chvíli Moniku a pak Petra.
"Vzrušuje tě, vidět svou manželku takhle?" zeptal se Pán.
"Ano, vzrušuje." odpověděl Petr a jeho myšlenky opět sklouzly k jeho pásu cudnosti.
"Časem tě vycvičím k tomu, že se ti nepostaví, pokud nebudu chtít."
Pán dojedl a skoro zároveň i vystříkal Monice pusu svým semenem. Monika vše poslušně spolykala. Až teď se mohli oba nasnídat. Monika si musela kleknout vedle Petra a Pán ji odemkl ruce. Takhle v kleče oba posnídali.
Během snídaně se Pán šel podívat po jejich bytě a detailněji ho prozkoumat. Vrátil se za 15 minut. To už byli Petr s Monikou po snídani. Petr teď musel uklidit po snídani a Monika šla doprovodit Pána do koupelny.
Pán se postavil do vany a Monika ho celého umyla. Vetší pozornost musela věnovat jeho penisu, který se opět postavil. Udělat se, ale nenechal.
"Je třeba probrat zbytek tvého šatníku" řekl po sprše Pán.
Petr i Monika stali s mírně roztaženýma nohama a rukama za zády před Moničiným šatníkem. V šuplíku se spodním prádlem chyběly všechny  podprsenky a skoro všechny kalhotky. Zůstaly tam jen dvoje tanga, které Monika občas nosila, když trápila Petra.
"Podprsenky nebudeš nosit vůbec," řekl Pán, "až na výjimky. Tyto podprsenky, které budeš mít výjimečně na sobě, budou mít vždy odhalené bradavky."
"Ano, Pane." řekla Monika a v zápětí si uvědomila zákaz, který včera několikrát porušila. Věděla, že i tentokrát si to Pán zapamatuje a pak ji za to potrestá.
Pán pokračoval dále v třídění jejího šatníku. "Přestaneš úplně nosit kalhoty. Povolené budeš mít jen sukně. Pár si jich ještě přikoupíš." S těmto slovy vyhazoval její kalhoty a rifle na jednu hromadu vedle skříně. Monice bylo smutno, když na hromadě viděla i své oblíbené rifle, ale snažila se na sobě nenechat nic zdát. "Další co přestaneš nosit jsou roláky a svetry ke krku. Tvé trička budou převážně těsnější a nebo trička s výstřihem. Doma pak budeš chodit výhradně nahá pouze s tangy, které jsem ti tady nechal. Jedny tanga budeš mít na týden. Zatím je budeš střídat, ale později jich budeš mít více. Tanga ti moc zakrývat nebudou. Dalším tvým doplňkem budou silonky. Budeš nosit jedny na 2 týdny. Když se ti roztrhají, tak budeš mít smůlu. Barvu silonek budeš mít výhradně černou." Tím byl moničin šatník vyřízen. Petrův šatník se moc nezmenšil. Pán u pouze zakázal nosit spodní prádlo s tím, že pás cudnosti mu stačí.
"Jdeme vyřešit tvé chloupky." Zatahal Moniku za její pysky a dal tím najevo, které chloupky má na mysli. Přišli do obýváku, kde byla Monika přivázána Pánem k mohutnému křeslu s roztaženýma nohama a krásně přístupnému pohlaví. Petr klečel opodál a sledoval moničino poutání. Po chvíli již byla Monika znehybněna a připravena na bolestivou proceduru. Pán poslal Petra pro vosk, pásky a pinzetu. Monika bezmocně sledovala své ochlupené pohlaví a věděla, že se brzy dočká razantních změn. Petr se vrátil a Pán Monice oznámil jak si představuje její ochlupení. "Tvé pysky budou vždy holé, zbytek bude zarostlý tak jako je teď a ani se jich nedotkneš. Tvůj klín bude přírodní a z něj budou vycházet krásně hole pysky." To už se Monice nelíbilo tak moc jako zneužívání Pánem a slibované zneužívání dalšími muži. Neodvážila se však říct vůbec nic, aby si nepřivodila další trest. Jen se nesouhlasně zavrtěla v křesle, ale provazy ji moc nedovolily se pohnout. "Je načase, abys dostala trest za to, že jsi promluvila." Vzal si bičík s rozšířeným koženým koncem a začal si hrát s jejími chloupky mezi nohama. První rána přišla nečekaně. Monika sebou trhla, ale rána šla přesně a našla si pro svůj cíl pravý pysk. Rána nebyla moc silná a spíše štípla. Další rány následovaly s železnou pravidelností s krátkou prodlevou mezi nimi. Od 3. rány Pán přidal na intenzitě a bolest se zvětšovala. U 10. rány se Pán zastavil a přes porost v Moničině klíně byla vidět červenající se kůže. "Teď Monice depiluješ pysky voskem," řekl Pán Petrovi.
Bylo to poprvé, kdy bude Petr působit bolest své Paní. Tušil, že i on za to během týdne zaplatí.

Bylo to pro něj těžké působit své Paní a ženě bolest. Petr pomalu nanášel rozehřátý vosk na pravý pysk. Monika cítila zatím jen příjemné teplo zintenzivněné předchozím výpraskem. Během krátké chvíle byl její pravý pysk pokrytý voskem na který Petr přitiskl pásek a silně přitlačil. Monika čekala velkou bolest, ale když Petr páskem trhnul, tak vykřikla a v očích se ji objevily slzy. Chtěla se dotknout míst, ze kterých ji vystřelovala bolest, ale pouta byla pevná. Na pásku byla většina jejich chloupků z pravého pysku. Když bolest trochu odezněla, Petr začal nanášet vosk na levý pysk. Procedura se opakovala stejně jako s pravým pyskem. Monika už věděla, co ji čeká, až Petr pokryje voskem celý pysk. Jakmile se přichytil pásek na vosk a vosk trochu ztuhl, Petr opět trhnul a Monika vykřikla bolestí. Její pysky teď byly holé až na pár chloupků, které se do vosku nepřichytily. Petr nyní vzal pinzetu a zbylé chloupky vytrhal. Už to nebyla tak intenzivní bolest jako v případě pásků, ale příjemné to nebylo. Na Moničině tváři byly vidět stopy po slzách. "Nezapomeň na chloupky, které Monika schované a vosk se na ně nedostal," připomněl Pán Petrovi. Petr rozhrnul Moničiny pysky a pár chloupků zahlédl. Jeden byl i kousek od jejího poštěváčku. Petr pinzetou postupně všechny vytrhal za Moničina skučení. Monika měla nyní dokonale depilované pysky, které ji vystupovaly z černých chloupků okolo. Petr si klekl do kouta a Pán Petru odvázal.

"Takhle teď budeš chodit vždycky", řekl ji Pán po tom co ji odvázal. Monika přijala svoje vyholení s rozpaky, ale věděla, že se nebude muset nikde promenádovat nahá nebo aspoň tak, aby někdo viděl její vyholení.