1 Naposledy upravil: leatherlady (31.8.2014 23:04:47)

Téma: Skutečně je takový nedostatek klíčnic?

Zdravím, pánové, poslední dobou se na chatu setkávám s občas i dost zoufalými výkřiky naslepo typu "kdo mě zamkne a klíček si nechá" a podobně, takže se ptám:

Je skutečně takový problém nalézt někoho, kdo vás do vysněného pásu zamkne? A co je pro vás v tomto směru pro hledání rozhodující? Jde jen o to, nemít kontrolu (ať už má klíček kdokoliv), nebo hledáte trvalý blízký vztah?

Je to asi individuální, ale přesto by mě zajímaly vaše postřehy.
Díky

2

Re: Skutečně je takový nedostatek klíčnic?

Podle mě je problém u většiny mužů v tom, že po tom touží a když se jim naskytne příležitost pro splnění jejich touhy, tak dostanou strach, rozmyslí si to a zbaběle couvnou. A hledají na tom pak zpětně zápory, aby sami sebe přesvědčili, že tak to vlastně nechtěli.

A nebo mají nejasnou představu a jen spoustu otázek, které zůstanou bez odpovědi, protože odpovědět by si museli  nejdřív sami sobě:

Jít do toho nebo nejít?
Svěřit klíčky cizí ženě?
Nebo nejdřív raději k nějaké ženě získat důvěru a pak se uvidí?
A jak k té ženě tu důvěru získat?
A toužit po tom i se vztahem nebo raději nezávazně?
Jak by takový vztah probíhal?
A jak by to probíhalo v tom nezávazném případě?
Co za to té ženě můžou nabídnout, když to pro ně udělá?

Subíci jsou rádi vedeni a tady je velký krok kupředu nejprve na nich samotných. Tak se motají v kruhu a tím to taky většinou hasne.

3

Ahoj, díky za odpověď

rozumím té nejistotě a chápu, že to je velké rozhodnutí, právě proto mě tak zaráží ty výkřiky do tmy, v podstatě nabízení klíčků na chatu, kde vlastně vůbec neví, kdo je na druhé straně...

4

Asi každá domina by mohla o výkřicích subíků do tmy dlouze vyprávět. A ne zrovna nadšeně. Třeba na lajfku každá, která se tam zaregistruje jako dominantní, tak od první chvíle nestačí pročítat příchozí zprávy. I třeba přesto, že si v profilu vyplní, že nikoho nehledá.

5

Jo, holt je ten virtuální svět takovej pokřivenej.. A to prakticky všude. A pokud se vezme k těm výkřikům - co by z toho klíčnice měla, že kohosi zamkne? Jen tak to nikdo dělat nebude, takže buď prachy a nebo vztah. Ty, kdo mají obojeho se na něco podobného vykašlou, nebo si zamknou toho svého, pokud jsou dost hraví..

6

Ano, vy pánové myslíte jen na svůj chtíč a vůbec si neuvědomujete, co potřebuje žena. Často píšete, jak byste chtěli sloužit nějaké vyfantazírované Madame, ale už vůbec nepřemýšlíte  o tom, co z toho bude mít váš protějšek, co vy tím dáte té své paní! A také proto je taková disproporce mezi ženami a muži v těch všech možných inzerátech (jen podotýkám, že jsem v životě žádný nepsala, na žádný neodpovídala, protože to opravdu nepotřebuji... Co by totiž ty sebevědomé dominantní ženy dělaly s těmi chudáčky, co si ho honí před monitorem a v reálu jsou k ničemu.. Internetová fantazie a skutečný život jsou pro mnohé velmi odlišné věci... Neznám ženu, která by chtěla zoufalce, nulu, která o něco žebrá...Vy muži potřebujete přísnost, ale i tu přísnost si musíte něčím zasloužit.. Ano, jistě se dnes najdou a bude takových vychytralých slečen přibývat, kteří vědomi si toho, že je řada mužů, která je schopna jim podlehnout pro dostatečně vysoký podpatek a dostatečně krátkou sukni,udělají si z "mužů" své slouhy... Ale to jsou pipinky, které jen využívají slabosti... Láska a vztah, v němž je muž sexuálně podřízen ženě, je úplně o něčem jiném..

7

No to samozřejmě. Ale pokud hledá někdo lásku a vztah, tak asi ne na komunitě sexuálních praktik.
A pokud mu jde o ten sexuální zážitek tak pak by si měl určit pravidla ne jen pro partnera, ale především pro sebe.
Ne příliš fantazíravat. Spíš si předurčit něco co ví že zvládne a potom to případně ztížit za chodu.
Pak z toho necouvne.
Mám vyzkoušeno.
Jen člověk musí vědět co chce.

8

pokusnysub napsal:

No to samozřejmě. Ale pokud hledá někdo lásku a vztah, tak asi ne na komunitě sexuálních praktik.
A pokud mu jde o ten sexuální zážitek tak pak by si měl určit pravidla ne jen pro partnera, ale především pro sebe.
Ne příliš fantazíravat. Spíš si předurčit něco co ví že zvládne a potom to případně ztížit za chodu.
Pak z toho necouvne.
Mám vyzkoušeno.
Jen člověk musí vědět co chce.

Já jsem ale psala o tom, proč tomu takto je... proč tu není záplava dámských výzev - subíci, zamknu vás! A chtěla jsem rozporovat, že by snad tím klíčovým důvodem měla být závratná převaha mužů, kteří to takhle chtějí.Bohužel mi přijde, že muži se stávají stále slabšími a stále méně jich je schopno v životě nějak fungovat. Já nemluvím o sexuálních praktikách - mluvím o osobnostech mužů: ty zoufalé výkřiky na seznamkách nepramení z toho, že chtějí sexuální prožitek namísto vztahu, nýbrž z toho, že si ani prožitek, ani vztah neumí zařídit jinak a i ten jejich "inzerát" je většinou tak ubohý... A také zopakuji: spousta žen jen využívá té mužské sexuální touhy - ale z jejich strany je to jen pragmatický kalkul, sprosté zneužití muže a já žádnému muži rozhodně nechci upírat právo, aby s takovou cynickou ženou byl, ale mně osobně se to hnusí.. Já jsem se svým přítelem přes tři roky a užil si se mnou již nekonečno mé dominance na tisíc způsobů, ale kdyby se on začal ponižovat, nechoval se mužsky a sebevědomě, musela bych se s ním rozejít..

9

U nas je to podobne. Moje Laska je dominantni, ja sub. Ale na venek jsme rovnocenni partneri, dokonce se mozna okoli muze zdat, ze ja jsem "hlava rodiny". I doma to tak je, oba delame vsechny domaci prace spolecne, i se kolikrat pohadame. I v sexu to mame jinak nez by se mohlo zdat. Milujeme se i "normalne". Moje laska sama rika, ze chce mit vedle sebe poradnyho chlapa, ale jen my dva vime jak to je. Je to i tim PC co nosim. Sice nekdy mam navrh, ale moc dobre vim, ze ji patrim. Tezko se to vysvetluje. Ono se tezko D/s a bezny zivot da tezko zkloubit, ale myslim, ze mi to nasli i diky PC. Odemceny jsem jen, kdyz chce ona, ja s tim nic nenadelam a musim poslouchat. Zrovna vcera chtela, musel jsem poslouzit, ale neodemkla me.

10

Ta tohle je celkem standardní vztah, zit neustále v D/S musí být náročné pro oba. Prostě když je čas na hraní, tak se hraje a záleží jen na nás, jaké to bude. Buď je moje žena ženou a nebo Paní, podle chutě a nálady..

11

Presne, normalni zivot, chodit do prace, vychvavat deti, starat se o domacnost, to proste nejde jinak nez oba delat vsechno spolecne, byt si rovni. Ale kdyz se to jen malinko zacne tykat sexu, tak tam hned je znat ten D/s vztah, hned musim poslouchat.

12 Naposledy upravil: Timoteus (13.9.2014 14:33:52)

Subinek, subů, dominátorů ... těch je všude přehršel. Domin je nejméně z celé komunity. Okolo 3%. Když je mladá, hezká, kreativní holka dominantní a nemá morální zábrany např. dělat profesionální dominu, může si vybírat z přebohaté klientely. Podívej třeba na Teremovou (co za frustrovanou čarodějnici je .. a přesto si z výdělků postavila barák). Domin je jako šafránu. To znamená, že máš obecně daleko menší statistický vzorek, na který zapůsobit jako muž. Přesně jak povídala Marlene. Velice pěkná kniha v tomto ohledu je Venuše v kožichu, mezi řádky si lze všímat, jak hlavní postava Severin upadá čím do větší podřízenosti a závislosti vůči své Wandě. Což ho pochopitelně tím spíš uspokojuje. Nicméně v očích své dominantnější partnerky ztrácí cokoli, čím by jí imponoval .. až o něj dočista ztratí zájem.

Co se týče 24/7 vztahů, myslím, že to je již extrém pro šílence. Všeho moc škodí.

13

Teraz koncom mesiaca idem na divadelne predstavenie Venusa v kozuchu, tak sa celkom tesim.:)

14

Tak jistě, že stálý osobní kontakt je asi nejlepší, ale ne vždy bude asi možný.

Ale podle toho, co mi kdo občas píše, někdy ani virtuální alternativa nemusí být úplně špatná... jeden subík mě kdysi upozornil na stránky (omlouvám se, jestli už tu někde byly zmíněný) http://www.chastitylocked.com/ kde se dá "uschovat" kód od zámku (nebo skříňky, kde se zamkne klíček), je tam i určitá míra interaktivity (verifikace, klíčník, který rozhoduje o přidání/ubrání hodin a podobně.

15

Nekdo asi bude na virtualni variantu, nekomu ani nic jineho nezbyva, ale realita je realita. Ja mam svoji "klicnici" doma a nema to chybu, i kdyz je to pekna potvurka, vcera mi pekne dala, nebo spis nedala a dlouho neda.

16

Tohle vlákno snad trochu vychladlo, ale stejně přidám něco z mé zkušenosti. Třeba je téma stále živé a podle mne v tom skutečném životě opravdu je.

Asi před měsícem jsme s přítelkyní ukončili vztah. Roční známost se přes nespočet pokusů, nalést společnou řeč, nakonec naprosto rozpadla. Přítelkyně je typ ženy která se přes nějaké útrpné životní zkušenosti vytvarovala do jakési nezlomné podoby. Ovšem to je jen povrch té malé zlomené holky. V této podobě pak prochází životem, navenek naprosto jistá že všechny jeho zkoušky zvládne. Bohužel, sblížit se s někým kdo v sobě nosí dávné křivdy a v jakoukoli životní chvíli potřebuje cítit jistotu své vlastní síly, není snadné. Ta ona ženská síla je v ní stále pokoušena jakoukoli životní prohrou, z ní dělá člověka neschopného empatie. Já v ní ale viděl tu její opravdovou ženskou sílu a obrovskou snahu ten životní úděl zvládnout. To ona mě inspirovala abych na sobě začal pracovat. Proto jsem také zde.
Bohužel, jak v předchozích příspěvcích píše "Marlene", vedle ní jsem si připadal spíše slabý a stále doufal že se její přístup ke mě změní a že budu potom s ní šťastnější. Cítil jsem že si tu její "nenávist" k mužům nezasloužím a čekal jsem na chvíli kdy pochopí že se jí snažím podporovat a bude mít ve mě konečně nějakou důvěru. Příliš jsem se však soustředil na sebe a svou lásku nakonec projevoval výtkami.

Myslím že mnoho mužů hledají klíčnici pro splnění prioritní mužské snahy pokoušet hranice své touhy. Toužit víc, dosáhnou většího uspokojení. Pro mne je to ale více než jen hra. Já chtěl aby byla mojí klíčnicí v životě, proto abych ji mohl víc milovat a konečně se ukřivděně nestarat jen o své blaho. Snad bych byl i já silnější a šťastnější, kybych viděl jak díky mému odepření vlastních tužeb skvétá. Možná by zmizeli ony rozpory, v nichž jsem nedokázal zvládnout její "chyby" a hádal se a dožadoval.

Myslím že mnoho žen jsou takovými "klíčnicemi" v životě a chtějí po svém partnerovi podporu. Dnes lituji že jsem ji tuto možnost skutečného uzamčení nikdy nenabídl. Chtěl jsem na sobě pracovat sám, ale teď vím že bez té ženské síly a motivace to prostě nejde. Příliš jsem váhal a teď je to pryč.

Pánové, klíčnic je tam venku v tom obyčejné světě spousta. Možná si nepřipadají jako dominy a bude pro vás těžké jim pás cudnosti představit, ale potřebují naši podporu a lásku. Žen, které jsou nejisté a kterým někdo ublížil je opravdu hodně, buďme trpěliví a odvážní. Nechme si od těch "slabých" žen pomoci v naší sobeckosti. :-)