1

Téma: motivace k pc

Dobry den,
mam spise takovy obecny dotaz ohledne panskeho pasu cudnosti. Dostal jsem od pritelkyne pas, tusim spiderwire 2 a jelikoz jsem ani nevedel, ze neco takoveho existuje, hledal jsem na webu a nasel vase stranky. Jsem pro kazdou spatnost, ale nejsem submisivni, pripadne pouze v ramci urcite sex. hry s partnerkou, ale ne abych pas cudnosti nosil. Prostudoval jsem tedy vas veb a zjistil, ze pasy jsou urcene pro opravdu submisivni muze.
Pas se tedy stal predmetem sporu, pritelkyne sice tvrdi, ze me jako sub.nevnima a nechce jej se me udelat, ze pas koupila na to, aby me pouze dráždila, ale ne aby me v nem nechala zavřeného. Ze ho proste nevnímá  jako nástroj k memu ponizeni, ale rekneme jako jakousi sex.hracku, ja si ale myslim, ze vec jako pas je, nemuze slouzit k nicemu jinemu, nez k totalnimu ponizeni. Uz samotny pohled  na penis zavreny do klicky vypovida o tom, ze se me dela submisiva.
Jaky na to mate prosim nazor, ja mam pocit,  ze prede mnou proste taji nejake sve touhy a kamufluje je pod eroticke drazdeni ci tak, ale především   ji jde o to, aby me ponizila. Me totiz zarazi, a nesoudim nikoho a nic, ze ji vzrusuje kdyz je jeji partner ponizen.
Nevim jak se na pouzivani pasu divat a mam strach, ze nas vztah spise znici, nez okoreni.
Diky Martin

2

Re: motivace k pc

Nenuťte se do toho, ale ani se tomu tolik nebraňte. Udělejte si na to vlastní názor a mluvte s vaší partnerkou o vašich pocitech. Pak se nemusíte bát, že by ta věc vašemu vztahu nějak ublížila. Spíš bych řekl podle sebe, že tím jak cudnost a zamykání mezi partnery otvírá důvěrné téma, je může jen a jen sblížit.

3

Pravda od admina. Ja za sebe muzu ric ze PC nas dalo s pritelkyni zpet a ndeznelo zcela i reci o nevere a podobne vecí.

4

Ange napsal:

Pravda od admina. Ja za sebe muzu ric ze PC nas dalo s pritelkyni zpet a ndeznelo zcela i reci o nevere a podobne vecí.

A muzu se zeptat, ty jsi submisivni, nebo ne...

5

Vzhledem okolnostem mi nezbyva nic jineho nez byt subik, precti si muj pribeh.

A jako ponizeni to neber pokud te nebude nutit to zverejnit pred prateli a navstevou. Muze ji jen vzrusovat ze toho tveho ma v moci jen ona.

6

Pokud budeš mít klíče Ty, sundáš si pás cudnosti kdy sám uznáš za vhodné. Zkus a uvidíš.

7

Já bych dodal, že existuje docela rozdíl mezi submisivitou a ponížením, a že mezi čistou dominancí a čistou submisivitou existuje spousta mezistupňů.

Ano, na stabilnější nošení pásu cudnosti je asi potřeba určité míra submisivity, ale nemusí na tom být nic ponižujícího. Zvlášt pokud ten muž chce pás nosit nebo pokud pás slouží jako erotická hračka.

Samozřejmě, pokud někdo vnímá neschopnost svobodně svůj penis používat dle libosti jako ponižující, třeba protože si potom nepřipadá jako pořádný chlap, pás cudnosti pro něj asi není dobrá hračka. Ale pokud ho vnímá jako hračku k prodloužení předehry a pokud partnerce věří, že místo zneužití ho použije k vylepšení sexu pro oba, může to být odměna a ne ponížení.

8

Pak tu jsou od nasich polovicek klicnic ruzne duvody

Ty jsi muj bejcek a nici jiny.

Je to pro tve dobrou aby jsis jinde neupichal deti.

To abys mi nebyl neverny.

Ten tvuj je mim pokladem a nechci o nej prijit

atd

9

Myslím si, že dost záleží na jednotlivých lidech, jak si hrají a jak se to vyvine. Obzvlášť ve vztahu to může nabrat dost zajímavých a nečekaných zvratů.
Já osobně jsem switch, převážně spíš Dom, ale občas mě baví možnost, že by nade mnou měla nějaká micka kontrolu, hlavně takhle co se týče penisu, takže PC, náramky Kálí atd. Zatím nemám zkušenosti s PC, jsem zvědavý, ale je to spolu s facesittingem a neextrémním cbt asi takový jediný projev mé submisivity. A ponižování fakt není moc má věc, teda pokud mě nemá spoutaného a nesnaží se mi vyvolat nesmírnou chuť nařezat jí na prdel.

10

Já jsem silně submisivní, jen lehký masochista. Ale jen v sexu. Tzn. pro mě by byl ideální pás, který by byl max. pohodlný - netoužím po bolesti a nepohodlí (proto ho nesnesu na noc). Jde mi jen a pouze o nemožnost erekce, natož ejakulace a orgasmu. Bohužel, zatím asi nikdo nevymyslel pás, ve kterém bych se v noci nebudil... Řeším klícky s pásem přes boky, kde by šlo nějak(?) odstranit kroužek přes varlata...

11

A co vsechno uz jsi vyzkousel za pasy/klicky?

buglezz napsal:

Já jsem silně submisivní, jen lehký masochista. Ale jen v sexu. Tzn. pro mě by byl ideální pás, který by byl max. pohodlný - netoužím po bolesti a nepohodlí (proto ho nesnesu na noc). Jde mi jen a pouze o nemožnost erekce, natož ejakulace a orgasmu. Bohužel, zatím asi nikdo nevymyslel pás, ve kterém bych se v noci nebudil... Řeším klícky s pásem přes boky, kde by šlo nějak(?) odstranit kroužek přes varlata...

12

Spíš zkouším si něco vyrobit.. Teda - využít klícku z mé 6000s. Všude je ale kroužek kolem varlat a penisu nutný... Jsou alternativy, ale finančně někde úplně jinde...

13

ja mam prave od vanoc novej Spiderwire a jsem z neho prave nadseny sice jsem si musel u vojty poridit vetsi krouzek ale od te doby jako bych ho nemel skvele pasuje v noci spim nebudim se proste parada aj ma moje mila pani je spokojena cili tak.

mozna zkus vetsi klicku aby ti to tak netahalo kulky kdyz se ti snazi postavit kazdy tady jde do mela ale ma peoste vyhovuje vice vetsi nvm asi opacnej jev smile

buglezz napsal:

Spíš zkouším si něco vyrobit.. Teda - využít klícku z mé 6000s. Všude je ale kroužek kolem varlat a penisu nutný... Jsou alternativy, ale finančně někde úplně jinde...

14

Asi jo... Přeci jen mám 204cm a 110kg a tak třeba mám mrňouse trochu většího...? Nejsem ten typ, který by se měřil. Jedno vím určitě: Nikdy se mi nestalo, abych měl ve své klícce alespoň trochu místa navíc. Dostat ho dovnitř mámm problém i v klidu.. Kovové klece mě lákají hlavně kvůli hygieně, ale strach jsem měl z váhy... A tu noc v klidu Ti převelice závidím a přeju - tohle vyřešit, tak ho mám jako Vojta...