1

Téma: vtipy a vtipne hlasky o cudnosti

Jak mi jednou Vojta napsal cudnost se musi brat i s humorem. Jelikoz jsem pro vsechnu spatnost a kazdou prdel tak se par vtipnych hlasek z meho okoli dostalo. Tak je sem dam a snad nebudu sam.

2

Re: vtipy a vtipne hlasky o cudnosti

Jelikoz se to o me v praci rozkriklo a ze tam jsme samy chlapy na dilne az na jednu lanku takze to tam mame stylem " o kurvu tu nezavadis " tak si ze me nejvic utahnul kolega co me rozesmalo.

" ja vim proc to mas "
" schvalne proc? "
" ty je tim priskrtis takze ty spermie maj misto biciku perka a pak jsou rychlejsi, ze zvladnou i nemozne "

3

Byl u nas muj kamarad zaroven to je i muj obvodni doktor a tez je fanda do BDSM a vseho okolo. Tak nijak na toto tema narazila v debate ta moje tehulka a doslo ke snaze ponizeni coz se moc nepovedlo. Vsak snad u kazdeho jsou 3 osoby co znaji nase telo, matky- pritelkyne/manzelky a doktor. V debate doslo na prikaz teplaky dolu a pochlub se. Stud stranou je to doktor a zname se dlouho takze bez problemu.

" tyyy vado" s vyvalenyma ocima komentuje doktor
ta ma se jen smeje a dokturek pokracuje
" a cim jsis to zaslouzil?" ptal se me
" no asi timhle" a ukazal jsem na brisko me tehulky

na to jsme se vsichni zacli smat

4

Opet z prace pri poledni pauze pri relaxu 2 kolegove ja a nase lanka z dílny.

" nijakej zkleslej dneska " povida mi lanka
" ani ne " odpovidam
" zas ma pancir " kolega 1
" hehe zas jsi pod zamkem ?" kolega 2
" njn " ja
" dobre ti tak nemel jsis ji naprcat " nase lanka

Fakt hodni kolegove a kolegine, ze ? :-D

5

Klobouk dolů, já bych to asi nezkousl - mám na mysli všeobecnou povědomost o mé cudnosti...

6

buglezz napsal:

Klobouk dolů, já bych to asi nezkousl - mám na mysli všeobecnou povědomost o mé cudnosti...

Tak ja jsem clovicek co z kazde spatnosti se snazi vzdy vyjit vtipem jinak bych musel byt vecne nasraty. A zalezi jak kdo a jak moc je vztahovacny a urazlivy.

7

U nás jednou při hrátkách v posteli přítelkyně zahláškovala: "Koukám já už ti to musím sundat, jinak mi to tam narveš celý".

8

davidt napsal:

U nás jednou při hrátkách v posteli přítelkyně zahláškovala: "Koukám já už ti to musím sundat, jinak mi to tam narveš celý".

Taky pekny. To mi pripomelo me prvni nasazeni klicky.
Po cvaknuti zamecku...

"tak milacku a mas po ptaku , hihi " mi rekla
" Ja ne, ale ty " jsem ji odpovedel :-D

9

Hezké :-)

Ange napsal:
davidt napsal:

Taky pekny. To mi pripomelo me prvni nasazeni klicky.
Po cvaknuti zamecku...

"tak milacku a mas po ptaku , hihi " mi rekla
" Ja ne, ale ty " jsem ji odpovedel :-D

10

Manželka jede na dovolenou, manželovy nasadí pás cudnosti. Manžel se ptá manželky:"To se tolik bojíš? Vždyˇjsem tak starý a škaredý, že se mě žádná ani nedotkne!" - "Dotkne, nedotkne, až přijedu zpátky, můžu se  vymluvit, že jsem klíček ztratila!"

11 Naposledy upravil: davue007 (21.2.2016 11:41:30)

Lékař prohlídne ženu a povídá:

"Vypadáte zdravě, ale váš manžel si stěžoval na silné pocení při druhém milování. Nevíte proč?"
"Jasně, že vím. Poprvé je to v lednu a podruhé v srpnu. To se opakuje vždy, když mu odemknu pás cudnosti."

12 Naposledy upravil: davue007 (23.2.2016 21:32:28)

Víte, proč nosí blondýnky na diskotékách široké pásky u kalhot?
Protože si myslí, že to je pás cudnosti.

V lese řádil vlk , a tak maminka Karkulce obstarala na cestu k babičce masivní kovový pás cudnosti. Mezitím se u babičky zastavil pan hajný a povídal: "Tak jsem čekal u cesty, jestli vlk nečíhá na karkulku, a ten neřád zatím lítá po lese jako praštěnej s autogenem."

Víš, proč je tolik mravenců? - ????????????????? - Protože ještě nikdo nedokázal vyrobit tak malý pás cudnosti.

13

smile

http://www.imgup.cz/images/2017/04/05/yoursperm.jpg