1

Téma: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Balíček z Ebay došel v pořádku, napřed jsem se sice zděsil že to má nějak moc dílů big_smile , ale poradil jsem si s tím a už jsem zamčený. Bohužel jsem sám a nemám nikoho, komu bych mohl svěřit klíčky sad Snad jedině vymyslet sice bezpečné místo, ale zároveň neúplně nonstop dostupné kde bych mohl ty klíčky schovat a čekali by tam na mě (něco jako šatnová skřínka v práci/škole.. ani jedno nemůžu v současnosti využít).

Věděl by někdo o nějakém místě (mimo domov a bez znalosti mého města) kde by se klíčky dali bezpečně schovat, ale zároveň bych k nim neměl úplně kdykoliv přístup?

2

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Zalij si ty klíče voskem, třeba do panákové sklenice. Nebo si je zapečeť do obálky. Nebo si je pošli poštou doporučeně na svou vlastní adresu a nech si je ležet 14 dní na poště.

3

Nebo se dají schovat kdekoliv ve městě. V lese na stromě na druhém konci města. Já to tak dělám v Praze :-) Je dost malá šance, že je tam někdo najde. Navíc se nemusíš bát, silikonový CB 6000 se dá v pohodě sundat i bez odemčení zámku (a samozřejmě aniž bys poškodil CB).

4 Naposledy upravil: nadrzeny (7.3.2015 00:17:44)

Ten vosk, nebo schování někde na druhém konci města mě zaujalo.. klíčky jsou tři, tak je asi rozhodim na více mist a bez všech třech žádný orgasmus.

Asi jsem si na začátek dál velké sousto ale ode dneska celý březen chci být uzamčen

5

Hmm, tak první noc v PC celkem v pohodě, sice jsem se párkrát probudil, ale erekce mi nevadila a kroužek jen trochu štípal, nic co by se nedalo vydržet..

6

Hmm, tak včera jsem si to prodloužil z 31.3. až na 5.4., ale před chvíli se mi v PC podařilo udělat sad Holt CBčko není stoprocentní (není to novinka, před koupi jsem samozřejmě toho četl dost o tom, že se v něm dá podvádět).
Ale i tak je to rekord, bez PC jsem zatím vydržel nejdéle týden, s PC jsem se od 6.3. udělal až 22.3. wink

Ovšem to sperma bylo nezvyklé husté, vždycky je více řídké.
Ani tak mě neštve, že jsem se udělal jako spíš, že jsem se zatím nedočkal své první noční poluce.

7

Tak a začínám znova zamknutý... 28.3. odpoledne až ???.

I po tom necelém měsíci bez orgasmu předtím jsem si na ten PC tak zvykl, že po sundání je to docela nezvyk mít ho najednou volně a moci si s ním dělat co chci. Takže radši šup pod zámek.

8 Naposledy upravil: nadrzeny (30.3.2015 13:23:36)

Musel jsem se vrátit zpět k většímu kroužku, ten menší mě moc štípal a nedalo se spát. Ale na druhou stranu pořád to bylo snesitelnější než spát dohromady s PC a s ne úplně suchou plenkou. Zvláštní, že když PC nemám, tak mi mokrá plenka nevadí v noci.

Jen teda ať ty kroužky měřím jak chci, tak z pěti kroužků mi přijde, že vždy dva jsou úplně stejných rozměrů. Jsou ty odlišnosti tak nepatrné, nebo to bude tím, že to byla levná činská kopie z Ebaye (případně jen ve výrobě stroj nebo člověk to popletl při kompletaci)? Na drahý originál nejen z českých e-shopů ale bohužel nemám.

// Teď to tu vypadá jako soukromý blogísek o mém životě v PC, snad to nevadí wink

9

Myslím, že to nevadí. Tedy alespoň mně. Rád se nechávám inspirovat zkouškami i zkušenostmi druhých chlapů a porovnávám to s těmi vlastními. A jelikož odhaduji, že nás "hledajících" nebude málo, tak to určitě nějaký přínos přinese.:-)

10

Stejně je to zvláštní, být delší dobu bez orgasmu a když to pak přijde, tak to snad ani nechci.. big_smile člověk si na to celkem zvykne být bez orgáče a naopak je pak nezvyk být delší dobu znova bez PC.

11 Naposledy upravil: nadrzeny (9.4.2015 17:03:15)

Říkal jsem od 28.3. a po celý duben bez orgasmu? Tak právě teď jeden byl, samozřejmě tentokrát normálně masturbací a ne jako minule kdy jsem se udělal v PC.
Nicméně ono bude stačit, když změním strategii.. z původně plánovaného měsíce bude stačit týden až dva zatím, na delší období přejdu později. A poluce se zatím tímpádem taky nedočkám.

A jsem zpátky zase zamčený.

12 Naposledy upravil: nadrzeny (10.4.2015 14:59:00)

Říkal jsem včera jeden orgasmus a znova do klece? Leda prd, klec dole a dneska zatím dva big_smile Já sice nemám problém s tím, být zamčený, ale když nemám pevný každodenní program (stálou práci), který mě vlastně sám donutí na to sebeuspokojování nemyslet, protože musím makat a v ideálním případě i klíčnici/klíčníka, tak je to těžké vydržet při samozamykání. Zvlášť teď, když po zimě se venku všechno svléká big_smile

Tak ještě jeden pokus, zamknuto (10.4.).. snad vydržím déle než týden nebo dva.

13

Vidís, to ja uz ani neviem kedy som mal normalny orgazmus (bud dva alebo tri tyzdne dozadu, ale pokazeny som mal aj v nedelu...), lebo to nejak nepočítam, ale dnes som mal pokazený...čiže to zo mňa len vytieklo bez orgazmu. Potom som si dal CB6000S s kovovym kružkom konečne, je to takto geniálne, že sa možno odvážim v tom skúsiť spať. smile

14

10.4. naposledy zamknuto a dnes (18.4.) odemknuto a zatím dva orgasmy, takže týden a chlup. Fajn je to chytat do gumy, pak se netřeba zajímat o úklid a narozdíl od sexu u masturbace se dá bez obav jedna použít i víckrát smile I ten týden stačí být bez toho, samozřejmě s klíčnikem by ty doby byly asi podstatně delší smile

Asi znova zkusím menší kroužek, ten stávající je sice fajn, že vlastně nikde netlačí, neškrábe.. Ale pro větší jistotu, že při zamčení nepůjde sundat/stáhnout by byl lepší menší.

15

Ano ale jeo kratkodobe. Pri delsi dobe kdy nebudes mit uvolneni od semena pak nabiraj varlata na cas (tak den dva) na velikosti nez to telo vylouci samo a v mensim krrouzku ktery prvni dny bude super sedet pak prave bolej koule a kdyz se prida snaha o erekci tak vic ze by jsis to sam s chuti uriznul i s pc. Takze pokud planujes 3 a vice tydnu tak radim zustat u vetsiho.

16 Naposledy upravil: nadrzeny (30.4.2015 17:24:56)

A jsem zase zamčený ode dneška smile Uvidíme, jak dlouho vydržím. Chci samozřejmě co nejdéle smile Nakonec jsem zůstal u mé tradiční velikosti kroužku, menší nemá smysl dávat, protože v noci by to zase štípalo.

17

Ahoj, odkud jsi? Pokud z Brna a okolí, tak bych Ti klidně dělal klíčníka.;-)

18

Nejsem z Brna, jsem z Ostravy wink

19

Co se dá dělat. Chtěl jsem jen udělat dobrý skutek. ;-)
To však neznamená, že bych nebyl otevřený návrhům o tuto službu z bližšího okolí. :-)

20

30.4. jsem zamknul, ale dneska ráno jsem se zase odemknul. Ale ne kvůli tomu, že bych se snad chtěl udělat, ale ono mě to samozamykání až tak nebaví.. sad To už je zábavnější sám se vyžívat v mé druhé zálibě- plenkách. Což mimochodem dle fotek na internetu hodně lidí tyhle dvě záliby taky spojuje smile Viz.třeba blog http://chastityforlife.tumblr.com/archive

21 Naposledy upravil: nadrzeny (3.5.2015 12:33:41)

Samozamykání je sice naprd, ale zároven život bez PC je jak kdyby mi něco chybělo.. takže jsem v něm znova, zkouším opět menší kroužek.. ale moc šancí tomu nedávám, že v něm vydržím přes noc (přes den v pohodě).

Já ten měsíc bez uspokojení prostě vydržet MUSÍM (možná i déle), nebo minimálně do první noční poluce v životě.

22

I když zase první noc s menším (4,5cm) kroužkem celkem ušla, tak radši jsem si vyměnil teď zpátky za ten větší (5cm). S větším je to takové pohodlnější, v podstatě PC (klícku ani kroužek) ani necítím (můžu na něho úplně zapomenout) a o to taky jde smile

Jen by mě zajímalo, mám 5 kroužků a ať je měřím jak chci, tak vždy dva mají stejný rozměr. Je to tím, že ty odlišnosti jsou tak minimální a nebo tím, že to je levná čínská kopie z Ebay? No ale jinak slouží dobře, takže netřeba to řešit smile Na originál PC ať už odsud, nebo odjinud bohužel nemám peníze takže se musím zatím spokojit s onou levnější náhražkou... ovšem naštěstí je v pořádku.

23

Tak to držím pěsti!;-)  Také bych se chtěl někdy dočkat své asi také první noční poluce. Za mlada jsem tomu nedával příležitost a honil se ještě před prvním výstřikem...

24

Aktuálně 8 dní bez orgasmu (od 1.5., tedy zamkl jsem se už 30.4. vlastně, ale ten jsem ještě jeden orgasmus měl). Nicméně 8 dní ještě nic není, chci vydržet celý měsíc!

25

I já si dal závazek to vydržet měsíc. Jsem nyní 7 den bez..