201

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

po měsíčním půstu, přesně na Silvestra orgasmus.. vydržel jsem sice méně než jsem chtěl, ale i měsíc je velký úspěch.. ;-) Samozřejmě další zamčení v plánu zase je.. omezení na jeden 'orgáč' za měsíc je taky dobré. Zámek sice v PC zůstal, ale dalo se z něho vyvléknout.

202

Klíč si měl v zámku nechat.

203

Třeba to pomůže při hledání odpovědi : http://steelworxx.de/Integrated-Lock-(f … )-41p.html

Fakt 92 eur za pidi zámek?! yikes Schválně jsem si to projel převodem měn a tolik za zámek fakt nedám.. ti teda musí mít marži big_smile

204

Hurá, sláva.. povedlo se mi vyšťourat zámek z Holytraineru, je tedy znovu použitelný smile Asi se projdu brzy do našeho železářství, tam by teoreticky náhradní zámky i tak malých rozměrů mít mohli a snad i rozumnější cenu než onen doporučovaný specializovaný eshop výše.. jen teda netuším zda se takové pidi zámečky používají i na něco jiného, kdyby náhodou prodavačka byla zvídavá a zeptala se na co takový mini zámeček mám big_smile

205

Neboooo....  Zjistíš, že ji to zaujme

206

Po prosinci bez orgasmu a v pásu se zalomeným klíčkem a následně jak se mi povedlo 1.1. zbytek klíče i zámek vyšťourat jsem byl měsíc a pár dní odemčený (ale těch orgasmu nebylo zase tolik jako dřív, kdy jsem honil i několikrát denně.. ted mi stačí i pouze jeden za den). A od této chvíle jsem znovu zamčený (tentokrát už klíč nikde zalamovat nebudu, ne že bych nechtěl permanentní cudnost a odepření orgasmu, ale musím konečně ten klíč někomu svěřit a ten někdo aby mě mohl podle potřeby (kvůli hygieny) kdykoliv bez problémů a pod kontrolou odemknout).. ideálně klukovi, to je víc vzrušující i ponižující zároveň.. třeba koukat jak on dosáhne orgasmu, vyhoní si a já ne).

Takže 5.2.2017 startuji další etapu uzamčení. Měsíc jsem už dal v prosinci, teď snad dám víc..

207

Tak to šlo pěkně, ale dneska po odemčení kvůli hygieně (a jelikož jsem se hned nezamkl), tak po cca 2 týdnech orgasmus. A zase jsem na nule. Ale ne klasickou masturbací, nýbrž třením o postel přes plenku. No ale taky dobrý..

208

Další etapa cudnosti zahájena.. Dnes uzamčeno (po osouložení nafukovací panny) a klíček zanechán na místě předání kde by si ho měl pán převzít (kabinka pánského WC v jednom nákupním centru). Jen doufám, že tam vydrží (ne že by ho někdo jen tak vzal, spíš aby ho 'nevzali' při úklidu) než si ho pán převezme.

209

Super, tak klíčky už má ten, kdo je má mít smile

210

Cca měsíc a zase konec.

211

Nevydržel jsi?

212

13.6. poslední orgasmus, 17.6. zamčeno. Další z pokusů big_smile

213

Tak držím pěsti. :-) Kolik dní sis naplánoval? Já jsem zamknutý od nedělního poledne s tím, že jsem naposledy stříkal v pátek. Musím to vydržet do pátečního večera, ale přes noc to CB-čko zlobí jako by nebylo moje... ;-)

214

Minimálně celý červen, což už ale není celý měsíc. Dál uvidíme wink

215

Jestli si jí nakonec ještě nesundám, tak nejen že půjdu dneska do práce v PC, ale i s nasazenou plenou.. sice s igelitovou, ale nešustí jak jako AbriForm od Abeny, a je tenčí takže ani není vidět. Čůrat do ní nebudu, jen si jí beru pro ten pocit že jí mám..

216

tak jo, nakonec jsem byl ve středu v plence v práci. Zajímavý pocit, mít na sobě plenu i v práci a věděl jsem to jen já.. Ještě si to někdy zopakuji, jen si musí pořídit k zalepovacím i natahovací, jelikož v práci do ni čůrat nebudu a nemusel bych to tak rozlepovat a znova zalepovat.

217

Zatím se stále držím, i když ještě to není ani měsíc a jsem nadržené prase big_smile Jen by to chtělo se zbavit klíčků, už mě i napadlo že je zase zalomím v zámku.. (jen škoda, že nemám náhradní zámky pořád, na netu je nemožné je najít a nebo jsou příšerně drahé).

A posledních pár dnů jsem nonstop v plenkách, i v práci.. Dneska uvažuji, že si ABriForm M4 v igelitovém provedení, i pod spodním prádlem to pořád trochu šustí tongue

218

Ještě to není ani měsíc a já zase šílím nadržeností big_smile Mám sto chutí se odemknout a udělat se.. ale zároveň to nechci, musím vydržet déle.. mnohem déle! Stejně orgasmus je jen chvilkový pocit slasti a zachvilku je po všem.

219

Tak na den přesně po měsíci první orgasmus wink

220

nadrzeny: Gratuluji! Jednou za měsíc je dobrý interval, u nás doma se obvykle pohybujeme v rozmezí týden-měsíc, teď spíš kratší, ale zase to od podzimu prodloužíme a zkusíme něco nového.

Proč nosíš do práce pleny, když je nepoužiješ? Jen kvůli pocitu, že je máš?

221

Předně tak, jen kvůli pocitu že je mám.. je to vzrušující pocit, teoreticky by z toho mohl být i pocit ponižující smile

222

nadržený:  Také gratuluji. :-) 30 dní je doposud můj rekord.

223

31.7. ..půlka prázdnin a já znova pod zámkem od dnešního dne. Cíl: Opět minimálně měsíc. Jen tak nemít klíč nablízku a pod dohledem... ale zase jen tak někomu ho svěřit nechci, druhá strana musí mít o mě i nějaký zájem (minimálně vztah pán-paní/otrok) a taky mě musí vzrušovat tongue

224

Tak jsem se právě 'zajimave' zbavil klíčků, sice je mám téměř pod nosem, ale úplně snadno snadno se k nim nedostanu. Jsou připnuty k pletivu u sklepního okna u našeho bytového domu.. že by si je někdo vzal toho se nebojím, ale já se k nim dostanu snad jedině za tmy..

225

No tak super, kroužek tam sice zůstal, ale klíčky jsou fuč.. vůbec nevím kdo je vzal, případně proč.. asi se někomu líbili.. takže jsem odsouzen k dlouhodobé cudnosti (možná i trvalé?) No mám co jsem chtěl..