1

Téma: Mé začátky s CB6000

Zdravím všechny uživatele,
vzhledem k tomu, že mi vaše rady a poznatky, jak na stránce cudnost.cz, tak i zde na fóru ulehčily moje začátky s pásem cudnosti, tak bych se rád s vámi podělil o můj příběh a zkušenosti.

Nejprve se představím. Jsem 25tiletý submisivní kluk s dlouholetou partnerkou. Oba dva máme rádi sex ve všech jeho podobách, zejména v těch perverznějších a postupem času se naše role poměrně vyhranily, takže mohu s potěšením říci, že moje životní láska je zároveň i mou paní.
Za minulý rok jsem si velice oblíbil hrátky s mým análem a oblékání se do dámského prádla, což vyústilo k tomu, že jsem na začátku tohoto roku své paní slíbil, že budu její anální čubkou. Abych se mohl plně soustředit na tento úkol, dohodli jsme se, že začnu nosit pás cudnosti.

Na začátku února jsem si vybral model CB6000, který se mi zamlouval jak vzhledově, tak i příznivou cenou. Hned po doručení jsem byl natolik vzrušený ho vyzkoušet, že se mi to povedlo až po studené sprše a nanesením lubrikantu. Začal jsem s největším kroužkem i spacerem, uzamknul se a vyrazil na odpoledne do práce. Byl to pro mě hodně nový a zároveň dost vzrušující pocit, ale bylo evidentní, že tato konfigurace je mi přece jen trochu volná. Na noc jsem tedy zkusil o velikost menší kroužek i spacer, což mi sedlo daleko více.
První noc proběhla přesně dle očekávání, příliš jsem se tedy nevyspal, budil jsem se pravidelně asi po dvou hodinách a většinu erekcí jsem musel rozchodit. Docela pomáhalo jít se vyčůrat, krátce po dosednutí na mísu erekce začala ustupovat. Po přečtení zdejších rad jsem další den zkusil ještě o číslo menší kroužek, spacer už mi velikostí vyhovoval.
Ačkoliv jsem pravidelně mazal, tak tento den byl pro mě spíš utrpením, kroužek byl opravdu těsný, zařezával se do šourku a i když jsem se zkusil strávit v něm i noc, abych si více zvykl, nakonec jsem se v polovině noci vrátil k větší velikosti.
Od té doby jsem byl s velikostí kroužku spokojený a byl jsem tedy připraven odevzdat klíče své partnerce, se kterou se vídáme zatím povětšinou o víkendech. Té jsem se v pásu velice zamlouval, bylo vidět, že si to hned brzy oblíbila. Dva klíčky má u sebe, třetí jsme pro případ, kdyby došlo k nějakým nečekaným událostem nebo zdravotním problémům, zapečetili do obálky.
Po víkendu tak začal můj první týden v pásu, během kterého jsem se soustředil pouze na hrátky se svým análkem a zároveň se začal konfrontovat s prvními většími problémy, které pro mě nasazená klícka představovala.

Prvním problémem, se kterým se tu setkala většina uživatelů, bylo zařezávání šourku do drážek v kroužku, což bylo čím dál víc nepříjemné a mnohdy i dost bolestivé, zejména v noci. Tento problém jsem vyřešil, dle rad zkušenějších uživatelů, vyplněním drážky epoxidovým lepidlem a od té doby si nemohu stěžovat.
Druhý problém, který mě dost znepokojoval, bylo natékání předkožky. Po nasazení pásu se mi stávalo, že mi začala otékat spodní část předkožky, tím jak byla natlačená na klícku. Postupem času pak zaplnila většinu prostoru přední části a dost to znesnadňovalo močení. Bolestivé to však nebylo.
O víkendu mi byl pás sundán, po pár hodinách se vrátilo vše do normálu, ale po dalším nasazení se situace začala opakovat. Problém byl vyřešen tím, že po každém nasazení pásu jsem za pomocí vatových tyčinek přetáhl předkožku zpět přes žalud a nečekal až k tomu dojde samovolně během nočních erekcí.
Třetí problém je dost individuální, v místě kde končí penis a začíná šourek mám na uzdičce 4 piercingy vzdálené od sebe cca 0,5 cm. Jelikož na ně kroužek i klícka tlačili, piercingy začaly taktéž natékat a koncovky tyčinek ve tvaru hrotu, které jsem tam měl, se začaly prokousávat dovnitř, což nebylo nic příjemného. Zkusil jsem je vyměnit za kuličky s větším průměrem, avšak po pár dnech to bylo ještě horší a jeden z piercingů se mi dokonce malinko natrhl. Až po výměně za kroužky bez kuličky se vše začalo postupně dávat do pořádku a po více dnech už naštěstí bylo i po tomto problému.

Po měsíční zkušenosti, kdy jsem byl téměř každý všední den pod zámkem a pás mi byl sundán pouze o víkendech, někdy na delší, někdy na kratší dobu, jsem u sebe začal pozorovat několik změn.
Vzhledem k nemožnosti masturbace jsem byl ze začátku poměrně dost nadržený, pokud jsem měl chuť hrát si sám se sebou, zaměřil jsem se na roztahování prdelky, z čehož se postupně stala spíše pravidelná záležitost, ne nepodobná tréninku. Dále došlo k nárůstu submisivity, pocit, že jsem sexuální hračkou mě začal nejen vzrušovat, ale i naplňovat.
Ke své partnerce jsem pozornější, milejší a citlivější a to nejen v sexuální, ale i v osobní rovině. Ačkoliv jsem rád lízal její kundičku i dříve, momentálně se jí nemůžu doslova nabažit, užívám si to mnohem více a partnerčino potěšení prožívám naplno s ní.
Díky tomu, že už jsem měl po měsíci análek o dost pružnější a roztaženější, podařil se nám minulý víkend mj. úspěšný pokus o fisting. Co jsem však nečekal, bylo to, že krátce poté, co její ruka vnikla do mě jsem zažil pro mě dosud neuvěřitelný orgasmus, při kterém mi z penisu, který byl stále uzamčen, napůl stříkal, napůl teklo sperma naředěné močí. Po chvíli jsme to tedy zkusili znovu a situace se opakovala jako přes kopírák.
Pokud mám srovnat svůj sexuální život před a po, musím říct, že jsem takto daleko více spokojený. Když už jsem propuštěn po delší době z klícky, můj penis je mnohem citlivější na doteky a orgasmy jsou taktéž intenzivnější, než když jsem si dříve přes týden ulevoval sám.
A moje paní je takto se mnou rozhodně taky spokojenější.

Noční erekce už taktéž nejsou tak hrozné, občas je sice stále musím řešit tím, že se jdu vyčůrat, případně si pohraji s análkem, což je pro mě taky způsob, jak se erekce zbavit, i když mě to pak docela probere, tudíž pak kvalita spánku není úplně optimální. Po měsíci se teď budím většinou tak jednou, dvakrát za noc, takže je vidět, že si tělo dobře zvyká.
Určité zlepšení přišlo i s přechodem na dámské prádlo. Pás cudnosti je díky tomu více stažený k tělu a mezi nohy než tomu byl v případě trenýrek, což mi umožnilo spát pohodlně i na břiše a přes den není pod oblečením vůbec patrný.

Jsem zvědavý, co přinesou další týdny, měsíce atd., zatím si to i přes pár průvodních problémů poměrně užívám.

2 Naposledy upravil: isora (12.3.2015 17:27:00)

Re: Mé začátky s CB6000

Ahoj,
když jsem četla tvůj příspěvek nedá mi, abych se nezeptala a třeba i ostatních na to "nadšené" trénování análu. Nedávno jsem nechala otrůčka pořídit CB6000 především pro zvýšení spolehlivosti, ale čím víc se nořím do tajů klíčnice, tím jsem nadšenější, i proto že trénování análu není jeho oblíbená činnost, takže to do teď docela flákal.

3

Tohle bude asi u každého muže dost individuální. Ale od doby co jsem se přestal ostýchat před svoji partnerkou a doslova se jí análně otevřel, zažívám dříve nepoznané rozkoše. Momentálně s pásem snad dvojnásob.
Je to jen o tom, přestat se stydět a jít na to ze začátku pomalu a postupně.

4

Stydět se je vzrušující. Překonávat to, náročné a zajímavé. (a nemusí to mít spojitost s rozevíráním) smile

5

Tak jsem nakonec přešel na kovový kroužek a nemohu si ho vynachválit. V porovnání s plastovým, vyplněným epoxidovým lepidlem o dost méně dře, nemusím tolik mazat a noční erekce jsou o dost snesitelnější.

6

Ja jsem od 1.4. 2017, zamčený v CB6000 plastovém s kovovým kroužkem a experimentuji s velikosti KDS. Teď mám ten největší a při noční erekci cítím bolest. Začal jsem s tím nejkratším a ten jsem zase vůbec necítil. Uvidíme jaké budou pocity v tom středním.

7

Já měl cca rok stejnou kombinaci. Plastový CB6000s s kovovým kroužkem 45mm a k tomu prostřední KSD. Nosil jsem to tak trvale. Sundání jen na mytí. Teď už mám půl roku trvale holyho a je nesrovnatelně lepší. Vřele doporučuji.

8

Holytrainer mne nevyhovuje z hlediska tvaru a profilu kroužku.

9

Právě že díky tvaru toho kroužku sedí holy lépe.