1

Téma: Nový web pro vás - ZAMČENÝ DENÍK

Vážení příznivci zamykání,

dnešek je velký den, mám pro vás skvělou zprávu. Chtěl bych vám představit nový web, který nemá na světě obdoby. Je určený každému, kdo se zamyká do pásu cudnosti, každému, kdo má svou klíčnici, ale i tomu, kdo ji nemá.

WWW.ZAMCENYDENIK.CZ

Založte si v Zamčeném deníku profil a využívejte všech jeho funkcí:

- kalendář uzamčení
- deník orgasmů
- denní záznamy
- fotogalerie
- vaše stránka
- odpočítávání

Na začátku věnujte prosím pozornost nastavení vašeho profilu, protože je tam dost možností, jak si váš profil přizpůsobit, aby fungoval přesně tak, jak to vám bude vyhovovat.

Asi největší specialitou Zamčeného deníku je možnost přizvat vaši klíčnici do vašeho profilu. Když tak učiníte, stane se pár změn:

- klíčnice získá k vašemu společnému profilu své vlastní přístupové údaje
- klíčnice si k některým vašim záznamům bude moci psát poznámky, které v některých případech uvidíte a v některých ne
- přijdete o pár možností nastavení a získá je vaše klíčnice
- ve fotogalerii budete moci jednotlivá fotoalba sdílet
- aktivuje se další funkce webu - posílání vzkazů

Na všech stránkách webu je nápověda, kterou si pak můžete vypnout, až ji přestanete potřebovat.

Zamčený deník jsem asi z poloviny naprogramoval někdy předloni, pak jsem ho odložil do šupliku kvůli jiným projektům a v uplynulých týdnech jsem ho za pomoci Ádi vylepšil oproti původnímu plánu a dokončil. Přál bych si, aby se stal vaším užitečným a zábavným pomocníkem a vaší tajnou kronikou, ke které se budete rádi vracet.

Budeme moc rádi za zpětnou vazbu od vás. Pište nám, jak se vám Zamčený deník líbí i co se vám v něm nelíbí. Zpočátku se může stát, že narazíte na nějakou chybku, tak to mi prosím taky hlašte, abych ji mohl hned opravit. Díky moc. Přeji vám všem příjemné klikání :-)

2 Naposledy upravil: IN (21.5.2015 08:44:59)

Re: Nový web pro vás - ZAMČENÝ DENÍK

Díky, vypadá to dobře wink

Zatím se s tím sžívám, tak jsem našel jen jednu malou věc - deník orgasmů - šlo by jednotlivé řádky i upravovat (měnit datum, nebo popis)??

Edit: V Denní zaznamy je u 21.5.2015 napsán pátek - je to celé posunuté o jedne den.

Datum    Text
Pá 21.5.2015

Edit2: Založit přístup pro vaši Paní - Registrace byla odeslána, ale zatím neprovedena - email nedorazil, nebo jsem špatně zadal adresu a nejde to opravit, ani zkontrolovat, jakou adresu jsem zadal.

3

IN: Děkuju moc za historicky první odezvu.

- deník orgasmů editovací udělám, dobrý nápad
- denní záznamy opravím
- email své Paní jsi zadal špatně, s koncovkou con, tak jsem ho smazal a udělej to ještě jednou. nově bude zadaný email pro jistotu vidět

EDIT: email pozvané Paní už je vidět, deník orgasmu vylepšen, denní záznamy opraveny

4

Super, díky.

Ještě mě pár věcí napadá, ale nechám tomu čas na zkoušku a když tak napíšu wink

5

Zajímavý projekt, pěkná práce. :-)
Měl bych nápad na vylepšení, v kalendáři se při kliknutí na den reloaduje celá stránka. Je to dost nepohodlné, pokud si člověk chce třeba něco naplánovat a změnit třeba 14 dní. Mnohem lepší by bylo udělat to ajaxově. :-)

6

Díky za pochvalu.
S tím ajaxem souhlasím, ale na to se musím ještě technicky dovzdělat. První pokusy zatím selhaly.

7

Dobrá práce, ale byl bych pro pár úprav.

Fotogalerie: Když jsem založil galerii, tak se tam objevila fotka nějakého chlápka. Fotka nešla smazat. Při založení nového alba to bylo už v pořádku a první album jsem smazal. Ale i tak nelze mazat jednotlivé fotky.

Deník orgasmů: Kdyby v kolonce datum, mohl být kalendář, výrazně by to zjednodušilo zadávání.

Kalendář uzamčení: Jak bude vypadat další rok? Budou tam nějaké záložky, nebo se to celé smaže?

Deníček trestů: Myslím, že by se to taky někomu hodilo. Zapisovat by mohla třeba jen Paní, nebo by to ona mohla nastavit, kdo by to zapisoval (ona, nebo oba). Provinění, výše trestu, trestní nástroj a pod.

Statistika: Jistě by byla zajímavá statistika uzamčených dnů (za rok), počet orgasmů apod. Třeba i formou grafů.

Má-li to být web, který nemá ve světě obdoby, asi by chtělo udělat pár jazykových mutací s možností to přepínat (ale to až bude vše vyladěné).

8

Sub-D: Díky moc za chválu, však tys byl tady na fóru u toho, když jsem před těmi 2 lety deník začínal programovat. Tak jsem moc rád, že jsi tu stále a že ses dočkal výsledku.

Díky i za tvé náměty. Teď se chci zaměřit jen na vychytání chyb a další vývoj plánuju zase až za nějaký čas.

S deníkem orgasmů jsem se moc nepiplal, přece jen orgasmy jsou jen taková okrajová záležitost :-) Kalendář jsem tam dát zkoušel a nepodařilo se mi to, tak je tam aspoň jako výchozí aktuální datum a dá se přepsat.

Zkusil jsem se nově zaregistrovat a založit fotoalbum a žádnou fotku jsem tam neměl. Jednotlivé fotky nejdou mazat, jen celá fotoalba. To můžu kdyžtak napravit, když to bude vadit více lidem.

Až nastane další rok, tak v kalendáři uzamčení ani v denních záznamech se letošek a letošní data nikomu nesmažou. V kalendáři přibyde nějaký odkaz na zobrazení předchozího roku a v denních záznamech příští rok na letošek plynule naváže.

Deníček trestů: přeci jen každý pár tresty nepraktikuje a pro osamělé submisivní uživatele by taky neměl moc smysl. Takže by k záznamům případných trestů měly všem posloužit denní záznamy, případně vaše stránka nebo kalendář uzamčení s využitím těch dvou dalších alternativních barev pro označování dnů.

Statistiky mám asi tak z půlky předprogramované a připravené, jen jsou zatím skryté, než bude dostatek vstupních dat a budou mít nějakou vypovídající hodnotu. Pak to bude určitě zajímavé se občas podívat, jak si jako národ vedeme :-) Tak jen dál zvesela klikejte a hrajte si.

9

Byla by možnost dát do kalendáře víc barev a tím i vic možnosti označení dni?

10

Kolik barev bys potřeboval? Jsi zatím první, tak když vás bude víc, můžu tam přidat pár dalších.

11

Mno, zatím mi chybí jedna, ale neporadi lepší mít nevyplne políčko než chybějící ;-)

12

Obecne by by bylo idealni moci nastavit jakoukoli barvu, ne?

13

Ne nebylo. U některých barev musí být číslo bílé a u některých černé, aby bylo dostatečně kontrastní. Je nereálné automaticky přiřazovat barvu čísla k vámi zvolené barvě políčka, takže barvy musím předdefinovat já. Už teď jich tam je 5 a vybírali jsme je takové, aby se od sebe dostatečně lišily a ne jen o pár odstínů.

14 Naposledy upravil: Morven (23.5.2015 23:28:28)

Dynamicky přiřadit barvu písma už je detail, například spočítat inverzní barvu a pokud je vyšší než polovina spektra, text bude černý, pokud nižší, text bude bílý. Případně může být text vždy zobrazen přímo inverzní barvou. Otázka je, jestli je tolik možností fakt potřeba...
http://stackoverflow.com/questions/6961 … erse-color

15

Díky moc za řešení, nereálné to není technicky, tak jsem to nemyslel, ale je to zatím námět od jediného uživatele.
Což ale zase nemyslím nějak opovržlivě, když vás bude víc, tak se nad tím určitě zamyslím.
Tak jen pište vaše postřehy, další uživatelé zamčeného deníku, už je vás tam 70.

16

Další možností je samozřejmě udělat například bílé písmo s černým obrysem. Pak může být na jakékoli barvě a stále bude viditelné.:-) Jen nápad po přečtení diskuse.:-)

17

Ja jsem to myslel z hlediska dalsiho vyvoje - ted jich je pet, zitra nekdo bude chtit sest atd.

18

Kdybych vám slíbil nějaký termín, jsem si jistý, že bych ho nedodržel. Tak se omlouvám, ale nevím smile Dvě nebo tři vylepšení v hlavě mám, ale teď se naplno věnuju jiné práci.

Při této příležitosti bych chtěl vám všem "deníkářům" poděkovat za přízeň. Většina z vás se na web přihlašuje denně nebo aspoň obden a pilně vyplňujete a klikáte. Mám z vás obrovskou radost.

19

Dnes jsem poprvé uploadoval album fotek do fotogalerie. Nešlo by upravit upload tak, aby šlo naráz vybrat více fotek?
Upload po jedné fotografii je dost pracný a zdržující.

20

Dobrý večer, líbí se mi ten zamčený deník, a rozhodně bych byla pro "deníček trestů", pro ty kdo ho nepotřebují, nemusí ho používat, ale vzhledem k tomu, že ty tresty se někdy neodbývají hned, bylo by to i pro paní jednodušší a rozhodně přehlednější. A chci se zeptat na možnosti pro paní. Psalo se, že budou mít některé dodatkové možnosti, tak mě zajímá jaké  ;-)

21

Děkuji za milý komentář. K těm trestům by Vám náhodou nestačily Denní záznamy? Mělo by tam být to samé ještě jednou a jen by se to mělo jinak jmenovat? Jinak Paní nemají žádné dodatkové možnosti, jen jejich přizváním do profilu subíka ten subík přijde o některá svá práva a získá je jeho Paní. Vše je tam popsáno, na hlavní stránce nebo uvnitř webu v nápovědách pod levým menu.

22 Naposledy upravil: davue007 (11.11.2015 09:57:52)

Zdravím

Nevím jaký počet kolegů si píše ten deník, ale napadlo mě , jestli by se nedalo založit speciélní forum, kde by jsme si mohli zveřejňovat střípky z těchto soukromích deníků.

Forum rozdělil na jednotlivé založené deníky uživateli. Do deníku by mohl psán jen ten kdo ho založil. a ke každému deníku bych zároveň přiřadil diskuzi k deníku. Tím by se to zpřehlednilo a udržela by se kontinuita příběhu.

Myslým, že by to mohlo být víc atraktivní. Co vy na to?

Nevím jak komu , ale u příspěvků se mě zobrazuje letní čas.

23

Na prvním místě díky za Zamčený deník, myslím, že je to skvělý počin!
Od nového roku bychom si chtěli s přítelkyní vést souvislou statistiku mého zamčení a dosažených orgasmů a myslím že Zamčený deník k tomu bude ideální. Celkově jsou stránky skvělé, jen bychom tam oba uvítali ještě dvě věci:

- deník orgasmů i pro přítelkyni. Nebo klidně i jeden dohromady, ale aby šlo nějak vyfiltrovat moje a její. Baví nás ten nepoměr mezi náma a je to i jeden z důvodů, proč takovou statistiku chceme dělat.

- šlo by výhledově část profilu udělat veřejnou? Samozřejmě jen pro náhled. Například že bych na fóru zveřejnil odkaz pod kterým by si mohl kdokoliv prohlédnout kalendář mého zamčení nebo deník našich orgasmů. Bavilo by nás na tomto a podobných fórech takto zveřejňovat podrobnosti z našeho života a probírat je s ostatními diskutéry:-)

Prosím, neber naše připomínky jako kritiku. Jsme rádi že takovýto web funguje a do jakého stavu jsi ho dotáhl. Jsou to spíš jen úvahy, které by pro nás Zamčený deník ještě hodně vylepšily.

24

rákosák: Děkuju moc za slova chvály, moc si toho vážím.

Velice nerad, ale zase se budu vymlouvat. Omlouvám se všem, ale jsem teď vytížený pracovně naplno něčím jiným, Zamčenému deníku se teď nemůžu věnovat. Ještě na nějakou dobu tam všechno zůstane v současném stavu.

A má druhá výmluva je, že už je to nějakou dobu běžící služba a už několik set uživatelů je na ni zvyklých v té současné podobě. Už několik měsíců už mi nikdo nehlásil žádnou chybu a většina uživatelů se tam vrací denně nebo obden.

Ano, byl jsem ten jeřábník, který ten panelák postavil, jenže teď už v něm bydlí plno lidí a troufám si tvrdit, že jsou spokojeni smile

A jen bych ještě dodal k tomu částečnému zveřejnění nějakého obsahu z uživatelských profilů. Právě proto se Zamčený deník jmenuje zamčený, že tam nic sdílecího není. Není to komunitní web, je to jen něco jako soukromá kronika každého jeho uživatele.

25

Ahoj, díky moc za tento nápad a jeho realizaci. Užíváme si ho 3 týdny a zalíbil se i mé Paní. Po počáteční nedůvěře tam chodí, kontroluje mé záznamy a komentuje. Jen dnes mi řekla abych zjistil zda nejde příspěvky obrátit tak, aby se zobrazoval dnešní den nahoře, že se uroluje smile. Ale za dva dny to bude lepší smile Ale v nastavení jsem tu možnost nenašel.
Každopádně je to něco co nás obohacuje a dlouho jsme hledali jak vést deníček online s možností náhledu když je čas. Ty psané doslova do deníčku i do wordu nebyli tak aktuální, a navíc je tu skvělý přehled o dnech, zamčení a orgasmech. Vážíme si toho!