1

Téma: 2. sraz přátel CUDNOSTI

Vážení přátelé Cudnosti,

náš první sraz před 3 měsíci měl velký úspěch, byla to moc příjemná akce a kdo jste se nemohli zúčastnit, je tu pro vás další příležitost přijít mezi nás.

Druhý sraz přátel Cudnosti se uskuteční opět ve středu a opět v Praze. Abychom to stihli do prázdnin a zároveň abyste měli dost času zařídit si volný večer, sraz je naplánován na 24. června. Tentokrát se sejdeme v prostředí rezervovaného salónku nějaké restaurace poblíž metra. Místo bude ještě upřesněno, zajistíme ho podle počtu přihlášených.

Přihlašujte se prosím závazně na emailu sraz@cudnost.cz, podrobnosti se včas dozvíte mailem. Tipy na dobré a vhodné restaurace jsou vítány.

Kompletní vzorkovna klícek tentokrát k vidění nebude, ale když se na sraz přihlásíte a napíšete mi, co byste si chtěli na vlastní oči prohlédnout, tak to pro vás moc rád udělám.

Těším se na známé tváře i na nově příchozí.

Vojta

Seznam registrovaných účastníků:
Vojta
davidt
Ange
msteel
Madam Z.
Donatien + manželka
Madam Safira
xiking

2

Re: 2. sraz přátel CUDNOSTI

Budou zas souteze?

3

V restauračním zařízení bude program samozřejmě decentnější.

4

Tak už je nás 6, kdo se k nám ještě přidá?

5

my! To jest muj nick a manželka. Sice tedy bychom si představovali spíše více explicitní průběh než napoprvé a tady to bude spíše decentní...ale Madam :-) rozhodla, že určitě jdem.
H.

6

Můžeme o tom explicitním průběhu podebatovat a vymyslet něco na příště. Inspirovat se nechám moc rád. Tak se na vás oba opět těším.

7

Ahoj všem,
Bohužel tentokrát se nemůžu zůčastnit. Tak si to užijte.

8

Uz se vi kde sraz bude?

9

Bližší informace rozešlu přihlášeným hned jak budou jisté, dnes nebo nejpozději zítra.

Na srazu budeme mít jednu českou premiéru, přinesu vám ukázat klícku The Vice. Nedávno mi napsal její výrobce z Floridy a dneska mi od něj přišel testovací vzorek.

10

Ty vis jak navnadit klicnice...:)

11

To nevím. Ale můžu všem zúčastněným slíbit ještě jednu předváděcí akci, a sice Mystim Pubic Enemy - klícku s elektrodami. I s nimi právě jednám o širší spolupráci a zítra mi od nich přijde testovací klícka.

Kdo by se chtěl ještě přijít podívat mezi nás, stále se může přihlásit. Prostory sice už máme zarezervované, ale pár lidí navíc se ještě vejde. V případě zájmu pište na sraz@cudnost.cz.

12

Sice dorazím později, tak kolem půl deváté,ale přijdu taky smile

13

Tak jsem poslal mail, pokusim se prijit.

14

Jinak na tenhle sraz je asi uz pozde, ale priste jestli bych se mohl primluvit za propagaci i na serveru fetlife.com bylo by to super, je tam mnohem vice lidi, tak by to mohlo byt zajimavejsi smile

15

To už by ale byl sraz fetlajfu a ne cudnosti. Jasně že bych ho mohl propagovat všude možně, ale nechci z toho masovou akci, na které většina lidí o cudnost.cz v životě neslyšela.

16

Tak ono by to prave byl i dobry zpusob jak propagovat cudnost.cz, ale samozrejme namitky chapu

17

Tak druhy sraz byl super :-D Vojto a Davidte Dik

18

A my se s poděkováním samozřejmě přidáváme. V a H

19

Take se pridavam.prijemny vecer