1

Téma: Holytrainer - kopie nakonec NEBUDE nahrazena originálem

Pro velký zájem jsem se rozhodl navázat velkoobchodní spolupráci s výrobcem originálního Holytraineru ze Švýcarska a už brzy Vám nabídnu něco z jejich sortimentu za lepší ceny než přímo od nich.

Proto jsem ale musel z cudnosti odstranit kopii Holytraineru, která je za mnohem lepší cenu. Kdo byste ještě chtěl tuto kopii, můžete si ji objednat na info@cudnost.cz.

AKTUALIZOVÁNO, ČTĚTE PROSÍM NÍŽE.

2

Re: Holytrainer - kopie nakonec NEBUDE nahrazena originálem

A kdy se můžeme těšit na originál?

3

Nevím přesně. Ale předobjednávky jsou vítány, protože hned celý jejich sortiment mít nebudu. O postupu jednání vás můžu informovat i tady, ale zatím to moc nepostupuje. Jen jsem se dozvěděl, že kromě minimálního odběru kusů budu muset dodržet také odběr maximální, aby stihli vyrábět.

4

Tak ja mam stále zájem o ten nejmenší kroužek čím dřív tím líp:-)

5

Upravil jsem název tohoto tématu podle skutečnosti. Na velkoobchodní spolupráci jsme s Holytrainerem bohužel nedohodli. Takže jsem na Cudnost vrátil kopii Holytraineru i Birdlocked, protože jsem je vymazal kvůli tomu vyjednávání, které nedopadlo.

Kdo máte zájem o originální Holytrainer, tak se na mě můžete obrátit.

Stručné shrnutí jejich nabídky:
2 délky klícky - standard 60 mm a small 48 mm
4 velikosti kroužků - 36, 40, 45, 50 mm
4 barvy - čirá, bílá, černá, růžová

Ceny:
sada kroužek + klícka + vestavěný zámek 165 USD
samotná klícka 96 USD
samotný kroužek 48 USD
poštovné do ČR 13 USD

Můžu vám zprostředkovat platbu a celé objednání (platba předem v Kč), umím minimalizovat clo, za vyřízení si cenu mírně zaokrouhlím nahoru a doba dodání je obvykle týden až 10 dní, poštou přímo na vaši adresu.

A poslední novinka je taková cena útěchy - kopie Holytraineru je odteď na Cudnosti levnější.

6

Asi jsem to nějak podvědomě tušil a objednal si ho přímo od výrobce, dorazil dnes (celkem 3 dny) a s poštovným, clem a DPH stál celkově cca 6 500 Kč (bohužel zrovna není příliš příznivý kurz dolaru). Už na první pohled to je jiná liga než všechna CB (CB3000, CB6000, CB6000s, UCB-8000, Spiderwire), která jsem dosud nosil. Materiál skvělý, zpracování ještě lepší. Líbí se mi anatomické zpracování, kdy kroužek reflektuje fyzický tvar (a není to fakt jen kroužek) a klícka seshora pokrývá penis od kořenu až po žalud a zespoda má velmi lícující výřez pro šourek. Celkově je taky kompaktní, jsou to pouze dva díly, žádné pohyblivé ani výměnné části.

Pokud byste stáli o detailnější review, můžu napsat v následujících dnech nošení.

7

Určitě pak napiš, jak se ti nosí. Porovnáme dojmy.

Je to možné, že jsi clo a dph platil kolem dvou tisíc? Cena s poštovným vyjde podle současného kursu na 4400 Kč.

8

Tak upřesnění:

4 750 Kč - $193.00 USD - HolyTrainer + doprava
1645 Kč - clo, DPH, celní řízení (TNT = 300 Kč)

Celkem 6 395 Kč

9

Tak to jsi moc spěchal, vybral sis dražší dopravu ze dvou nabízených a ten dopravce TNT má taky dražší poplatek za celní řízení než pošta. Už to nezměníme, ale díky za informace.

10

ale zkušenost skvělá, v pondělí objednáno, ve středu tady. akorát jsem se musel trochu červenat, když jsem paní z celního vysvětloval, co jsem si to vlastně objednal.

11

Ahoj
Muzete me prosim rici jaky je hlavni rozdil mezi kopii a originalem kdyz nepocitam zamek? Kdyz jsem videla video na Holytrainer V2, tak se me hodne libilo ze krouzek docela pruzil a dokonce v teple vode byl pomerne ohebny, zatimco cinska kopie je velice tvrda. Potrebuji inovovat pro sveho pritele, hodne jezdi na kole a obcas ma dost otlacene casti na stydkych kostich. Kopie Holytraineru mu sedi nejlepe, ale pry je to stejne docela tvrde.

12 Naposledy upravil: davue007 (20.7.2016 23:05:54)

Tak rozdíl je ve tvaru a materiálu. (najdeš na netu ) Samozřejmě originál se nedá srovnat s čínou.  Originál nemusí vždy každému sednout.  Výrazný rozdíl je i v ceně.  Ovšem pro někoho to i tak může být dobrá investice do vztahu. Rozhodně bych HT 2 neobjednával na přímo , ale zkusil bych napsat cudnosti.cz na e-mail.

Nejlepší by bylo přijet na sraz a  můžeš porovnat real.

Koupě přez internet skutečně vychází přes 6000 Kč