1 Naposledy upravil: BIHOLKU (21.6.2015 13:55:20)

Téma: Zamyšlení

Nevím kam to dát, tak jsem se rozhodl, že to dám do poradny, třeba mé zamyšlení a reakce dalších uživatelů pomohou i dalším co se sami nebo jejich partnerky nemohou rozhodnout zda nosit pás cudnosti.

Asi každý má rád sex, ženy i muži, někdo víc někdo míň. Každý chlap má za cíl jen jedno, vystříkat se, uvolnit se. Ať už s partnerkou nebo vlastní rukou. Pak na nějakou dobu touha po stříkání opadne. Opadne jak touha po onanii tak po partnerce. Je to úžsný pocit blížit se k vrcholu, cítit jak se koule stahují k tělu a chvějí se a pak začínají ocasem vystřelovat semeno. Krásné uvolnění a křeče rozkoše. Tak proč se vlastně zamykat do pásu cudnosti? Proč se dobrovolně vzdát toho prožít tyto krásné okamžiky, kdykoliv si vzpomenete?
Já to vím. Alespoň u mě to tak funguje. Když jsem zamčený je to jako by byla moje Láska stále se mnou, stále mi to připomíná, že patřím jí. A já jí chci patřit. Navíc s nemožností se udělat kdykoliv si zamanu, ať už sám rukou nebo při milování, neustále stoupá touha. Už druhý třetí den je pro mě vrchol rozkoše jí pohladit třeba po lýtku, po týdnu mi stačí už jen její přítomnost, smět jí vzít za ruku. Jsem neustále na pokraji toho okamžiku před výstřikem, toho krásného pocitu když už už budu. Jenže, když jsem zamčený tak právě nebudu a ten krásný pocit před neustupuje, přetrvává takřka celé dny. Proto nosím pás cudnosti, proto ho nosit budu.
A co z toho má ona? I když byla pro, a původně s tím, že mě zamkne přišla vlastně ona sama, měl jsem obavy jak dlouho jí to vydrží. Stejně jako já má moc ráda sex, miluje, když ho tam má. Měl jsem obavy z toho, že mi bude pás cudnosti sundávat třeba denně, to by pak ztratilo smysl. Jenže nesundala. Poprvé až po týdnu. Vyzvídal jsem co z toho má ona, vždyť vlastně sama nemá možnost si ho strčit do pipiny, kdykoliv se jí zamane. Nechtěl jsem, aby strádala. Odpověď mě překvapila. I když jsem se vždy snažil být pozorný, dopřát jí co nejvíc lásky, něhy i vášně, sex nikdy nekončil bez jejího vyvrcholení, doma jsem vždy pomáhal s domácími pracemi jako je vaření, uklízení, vytírání nebo praní, tak od doby co jsem zamčený má ode mě všeho víc. Jsem prý víc nenasytný, víc se s ní mazlím, má teď té lásky, vášně a něhy víc než kdy jindy. A sexuálně taky nestrádá, protože se věnuji její pipině jinak než jen ocasem, její orgasmy jsou teď naopak častější a silnější. Rozhodně jí chuť mě mít zamčeného neopustí a vydrží jí. Navíc když mi po týdnu dovolila se s ní milovat, směl jsem se udělat i já. Mimochodem tak krásný a silný orgasmus si už ani nepamatuji. Nakonec prohlásila, že se jí to líbí natolik, že intervaly mezi mými orgasmy budeme už jen prodlužovat.
A ještě jeden postřeh. Hodněkrát jsem četl, že zamčený muž prožívá ženy orgasmus jako svůj vlastní. Kdo to nezkusí, asi to nikdy nepochopí, ale je to pravda. Celý týdenm co jsem byl teď zamčený jsem ji uspokojoval jazykem a její vyvrcholení mě samotnému způsobovalo radost, uvolnění a rozkoš, jediný rozdíl byl ten, že tentokrát jsem to nepociťoval penisem, tentorát to bylo v hlavě a bylo to mnohem krásnější.
Takže za mě platí, že pás cudnosti rozhodně nosit, vydělají na to oba, ale hlavně žena, protože její muž te´d bude přesně podle jejích přestav, bude pro ní dělat první poslední.

2

Re: Zamyšlení

k tomu bych snad jen dodal ze zena musi mit stale zajem o sveho muze jak nema a zacneho i v pasu ignorovat je to spatne cele, sebemensi i vetsi snaha je zbytecna.

3

Tak můžu s klidem napsat, že tyhle slova (Biholku) asi dost možná změní náhled mé polovičky na zamykání. Je to přesně to, jak zamykání cítím já: ne hra na tresty s dominou, ale ochrana před zbytečnými masturbacemi z mé strany... Dnes jsem to svému miláčkovi udělal jazykem tak nádherně i protože jsem věděl, že ohon dnes nevyužiju... Od zítra zkusíme - zatím denní - zamykání...

4

Jak jsem psal moje Láska s tím že mě zamkne přišla sama,  ale dnes po mém orgasmu poznala změnu, promluvili jsme  si o tom,  že Když se udělám tak to všechno tak nějak opadne. A protože se jí líbí jak se chovám po delší době zamčení tak rozhodla,  že to bude už jen prodlužovat a že se může stát,  že to budou i měsíce. Taky už jsme probírali, že by to u nás doma bylo do budoucna hotwife-cuckold.

5

Ange napsal:

k tomu bych snad jen dodal ze zena musi mit stale zajem o sveho muze jak nema a zacneho i v pasu ignorovat je to spatne cele, sebemensi i vetsi snaha je zbytecna.

To je jasný, že žena o to musí mít taky zajem. Ja se nechal zamknout pro ní, ona chtěla, užívá si a zajímá se o mě, o mé prožitky a hlavně mě provokuje.
Myslím, že když žena pozná, že z toho něco má, neco vytěží tak si všímat bude. Jestli ne, tak je něco špatně.

6

Hmmm... Téma cuckold jde mimo mě. Zůstáváme u vyloučení masturbace, jde nám opravdu jen o to, udržet a prohloubit moji nadrženost. Budu šťastný, když budu fungovat jako manžel, do budoucna třeba s nasazovacím straponem. Jsem submisivní, ale do určité míry - druhého muže bych nesnesl, a ani pomyšlení mne rozhodně nevzrušuje... Ano, líbí se mi představa, kdy o mém zamykání vědí manželčiny přítelkyně a radí jí, jak s mým zamykáním a jak třeba prohloubit moji nadrženost. Docela by se mi i líbilo nosit tričko s nápisem odkazujícím na moje uzamčení, ale s decentním a takovým, aby si toho všiml, a došlo to jen někomu, kdo je s PC obeznámen.

7

Me cuckold vždy lákal,  ale moje Láska o tom nikdy nechtěla ani slyšet az teď. Libi se jí moje nadrzenost a chces me tak udržovat co nejdyl, nejvíc. A tak sama opatrně přišla, že by chtěla zkusit trojku s jiným mužem. Zeptal jsem se jestli bych měl být u toho zamčený abych nemohl. Prý ano. Takže ji najdeme milence,  aby mě nemusela odemykat tak často.

8

BIHOLKU napsal:

Me cuckold vždy lákal,  ale moje Láska o tom nikdy nechtěla ani slyšet az teď. Libi se jí moje nadrzenost a chces me tak udržovat co nejdyl, nejvíc. A tak sama opatrně přišla, že by chtěla zkusit trojku s jiným mužem. Zeptal jsem se jestli bych měl být u toho zamčený abych nemohl. Prý ano. Takže ji najdeme milence,  aby mě nemusela odemykat tak často.

Hlasim se dobrovolne pokud jste z prahy nebo z okoli. :-D

9

Naprosto souhlasím a závidím. Lépe bych to nenapsal.

10 Naposledy upravil: BIHOLKU (25.6.2015 06:05:43)

buglezz napsal:

Hmmm... Téma cuckold jde mimo mě. Zůstáváme u vyloučení masturbace, jde nám opravdu jen o to, udržet a prohloubit moji nadrženost. Budu šťastný, když budu fungovat jako manžel, do budoucna třeba s nasazovacím straponem. Jsem submisivní, ale do určité míry - druhého muže bych nesnesl, a ani pomyšlení mne rozhodně nevzrušuje... Ano, líbí se mi představa, kdy o mém zamykání vědí manželčiny přítelkyně a radí jí, jak s mým zamykáním a jak třeba prohloubit moji nadrženost. Docela by se mi i líbilo nosit tričko s nápisem odkazujícím na moje uzamčení, ale s decentním a takovým, aby si toho všiml, a došlo to jen někomu, kdo je s PC obeznámen.

Přesně jak píšeš ty.  Pas máme,  kromě toho,  aby mě měla pod naprostou kontrolou hlavně aby prohlubovala moji nadrzenost a vyloučila. mojí masturbaci.
O tom,  že se sveri nějaké přítelkyni jsme se také bavili,  az bude nějaká s kterou se to dá probrat tak k tomu jistě dojde.
A cuckold? Jak jsem psal,  ja o tom vždy toužil,  ona ne,  ale teď když zjistila,  že dlouhodobě zamceny je pro ni výhoda o tom mluví také. Ja jsem vlastně žárlivý typ, ale na nevěru se dívám trochu jinak. Ja bych třeba nesnesl kdyby spolu komunikovali za mými zády, chodili spolu na kafe nebo do kina atp. Ale když by k nám přišel a půjdeme všichni do ložnice a ja budu smět jen klečet v koutě a dívat se jak si užívají mi nevadí. Nebo pokud bych ji musel odvézt k němu domu, cekat v autě před domem než se vrátí a doma zatím co ona by mi vyprávěla jaké to bylo bych ji musel převlíknout kalhotky a vyprat je. Prostě Když bude jen sex kvůli jejímu uvolnění, mému ponížení a budu o tn vědět žaluje vše OK. Zarlil bych prave pokud by se dělo neco o čem bych nevedel, třeba i nač blbé posezení u kafe - od toho jsem tu ja.
A hlavně,  ja chci zůstávat zamceny co nejdyl, postupně to stále prodlužovat a prodlužovat,  třeba i na několik měsíců. I moje Láska to chce a líbí se jí to. A protože potřebuje i normální sex, musíme ji najít milence. A z mého pohledu,  co vic si po několika měsících bez orgasmu přát, než vidět svojí Lásku jak ho tam má  a užívá si.