1

Téma: Jak to začalo u nás

Jsme s manželkou již 25 roků.

Celou dobu mezi námi v sexu leží moje nesplněné touhy, jako balvan na cestě o který se neustále zakopává.

Vždycky jsem byl rád pokud se moje žena nechala přemluvit a zahrála si na dominantní paní.

Obvykle však, pokud jsem se na tohle téma snažil navést řeč, skončilo to hádkou. V poslední době se začalo v této souvislosti objevovat i slovo rozvod.

Jednou jsem narazil na stránku s pásy cudnosti pro muže. Hltal jsem všechny informace a začal zoufale shánět na internetu další.

Nakonec padlo rozhodnutí pořídit si pás cudnosti.

Teprve teď jsem si uvědomil, že tohle je to pravé pro mě.

Žít v cudnosti, pro svou milovanou paní.

První zkoušky probíhaly po několika málo hodinách v obavách, že to na mě moje pozná a bude další spor a kázání o úchylech.

Jak šel čas, opadaly i obavy z prozrazení a já se čím dál víc osměloval. Vždy po příchodu domů z práce hned šup do klícky a potom už jen slastné užívání si.

Moje manželka spala stále častěji v obýváku a tak pás začal zůstávat na svém místě celou noc. Jak každý ví, s časem ubývá opatrnosti.

Spávám nahý a tak když moje žena jednou v noci vešla do ložnice, uviděla mne, jak si ležím na zádech a na pytlíku mám nasazenou klec.

Neřekla nic, jen bouchla dveřmi a odešla. Ani jsem se nesnažil jít za ní a omlouvat své počínání. Prostě mě načapala.

Dalších několik dní se naše rozhovory omezovaly jen na jednoslovné odpovědi.

Začínají prázdniny a syn odjíždí na tábor. Přebírám aktivitu a balím s ním všechny věci pro jeho táborová dobrodružství.

Ráno jsem jej odvezl na sraz, odjel do práce a celý den přemýšlel, co dál. Těsně předtím, než jedu domů mi přišla stručná sms.

Máš dopis ve schránce. Prostý nicneříkající text.

Jedu tedy domů a s obavami otvírám schránku na dopisy. Obálka bez nadpisu nevěští nic dobrého. Zvědavost však vítězí a ještě přede dveřmi otvírám dopis.

Až přijdeš domů, jdi hned do koupelny. Osprchuj se, ohol se(a myslím tím všude).Potom otevři koš s prádlem a použij vše, co je v něm. Až budeš připravený, klekni si před ložnici zády ke dveřím a zaklepej.

První myšlenka je, že rozvodové řízení se odkládá a s radostí odemykám dům.

V rychlosti se sebe shazuji oblečení a jdu do sprchy. Drhnu se jak po chemickém útoku, holím a uvažuji, co mě čeká v koši na prádlo.

Zvedám v rychlosti víko a jen strnu. Leží tam punčochové kalhoty, manželčino body a můj pás cudnosti. Zavrtá ve mně červ pochybností, ale trčící pták je ihned umlčí. Rychle nasadit klícku. Asi všichni víte, že na stojícího ptáka toto zařízení prostě nedostanete. Skáču zpátky do sprchy a dopřávám si ledovou sprchu do rozkroku. Konečně je erekce pryč a mohu dokonat, co jsem započal. Klícka je na místě, navlékám na sebe punčocháče a už zase je v kleci velmi těsno. Na řadu přichází krajkové body. Při troše snahy oblékám i je. Jsme s mou ženou stejně vysocí, ale jsem přeci jen o dost širší a tak mě body táhne v rozkroku. Urovnávám pás, aby co nejméně zavazel a jdu k ložnici. Klekám na rohožku, klepu a čekám. Nic se neděje. Už si začínám myslet, že v ložnici nikdo není, když uslyším klapot bot v ložnici. V tom se otevírají dveře a někdo vychází s ložnice. Beze slova mi spoutá ruce za zády policejními želízky. Potom přidá provázek se smyčkou, kterou mi nasadí na koule.

"Pojď za mnou" řekne jen. Začnu si stoupat, abych mohl vyplnit její přání. Ihned nohou přišlápne vodítko, takže padám zpět na kolena.

"Po kolenou". Lezu tedy po kolenou za svou paní a konečně se mohu pokochat pohledem na ni.

Na nohou lodičky na vysokém podpatku, černé samonosné punčochy,  minisukně a podprsenka stejné barvy. Ještě si všímám, že nemá kalhotky.

Z mého zasnění mě probouzí hlas mé ženy.

"Klekni si tady k čelu postele". Plním s nadšením tento příkaz a čekám na chvíle příští.

Moje paní druhý konec vodítka přivázala k čelu postele, takže musím klečet s minimální možností pohybu a moje klícka se dotýká postele.

Lehla si na postel, vzala můj notebook a začala si něco číst, aniž by si mě jakkoli všímala.

Začínám se vrtět, jelikož tahle poloha je mi po chvíli dost nepříjemná. Bolestivá erekce v malé klícce, která je ještě přitažená k tělu malým body,  navíc má kolena začínají také protestovat. Zkouším se nesměle zeptat, co bude teď.

"Teď budeš potichu, dívám se, co jsi za úchyla" odpoví má žena. Zkouším odporovat, což má nutně své následky.

Žena se zvedá z postele, otvírá skříňku se svým prádlem a vyndává dvoje punčocháče.

"Otevři hubu" řekne mi tónem, který nepřipouští žádné  odmlouvání. Jedny mi prostě nacpe do pusy místo roubíku a druhé mi omotá kolem hlavy.

Nakloní se k mému uchu a zašeptá: "Užij si to".

Potom si zase lehne na postel a pokračuje v četbě.

Po velmi dlouhé době, kdy klečím před postelí je erekce je již ta tam, zůstává jen bolest v kolenou. Už nevnímám ani manželčiny fantastické nohy v lodičkách a čekám jen, kdy to skončí. Konečně moje žena zavře notebook a posune se po posteli blíž ke mě. Sundá si z nohou lodičky a začíná mi po těle jezdit nohama v punčochách. V mém rozkroku se odehrává bolestivé inferno. Snažím se vrtět, co mi dovolí krátké vodítko, abych aspoň trochu ulevil mučenému rozkroku, ale není to nic platné.

Moje žena si toho evidentně užívá a rozepíná mi body. Trochu mi stáhne punčocháče a bere si mezi chodidla klícku od pásu.

V tom přestává a jen mě pozoruje.

"Musíme si promluvit. Jsi úchyl, to je fakt. Na druhou stranu jsi na mě hodný, o rodinu se staráš, a snad mě máš i rád.

Když jsem se dívala do tvého počítače, nevěřila jsem svým očím, co všechno sleduješ za stránky."

Horlivě kývám hlavou na znamení souhlasu.

"V mém věku se mi nechce začínat nový vztah a proto se s tebou nerozvedu". Další vlna horlivého vrtění hlavou a huhňání přes punčochový roubík.

"Jak říkám, jsi úchyl, ale na druhou stranu mi tvoje úchylka dává jisté možnosti. Dobře si teď rozmysli, co mi odpovíš: Začneme novou etapu našeho vztahu. Bude to tak, že ty musíš a já mohu. Rozumíš tomu? V praxi to bude znamenat, že cokoliv ti řeknu ty ihned uděláš, pokud ne potrestám tě. Nečekej však ode mě, že já něco musím." opět kývám souhlasně hlavou.

"Opravdu si uvědomuješ, co teď slibuješ"? Odmotává mi z hlavy punčocháče a vyndává druhé z pusy.

"Ano souhlasím" .říkám nadšeně.

"Dobře, ať je po tvém, tedy vlastně teď už bude jen po mém."

"Tak abychom si ujasnili základní pravidla: Ode dneška se vždy po příchodu z práce prvně osprchuješ a oholíš. Už mě nebaví dívat se, jak chodíš neholený a zpocený. V nepřítomnosti dětí mě budeš oslovovat zásadně Moje paní. Pokud budou přítomny děti, budeš mě oslovovat jménem, jako dosud. Když po tobě budu něco chtít, prostě to řeknu a ty to okamžitě uděláš. Když se mi bude chtít, zkontroluji tvou práci a pokud shledám nedostatky, okamžitě je napravíš. Jestli však najdu nedostatky, počítej s trestem. O těch si promluvíme později"

"Souhlasím se vším, co říkáš" odvětím nadšeně.

Prásk! přistál mi tvrdý úder na klícku otevřenou dlaní, až jsem se bolestí zkroutil. Při pokusu uhnout mi pevně utažené vodítko  vzápětí způsobilo další bolest..

"Netykej mi!" zaznělo mi chladně do ucha.

"Takže základní pravidla znáš. Další budou postupně následovat. Pokud jde o tvé oblečení, budeš vždy, když řeknu chodit ustrojený tak jako právě teď. Jak jsem se dočetla, líbí se ti chodit v dámském prádle, tak si ho užiješ. Zatím tu půjčím své a časem ti pořídím tvoje vlastní."

S těmito slovy mi paní nasazuje zpátky punčocháče, zapíná body. Potom si lehá na záda, roztahuje nohy, nasazuje si zpátky lodičky a říká mi:" Pro začátek mi to hezky udělej jazykem."

Lehám hrudníkem na postel a snažím se dostat k jejímu klínu. Schválně si lehla ještě o kousek dál a s pobavením mě pozoruje, jak se snažím posunout i já k ní. Ale to už bylo vodítko úplně napnuté a smyčka na mých koulích o sobě dávala bolestivě znát. Líbám ji všude kolem a snažím se ji jazykem uspokojit. Asi mi to celkem jde, protože paní slastně přivírá oči a začíná hlasitě vzdychat. Maličko jsem polevil, což jsem ihned poznal podle toho, že se mi do zad bolestivě zaryly podpatky. Ihned zrychluji tempo a moje paní se propadá do slastné křeče. Sevře mě pevně hlavu svými stehny, že se nemohu ani nadechnout a užívá si chvíli rozkoše. Po chvilce stisk povoluje a já se mohu zhluboka nadechnout.

"Nebylo to špatné. Teď tě odvážu a ty mi připravíš koupel". říká mi, když se opět zcela opanovala.

S nadšením souhlasím a paní mi sundává pouta.

"Ukliď koupelnu, připrav mi vanu. Až to budeš mít hotové, zaklepej a čekej."

Uklízím koupelnu, drhnu  a napouštím vanu a zapaluji v čajové svíčky. Odcházím ke dveřím ložnice a klepu na dveře. Ty se otvírají téměř vzápětí.

"Pojď za mnou"  zazní stručný příkaz.

Jdu krok za paní do koupelny.

"Klekni si čelem k topení." Ihned plním i tento příkaz. Na řadu přichází opět vodítko a já jsem přivázán na koule k topení.

"To jen abys nevyšel ze cviku. Zvykej si, že teď budeš klečet velmi často."

Klečím tedy na tvrdé dlažbě zády k vaně a slyším jen občasné zašplouchání vody. Kolena už bolí jako čert, když mi paní říká, abych si povolil vodítko a šel ji umýt.

Jemně, jak nejlépe umím ji myji celé tělo houbičkou a je mi dovoleno nevynechat žádné místo. Když ji omývám její slabiny, začíná opět přivírat oči.

"Pojď ke mě do vany" zazní náhle. Ihned ze sebe shazuji dámské prádlo a už jsem s ní ve vaně.

Paní si sedla do rohu vany a nastavila mi svůj klín.

"Už zase mám chuť na tvůj jazyk, tak se snaž, ať je to ještě lepší než před chvílí." Začínám znovu jazykem opečovávat její klín, ale teď si mohu pomoci i rukama. Za chvíli je již paní slastně prohnutá v zádech a užívá si další bouřlivou vlnu orgasmu.

Potom vystupuje z vany, obléká si na nahé tělo župan a jde se česat k zrcadlu.

"Umyj se a potom mi vyper punčošky. A dávej na mě pozor. Jestli je roztrhneš budeš pykat. Až budeš hotový, přijdi do ložnice".

V rychlosti se umývám a peru ty titěrné kousky prádla. S velkou opatrností je ždímám a dávám na topení. Potom již nahý jen v pásu cudnosti odcházím do ložnice.

Zůstávám stát mezi dveřmi a čekám, co bude dál.

"Pojď si lehnout vedle mě do postele, ale nechci slyšet ani slovo. Jestli mě budeš rušit budeš potrestaný." zve mě paní příjemným hlasem.

Lehám si na svou polovinu postele a čekám, co bude dál. Paní si však čte knihu a o mě se vůbec nezajímá.

Otočím se tedy k ní a zkouším ji osahávat pod peřinou s nadějí, že si taky něco užiju.

"Varovala jsem tě, podej pouta a lano" řekne jen. Zkouším protestovat, ale celou situaci tím jen zhoršuji. Rezignuji tedy a podávám  pouta a kus lana.

"Vyber si, chceš spát na břiše, nebo na zádech"?

"Na zádech" odpovídám.

"Ne, budeš spát na břiše, nebudu poslouchat tvé chrápání"

Lehám si na břicho. Prostrčím čelem postele ruce a paní mi na ně dá pouta. Potom mi sváže nohy a konec lana upevní k druhému čelu. Na závěr mi na hlavu navlékne svou punčochu a s úsměvem dodává: "Dobrou noc a jestli se nebudeš chovat slušně, bude hůř".

Nevím, co by ještě mohlo být horšího. Ležím nadržený, připoutaný na břiše vedle své paní, bez možnosti se jí dotknout. Na ptákovi klec, která při ležení na břiše nesnesitelně tlačí. Rezignovaně se snažím usnout v očekávání věcí budoucích.

2

Re: Jak to začalo u nás

Super povídka! A nebo to tak opravdu začalo…?

3

Bojuji s tím již dlouho.Teprve minulý týden jsem si dovolil nahlas jí říci, že je to součástí mého já a už se nechci přetvařovat..Začal jsem pás nosit doma,aniž bych jej skrýval.Naštěstí není pod oblečením vidět.Zároveň jsem začal doma dělat domácí práce (žehlení, vysávání ,atd.).Shodou okolností jsem včera svou paní zdárně svedl.Celou dobu jsem u toho ležel na břiše, takže nic nepoznala.Potom mi však začala nohama přejíždět po těle a  docela ztuhla,když narazila na pás.Už se smíchem se mě zeptala,jestli to má souvislost s mojí zálibou v domácích pracích.Pak mi řekla, že si to mám sundat,jinak jde pryč. Po týdnu nošení jsem byl neskutečně nadržený,takže rychle s klíckou dolů a potom přišel na řadu klasický sex.Musím ale říct, že jsem si ho ohromně užil a navíc mi paní řekla, že má pro mě hromadu prádla na žehlení. Už se dnes těším domů.

4

V noci jsem upadal do krátkého přerušovaného spánku a téměř stále myslel na to, co mě čeká v budoucnosti. Z úvah mě vytrhuje budík.
Moje paní se po chvilce zvedne a osvobodí mě ruce z pout.
Odvazuji zbytek provazů a oblékám se na cestu do práce.
Je to pro mě nezvyk, řídit v auto, sedět v kanceláři a při tom mít pořád v klíně pás cudnosti.
Snažím se soustředit na práci, když mi zvoní telefon. Volá mi manželčina kolegyně Soňa, jestli k ní mohu zaběhnout.
Ochotně se zvedám za židle. Soňa se mi vždycky líbila a navíc byla velmi dobrá přítelkyně mé paní. Projdu tedy chodbou o pár kanceláří dál a už klepu na její dveře a hrnu se dovnitř. Soňa na mě jen zamává a pokračuje v telefonování. Zavírám dveře a sedám si k ní na druhý konec stolu.
"Nazdar kolego" zdraví mě náhle zvesela a pokračuje: "Právě si tu povídám s tvou ženou. Chlubí se mi, jak umíš dobře lízat". V tu chvíli by se ve mě krve nedořezal. Myslel jsem si, že naše intimní tajemství zůstane jen za zdmi našeho domu. "Zamkni dveře a pojď za mnou" říká mi jen tak mimochodem. Jako v mrákotách jdu zamknout a vracím se ke stolu. "Počkej, dám to na hlasito, abys slyšel i svou paní" říká a přepne telefon do mikrofonu.
"Tak Ivuško můžeš" říká nahlas.
"Nazdar úchyle" slyším svou paní.
"Právě se tu se Soničkou domlouváme, co s tebou mám dělat dál. Takže si přeji, abys jí byl ve všem k dispozici, jako mě."¨
Soňa se mezitím odsune na kolečkové židli dál od stolu.
"Tak kolego a do naha a rychle". Zdráhám se, můj stud před cizí ženou však utne hlas v telefonu.
"Jak jsem ti řekla,jsi Soničce k dispozici, tak dělej" slyším z mikrofonu. Svlékám se do naha, až stojím v kanceláři jen v pásu cudnosti. 
"Tyy jo" zvolá Soňa, uchopí pás do ruky a přitáhne si mě až k sobě. "To se ti Ivuško povedlo, takhle si ho ochočit".
"Zkus ho, jak umí lízat" ozve se z telefonu.
Soňa si na židli vykasá již tak krátkou sukni  vysoko nad lem punčoch, a ukazuje mi, abych zalezl pod psací stůl. V tom se začne hlasitě  smát.  "Ivuško, on se mu zkouší postavit" komentuje zvesela moji erekci.
"To si s ním doma vyřídím" odpovídá moje paní, a povídají si dál, jako bych tam nebyl. Klečím pod stolem a začínám se věnovat Soninu klínu. Asi se mi daří, protože do jejich konverzace začínají pronikat její vzdechy. Už zase mám ostré podpatky lodiček zaryté v zádech a tak se snažím co nejrychleji přivést  Soňu k orgasmu. Konečně se mi to daří a Sonička se propadá tam, kam já nemohu. Když se opět opanuje, pokračuje v telefonu, jako by se nic nestalo.
"Fakt není špatný, myslím, že se stavím u vás na návštěvu." říká mé paní. Gestem mi ukáže, abych vylezl z pod stolu a oblékl se. Když jsem zase ustrojený jen mi řekne:
"Tak to je pro dnešek vše kolego, vypadni něco dělat". Zdravím ještě svou paní do telefonu a ponížený odcházím.
Kolem poledne mi přijde mms s krátkým textem: "Kup 2x tohle". Na snímku je vrut do zdi na konci s uzavřeným očkem. Zbytek dne již proběhl normálně a já mohu po práci koupit vrut dle přání mé paní.
Přijíždím domů a hned jdu do koupelny. Sprchuji se, holím a zvedám víko od prádelního koše. Tentokrát je tam nové body i punčochové kalhoty. Oblékám si oboje a zjišťuji, že mi oboje daleko lépe sedí na těle. Přicházím ke dveřím ložnice a klepu na ně.
"Jen pojď dál úchyle" ozve se za dveřmi. Vcházím tedy do ložnice.
"No vidíš, jak ti to sluší, i tu velikost jsem trefila" říká mi paní a se zájmem si mě prohlíží.
"Děkuji má paní, cítím se opravdu lépe" nezapomenu poděkovat.
"Dneska uvaříš, umyješ zem a potom půjdeš žehlit. Za tu dobu, co se mi do toho nechtělo, se to nějak nahromadilo".
Zase je mi těsno v rozkroku a tak si klekám vedle postele a líbám paní její nohu, která vykukuje s pod peřiny. Ona neprotestuje, tak líbám dál a posouvám se až ke stehnům. Už cítím vůni jejího klína a tak se posouvám stále výš. Mezitím, co ji líbám přes vlhké kalhotky se snažím druhou rukou masturbovat i s nasazenou klíckou. Paní si toho nevšímá a jen si odsouvá kalhotky, abych dostal až do jejího klína. Při orgasmu se probíhá v zádech a sama mi tlačí hlavu co nejhlouběji do svého klína.
"Co to mělo znamenat"? slyším od své paní, když se uvolnila a vydýchala."Myslíš, že si ho můžeš honit? Na to zapomeň. Ty budeš mít orgasmus, až já dovolím". Jelikož už jsem neskutečně nadržený, snažím se jí dát chodidla k sobě a klícku mezi ně. Paní mě chvíli nechá se ukájet mezi jejíma nohama a potom jimi prudce vykopne Bolest mě ihned vrací do reality.
"Tak to by stačilo. co si o sobě myslíš, úchyle" slyším její ledový hlas.
"Podej si dlouhá pouta a nasaď si je". Již zklidněn, zčásti úderem do rozkroku, zčásti barvou jejího hlasu beze slova vstávám přináším dlouhá pouta. Jsou to docela obyčejná policejní pouta, ale před časem jsem mezi ně dal asi metrový řetěz a znovu zavařil očka. Nasazuji si tedy pouta. Paní mi dá řetěz kolem krku a těsně u něj spojí očka řetězu malým zámkem. Klečím teď s rukama pod bradou a vypadá to, jako bych se modlil. "A teď padej udělat, co jsem ti řekla. A ty pouta máš za trest, abys to neměl tak snadné. Vaření je samo o sobě těžké, ale když si třeba cibuli musíte krájet přímo pod nosem, je to opravdu za trest. Konečně mám uvařeno a servíruji paní jídlo.
Paní si sedě ke stolu a říká mi: "A teď ta podlaha, a  ať se leskne!" Jdu do prádelny, beru kbelík a mop a jdu do obýváku. Jakmile mě paní uvidí, jen se na mě podívá a vrací mě zpět. "Žádný mop, to by jsi si neužil, vezmi si hadru. A podej vodítko."
Vracím se pro hadru a vodítko, klekám na zem, připínám si vodítko k pásu a druhý konec položím paní na sedačku a s pusou téměř u země začínám mýt podlahu. Moje paní se dívá na televizi a povzbuzuje mě k usilovnější práci občasným trhnutím za vodítko.
Když už se vzdaluji natolik, že vodítko začíná být krátké, paní mi jej provlékne mezi nohama a zezadu na krku jej připevňuje k řetízku na krku. Mytí je nyní ještě těžší, když mě vodítko táhne nekompromisně za klícku. I kolena se bolestně ozývají. Paní se však zjevně báječně baví, když vidí, jak se kroutím a snažím si ulehčit svou práci. V televizi končí její oblíbený pořad a ona se zvedá a odchází do ložnice. Mám tak čas narovnat bolavá záda a chvíli si alespoň dřepnout, abych ulevil i otlačeným kolenům. V tom se otevírají dveře od ložnice a moje paní vychází. Zůstávám ztuhle civět na to, jak je krásná a přitažlivá. Evidentně si dala záležet. Oblečená jen v body, punčochách a v lodičkách na vysokém podpatku obchází beze slova kolem mě. Moje fantazie žene erekci prudce vpřed a ta tvrdě naráží na klec pásu.
"Polib mi střevíc" říká pobaveně. Hned se ujímám tohoto krásného úkolu, ale je to těžší, než jsem si představoval. Když se snažím sklonit hlavu až k zemi, abych dosáhl na její botu, vodítko mě stahuje řetízek na krku tak, že již téměř nemohu dýchat.
paní se jen pobaveně směje.
"Nechce se ti? No jak myslíš" řekne a oddálí svou nohu z mého dosahu. "Když neumíš poslechnout, potrestám tě. Až domyješ podlahy v celém domě, hlas se pro potrestání. Něco pro tebe vymyslím. A taky jsi si zničil punčocháče. To si odpracuješ.Máš větší spotřebu,než já." Podívám se na své oblečení a opravdu. Jak pořád lezu po kolenou, mám na nich puštěná oka.
Snad největší problém při mytí byla výměna vody v kbelíku za čistou. Při délce mých pout jsem celý mokrý.
Hotovo, konečně mám umyté podlahy v celém domě. Vylévám vodu z kbelíku a při té příležitosti jsem se opatrně vykradl z prádelny na zahradu a dopřál si tolik odpíranou cigaretku. Kdyby mě viděl některý se sousedů, jak v rohu u zdi stojím v body, punčocháčích a s pouty na rukou kouřím, asi by se dost podivil. Dokouřím a odcházím zpátky domů. Moje paní ihned zaregistrovala smrad z cigarety.
"Máš chuť na cigárko, jo?" ptá se s úsměvem.
"Neboj, hned to napravíme. Stejně se mi nelíbí, když smrdíš, jak popelník na nádraží, tak to vyřešíme. Kuř si, jak chceš, je to tvoje volba. Za každou vykouřenou cigaretu však budeš půl hodiny klečet, tak si dobře každou, kterou vykouříš. A teď pojď ke mě."
Přicházím k paní, poklekám před ní a čekám co bude dál. Ona mi jen sundá vodítko i pouta a říká:" Jdi se vysprchovat, vezmi si nové punčocháče a potom připevníš ty vruty, kam ti řeknu. Odcházím do sprchy, dopřávám si osvěžující koupel a dost studené vody do rozkroku. Znovu se oblékám do dámského prádla a odcházím pokleknout před svou paní.
"Jeden vrut přidáš sem" ukazuje mi místo v obýváku označené křížkem na stropě a druhý do ložnice, vedle skříně. Místo jsem ti už také označila." Jdu do garáže, beru vrtačku a odcházím udělat vše podle instrukcí. Konečně je vše hotové, uklizené a tak  jdu paní oznámit splnění úkolu.
"Tak pojď, vyzkoušíme první kousek". Následuji paní do ložnice.
"Klekni si tady." dává mi paní příkaz. Klečím zády ke zdi skrytý za skříní v rohu ložnice, takže pokud se otevřou dveře, není mě vůbec vidět. Paní mi nasadí policejní pouta na ruce za zády a na pás připíná krátký řetízek a na krk obojek. Řetízek provlékne okem vrutu a na druhém konci připevní k obojku. Až teď musím začínám chápat dokonalost tohoto jednoduchého zařízení. Jsem nucený klečet zpříma a bez možnosti pohybu. Zkouším protestovat, že mě bolí záda a kolena po úklidu. Odměnou jsou mi staré punčocháče v puse převázané druhým párem.
"Tak a teď pár organizačních drobností k tvému kouření. Vždy, když tě požádám, oznámíš počet cigaret a v této pozici si užiješ následky svého provinění." Jen rezignovaně kývám hlavou. Paní je zjevně v dobrém rozmaru a má chuť se bavit. Přitahuje si židli naproti mě a začíná mě hladit po těle svou nožkou obutou jen v punčochách. Moje erekce je velmi bolestivá a paní se skvěle baví, když mě pozoruje, jak se snažím sebou házet. Potom mi vyndá punčochový roubík, sundává si kalhotky a přisune si úplně ke mě. Mám tak její mokrý klín přímo před obličejem a mě je jasné, co mám dělat. Když na mou paní přišlo vyvrcholení dala mi na ramena a stiskla stehna k sobě. Nemohl jsem vůbec dýchat a navíc mě tímto odtahovala od zdi, ke které jsem byl připoután. Řetízek mi způsoboval muka v hrdle i v rozkroku.
Po chvíli se vzpamatovala odtáhla se ode mne a já se mohl nadechnout.
"Užil sis to?" zeptala se mě. Kývám souhlasně hlavou, abych ji nepopudil odpovědí, kterou nechtěla slyšet. "Já ano a tady máš odměnu" říká a otírá si svými kalhotkami potřísněný klín. Potom mi je nasadila na hlavu tak, že vůni její šťávy mám přímo před nosem. Ještě si sundala punčochy a jednu z nich mi přetáhla přes hlavu, aby kalhotky zajistila. "Tak si užij následky svého kouření. Dnes jsem tě viděla tuším 3x kouřit, tak je rovná hodina a půl. Ale znáš mou nedochvilnost, takže se to možná protáhne." S těmito slovy se převlékla do županu, zavřela za sebou dveře a odešla.
Zkouším se různě vrtět, abych si ulevil, ale nic platné. Za chvíli, která mi připadá, jako věčnost mě bolí celé tělo. Po další dle mého názoru minimálně hodině už je mi do breku. V tom se otevírají dveře a vchází moje paní.
"Tak už máš za sebou první půl hodinku" oznamuje mi zvesela. Veškerá hrdost mě opustila a zkouším paní uprosit, aby mě již pustila.
"V žádném případě tě dřív nepustím, naopak, právě ti přidávám dalších 30 minut za tvé protesty. Abys tu nebyl tak sám, něco ti tu nechám." Postavila přede mě na židli můj notebook a dala do přehrávače youtube videa s footfetiš tématikou. Sundává  mi punčochu z hlavy a upravuje své kalhotky, prý abych lépe viděl. Potom zase odešla. Snažím se nekoukat na videa, ale oči jsou jako přibité k monitoru. Zároveň se mi klec stává velmi těsnou. Začínám si zoufat. Scéna stíhá scénu a už nevím, jestli bolí víc erekce, kolena, či záda. Když se už zdá, že čas prostě neexistuje a já budu trpět věčně, otevírají se dveře a vchází má paní.
"Tak co úchyle, jak to jde?" ptá se mě pobaveně, když vidí, v jakém jsem stavu.
"Myslíš, že už tě mám pustit?" Nedovoluji si cokoliv odpovědět a jen koukám do země.
"Myslím, že pro dnešek máš dost. Teď tě odvážu a ty si můžeš lehnout, abys si pofoukal bolístky."
"Děkuji moje paní" vypadne ze mě jediná odpověď.
"A dobře rozmysli si, kolikrát si půjdeš zítra zapálit. " odemyká zámečky i pouta a já se zkouším postavit.Když se mi povede rozhýbat okamžitě si lehám do postele, stulím se do klubíčka a chci jen spát.
"A o víkendu budeme mít vzácnou návštěvu, tak doufám, že se předvedeš, ale o tom si ještě promluvíme" říká mi mezi dveřmi při odchodu.
Jen se za mou paní zaklapnou dveře okamžitě tvrdě usínám zcela vyčerpán.