1

Téma: Sraz Cudnosti v Ústí nad Labem

V posledním newsletteru jsem navrhoval uspořádat srazy Cudnosti i v jiných větších městech než v Praze. V jedné diskusi se vás teď sešlo víc z Ústí nad Labem nebo z Teplic, tak tímto oslovuji vás všechny z ústeckého kraje. Nechcete se sejít? Mám pocit, že by to mohlo být velmi zajímavé setkání.

Popřemýšlejte o tom, prosím. Společně s někým z vás bych sraz zorganizoval a moc rád si udělám služební cestu mezi vás.

Ozvěte se všichni ostatní z UL nebo z nějaké dojezdové vzdálenosti.

Případní zájemci o sraz z dalších regionů, založte si bez váhání extra téma a uvidíme, kde se vás najde nejvíc.

Těším se na setkávání s vámi.

Vojta

2

Re: Sraz Cudnosti v Ústí nad Labem

Tak určitě by jsme se s Maddamme účastnili a asi v UL je to kousek, a hlavni spojka Liberce a Prahy akorát to musí sednout na volný víkend,dělám krátký dlouhý a nebo po 19h po ranní.Je to super nápad a mohl by vzniknout nějaký frončaft s výměnou zkušeností,klíčů a podobně.
My se takhle dříve seznámili na chatu lide.cz a jezdili na kecací i akční srazy a bylo to fajn.

3

Jestli všední den nebo víkend, to bychom doladili podle většiny zájemců. Já si udělám čas kdykoliv.

4

Ahoj, dobrý nápad, my to nemáme daleko do Ústí.

5

Tak prosím pište, že byste se zúčastníli, řekněme tak napůl závazně, a doplňte, jaké dny v týdnu se vám hodí.

Viděl bych to na rezervaci separátnějšího koutku v nějaké restauraci. Sejít se navečer, dát si jídlo, pivko, prostě česká klasika. Časově bych to viděl cca na 18:00-24:00, ten konec bych klidně nechal s otazníkem.

Nebo jestli máte nějaký jiný a lepší námět, kde sraz uspořádat, sem s ním.

6

Nám by to takhle vyhovovalo,ňema problema :-)

7

Tak po poradě doma se my nezůčastníme. Ale kdo ví ....

8

Tak kdo ví....  U nás je to tedy stále otevřené,  ale pokud tak by se nám to hodilo az tak v září,  od 10teho má moje Láska dovolenou, ja bych své volno ještě upřesnil. My to máme opravdu na pytel se sejít,  když děláme oba na směny.

9

V Teplicích by to bylo super

10

Tak my se prý zucastnime. Moje Láska si prý ráda vymění zkušenosti,  ale u nás bude  problém sladit termín s ostatními. Oba se stopro sejdeme ve volnu až 11.9. To by byl nas návrh,  ale samozřejmě nezáleží jen na nás.

11

BIHOLKU: To je super, že jste se rozhodli pro účast. Napiš mi termín od do, kdy máte oba volno, zkusíme to uspořádat v něm. A kdyby nad Ústím zvítězily Teplice, nevadilo by vám to?

12

Vojto mě nevadí Ústí je to kousek pro nás nemáme s tim problém a je to pro ty co nemají auto lepší ohledně spojení.

13

Díky. Taky bych se přiklonil spíš k Ústí, je to větší město a i sám se tam líp dostanu.

14

Jinak jsem ti poslal graf s tim kdy mám volno jinak to nedáme nemam dovolenou už

15

Nám je jedno kde jestli Ústí nebo Teplice
Osobně nevím kde v Ústí takový sraz udělat, snad jedině zkusit Větruši (rekonstruovaný zámeček s hotelem nad městem) - to byl nápad mojí Lásky.

Jinak co se týká termínu. Jsou prázdiny a moje Láska v práci bere směny za jiné co čerpají dovolenou, ona sama má dovolovenou až od 7.9. Do té doby je to na draka. A já jsem v nové práci, do srpna jsem na dělených směnách tzn. že chodím denně do práce 2x a od září už jsem na normálních směnách a jak tak koukám do kalendáře tak vidím jen dva termíny 11.9. nebo 17.9. My to jinak opravdu nedáme.

16

Tam je trochu draho ne?,byl jsem tam s dětmi před 3 týdny a ty ceny mě šokovali trochu.

17

Říkám, že mě nic nenapadá. Beru to tak, aby tam bylo přijemné posezení, třeba extra salonek. Slušných podniků je tu dost, ale ne takových abychom mohli sedět stranou.
Pak jedině hotel s pivovarem Rychta, ale ceny stejné jako Větruše.
Snad někoho něco napadne.

18

Tak tentokrát bez nás, nemůžeme opustit opeřené nezletilce a vrátit se až uprostřed noci :-(

Ale v Ústí je sídlo mého chlebodárce a někteří kolegové, tak zkusím od místních znalců získat nápad s místem.

H.

19

Menší zákulisní debata vyústila v návrh termínu srazu:

neděle 20. 9. v 15:00, Ústí nad Labem, místo ještě vymyslíme a upřesníme.

Kdo se k nám ještě přidá, z UL a okolí?

20

Já bych se přidal, ale raději Teplice. Nemohu chodit a Ústí mám z ruky

21

Petrcapin:nemůžeš chodit ale k nám  na kafe jsi chtěl doletět? Spis  mám pocit že hledáš výmluvy.Znam hodně lidi co jsou na netu borci a nakonec se boji sami sebe

22

Madamme: nerad se dohaduji, ale jsem z Teplic, proto jsem psal, že mi Teplice vyhovují více. Ústí mám sice z ruky, ale nepsal jsem , že bych nepřijel. Měl jsem dojem, že jste také z Teplic, proto jsem měl zájem o setkání. To je vše

23

My jsme z Teplic ale Ústí je příznivější pro řadu jiných lidí,protože to je spojka mezi Libercem a Prahou tak to je lepší udělat tam.

24

Je jasné, že se podřídím většině, jen jsem psal, že by mi více vychovali Teplice. Nic víc. Třeba městké sály mají pěkný salonek

25

petrcapin: přihlásíš se na sraz závazně?

A co vy ostatní z Ústí nad Labem a okolí? Nenechte si ujít první ústeckou autogramiádu zakladatele a provozovatele Cudnosti a osobní setkání s největšími hvězdami našeho diskusního fóra smile

Termín 20. 9. pomalu se blíží, hlašte se zde nebo na emailu sraz@cudnost.cz.