251

Re: pleny

Tak jsem si procetl celou historii tohoto pribehu. Pleny sice jako takové nejsou v mem zajmu, ale v kontextu toho všeho skvele zapadají do zpusobu jak si pbtrix podrobila svého muze k absolutní poslusnosti a odevzdanosti. Je to podobne jako u nas, zena sice není prisnoe dominantní, ale ze začátku take navrhla, ze bych si mohl vyzkoušet pas cudnosti jen vždycky na chvilku, pak na par dnu, pak týden a nakonec jsem zamceny vlastně nepretrzite 365 dni v roce, kromě období, kdy si řekneme, ted budeme chvilku uplne normální. Jenže pak zjistíme, ze mne byt odemceny vůbec nesvedci. Takže jsem jiz opravdu zamceny natrvalo a jsem plne pod sexuální kontrolou me zeny.

252

U nás je to hodně podobné jak píše Maleslave1. Jen občas dostanu na noc místo PC plenky a uzamykací igelitové kalhotky.

253

Ahoj všem! Na jaře příštího roku se budeme brát, tak jsem pro přítele vVymyslela předsvatební školu jako přípravu na manželský život. V polovině srpna jsem mu poslala dopis, ve kterém bylo úřední vyrozumění o tom, že od 1. září nastupuje do školy, kde se do jara naučí vše potřebné do manželství, a instrukce, kam a kdy se má dostavit k zápisu. Před zápisem ještě musel odevzdat motivační dopis, kde popisoval, jak je motivován k poslušnosti své nastávající ženě.

Během školní docházky bude zamčený, jednou za dva týdny bude mít den bez PC. Při nástupu do školy pozbyl všechna práva rozhodovat sám o sobě když je ve škole nebo plní nějaký školní úkol, takže má k PC na začátek i pleny na 24/7, ze kterých se postupně může dostat, bude-li se během studia hodně snažit. Má do školy předepsané oblečení, povolenou stravu a nápoje, způsoby přijatelného chování a mluvení, pravidla pro komunikaci s ostatními, povolené a zakázané činnosti atd.

Každý měsíc bude věnován jednomu tématu, i když témata zatím nemám všechna vymyšlená. Září je "měsíc uctívání bohyně".

Budu sem průběžně psát, jak si žáček ve škole vede a co pěkného se zrovna probíralo.

Kdybyste měli nějaké nápady, co do školních osnov zařadit, pište mi je prosím do SZ.

254

Pbtrix, hru krasne povysujes na zpusob souziti a zarijove tema je samozrejme velice vhodne zvolene :-)
Na rijen me napadlo treba neznejsi i "prirozenejsi" tema "porozumeni zenskym potrebam" (i kdyz nevim, jestli to neni spis tema na cely zivot :-))
Co si o tom myslis? Mne pripada docela dobry napad stridat "tvrdsi" a "realnejsi" temata, pricemz ta "realnejsi" mohou byt opravdu realna a ne jen hra...

255

pleasepleaseme: to je výborný nápad. Říjnové téma "porozumění ženským potřebám" se mi moc líbí, i to střídání tvrdších a mírnějších témat.

256

Tak nebudeš mít přítele jako stálé miminko?

257

pbtrix: Děkuji, rád přispěji i jinými nápady na další měsíce, máš-li zájem. Samozřejmě je čistě na Tobě, inspirují-li Tě či ne :-)

258

pbtrix: jak pokračuje předsvatební škola?

259

Jelikoz nikdo neprisel s dalsim napadem, dovoluji si navrhnout dalsi:
pokora
V tom smyslu, ze tresty by byly neobvykle caste a hlavne necekane - vicemene kdekoliv a kdykoliv to Pani napadne.
On by musel trest pokazde pokorne prijmout a to i ten bez zjevneho duvodu, kdy je "hodny".
Tak by se ucil byt pokorny a chapat, ze legitimnim duvodem trestu je proste fakt, ze se ho Pani rozhodla potrestat.
To mi prijde jako docela "tvrde" tema :-)

260

A co téma feminizace??

261

Ahoj všem, předsvatební škola pokračuje :-) Pánové, přispějte svými nápady!

262

K předsvatební škole moje zkušenost z doby hluboce předinternetové: moje manželka tehdy byla ještě panna a nechtěla o to přijít před svatbou včetně strachu před otěhotněním. Já jsem byl taky bez zkušeností se sexem, protože  v pubertě jsem hodně masturboval i několikrát denně a abych s tím dal pokoj, tak mi udělali infibulaci (sešití předkožky tak, aby nešla stáhnout a dosáhnout erekce, to už se dělalo v antice). Takže pak jsem se naučil masturbovat do plínek bez erekce. Takhle jsme to vydrželi až do svatby několik roků a vystačili si jen s mazlením v plenkách.
Na pásy cudnosti mnoha druhů došlo až o mnoho let později, nosím ho pořád kromě odemknutí pro sex, plenky přes něj se mi velmi osvědčily, všechno je to tam jak ve vatě a ani se to nehne a před dotyky je to dobře schované.  Aby to všechno dobře drželo, tak nosím hodně stahovací prádlo, většinou kromě letních veder punčocháče a navrch trikoty nebo body, takže na doma to je moje feminizace, venku je to pochopitelně spodní vrstva. Často mi to manželka zpestří i močovou cévkou v PC, pak má pod kontrolou i tohle.

263

Pavel: Infibulací se většinou rozumí ženská obřízka, ale tím samozřejmě nechci nijak napadat hodnověrnost této velmi uvěřitelné a originální výpovědi.

264

Ta infibulace je běžná u žen v muslimském světě, ale u mužů byla častá v antice kroužkem v předkožce. Viz třeba heslo na wikipedii.V současnosti v místní kultuře je to spiš záležitost BDSM.

265

Pokud mohu, tak bych měl dva návrhy na témata, i když jedno bohužel není tak úplně z mé hlavy..

Téma číslo 1: Skromnost

V tomto období by musel maximálně snížit náklady na svůj ,,provoz,, například by si nesměl kupovat nic pro radost, jíst by směl jen zbytky po Vás..
Taky by mohl mít například přesně napočítané kapesné, kdy by mu vyšlo třeba jen přesně na cestu do a z práce a nezbyla by mu už ani koruna na nic dalšího atd atd..

Téma číslo 2: Oddanost

Kdysi jsem někde četl článek článek o převýchově manžela na otroka, kde bylo doporučeno vyhlásit takzvané bezdotykové období.
To bylo myšleno tak, že se sub své paní smí dotknout pouze za cenu trestu. Každý dotyk byl nějakým způsobem ohodnocen (pro příklad: políbení nohy - facka, masáž zad - 10 ran bičem, atd.), no a paní v tomto období samozřejmě chtěla být celá zlíbána, masírována atd. a tím si dokázat jeho oddanost..