101

Re: pleny

subtom: zkusil jsem nějaké vzorky od Teny, pak něco z levnepleny.cz ale nejlepší byla stejně Abena smile Jen škoda, že na českém trhu už nejsou ty v igelitové verzi, bylo by to lepší sad

102

Tak jsme využili prodloužený víkend k dalším experimentům. Pokusila jsem se zkombinovat pleny s omezením smyslů. V pátek večer jsem mu dala na oči odličovací tampóny a přilepila je. Do uší dostal špunty a na ruce zamykací rukavičky. Pochopitelně plenu a dudlík s gumičkami. Chtěla jsem, aby nevěděl, jestli je noc nebo den a byl úplně bezmocný. Špunty z uší jsem mu vyndavala jen tehdy, když dostával nějaké příkazy nebo když měl na uších sluchátka s hudbou. Nechávala jsem ho cvičit. Věděl, že když neodcvičí co má, bude výprask nebo jiný trest. Celý víkend strávil takhle, takže jsem ho i krmila, dávala mu pít a přebalovala ho. Taky jsem ho myla a čistila mu zuby. Několikrát jsem ho dráždila, jednou přitom byl přivázaný k posteli a jednou svázaný. Dvakrát "jen" bezmocný. Bylo to celé hodně intenzivní. I proto, že to trvalo až do včerejšího večera, celkem 4 dny.

103

To snad není možný, ty jsi ryzí submisivův sen...

104

Jen jsme našli, čím se chceme v téhle oblasti zabývat. Zatím nás to oba hodně baví. Všechno je domluvené dopředu. Hodně mluvíme o tom, co nás láká k vyzkoušení. Už máme i vymyšlený další víkend, to bude zase úplně jiné. Ale jestli to bude teď nebo jindy se uvidí.

105

Ahoj všem, slíbila jsem po listopadovém experimentu napsat postřehy a zkušenosti. Protože jsme chtěli zkusit celý měsíc, vydrželi jsme to. Ale zábavné nám to bez dalších zpestření připadalo zhruba polovinu plánované doby. Máme ale vyzkoušené, že se nám oběma ten jeho větší pocit bezmoci líbí. Teď zůstaneme chvíli jen u klícky, a až přijdou nějaké další nápady, něco zase vyzkoušíme.

106

pbtrix: Děkujeme za zpětnou listopadovou vazbu :-) Už jen s klíckou to teď musí být skoro jako svoboda, ne? :-D Držím palce na další nápady - třeba pod stromeček, a to do slova. "Dárek" si pěkně zabalit, řádně zajistit, aby tu nazdobenou nádheru náhodou neshodil, a až zazvoní zvoneček, tak ho bezmocného pěkně zneužít... Při Tvé fantazii určitě zase něco pěkného vymyslíš ;-)

107

pbtrix: Přítel byl celý měsíc v plenách 24/7? I v práci a nejen doma, resp.mimo práci?

No, závidím.. smile Ovšem celý měsíc v plenkách musí lézt dost do peněz.

108

Proč? Jasně, ono záleží na četnosti přebalování, ale plus mínus mi to vychází, že se do dvou tisíc vlezli. To jsou tři lahve slušného vína nebo jedna lahev whisky, to se dá kvůli hraní obětovat.

109

Tak jo, ale taky záleží kolik kdo vydělává.. při některých almužnách od zaměstnavatelů to je drahá hračka, i když příjemná smile

110

Furslover: dáreček bude moc pěkně zabalený, ale víc zatím neprozradím, co kdyby to pak nebylo překvapení..  ale slibuju, že po vánocích napíšu, jak to proběhlo

nadrzeny: nebylo to 24/7, do práce by s plenou nemohl. Doma jen na noc, občas (víkendy) i víc. Do peněz to moc nelezlo, kupovali jsme tři balíky, celkem asi za 1500, další výbava byla asi stejně drahá. Jak píše davidt, když to přepočítáš na jiné zboží, poměr cena/výkon je skvělý :-)

Děkuju všem, kdo jste přispěli svou radou nebo názorem. Pomohli jste mi ujasnit si dost věcí a inspirovali jste mě. Děkuju.

111

Kdyby někdo zkoušel (měl již zkušenosti) zahraniční ABDL e-shopy (cuddlz.com, abdlfactory.cz či třeba saveexpress.de), dejte vědět kolik by vyšlo poštovné a za jak dlouho to přišlo. Lákají mě totiž hlavně kvůli tomu, že tam mají i plenky v igelitové verzi které u nás z neznámých důvodů už dlouho nejsou a igelit byl o dost lepší pro naši potřebu než ted ten 'látkový' povrch.

112

To nadrženy: objednal jsem si ted na zpeliska.cz plenkove kalhotky seni trio standard, měly by být i s folii, kterou mám taky raději.Mají mít savost 3200 ml.

113

To pbtrix:teď taky jedeme v režimu 24/7: pod celotělový trikot mi teď dává přitelkyně plenkové kalhotky i do práce každý den. Pod volnějšími džínami s mikinou to poznají je znalci. Aby plenky neprosákly, tak mám ty hodně silné jednorázovky a pro jistotu s vložnou plenou a igelitovými kalhotkami,tohle vždy vydrželo bez průsaku. Na doma do rána mne přebalí do látkových plen, vyjde to levněji. A k tomu kovový cb6000s  pro kompletni zajištění, někdy přidá i cévku, aby tohle měla pod kontrolou.

114

24/7 mi po několika víkendech, kdy jsem to "dopřála" příteli, připafá hodně drsné ...

115

S přítelkyní - mojí Paní rovněž praktikujeme 24/7. Pleny sice nenosím, pouze pás a k tomu hygienických důvodů vložku, ale jinak mám velice přísný režim. Samozřejmě mám stabilně nastavené povinnosti, které musím bezpodmínečně dodržovat a k tomu dostávám denně písemný seznam dalších prací, které mám za povinnost v krátké lhůtě zvládnout. Pokud něco není podle představ mé Paní, tak jsem přísně potrestán, obvykle výpraskem či z fackováním. Přesto mám stále ještě značné rezervy a Paní mi postupně zpřísňuje režim. Zajímalo by mě, jak to z hlediska disciplíny chodí u ostatních.

116

Co cevka a nocni erekce?
Je lepsi mit v noci vyprazdeny mocovy mechyr pres zavedenou cevku?

117

Tak pokud máš cévku zavedenou správně, tak spát s plným moč.měchýřem určitě nebudeš :-) Cévka se ti dostane za svěrač moč.trubice..tzn. v měchýři se moč nehromadí a odtéká "ven"..do pleny nebo připojeného sběrného vaku.

118

to TOWer: Dekuji, ale to je, snad, asi kazdemu jasne (:
Plny mechyr vytvari tlak na sverac a prostatu coz by mohlo podnecovat erekci ve spanku.
Je tady hypoteza, jesli zavedena cevka a teda i prazdny mechyr nezpusobi mensi nebo zadnou nocni erekci a take klidnejsi spanek.
Nikdy jsem to osobne nezkousel. Ale pokud by to fungovalo sel bych klidne i plen.

119

Ajo, Marquis deViante, už jsem pochopil, jak jsi to myslel.. smile Ale nevím, když mě náhodou k ránu probudí plný měchýř a vykonám potřebu, stejně mně pak třeba po 1/2 - 1/1 hodině spánku po zazvonění budíku stojí (když má možnost smile ). To by byla otázka na nějakého odborníka, co přesně zapříčiňuje/ovlivňuje ranní erekce.. Ale dle mého názoru to tlak na prostatu nebude..

120

Ranní erekce způsobuje především zvýšená koncentrace testosteronu (je asi jedno, jestli je způsobená zvýšenou produkcí nebo sníženým odbouráváním během spánku).

121

U mně, po vyčurání se také uleví na erekci. Je to asi individuální.
Nejistější jak to zjistit, je otestovat to na sobě. Přemýšlím, že půjdu do teho,nebo spíš do plen.

122 Naposledy upravil: Furslover (6.2.2016 01:16:24)

Tak to skoro vypadá, že se tady všichni už naučili chodit na nočník... pbtrix žádé zprávy ze Štědrého dne, a ostatním jako by taky došla šťáva :-) Tak něco přidám já...
Dnes mě asi čeká krásná a perná noc. Moje Paní odjela na víkend a mě nechala doma až do neděle večer zamčeného v PC. Vlastně jsem v něm už týden (a tak to má být, když i Paní nemůže), s výjimkou včerejšího uvolnění před odjezdem. Moje Láska je na mě až moc hodná. A protože jiný moje úchylky moc nemusí, využiju nepřítomnosti a dnešní i zítřejší noc strávím nejen v PC, ale taky v nově zakoupených plenkách (mladá prodavačka v lékárně se na mě potutelně usmívala - asi jsem se dost červenal, i když jinak mám tvář neproniknutelně kamennou :-) ), teplých punčocháčích, infantilních huňatých ponožkách s bambulkama, třech dekách, s právě zakoupeným obojkem na zámeček, plyšových dupačkách a na vrch s dudíkem... Chápu, že pro spoustu žen to není nějak rajcovní představa, ale malý nezbedný chlapeček ve mně si žádá své... Škoda že k tomu nemůžu mít přísnou maminku s pochopením... Ale i tak mě čekají dvě noci utrpení a bolestivé erekce. A v neděli se vrhnu svojí Paní k nohám s jediným přáním...

123

Závidím tu odvahu jít si pro pleny do kamenné lékárny/zdravotnických potřeb big_smile Já preferuji jedině e-shop.

124

nadrzeny: už jsem taky kupovala ve zdrav. potřebách, nemám dojem, že by s tím prodavačky měly nějaký problém. Bylo to na Slezské.

125

Furslover: máme od vánoc docela zajímavý systém zamykání, jestli vás to zajímá, můžu ho popsat. Mám na to tabulku v Excelu  ;-)