201

Re: pleny

V práci byl klid, skoro všichni na dovolené, tak jsem to sepsala :-)

V pátek ráno přítel mezi řečí prohodil, že až bude začínat ten sázkový víkend, měla bych u sebe mít plenu. Po práci mě vyzvedával autem a jakmile jsem nastoupila, řekl mi, že od této chvíle to začíná. Popojel na parkoviště u obchoďáku a ptal se, jestli mám plenu. Neměla jsem, první trestný bod. Pak mi spoutal ruce plastovými pásky a jeli jsme. Za dotaz kam jedeme byl další trestný bod. Přikázal mi zavřít oči a mlčet. Jeli jsme docela dlouho, když zastavil, odvedl mě do domu a přivázal mě k topení. Za chvíli se vrátil, přestřihl pouta, dovolil mi otevřít oči a poručil, ať se svléknu do naha a jdu se do koupelny vysprchovat. V koupelně byly připravené pleny a zamykací kalhotky. K tomu vzkaz, ať si sama rozmyslím, kolik plen si vezmu. Po zkušenostech s tím, co jsem mu s plenami prováděla, jsem si vzala tři vložné pleny a přes to jednu normální, zamkla se a šla zpět. V pokoji mi připravil sukni a triko a měla jsem si to obléknout, že jedeme na výlet. A že zase musím mít celou cestu zavřené oči. Dojeli jsme do města, kde jsem se už směla dívat. Docela dlouho jsme se procházeli po městě a užívali si ho, já trochu méně kvůli těm plenám a tomu, že jsem nevěděla, co bude dál. Když to srovnám se zbytkem víkendu, páteční večer byl úplně v pohodě. Na procházce jsem posbírala ještě několik trestných bodů. Po večeři jsme se vrátili na chalupu, přítel přinesl tiskátka písmenek a měla jsem natiskat pravidla, podle kterých se jako mimino budu chovat. A když se mu nebudou líbit, že mám další trestné body. Měla jsem jen jeden papír a za každou chybu byl taky trestný bod. Takže jsem ještě ten večer měla nasbíráno celkem 8 trestných bodů, i když jsem se fakt snažila. Pravidla stejně upravil podle svého, zavedl mě do ložnice s dětskou postýlkou, do které mě na noc zamkl za nohy.

V sobotu ráno mi donesl tři dětské láhve se "snídaní", ale nechal mě přivázanou. Když jsem mu je vrátila prázdné, jen mi do pusy připevnil dudlík. Pak jsem zvenku slyšela, že startuje auto a odjíždí. Nechal mě tam samotnou do oběda, pořád v těch plenách z pátečního odpoledne. Když se vracel, byla jsem ochotná mu slíbit cokoli, když mě přebalí a pustí mě z postýlky, bála jsem se, že mě tam nechá až do večera. Napřed mě nechal vypít docela hodně vody, pak mě odemkl a poslal do koupelny umýt. A mohla jsem si dojít na velkou, to jsem byla fakt ráda. Oběd jsem měla zase z dětských lahví, to už jsem na sobě zase měla pleny a byla zamčená v igelitových kalhotkách. Odpoledne jsme šli na zahradu, tedy on šel a já lezla po čtyřech, abych zase nedostala trestné body. Všechno jsem se už snažila dělat tak, jak to bylo v pravidlech - dost mě překvapilo, jak rychle jsem se přepnula do čistě submisivního stavu. Na zahradě jsem dostala možnost odčinit nějaké trestné body, když v časovém limitu dokážu splnit úkoly. Ale na plnění úkolů mi slepil lepící páskou prsty na rukou. Po několika úkolech, které se mi moc nepovedly, mi dal vybrat, jestli chci být vevnitř nebo venku, když si budu vybírat svůj trest. Chtěla jsem být vevnitř, tak mě tam odvedl, nechal mě najíst, dal mi špunty do uší, přes oči přelepil kosmetické tampony a oblékl mi igelitové kalhoty a pláštěnku. Pak mi přes to dal sešité dupačky, takže jsem se mohla jen plazit po zemi, protože tyhle dupačky mají sešité nohavice a rukávy jsou přišité k tělu. V domě sice bylo příjemně, ale tohle byla docela horká sauna. Nevím, jak dlouho jsem tam ležela, když mi začal sundavat dupačky. Svlékl mi i ten igelit a vyvedl mě ven, kde mě ještě pořád s ucpávkami uší a se zakrytýma očima nechal vykoupat v ledovém bazénku. Po koupeli mě zase odvedl dovnitř a zase jsem dostala igelitové oblečení a dupačky. Vyndal mi dudlík a do pusy mi strčil dětskou lahev s vodou, jakmile jsem dopila, dudlík se vrátil na místo. Saunování a koupání zopakoval celkem pětkrát. Ale odčinila jsem si tím nasbírané trestné body, tak aspoň něco. Na konci trestu mě svlékl, vzal do koupelny, vykoupal, přebalil, oblékl mi jiné dupačky a nechal mě zdřímnout v normální posteli. Pak jsem si mohla vybrat, jestli chci do města nebo jestli zůstaneme doma. Po odpoledni jsem chtěla do města. Takže mě nechal převléct (pleny jsem si měla nechat) a vyjeli jsme do města do kavárny, na procházku a na večeři. Po večeři mi na náměstí předal obálku a řekl, že kdyby se do pěti minut nevrátil, mám si přečíst pokyny v obálce. Tam byla adresa chalupy a peníze. Na nic jsem nečekala a vyrazila hledat autobusové nádraží, kde jsem zjistila, že mi jeden bus právě odjel a druhý jede až za dvě hodiny. V půl jedenácté byla konečně zpět v chalupě. Nechal mě jen vyčistit zuby a zase mě zamkl do postýlky stejně jako předchozí noc.

Ráno mě odvázal, odemkl igelitové kalhotky a mohla jsem se dokonce normálně umýt a dojít si na záchod. Přemýšlela jsem, jestli si mám zase vzít pleny. Nakonec jsem si je vzala a sama jsem se i zamkla, protože jsem nechtěla znovu do "sauny". Jeli jsme na výlet, celý den jsme byli venku v přírodě a chodili. V dešti jsem musela nosit tu sobotní pláštěnku. Po výletě jsme se vraceli z chalupy domů. Poslal mě do ložnice, kde jsem měla připravené oblečení pro služku a vzkaz, že na devátou mám připravit občerstvení, tak jsem se umyla, převlékla a šla do kuchyně. V devět začal tím, že mi do pusy zase připevnil dudlík. Pak jsem ho různě obsluhovala, masírovala a dělala různé další služby, sama jsem jako občerstvení dostávala jen sekt do dětské lahve. Na konci večera jsem už byla docela opilá, když mě přítel konečně odemkl a poručil, že chce ještě striptýz a potom sex, což obojí dostal.

Lhala bych, kdybych napsala, že se mi to nelíbilo.

202

Tak to znie veľmi dobre, úprimne vám v dobrom závidím vaše zážitky! Sny sa majú plniť. :-)

203

Ahoj Pbtrix, vždycky se mi moc líbí tvoje příspěvky, ale jestli jsem to teď správně pochopil, tak první prohození rolí vedlo k tomu, že ses poprvé musela  počurat do plen a myslel jsem že z toho budeš mít větší zážitek. O pocitech, které jsi poprvé zažívala ve tvém příspěvku nebylo ani slovo. Jaké to bylo?

204

No vidis, Pbtrix, nebylo to zas tak zle, jak to nejprve vypadalo (: Nove spolecne zazitky, nove pocity, nova dimenze perverznosti a zas o kousek vic poznas sama sebe a partnera. A zo ta prohrana sazka predse stala!
Mne osobne taky kdysi hodne bavila povolena dominance a pak uz nekdy vubec nezalezelo jestli jsem sub nebo dom, slo hlavne o nadherne chvilky perverze s milackem.
Budes dal dom, nebo Ti vic zachutnalo byt sub?

205

DefenderIII: Samozřejmě nemůžu mluvit za pbtrix, ale dříve tu psala, že to kdysi zkoušeli i obráceně (tedy ona v submisivní roli), takže to možná nebylo poprvé ani s těmi plenami.

206 Naposledy upravil: pbtrix (15.8.2016 13:37:34)

DefenderIII: z pocitů mě nejvíc překvapilo, jak rychle jsem se ztotožnila se submisivní rolí. Pleny jsem měla poprvé, a musela jsem se docela nutit, abych je dokázala použít. Už chápu, proč jste se tak divili, když jsem psala o prstenu. Ale příteli to problémy už nedělá  :-)

Marquis deViante: cítím se víc sama sebou v dominantní roli. Nějaké pokusy s prohozením rolí jsem před lety zažila a nemám na to moc dobré vzpomínky. Teď to ale bylo super, víkend jsem si užila. I když si myslím, že na jeho kvalitě se projevila obrovská touha mého přítele vyhrát a doba, kterou měl na vymýšlení a přípravu. Každopádně to chci někdy zopakovat, nejspíš bez sázky, ale třeba jako výsledek nějaké hry: když prohraju, budu na víkend sub. A vrátila jsem se i k otázce od davidt, jestli nechci být na nějaký čas opečovávané mimino. Asi to taky vyzkoušíme.

207

Tak v sobotu proběhla "akce miminko", kdy jsem měla celý den na to nechat o sebe pečovat jako o miminko. Bylo to úžasné, úplně bez všech dospělých reakcí jsem si hrála a dělala, co mě zrovna bavilo. A přítel se staral, aby mi nic nescházelo. Super.

208

Ty jo, něco takového jsem si vždycky přál. Postarat se o své female adult miminko. Bohužel, nikdo nevydrží celý den, jak píšeš "úplně bez všech dospělých reakcí". Jak jsi to vydržela, celý den se nenudit?

209

davidt: bylo to snadné, po bytě máme hodně věcí, kterým miminko přece vůbec nerozumí a jsou báječné na hraní. Nechtěla jsem nic záměrně ničit, což se skoro povedlo. Prostě jsem si vymýšlela, s čím v dosahu bych si mohla hrát tak, jak by si hrálo malé dítě. Bez předsudků, bez připoutanosti k věcem. První nápad, nejlepší nápad. Vůbec jsem se nenudila, naopak. Dělat věci bez všech možných předsudků je ohromně osvobozující. Jen přítel by to asi víc jak den nevydržel  :-)

210

pbtrix: Přítel tě měl pořádně zabalit do zavinovačky nebo rovnou do fusaku a byl by klid. Nebo aspoň na kšíry :-D

211

Furslover: to bych se asi trochu nudila. Takhle to bylo fakt super. I když, kdybychom měli role prohozené, přítel by asi skončil v kšírách, jsem drsnější  :-)

Vymýšlíme, co dalšího zkusit. Já si klidně zopakuju to miminko, ale rádi bychom zas něco nového. Máte nějaké nápady? Jsme teď nějak málo tvůrčí...

212 Naposledy upravil: Poe (10.9.2016 10:01:40)

Co Pet play, kotě :-)

http://www.xvideos.com/video299590/pet_sex

213

Poe: nejsem pro tebe kotě. Pokud máš nějaký nápad na scénář, zkus ho sem napsat. Videa a realita se, jak asi víš, liší.

214 Naposledy upravil: Poe (11.9.2016 11:08:51)

To nebylo osobní osloveni. To bylo označení role. Realita je taková, jakou si jí uděláš. Pokud vám poměrně názorné video nestačí jako námět pro vlastní scénář, těžko něco radit.

215

pbtrix: Poe je nevychovaný a neumí se chovat. Raději si ho moc nevšímej, aby nespáchal sebevraždu.

216

I kdyz už jsem Poeovo příspěvky také okomentoval negativně, tak ten od madam.kruté se mi zdá opravdu přes čáru..a je mi jedno, či ho píše muž nebo žena.. Nyní se jeho odkaz týkal pet-play a jestli kotě nepatří mezi "pets".. Zase nehledejte čarodejnice tam, kde nejsou, prosím.

217

Madam cruel: Můžete mi prosím vysvětlit, v čem tkví v příspěvku výraz nevychovanosti a co by zde mělo být důvodem pro páchání sebevraždy? Nerad bych zemřel nepoučen.

218

Nekažte tady prosím zase další téma osobními přestřelkami. Díky.

219

Díky, admine. Zkusme diskusi vrátit k tématu. Je pro mě zajímavé číst si scénáře vymyšlené ostatními, protože teď bych potřebovala nějaké promyšlené nebo vyzkoušené nápady k tomu, abych sama přišla s něčím novým. Kdo jste četli předchozí příspěvky, máte dost přesnou představu, co nás baví (doufám, snažím se sdílet náš "pokrok" docela otevřeně a podrobně). Různá videa na všechna možná témata známe, tak je sem prosím nedávejte, pro diskusi nejsou aspoň z mého pohledu zajímavá. Spíš zkuste zapojit svou představivost. Prosím.

220

pbtrix: Vidim, ze se Ti v plenach zalibilo (: Ja bych to mimco asi nedal. Na preziti potrebuji vic nez lahev mleka.
Kdyz hledas inspiraci, co tak zkusit pouzit urinalni cevku. Muzu jenom doporucit (: Tak uplne ovladnes pritelovo vylucovani a bude jeste vic zaviset na Tobe. Staci to sikovne implementovat do vasich her, napriklad jako jistou formu trestu a vnese to do systemu jeste vic dynamiky, nejistoty, zavislosti a poteseni.
Nebo jak vidim, ze se Ti pleny libi, muzete jistou formou s pritelem soutezit kdo (ne)bude o vikendu mokry.

221

Já zažil dva glycerínové čípky a anální zátku a to vše zajistit plenkou, plus znehybnění provázky. Pocity jsem měl dvoje. Za prvé to na jednu stranu bylo vzrušující a ponižující, na druhou stranu trošku nepříjemné, když se vše rozpustí a zvýší se tlak, díky upoutání a pleně nejde zátka vytlačit a vše se tlačí kolem zátky do plen. Dle výrazu dominy si tu chvíli docela užívala, když sledovala jak se u toho bezmocně kroutím. Nevím jak si užívala následné přebalování, ale nečinilo jí to vůbec žádný problém. Navíc po vyndání zátky a přebalení, jsem neměl možnost odejít na záchod. Tak jsem byl nucen to dát znovu do plen. Pak mě v tom nechala ještě dlouhou dobu, než mě znova vyměnila pleny. Byl to docela silný zážitek.

222 Naposledy upravil: Furslover (4.10.2016 11:22:15)

pbtrix: K nápadům - nevím přesně jak to máte v oblasti intimity. Teď, když jsem si znovu pročítal Tvé příspěvky, mám pocit, že je tam hodně o plenkách a ponížení, ale méně o klícce a odepírání orgasmu. (Třeba se ale mýlím a jen je to věc, kterou moc neventilujete.) Každopádně bych ale rozšířil dobu uzamčení přítele v kombinaci s drážděním, bezmocí v plenkách a Tvým uspokojováním (zatímco on je třeba v těch sešitých dupačkách, nebo Tě připoutaný na kšíry musí orálně uspokojovat a Ty si s ním hraješ jak kočka s myší a rozhoduješ o tom, jak blízko se dostane, a třeba i piss...) Prostě víc dominance, Tvého sexu a jeho frustrace :-)

223

Tak jsme zase vyzkoušeli něco nového :-) nějak jsme poslední dobou neměli nápady, až teď, když jsme jeli na hory. Tak byl přítel celý týden neustále zamčený v plenách a musel na slovo poslouchat, jinak ho čekal hned trest. Dovolenou jsme si bezvadně užili :-)

224

pbtrix: V tom případě předpokládám, že měl dovoleno pouze bobovat :-) Jinak se zdá, že milovníci bezmoci v plenkách usnuli zimním spánkem...

225

Furslover: bobovat musel :-)

Mám teď několik nových nápadů, takže po zimním spánku zase budu něco psát i sem na fórum.