1

Téma: Zvětšení ženského pásu cudnosti

Ahoj,

mám pro svojí sub, už dlouho koupený pás cudnosti. Problém je že je to přes zadek malé jedná se o kovový kdy je tá čast pro předek na řetězu. Chtěl jsem ten řeteď prodloužit, ale nebylo mi to doporučováno že to prostě nejde jen tak snadno. Je docela pořadnej řetěz. Boužel velikost nebyla psaná a obvod pasu jsem si změřil a to sedělo. Nenašel by se někdo šikovny s dilnou pro koho by to nebyl problém nadstavit? V opačném případěch bych musel pás prodat.

https://i.ibb.co/JtJ2DcP/20220414-155031.jpg

2

Re: Zvětšení ženského pásu cudnosti

mužeš prosím Tě nafotit detail uchycení jak na předek tak na zadek? U těch D oček jsou tam nýty, nebo je to na šrouby? Dílnu sice nemám ale pokud by to bylo na šrouby stálo by možná za to je povolit a podívat se jestli jsou D oka svařená nebo jen na sraz.pokud by to byla druhá možnost tak by se ten celý řetěz snad dal vyměnit.

3

Re: Zvětšení ženského pásu cudnosti

Když se na to dívam, asi by to mělo jít to řešení co navrhuješ. Jen Jsem spíše ajťak takže nevím jak to konstrukčně udělat. Vím jak to rozebrat. Nevím jaké díly by se mi hodily, ale řetěz doma už na to mám na to nadstavení ale jak udělat ty oka a přichytit to.

tady je foto.

https://i.ibb.co/PD5RsL3/20220421-114510.jpg
https://i.ibb.co/y4VT4hq/20220421-114519.jpg
https://i.ibb.co/mvKdLFH/20220421-114608.jpg

4

Re: Zvětšení ženského pásu cudnosti

Ahoj,

Není to nic světoborného, koupíš řetěz a a prodloužíš si to na míru subinčiné prdelky, pak ten řetěz nasuneš do smršťovačky na kabely (doporučoval bych tu s lepidlem - někdo to používá pro těsnost spojů proti pronikání vlhkosti do spoje) a máš to.
Jo a doporučuji ty šrouby a matice úchytů vyměnit za nýty, je to bezpečnější a nebude to lákat subinku vzít desítku klíč a poklikat si na myšce.
Vše bys měl sehnat třeba v OBI

5

Re: Zvětšení ženského pásu cudnosti

a pro bezpečnost bych ty řetězy zavařil (třeba tigem) aby se subince po čase neotevřely, protože scvaknout to kombinačkama nebude stačit, a pak to zabrousíš tou malou ruční bruskou.
Pak se pochlub výsledkem, samozřejmě na subince :-)

6

Re: Zvětšení ženského pásu cudnosti

No ale jak povolit nebo otevrit to déčko? nebo ten řetěz?

7

Re: Zvětšení ženského pásu cudnosti

No tou ruční bruskou, pochopil jsem že ho má malý přes zadek, na to potřebuješ zvětšit ty řetězy..
https://www.lidl.cz/p/parkside-aku-jemn … p100335601

8

Re: Zvětšení ženského pásu cudnosti

zkus sundat ten plech co drží to Dčko na pásu a trochu ho rozevřít. je docela možné že to Dčko není totiž svařené a pak by se dalo rozevřít a ten řetěz vyměnit. Koukal jsem že ani ty řetězy nemají svařené oka, takže i ty by se daly rozevřít a vytáhnout.

9

Re: Zvětšení ženského pásu cudnosti

no nebo tak, ale pokud to Déčko nebude zavařené, tak až tam dáš ty řetězy tak zavař.
A jestli bude po čase pás sedět tak šrouby vyměň za nýty, bude to bez klíče více definytyvní

10

Re: Zvětšení ženského pásu cudnosti

Vidíš, teď mě napadá ještě jedna věc, o kolik vlastně potřebuješ řetězy prodloužit?

Nedala by se potřebná délka prostě nahnat tak, že Dčka na opasku prostě posuneš blíže k sobě? Bude tady platit pravidlo o poměru stran v trojuhelníku ;-) řetězy zůstanou stejně dlouhé ale změní se délky jak daleko jsou od sebe a tím pádem i jak moc dolů budou sahat.

Na druhou stranu největší prodloužení by bylo kdybys je dal úplně k sobě ale to už bys neměl Y pás ale klasický T s tím že by byl ale řetězový.

11

Re: Zvětšení ženského pásu cudnosti

no ale to by zase subince asi dělalo problémy při kadění, proto bude lepší je prodloužit něž dávat k sobě blíže

12

Re: Zvětšení ženského pásu cudnosti

mark-mizera: souhlasím ono taky se prodávají ve tvaru T i s tou kadidirkou. Jenom tohle byl ten co jsem v té době sehnal. Teď už vím jak hledat.

Zkoušel jsem to dát blíže k sobě nedostal jsem se lépe. Ale to jsem neměřil přimo na ní. Musím zkusit. Řetěz mám už koupeny něco menšího co půjde lépe nadstavit.

13

Re: Zvětšení ženského pásu cudnosti

A nešlo by tam místo toho Déčka dát toto a k tomu by jsi ty řetězy zamkl?

https://www.aliexpress.com/item/32786123132.html

14

Re: Zvětšení ženského pásu cudnosti

hele za mě ne, a to z důvodu velkého průměru toho válce kterým se to zamyká a pak konstrukce. toto není stavěno na nějaké namáhání, v podstatě celé to visí na zámku a ty nejsou zrovna moc pené. K účelu k jakému to původně slouží to bude OK Přece jenom asi nembudeš moc tahat za zámek jenž je prostrčený tvým žaludem ;-)

To už mi připadá rozumější tam použít klasiceké malé visací zámky. Ale to by se zase asi musely upravit ty plechy co to drží u pásu.

15

Re: Zvětšení ženského pásu cudnosti

Jak dopala úprava? Podařilo se dílo?

16

Re: Zvětšení ženského pásu cudnosti

Ahoj, je tady někdo šikovnej, kdo vaří TIGem?