101

Re: Pokec u kafe

Na pátek jsme přihlášeni

102

Re: Pokec u kafe

Já uvažuji o akci 2.10. - Setkání žen, které vážou muže. Je to teď ale určeno pro dámy, které již absolvovaly kurz. Pro začínající by to mělo být nějakého 18.10.(alespoň dle popisu akce), popř. o Zajíc párty 5.11.
Chystáte se někdo na nějakou z těchto akcí?

103 Naposledy upravil: spank.man (15.8.2016 12:40:02)

Re: Pokec u kafe

Bohužel my z Maddamme pouze na spanking workshop toho 30teho.

104

Re: Pokec u kafe

Také jsem se přihlásil na toho 30.9.

105

Re: Pokec u kafe

S paní jsme na spanku byli, jako sraz dobrý, ale náplní nám to nedalo zcela co jsme očekávali. Proto, vzhledem k tomu, jak akcí je hodně, myslím, že Paní bude upřednostňovat srazy jiné. Ale mohu se se svým mrzkým názorem mýlit big_smile
Předpokládám, že Má Paní bude s Dámami ještě debatovat a nějaké resumé ohledně naší účasti na konkrétní akci přijme.

106

Re: Pokec u kafe

Dámy, nešel byste někdo na zajíc party? I s partnerama :-)

107

Re: Pokec u kafe

A nedáme zase kafčo na Smíchově? Třeba se přidá někdo nový.
S.

108

Re: Pokec u kafe

Já bych šla taky holky, ale Praha je pro mě fakt z ruky. Ale tak Šárka a další se třebas opět přidají, když máme ten prodloužený víkend ;-)

109

Re: Pokec u kafe

Já bych hned vyrazil na nějaké setkání.

110

Re: Pokec u kafe

Tebe se to chlapče netýká

111

Re: Pokec u kafe

Nejsem chlapec

112

Re: Pokec u kafe

Holky, to už sem nechodíte? Minule to bylo fajn :-)

113

Re: Pokec u kafe

Ahoj Nomia, já už na fóru nebyla dlouho. Každopádně na kafíčko bych zase šla :-) Tedy jakmile mi povolí záda - jsem teď lazar s bloknutyma zadama.
Což takle cca za 14 dnů? To už budu fit.
Moc ráda se zase potkám :-) Příští týden můžeme domluvit konkrétní datum

114

Re: Pokec u kafe

Ahoj kočky, no já bych taky mohla dorazit, ale nějak to teď moc nevidím....už denně dojíždím z práce domu - k Poděbradům a v Praze přespím tak max 1x týdně a to ani někdy ne....a teď budou vánoční večírky a různé srazíky tak nevím jestli se shodnem na termínu...

Akorát jestli můžu tak bych navrhla jiné místo, tam jak jsme byli mi chybělo trocha soukromí... trochu takový průchoďák :-(

115 Naposledy upravil: Sari (9.11.2016 08:32:47)

Re: Pokec u kafe

Místo určitě můžeme jiný, minule to bylo hodně na veřejnosti schválně protože jsme se navzájem neznali a nevěděli jsme, kdo mezi nás může přijít.
Jestli se nám podaří vymyslet termín, na kterém se shodneme. Doufám že jo, minule to bylo super ;-)
Za mě zatím neumím říct žádný termín - pořád jsem chromá a bez injekcí nefunguju vůbec :-( Nikomu bych to nepřála....

116

Re: Pokec u kafe

Hlavně ať jsi brzo v pořádku Šárko ;o) Termíny se vymyslí a když né letos tak třeba v lednu to bude třeba i volněji po svátkách ;o)

117

Re: Pokec u kafe

Můžeme to klidně nechat na leden. Bude víc klid.

118

Re: Pokec u kafe

Krásný den, Dámy,

Má Paní mne pověřila seznámit Vás s novou myšlenkou Posezení u kafe.

Tedy, další pokec u kafe, za účasti Vašich méně důležitých poloviček. Jako poznávací session. Proč? Protože následující Pokec u káfe by se konal v rámci uzavřené společnosti vybraných účastníků, kde by se o Vás Váš doprovod staral v plné míře a dle Vašich představ :-) Posezení u kafe zůstává, ale otevírá prostor zapojení vašeho doprovodu do péče o Vás.

Kdy? Čtvrtek 26.1.2017 - místo bude upřesněno (pořád ještě veřejně dostupná kavárna, tedy opravdu jen poznávací session ve vší počestnosti)

Prosím o případný komentář k této myšlence, nebo datu konání.

Děkuji Poe.

119

Re: Pokec u kafe

Dámy, těším se Vás, na Vaše sub-doprovody i na Vaše náměty a komentáře k sešlosti :-)

Pokud by se Vám myšlenka setkání i s doprovodem nezamlouvala, můžeme zůstat u původní myšlenky - setkání pouze Dam :-)

120

Re: Pokec u kafe

Pokud byste nekdo vedel o dobre kavarne (idealne bez obsluhy), dejte tip

121

Re: Pokec u kafe

Kdyby naše milé Dámy stály i o náš pánský doprovod, tak to bude už asi skoro totéž jako oficiální srazy Cudnosti. V prosinci o sraz nebyl zájem a v březnu bude další. Ale vůbec nejsem proti jakémukoliv setkávání, vždycky je to super.

122

Re: Pokec u kafe

Ahoj Vojto. Jestli Pokec bude stejný jako sraz cudnosti, nebo ne, nevím. Dámy se hlásí, tedy zájem je. Víc komentovat mi nepřísluší, řeším pouze organizaci.

123

Re: Pokec u kafe

Prostory zarezervovány, poblíž Jungmannova náměstí - Praha. Všem přihlášeným Dámám bude přesné místo konání sděleno prostřednictvím soukromé zprávy. Nejde ani tak o zbytečné tajnosti, ale o nerušený večer Dámské společnosti. Věřím, že opatření Dámy ocení a pánové pochopí. Díky.

124

Re: Pokec u kafe

Tady jsem něco nestihla :-(

125

Re: Pokec u kafe

Přeji krásný den, Madam.

Další Pokec u kafe je plánován na 3.3.2017. Místo bude Dámám, které projeví zájem sděleno nějakou formou soukromé zprávy. Pokud by jste chtěla dostat avizo prostřednictvím kontaku (email, FB, SMS ...), prosím o zaslání kontaktu přímo Paní Šari.

Děkuji.