101

Re: prechod na ocelovou CB6000s

Novinka s kterou dnes přišla moje zena. Uz se nebude stanovovat zadne pristi darum odemceni, jsem ode dneska zamceny celoročně a je jen na ní jestli mne odemkne...zalezet bude jen na její náladě. Tak jsem na to zvedavej... :-)

102

To nějaký posun má. Tedy z hlediska nálady či měsíčních cyklusů. A když je nálada a ty vzorově hodný, tak to prostě musí být krásný! smile Napiš nám za rok, zda tato novinka předčila "starý" postup, neboť já to odhaduji a soudím jen z toho teoretického pohledu. Praxi nám popíšeš už sám. A nemusíš čekat ten rok... ;-)

103

Po dlouhé obe zpět. Vlastně je vse pri starém, takže jen takový maly update. Novy system funguje zcela bezchybné, jsem odemknut jen zcela vyjimecne. Moje klicnice si se mnou zahraje edge play a ve většině pripadu bez vyvrcholeni musím opět do PC. Dvakrát ze začátku mne nechala se regulérně vystříkat, navnadila mne a ted je to o to krutejsi, ze nevím kdy mne dovede k vrcholu a kdy jdu zas pod zámek bez. Je to něco...

104

Nádhera! Skoro ti závidím! ;-) Pěkně spoutané ruce za zády nebo k nohám postele a partnerka si hraje, a když to na tebe přichází, tak zvolní a nakonec přestane... Žůžo! A ty s tím nic udělat nemůžeš... Paráda! Počká se, až ti klesne a třeba znovu... A pak šup do klícky. Tak to má vypadat! :-) :-D :-P

105

Zase po dlouhe dobe sem neco pridam. Posledni dobou jsme nejak polevili a byl jsem vic odemceny nez zamceny. Mel jsem pocit, ze na to moje draha polovicka nema naladu. Ale pritom ji stvalo, ze kdyz dostala chut na sex, tak ja jsem obvykle nemel chut, protoze jsem si ho zase zacal zcela nekontrolovane honit. Minulou nedeli mi rekla, ze mi udela masaz penisu, ale at se na dva dny zamknu, jinak ze ji to nebude bavit. No a co myskite, jak to dopadlo? Byla to lecka...nejen ze mne od te doby neodemkla a zadna masaz nebyla, ale naopak jsem do konce mesice zamceny a pak se uvidi. Ze pry kdyz jsme prosvihli Locktober, tak ze si dame No-vember a mozna i De-cembre... Tak drzte palce, at muzu zase s necim zajimavym prijit ...

106

Jo, tak tohle je moc pěkné. Chválím a závidím. Hezky si hrajte.

107

Tak dneska se pry dozvim den odemceni...

108

A není to škoda? My jsme úplně na začátku také dělali to, že jsem datum věděl dopředu, ale zjistil jsem, že to není ono. Úplně se pak vytratilo to napjaté očekávání, ale teda jako dneska už... :-)

109

Není, mně to takhle baví. A ona to stejně vzdycky změní, posune, udělá jinak...

110

Takže prý abych měl velký duvod se těšit, odemknut budu až na Vánoce. Tak to jsem nečekal...

111

A dnes opet v praci v damskem. Zena me strasi, ze priate to nebudou jen kalhotky, ale celotelovy sitovany catsuit...

112

Dobře onaa! big_smile

Nevím zda je to náhoda, ale před třemi jsem nějak zatoužil zase okusit ten pocit pasu na penisu (naposledy jsem byl v pásu víc než půl roku nazpátek - z kombinace důvodů) a zamkl jsem se. Bez nějakých plánů..
K večeru přítelkyně zpozorovala, že se něco změnilo tongue ale dělala jako že jí je to jedno..

O den později večer si vyžádala klíčky a supr večer skončil orgasmy a zase zamčením.

No následující den mi tak  mimochodem řekla, že jsem lepší když jsem zamčený a že si klíče nechává big_smile

113

Jo to je presne ono. Ja mam tohle taky rad, kdyz tak nejak opadne na chvili zajem, ale po par tydnech mojezena zjisti, ze to vubec nedela dobrotu, kdyz jsem bez pásu. A pak to na mne navlece jako ted, to ne uplne bomba. Vcera mi psala do prace. Tak zlato, 10 dni za tebou, 40 dni pred tebou...

114

Napisu maly update, moje zena zatim dodrzuje co slibila. Dneska je to 30ty den. Vcera jsem ji to delal pusou a mela hroznou chut na to abych ji to udelal normálně, rekla mi to mimochodem behem toho, kdyz jsem se ji staral o uspokojeni jazykem a ze to zalezi na tom, jak se budu snazit. To si umite predstavit, jak jsem se moc snazil. Jenze jsem sednul na dalsi lecku. Naridila mi at si nasadim pripinaka a udelam ji to zezadu a ze zadne odemykani se nekona, ze jsme se preci domluvili az na Vanocich. Mame asi dva mesice novy velky 24 cm x 4,5 cm vibrujici pripinak s vyhrivanim a moje zena si ze mne pokazde utahuje a rika, ze mne uz neodemkne, kdyz ma takovyho skvelyho obriho  milence, a ze se stejne udelam za 20 sekund. A ja se musim priznat, ze kdyz ji to delam timhle pripinakem, tak mne to neuveritelne vzrusuje, pozorovat ji jak se ji to libi a pritom byt zamceny.

115

Máš skvělou ženu : ) Nelituješ toho někdy, že je až tak přísná nebo nikdy takové myšlenky nemáš?
Jinak, ani jsem nevěděl, že dělají i vyhřívaný připínáky, můžeš na něj, prosím dát odkaz?

116

no tak nekdy toho lituju, třeba včera bych stříkal jak o život, byla úplně rozpálená vzrušením. Nadruhou stranu, budu se opakovat, na začátku to byl můj nápad, bez toho by ji to asi nikdy nenapadlo. A ted si to užívá a já mám to co jsem si představoval.

https://www.aliexpress.com/item/Huge-di … 45974.html

jediná vada na kráse je to, že se nahřívá celkem dlouho, řekněme 5-7 minut? A vibrace jsou dost hlasitý, na druhou stranu, tyhle věci neděláme na veřejnosti a nám to nevadí :-)

117

Ahoj, to me zajímá - to bych ženě taky pořídil .... nevadí od toho ty kabely?  a nevadí délka?

118

Kabel si das za ten postroj, ted myslis komu jestli nevadi ta delka? Yz ho ma moje zena, tak se nikdo nikoho na vadi nevadi nepta...

119

Zena si to uziva, vzdycky tvrdila, ze ji moje velikost vyhovuje, ale fakta mluvi o necem jinem...

120

Mě zajímá, jak to přišlo zabalené? Nemám s tím úplně dobré zkušenosti.

121

Uz jsem toho objednaval spoustu a vzdycky naprosto diskretni. Tohle bylo v kartonove krabici.

122

No, právě proto se ptám. Mě jednou přišlo dildo jen v jendé vrstvě bublin a v plastovém sáčku sad

123

Tak vcera jsem konecne byl odemknut.53 dnu. Ma milovana mi to navic vylepsila tim, ze mi udelala masaz penisu. Krasne dlouhou, nekolikrat oddaleny orgasmus, ktery byl doslova explozivni. Mnozsstvi spermatu, který jsem vystrikal se da prirovnat snad jen k tomu, kdyz je mi povolene se udelat pritom, kdyz mi to dela pripinakem.. naprosta parada. Pak jsme si dali jeste jednu vanilkovou klasiku. Normálně druhy Vanoce. A dneska uz jsem zase zamceny.